LG G2 tema

poruka: 4.960
|
čitano: 1.003.706
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
LG G2 tema

Nisam ni ja imao razloga :), samo se igram.

ja
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G2 tema

Jel ima kakav 4.4 AOSP ROM za G2 nešto da bude "Nexus experience"?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG G2 tema

ima ih nekoliko na xda....

 

http://forum.xda-developers.com/lg-g2/orig-development

 

bas sam flashao CM11 nightly....prije nisam mogao jer je bilo potrebno nadograditi recovery na 2.6.3.4.

prijašnji bugovi koje sam imao na CM 10.2 su nestali.galerija i kamera normalno rade, jedino jos moram isprobat da li u igrama ima problema sa touchscreen-om...

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.12.2013 16:34 (vepar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G2 tema

Hočemo mi vlasnici G2 dobiti prije S4 kit-kat?

12 godina
offline
Re: LG G2 tema
Poznavajuci LG, vjerojatno ne.
13 godina
offline
Re: LG G2 tema

nadam se da su se promijenili

16 godina
offline
Re: LG G2 tema
galinjo24 kaže...

nadam se da su se promijenili

Sumnjam. Ne znam jel planiraju uopće Optimus G apgrejdat na Kitekat, a stvarno bi bio red...

12 godina
offline
LG G2 tema

Optimus G bi svakako - po karakteristikama trebao dobiti zasluzenu nadogradnju.

ja
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G2 tema

Mislim da će G isto dobiti! 

16 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G2 tema

Da, rekose da cemo i mi u prvom kvartalu 2014 dobiti. Znaci 1-3 mjesec :)

 

Po nekim dokumetima krajem 12tog mj ali vjerojatno nista od toga.

ja
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG G2 tema

Neka,neka...Konacno LG brine o svojim korisnicima.vjerujem da ce u prvom mjesecu krenuti....jaoooj super!

 

13 godina
offline
Re: LG G2 tema

Navodno če LG G2 sa kit katom ima jako puno novosti;-)))

13 godina
offline
LG G2 tema

AnTuTu

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.12.2013 21:29 (Iwa1001).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G2 tema

12 godina
offline
Re: LG G2 tema
galinjo24 kaže...

To je review ParanoidAndroida na G2...

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
16 godina
offline
LG G2 tema

Na koji način provjeriti stvarne radne sate ovog uređaja? Dakle neke koji se ne mogu poništiti vraćanjem na tvorničke postavke.

 

Pitam jer na njuškalu svi pišu da je uređaj nov i nekorišten, a znam da često to nije tako.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2013 14:28 (lllnuclearlll).
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Pozdrav ljudi

 

E ovako....nakon već više od mjesec dana čekanja...čitanja recenzija, gledanja video recenzija, LG G2 vs.  "X" klipova......napokon sam odlučio da uskoro kupim G2 (čekam da stigne kod mog providera) i to crne boje iako svi spominju da je magnet za otiske prstiju, nema veze, crni mi se više sviđa. Prvobitno sam htio da kupim HTC One no G2 me je privukao većim displeyom, zbog činjenice da je noviji telefon sa jačim hardwerom, te ono najvažnije - boljom/većom baterijom! HTC ONE ima tu prednost bolje kvalitete izrade i bolji audio ali ja ionako mislim G2 većinom držati u futroli tako da mi to ne igra preveliku ulogu. U zadnje vrijeme mi je u opciju ušao i Nexus 5 ali je ispao upravo zbog inferiornije baterije.

Što se tiče marke, LG-u apsolutno vjerujem jer imam njihova dva LED TV-a i klima uređaj s kojima sam zadovoljan! Naučio sam da npr. dok SONY svoje daje na "kašiku" i što svoje ime dodatno cijene i naplaćuju, LG mi daje mnogo više a ionako je to kompanija koja se posljednjih godina izrazito probila u sami vrh i bori se za prevlast s ostalima (na svim poljima)

 

E sada, pošto sam totalni noob tj. totalna neznalica na polju androida (sada imam gotovo 5 godina starog Symbiana :D ) zanimju me neke osnovne stvari za koje se nadam da ćete mi objasniti što jednostavnije i u kratkim crtama, ono kao profesionalci s iskustvom jednoj totalnoj neznalici! :D

 

Pa idemo redom... vjerujem da vam je ovo smiješno no eto.... :D

 

1. šta je rootanje androida?

2. šta je ROM i jel mi on potreban?

3. jel mogu na mob instalirati programe bez ikakvog "hackanja" telefona?

4. jel mogu instalirati dodatne teme koje skinem s neta (metodom samo-skini-file-i-instaliraj-u-mob) bez ikakvih čeprkanja "hackovanja" mobitela?

 

To su neke osnovne stvari o kojima apsolutno  nemam pojma pa bi dobro došlo neko pojašnjenje. Znači, nemam namjere ništa "zafrkano" i "škakljivo" da radim/instaliram na telefonu što može dovesti do nekog kvara na mobu ili softwarea unutar njega. Zato me izuzetno zanima kakve su moje mogućnosti sa instalacijama određenih programa i/ili tema na čisti, fabrički telefon? Da ponovim još jednom, nemam namjeru ga "hackovati" ili što već.....mob će biti pod garancijom 2god i ne bih da nešto s*ebem pogrešnim rukovanjem....if you know what I mean ;)

 

Unaprijed hvala puno svima na odgovorima ;)

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G2 tema

1. šta je rootanje androida?

-imas root pristup na cjelokupni sistem, mozes dirati sogod pozelis, brisati itd.

-los jedino sto nepaznjom i/ili neznanjem mozes shebati nesto.

2. šta je ROM i jel mi on potreban?

-ROM - imas na mobu tvornicki rom, custom romovi su preslika njega uz izbacena smeca(one lg, samsung, htc stvarcice koje gotovo nikome ne sluze)

-Custom romovi imaju recimo manji navigation bar, kernel koji podrzava overclock itd itd..

-Pa i nije potreban ako vec ne znas cemu itd. STOCK ROM radi odlicno :), odlicno.

3. jel mogu na mob instalirati programe bez ikakvog "hackanja" telefona?

- mozes.

4. jel mogu instalirati dodatne teme koje skinem s neta (metodom samo-skini-file-i-instaliraj-u-mob) bez ikakvih čeprkanja "hackovanja" mobitela?

- Theme mozes pronaci na jednom od prijasnjih postova. APK su, samo iz theme managera odaberes :)

ja
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
bender_007 kaže...

1. šta je rootanje androida?

-imas root pristup na cjelokupni sistem, mozes dirati sogod pozelis, brisati itd.

-los jedino sto nepaznjom i/ili neznanjem mozes shebati nesto.

2. šta je ROM i jel mi on potreban?

-ROM - imas na mobu tvornicki rom, custom romovi su preslika njega uz izbacena smeca(one lg, samsung, htc stvarcice koje gotovo nikome ne sluze)

-Custom romovi imaju recimo manji navigation bar, kernel koji podrzava overclock itd itd..

-Pa i nije potreban ako vec ne znas cemu itd. STOCK ROM radi odlicno :), odlicno.

3. jel mogu na mob instalirati programe bez ikakvog "hackanja" telefona?

- mozes.

4. jel mogu instalirati dodatne teme koje skinem s neta (metodom samo-skini-file-i-instaliraj-u-mob) bez ikakvih čeprkanja "hackovanja" mobitela?

- Theme mozes pronaci na jednom od prijasnjih postova. APK su, samo iz theme managera odaberes :)

Nadovezao bih se na 3. pitanje. Sve aplikacije koje instaliras na uredaj nalaze ti se na Play Trgovini (puuuuno naprednija i bogatija od npr. Ovi Storea na starim Symbian Nokiama) gdje imas sve sto pozelis. Sto besplatnih, sto uz placanje. Taj Play Store sluzbena je Google trgovina i za pocetak ti je najbolje da instaliras iz nje, a kasnije mozes, kada budes napredniji korisnik, instalirati aplikacije drugim, mrvicu kompliciranijim metodama.

Sretno!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.12.2013 2:12 (intelduo1).
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
intelduo1 kaže...
Nadovezao bih se na 3. pitanje. Sve aplikacije koje instaliras na uredaj nalaze ti se na Play Trgovini (puuuuno naprednija i bogatija od npr. Ovi Storea na starim Symbian Nokiama) gdje imas sve sto pozelis. Sto besplatnih, sto uz placanje.

Sretno!

Sve aplikacije koje instaliraš na uređaj, nalaze ti se u mapi s aplikacijama :P

Nažalost, ima trenutno dosta onih koje google brani, tako da nisu sve u Play trgovini ;)

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
14 godina
offline
LG G2 tema

Imam problema sa mikrofonom na svojem lg-u.kad telefoniram jedva da me cuju,neki me uopce ni ne nucuju.

neznam sto se desava neki dan me poceo zezati. ima li jos netko problema sa mikrofonom i moze li se nekim updateom rijesit.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
Posalji na servis, to ti je najbolje rjesenje. Prije toga probaj factory reset.
16 godina
offline
LG G2 tema

Jesi za polio vodom možda? Mikrofoni i zvučnici su jako osjetljivi na vodu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G2 tema

Desava se i meni kad ga drzim (a pritom korisim  quickwindow case), pricam i moram ponoviti jer me nisu culi ili slabo, vjerojatno prekrijem mic.

 

 

 

Baterija je definitivno nesto sto valja. Jos sam pod dojmom.

ja
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
LG G2 tema

nisam ga polio s nicim,probao sam i resetirati ali stanje je jednako.

nista drugo ne preostaje nego pod garanciju i u tele2

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G2 tema

kad če kit kat

12 godina
odjavljen
offline
Re: LG G2 tema
galinjo24 kaže...

kad če kit kat

 

Imaš ga u dućanu. {#} 

12 godina
offline
LG G2 tema

Vjerojatno do 3-4.eg mjeseca

 

EDIT: Sretna godina nama svima i LG'u i kitkatu, da nam dodje sto prije i da LG promijeni update policy.

 

 

Pogledajte motorolu i ostale, svi najmanje 5 uredjaja nadogradjuju. (mislim..barem po najavama)

ja
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.1.2014 12:06 (bender_007).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G2 tema

G2 features sa XDA.....(kome se da čitati)

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2454340

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice