Koja kućišta imate?

poruka: 628
|
čitano: 152.112
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Koja kučišta imate
AMD 5600+, 1GB rama, ASCRocK A780GXE/126M
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Koja kučišta imate

moje kućište je u raspadnom stanju i zadovoljan sam ako budem našo vremena poslikat ću ga Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koja kučišta imate

Asus TA9A1 , kupljeno bez napajanja

http://www.necacom.net/components/com_virtuemart/shop_image/product/ASUS_TA9A1_wo_PS_4a8bff7fc94ac.jpg

 

nije loše, ima usmjeren protok zraka od prednje ka zadnjoj strani i bez problema uglavljena grafička ati 4890 koja je malo povećeg formata... Smijeh

prednji otvori su točno ispod mjesta za ugradnju HD-a, bočni rukavac za hlađenje mi odgovara mjestu gdje je ventilator procesora...

na zadnjoj strani je 140mm ventilator za izbacivanje topla zraka...

jedina mana su vrata koja skrivaju optički uređaj tj. tipka koja služi za otv/ zat vratiju koja je šlampava do bola Viče

Sve je prolazno, samo se ja mijenjam...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koja kučišta imate
 

Modded Frontier Shinobi,vrlo jeftin i elegantan,ali malo nudi...npr manjak prostora za kablove itd,al ja sam zadovoljanNevinašce

Plexi stranica Plexi stranica
  

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.3.2010 15:36 (1BIT).
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koja kučišta imate

gdje ima kupit pleksija ? jel moze nesto drugo bit umjesto pleksija ?

 

molim vas pomozite mi :D ja sam vec izrezao svoju stranicu al ne znam gdje da nabavim pleksi ...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Koja kučišta imate
rebelsy kaže...

gdje ima kupit pleksija ? jel moze nesto drugo bit umjesto pleksija ?

 

molim vas pomozite mi :D ja sam vec izrezao svoju stranicu al ne znam gdje da nabavim pleksi ...

Ja sam ovdje nabavio plexi ; )

A može se i staklo stavit,al je nepraktićnije,može puknut i ne može se gravirati po staklu šta je prednost plexia...

Btw:to je u Zagrebu...

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.3.2010 20:56 (1BIT).
14 godina
neaktivan
offline
Koja kučišta imate

Silverstone Precision SST-PS01B,meni se svidilo i ja uzeoOsmijeh

 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koja kućišta imate?

Lian Li PC 7 plus II

 

Aluminijsko kućište,klasičnog izgleda bez raznih điđa,vrlo zadovoljna.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koja kućišta imate?

Cooler master storm sniper.

Jako sam zadovoljan.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koja kućišta imate?

ModeCom Step 407, služi me već 3 godine i vrijeme je za promjenu (oće kupit neko)

ModeCom Step 407 ModeCom Step 407
I see banned people.
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.3.2010 18:47 (Groza).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koja kučišta imate
Don Kihoty kaže...
LC Power je em zakon, em super napajanja radi (CWT),

em ima prilično dobra i kvalitetna kućišta.

Slažem se s Don Kihoty-em, sastavlja sam u zadnje vrime nekoliko konfi i uzima sam LC Power kučišta i osta sam iznenađen nekim modelima koje možeš dobit za male pare.

Edit: greškom sam double post-a

I see banned people.
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.3.2010 18:51 (Groza).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koja kučišta imate
RoTT kaže...
Mentalist kaže...

Nisam zadovoljan, tolike pare sam dao za njega, a plasticnim dijelovima je spala boja i stalno zvecka nesto.

 

 

Coolermaster CM690,600kuna!I ja jesam zadovoljan!

Ja sam isto prezadovoljan

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
16 godina
neaktivan
offline
Koja kućišta imate?

mode com glory...

nisam previse zadovoljan al barem ima lcd

Nudim pozivnice za Lockerz. PM na mail (leonardo.vrcek@gmail.com). Za invite posjetite ovu stranicu: http://www.wix.com/invitez/tehlockerzinvitez
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Koja kučišta imate
Don Kihoty kaže...
Animals12 kaže...

mozete mi preporuciti neko kuciste do 600kn??

Vidi ovo:

http://www.links.hr/?option=artikl&id_artikl=052.643.012

 

Za MALO novca MNOGO mjuze.... Odličan za kejblj-menađmenjt...

Čvrst, rubusan, kavez za hdd, veliki vent, sve što trebaš...

 

Za malo više para:

http://www.links.hr/?option=artikl&id_artikl=052.617.018

-> macan

 

http://www.links.hr/?option=artikl&id_artikl=052.617.008

-> jeftiniji macan

 

http://www.links.hr/index.php?option=katList&deftab=yes&page=sviartikli&id_kategorija=052617&sort_cat=cijena_s_pdv&sort_ord=desc

-> pogledaj ostale sharkoone, macani su

 

http://www.links.hr/?option=artikl&id_artikl=052.601.084

-> imam ga doma, ogroman je (veći nego neki big toweri)

nekad 800kn, danas džabe

 

http://www.links.hr/index.php?option=katList&deftab=yes&page=sviartikli&id_kategorija=052601&sort_cat=cijena_s_pdv&sort_ord=desc

-> pogledaj ostalu čutek ponudu

 

 

Cooler Master mi se toliko ne sviđa, prekičasto, osim klasičnih modela.

Antec preskup, ali ima i svojih clasičnijih povoljnijih modela.

 

Recimo ovaj skuplji Sharkoon, sa smiještajem i prostranošću je meni nr.1 izbor za te pare, te ima meni savršen klasični i otjmjeni izgled.

Ali to sam samo ja, netko voli i ovako nešto, a meni je odvratno:

http://www.links.hr/?option=artikl&id_artikl=052.605.043

http://www.links.hr/?option=artikl&id_artikl=052.607.070

 

Meni su osobno takva kičasta govanca odvratna... Crno, klasično, prostrano i masivno, to ja tražim...

LOL

u linksu ne kupovat nista! ne barem po ovim cijenama

Samo su dvije stvari na svijetu beskonačne, svemir i ljudska glupost, samo sto za svemir jos nisam siguran - Albert Einstein
14 godina
protjeran
offline
RE: Koja kučišta imate

Cijene webshopova ne gledam. Nisi realne maloprodajne cijene.

Na nabavi net su 99% webshopovi. Links, IQ Zagria i još par njih su pravi shopovi

sa radnom snagom i svojom dostavom i skladištima.

 

Njihove cijene gledam, ili cijene uvoznika.

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=970113 http://www.techpowerup.com/gpuz/6p8v4/
14 godina
protjeran
offline
RE: Koja kučišta imate
Don Kihoty kaže...

Cijene webshopova ne gledam. Nisi realne maloprodajne cijene.

Na nabavi net su 99% webshopovi. Links, IQ Zagria i još par njih su pravi shopovi

sa radnom snagom i svojom dostavom i skladištima.

 

Njihove cijene gledam, ili cijene uvoznika.

zivo mi se je*be sta je ako je jeftinije s boljom ponudom s besplatnom dostavom a svi kupljeno ime garanciju i cesco manje zajebancije s reklamacijom nego u tih "pravih" ducana gdje se moras cesto svadjat da dobijes ono sto ti po zakonu pripada

 

poruka svima: razmisljate svojom glavom a ne da vam trgovci preruseni u forumase pune glavu glupostima

Samo su dvije stvari na svijetu beskonačne, svemir i ljudska glupost, samo sto za svemir jos nisam siguran - Albert Einstein
14 godina
neaktivan
offline
Koja kućišta imate?

CM 334 Elite. Kućište je ok s obzirom na cijenu, nije bučno no jedino me živcira tipka za uključivanje jer je dosta labava.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koja kućišta imate?

Ja imam ovu mrcinu i zadovoljan sam sa njim, pogotovo što sam ga platio samo 330 kn Cool i to novoga. U njega stane sve što poželiš, nedavno sam vidio uživo ati 5870 u njemu kod jednoga lika koja u tom kućištu izgleda kao neka obična grafa, prostor između kraja kućišta i slotova za diskove je 37 cm, podržava eATX format, jedino eto nije baš najspretnije riješen cable managment ali se i to da sredit uz malo truda jer prostora je u izobilju.

p.s. zaboravio dodat jednu bitnu stavku: masuSmijeh- prazno kućište bez napajanja= 13 kg, moj sa kompanentama pod moj PC ima 19 kg, a bočne stranice mogu u slučaju nužde poslužiti i kao pancirka XD,prava oklopnjača.

 

google is my frend too!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.3.2010 22:20 (shark).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Koja kućišta imate?

Evo ovo samo sto glupo izgleda bez citaca i ove crvene crte svijetlu.

http://www.bug.hr/_cache/41d7793a40b1f516912fc3394331d7d4.jpg?rand=635250930

http://trackmill.com/free-rider-2/Tracks/796682
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.3.2010 22:20 (SUPER :)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Koja kučišta imate
dado8 kaže...
Don Kihoty kaže...

Cijene webshopova ne gledam. Nisi realne maloprodajne cijene.

Na nabavi net su 99% webshopovi. Links, IQ Zagria i još par njih su pravi shopovi

sa radnom snagom i svojom dostavom i skladištima.

 

Njihove cijene gledam, ili cijene uvoznika.

zivo mi se je*be sta je ako je jeftinije s boljom ponudom s besplatnom dostavom a svi kupljeno ime garanciju i cesco manje zajebancije s reklamacijom nego u tih "pravih" ducana gdje se moras cesto svadjat da dobijes ono sto ti po zakonu pripada

 

poruka svima: razmisljate svojom glavom a ne da vam trgovci preruseni u forumase pune glavu glupostima

 

Gledaj dečko, ne baviš se IT industrijom i nemaš pojma.

 

Recimo kupiš u ADM-u kućište ispod cijene, recimo LC Power.

Links je uvoznik LC Powera, i postoji nešto što se zove "Preporučena cijena" ispod koje ne smiješ ići,

dakle ako links prodaje kućište za 300kn, i recimo daje ADM-u VP cijenu i preporučenu cijenu od 279kn,

ADM po zakonu to kućište ne smije prodavati ispdo 279kn, jer time šteti uvozniku,

u ovom slučaju Linksu.

 

Šta se dešava. Ti kupiš LC Power napajanje u ADM-u, u međuvremenu Links nogira ADM sa liste

VP partnera, zbog štete firmi (ADM su već mnogi VP nogirali zbog nepoštovanja zakona,

jer tko tamo radi nema blage veze o ekonomiji). Tebi napajanje umre, doneseš u ADM,i

oni ti ga neće moći ni htjeti zamijeniti, jer nemogu dobiti novac ni robu od linksa,

zbog svoje krivice, a patiš ti kao krajnji kupac.

 

Meni se to ne može desiti, ja pratim Links i sve što kupim od njih prodajem po preporučenoj cijeni ili 10kn više zbog dostave.

Ali zato plaćam unaprijed i dobijam reklamacije odmah po potražnji.

 

Nemaš pojma o ekonomiji, tržištu, kako jedna firma radi, kako se organizira, kako se vode papiri,

kako se sprovode VP zakoni na tržištu.

 

Ti si laik, i ako nešto ne znaš, nemoj brijati bezveze, ispadaš glup, kužiš?

Bolje je stvarno kad nekad šutiš.

 

Nije bez vraga ona poslovica "Kad sam te vidio, mislio sam da si glup. Kad si progovorio, u to sam postao siguran."

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=970113 http://www.techpowerup.com/gpuz/6p8v4/
15 godina
offline
RE: Koja kućišta imate?
shark kaže...

Ja imam ovu mrcinu i zadovoljan sam sa njim, pogotovo što sam ga platio samo 330 kn Cool i to novoga. U njega stane sve što poželiš, nedavno sam vidio uživo ati 5870 u njemu kod jednoga lika koja u tom kućištu izgleda kao neka obična grafa, prostor između kraja kućišta i slotova za diskove je 37 cm, podržava eATX format, jedino eto nije baš najspretnije riješen cable managment ali se i to da sredit uz malo truda jer prostora je u izobilju.

p.s. zaboravio dodat jednu bitnu stavku: masuSmijeh- prazno kućište bez napajanja= 13 kg, moj sa kompanentama pod moj PC ima 19 kg, a bočne stranice mogu u slučaju nužde poslužiti i kao pancirka XD,prava oklopnjača.

 

Gdje si to kupio?

Meni bi trebalo takvo nešto (big tower) ali ne želim dati previše love.

14 godina
protjeran
offline
RE: Koja kučišta imate
Don Kihoty kaže...
dado8 kaže...
Don Kihoty kaže...

Cijene webshopova ne gledam. Nisi realne maloprodajne cijene.

Na nabavi net su 99% webshopovi. Links, IQ Zagria i još par njih su pravi shopovi

sa radnom snagom i svojom dostavom i skladištima.

 

Njihove cijene gledam, ili cijene uvoznika.

zivo mi se je*be sta je ako je jeftinije s boljom ponudom s besplatnom dostavom a svi kupljeno ime garanciju i cesco manje zajebancije s reklamacijom nego u tih "pravih" ducana gdje se moras cesto svadjat da dobijes ono sto ti po zakonu pripada

 

poruka svima: razmisljate svojom glavom a ne da vam trgovci preruseni u forumase pune glavu glupostima

 

Gledaj dečko, ne baviš se IT industrijom i nemaš pojma.

 

Recimo kupiš u ADM-u kućište ispod cijene, recimo LC Power.

Links je uvoznik LC Powera, i postoji nešto što se zove "Preporučena cijena" ispod koje ne smiješ ići,

dakle ako links prodaje kućište za 300kn, i recimo daje ADM-u VP cijenu i preporučenu cijenu od 279kn,

ADM po zakonu to kućište ne smije prodavati ispdo 279kn, jer time šteti uvozniku,

u ovom slučaju Linksu.

 

Šta se dešava. Ti kupiš LC Power napajanje u ADM-u, u međuvremenu Links nogira ADM sa liste

VP partnera, zbog štete firmi (ADM su već mnogi VP nogirali zbog nepoštovanja zakona,

jer tko tamo radi nema blage veze o ekonomiji). Tebi napajanje umre, doneseš u ADM,i

oni ti ga neće moći ni htjeti zamijeniti, jer nemogu dobiti novac ni robu od linksa,

zbog svoje krivice, a patiš ti kao krajnji kupac.

 

Meni se to ne može desiti, ja pratim Links i sve što kupim od njih prodajem po preporučenoj cijeni ili 10kn više zbog dostave.

Ali zato plaćam unaprijed i dobijam reklamacije odmah po potražnji.

 

Nemaš pojma o ekonomiji, tržištu, kako jedna firma radi, kako se organizira, kako se vode papiri,

kako se sprovode VP zakoni na tržištu.

 

Ti si laik, i ako nešto ne znaš, nemoj brijati bezveze, ispadaš glup, kužiš?

Bolje je stvarno kad nekad šutiš.

 

Nije bez vraga ona poslovica "Kad sam te vidio, mislio sam da si glup. Kad si progovorio, u to sam postao siguran."

Balkane, balkane balkane moj

 

Ti to jos mene hoces uvjerit da sam ja u krivu sta kupujem jeftinije?!?(emoticon koji se cese po glavi) po tebi treba da dam 1000 kn umjesto 750 zato jer oni rade po "zakonu" i deru nas s cijenom robe koja je u europi 600kn? LOL

 

Usput ovo sta pricas o adm su gluposti, jer da ne znam sta je s garancijom ako imas papir dobit ces zamjenski proizvod(ako zbog niceg onda zbog zakona) u vrijednosti placenog a tko je od koga uvezo je njihov problem

 

 

Btw inace nisam mislim samo na adm(oni su ionaku polu trgovina) vec na masu drugih kako ti kazes web shopova s kojima se links hgspot vemil(ili kako se sad vec zove) i ostale "prave" trgovine ne mogu mjerit po cijenama a po samoj kvalitete usluge su tu negdje,

Doduse links je malo bolji od svoje konkurencije sto se tice ljubaznosti,informiranosti i iskrenosti svojih prodavaca u trgovinama - al kad dojde do reklamcije proizvoda kojeg su oni uvozli onda nacesce klasika - povuci potegni

 

Vec sam snimio na dosta topica da pljuvas po adm-u gdje god stignes kao i da neprestano hvalis LC POWER-OVE PROIZVODE - pametnom dosta

Samo su dvije stvari na svijetu beskonačne, svemir i ljudska glupost, samo sto za svemir jos nisam siguran - Albert Einstein
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koja kućišta imate?
wyks kaže...
shark kaže...

Ja imam ovu mrcinu i zadovoljan sam sa njim, pogotovo što sam ga platio samo 330 kn Cool i to novoga. U njega stane sve što poželiš, nedavno sam vidio uživo ati 5870 u njemu kod jednoga lika koja u tom kućištu izgleda kao neka obična grafa, prostor između kraja kućišta i slotova za diskove je 37 cm, podržava eATX format, jedino eto nije baš najspretnije riješen cable managment ali se i to da sredit uz malo truda jer prostora je u izobilju.

p.s. zaboravio dodat jednu bitnu stavku: masuSmijeh- prazno kućište bez napajanja= 13 kg, moj sa kompanentama pod moj PC ima 19 kg, a bočne stranice mogu u slučaju nužde poslužiti i kao pancirka XD,prava oklopnjača.

 

Gdje si to kupio?

Meni bi trebalo takvo nešto (big tower) ali ne želim dati previše love.

A uzeo ga u HgspotuŠutim kada su krajem prosle godine imali one rasprodaje starih zaliha prije reorganizacije tako da takvo kućište po toj cijeni ćeš teško naći, redovna cjena je bila negdje oko 600+ kn

google is my frend too!!
14 godina
protjeran
offline
Koja kućišta imate?

LC Power je samo primjer, jer si gore napisao da je drugdje jeftiniji.

 

Pametnom je jednom dosta, već sam pisao o uvozu, količini prodanih stvari itd.

 

Evo ukratko:

Links je uvoznik.

Links godišnje proda karikiram 10.000 komada od X robe.

Links od dobavljača izvana, tj. samog proizvođača dobije 5% sniženje na količinu.

Links plaća jedan šleper dostave iz Europe masno.

 

A sad o Europi:

DiTech je uvoznik primjer radi.

DiTech proda godišnje taj isti proizvod u 1 mil komada.

DiTech od dobavljača dobiva veći popust, recimo 15-20% zbog veće prodaje.

DiTech neće platiti dostavu zbog samog EU-a, a i ako se dobro prodaje, proizvođač će dati za dostavu iz svog džepa,

jer njemu je u cilju da DiTech i dalje prodaje njegov produkt.

 

 

Sad zbroji dva i dva i vidi sa nemožeš usporediti nas i EU ni USA.

 

A što se reklamacije tiče, recimo da imaš mrtvu Gigabyte ploču iz primjerie Protisa,

koju je on uzeo iz Vemila. Današnji Unus Media i dalje kenjka oko reklamacija baš Gigabyte ploča.

 

Protis je samo prodavač, nije uzvoznik, po zakonu on će ti reći "imate maloprodajni račun, slobodno do uvoznika

Vemil iliti Unus Medija, odite po svoju ploču". Njega zakon štiti i on je u pravu. Točka.

 

Ne određuje Protis dali ćeš ti dobiti drugu ploču. On je ne ovozi, on je NEMA. A neće ti dati novac, jer nemožeš

vaditi novac u tekućoj goditi iz računa prošle godine, NE MOŽEŠ, takva su pravila,

prošla godina je obračunata, napravljena inventura, prijavljen porez I NE MOŽE SE STORNIRATI NI MIJENJATI.

 

Dakle samo reklamirati kod uvoznika, tj. ako ima uvoznika, od kud je ploča došla.

 

Ali tebi to nije jasno, imaš primitivno razmišljanje, kao svaki čoban "ja sam to kupio, ja oću novo".

najbolje još kad dođeš bez računa. Makar te znao 20 godina, neću ti dati drugi proizvod,

jer moram po SN-u tražiti po knjigama fakture svih proizvoda da ga nađem,

račun to smanji na jedan datum i to je to, zato se koristi račun, ne zbog samog datuma,

proizvod ima upisan datum kod dobavljača, ne kod tebe. A jamstvo se produžuje od dana prodaje manje dani kad su fakturirani

od dovaljača.

 

Dakle ja kupim RAM 1.1.2010., ako imaju 2 godine jamstvo, dakle do 1.1.2012. Ako sam ih prodai 1.2.2012., jamstvo vrijedi do 1.2.2012. kod dobavljača,

UZ PRILOŽEN MALOPRODAJNI RAČUN.

 

Odi u nekakvu ozbiljnu firmu, da ti se objasne neki pojmovi s kojima nikad nisi radio.

 

Ili ako oćeš ostani čoban i pjevaj balkane moj.

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=970113 http://www.techpowerup.com/gpuz/6p8v4/
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Koja kućišta imate?
shark kaže...
wyks kaže...

Gdje si to kupio?

Meni bi trebalo takvo nešto (big tower) ali ne želim dati previše love.

A uzeo ga u HgspotuŠutim kada su krajem prosle godine imali one rasprodaje starih zaliha prije reorganizacije tako da takvo kućište po toj cijeni ćeš teško naći, redovna cjena je bila negdje oko 600+ kn

Bio sam tamo za vrijeme te akcije i uopće se nisam sjetio pogledati kučišta.

Ali ovo je stvarno bio ulov jer kučište je predobro.

 

16 godina
protjeran
offline
RE: Koja kučišta imate
labrovic kaže...

Coolermaster cosmos 1000 kupljen od mierda del torro-a

odkud ti prozirna bočna stranica.

napravia ili kupljena.

''how yes no''
14 godina
protjeran
offline
RE: Koja kućišta imate?
Don Kihoty kaže...

LC Power je samo primjer, jer si gore napisao da je drugdje jeftiniji.

 

Pametnom je jednom dosta, već sam pisao o uvozu, količini prodanih stvari itd.

 

Evo ukratko:

Links je uvoznik.

Links godišnje proda karikiram 10.000 komada od X robe.

Links od dobavljača izvana, tj. samog proizvođača dobije 5% sniženje na količinu.

Links plaća jedan šleper dostave iz Europe masno.

 

A sad o Europi:

DiTech je uvoznik primjer radi.

DiTech proda godišnje taj isti proizvod u 1 mil komada.

DiTech od dobavljača dobiva veći popust, recimo 15-20% zbog veće prodaje.

DiTech neće platiti dostavu zbog samog EU-a, a i ako se dobro prodaje, proizvođač će dati za dostavu iz svog džepa,

jer njemu je u cilju da DiTech i dalje prodaje njegov produkt.

 

 

Sad zbroji dva i dva i vidi sa nemožeš usporediti nas i EU ni USA.

 

A što se reklamacije tiče, recimo da imaš mrtvu Gigabyte ploču iz primjerie Protisa,

koju je on uzeo iz Vemila. Današnji Unus Media i dalje kenjka oko reklamacija baš Gigabyte ploča.

 

Protis je samo prodavač, nije uzvoznik, po zakonu on će ti reći "imate maloprodajni račun, slobodno do uvoznika

Vemil iliti Unus Medija, odite po svoju ploču". Njega zakon štiti i on je u pravu. Točka.

 

Ne određuje Protis dali ćeš ti dobiti drugu ploču. On je ne ovozi, on je NEMA. A neće ti dati novac, jer nemožeš

vaditi novac u tekućoj goditi iz računa prošle godine, NE MOŽEŠ, takva su pravila,

prošla godina je obračunata, napravljena inventura, prijavljen porez I NE MOŽE SE STORNIRATI NI MIJENJATI.

 

Dakle samo reklamirati kod uvoznika, tj. ako ima uvoznika, od kud je ploča došla.

 

Ali tebi to nije jasno, imaš primitivno razmišljanje, kao svaki čoban "ja sam to kupio, ja oću novo".

najbolje još kad dođeš bez računa. Makar te znao 20 godina, neću ti dati drugi proizvod,

jer moram po SN-u tražiti po knjigama fakture svih proizvoda da ga nađem,

račun to smanji na jedan datum i to je to, zato se koristi račun, ne zbog samog datuma,

proizvod ima upisan datum kod dobavljača, ne kod tebe. A jamstvo se produžuje od dana prodaje manje dani kad su fakturirani

od dovaljača.

 

Dakle ja kupim RAM 1.1.2010., ako imaju 2 godine jamstvo, dakle do 1.1.2012. Ako sam ih prodai 1.2.2012., jamstvo vrijedi do 1.2.2012. kod dobavljača,

UZ PRILOŽEN MALOPRODAJNI RAČUN.

 

Odi u nekakvu ozbiljnu firmu, da ti se objasne neki pojmovi s kojima nikad nisi radio.

 

Ili ako oćeš ostani čoban i pjevaj balkane moj.

Mozda jesem coban ali hipotetski ja svoju maticnu plocu kupljenu u linksu u slucaju odlaska u vjecna lovista nosim u links na reklamaciju jer tamo je kupljena.

Tko je nju uvezo, preprodo je preko koga i tko je u medjuvremenu bankrotiro ili nije mene se ne tice. Imaju 60 dana po zakonu da mi je poprave, nabave novu ili ponude zamjensku.Kad stigne garancija sa produzava za vrijeme cekanja a slucaju zamjesnkog proizvoda s njim obavezno dobivam novi garancijski list u punom trajanju i ciao bella - nema price

 

To sto u ovoj banana drzavi svako tumaci zakon na svoj nacin to je druga stvar,neka probaju samo samnom igrat nekakve igre pa cemo vidjet,uostalom ne bi bilo ni prvi ni zadnji put - ja odmah zovem drustvo za zastitu prozvodjaca pa ako treba onda i inspekciju

 

Samo su dvije stvari na svijetu beskonačne, svemir i ljudska glupost, samo sto za svemir jos nisam siguran - Albert Einstein
16 godina
protjeran
offline
Koja kućišta imate?

trenutno imam antec 1200, prije toga cm cosmos rc 1000, prije njega termalthake armor, a imao sam i codegen brizu 6099.

zadovoljan sa svakim al mi je više dosta ovih ibg towera. preveliko i teško.

kupujem cm 690 advanced, čim prodan ovaj antec.

ako je netko zainteresiran za antec nek se javi na pm.

''how yes no''
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koja kućišta imate?

 Ja imam Shark Case

shark shark
www.MojPortal.com.hr | http://twitter.com/MojPortal
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.3.2010 11:01 (Robi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koja kućišta imate?

ovo je moje, Foxconn TS544

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.3.2010 16:55 (Shazz).
Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice