Thermaltake armor Big tower

poruka: 23
|
čitano: 7.289
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
online
Thermaltake armor Big tower

Kakvo misljenje imate o tom kucistu

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Thermaltake armor Big tower

Čuj to je više osoban dojam. Dakle dođeš i pogledaš case izvana i iznutra. Osobno mi se ne sviđa kvaliteta plastike a i slagat ga je koma. Po meni nije ništa posebno i preskup je. Za te pare ima boljih kućišta na tržištu kao što je Antec P182, ponešto iz CoolerMaster ponude...


- Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with his experience -
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: Thermaltake armor Big tower

Ma kupio san ga novog novcatog za sitnu lovu pa me zanima kakvo je?

16 godina
neaktivan
offline
Thermaltake armor Big tower

Pa ako si ga kupio znači imaš ga....pa pogledaj kakav je

ne razumijem čemu onda razglabat o kućištu kojeg imaš


- Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with his experience -
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: Thermaltake armor Big tower

Ma mislia san zminit ovo staro Gygabyte aurora 3D!

16 godina
moderator
offline
RE: Thermaltake armor Big tower
Vrlo dobro kuciste s mnogo mjesta u unutrasnjosti. Kad sam sastavljao racunalo bilo je jedino koje se u nasim krajevima moglo kupiti, a da je u njega stao 8800 GTX. Namjeravao sam uzeti Antec P182, ali bez vadjenja gornjeg kaveza s diskovima ova graficka kartica nije stala, a s obzirom da imam 6 diskova, Armor se nametnuo kao jedini izbor u tom trenutku.

S ugradnjom komponenata nisam imao apsolutno nikakvih problema. Opremljeno je tihim ventilatorima i protok zraka je dobar, cak i bez posvecivanja posebne paznje menadzmentu kabela.

Da danas kupujem kuciste, vjerojatno bih uzeo CM Cosmos. Sama velicina mi je mnogo vaznija od tisine u radu - kraj bucne glazbe koja se neprestano vrti, racunalo ionako nikad ne cujem. No kao sto sam rekao, to niposto ne znaci da je Armor bucan - racunalo nikad ne gasim, a spavam otprilike dva metra od njega, bez ikakvih problema vezanih uz buku.
16 godina
offline
RE: Thermaltake armor Big tower
Wolverine_pce kaže...

Čuj to je više osoban dojam. Dakle dođeš i pogledaš case izvana i iznutra. Osobno mi se ne sviđa kvaliteta plastike a i slagat ga je koma. Po meni nije ništa posebno i preskup je. Za te pare ima boljih kućišta na tržištu kao što je Antec P182, ponešto iz CoolerMaster ponude...


 Slazem se. Preporucam i Antec Nine Hundred, odlicna ventilacija.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Thermaltake armor Big tower
Davor kaže...
Vrlo dobro kuciste s mnogo mjesta u unutrasnjosti. Kad sam sastavljao racunalo bilo je jedino koje se u nasim krajevima moglo kupiti, a da je u njega stao 8800 GTX. Namjeravao sam uzeti Antec P182, ali bez vadjenja gornjeg kaveza s diskovima ova graficka kartica nije stala, a s obzirom da imam 6 diskova, Armor se nametnuo kao jedini izbor u tom trenutku.

S ugradnjom komponenata nisam imao apsolutno nikakvih problema. Opremljeno je tihim ventilatorima i protok zraka je dobar, cak i bez posvecivanja posebne paznje menadzmentu kabela.

Da danas kupujem kuciste, vjerojatno bih uzeo CM Cosmos. Sama velicina mi je mnogo vaznija od tisine u radu - kraj bucne glazbe koja se neprestano vrti, racunalo ionako nikad ne cujem. No kao sto sam rekao, to niposto ne znaci da je Armor bucan - racunalo nikad ne gasim, a spavam otprilike dva metra od njega, bez ikakvih problema vezanih uz buku.
 Tebi je OK ali meni nije. Zašto? Zato što su ventovi bučni. (bučniji od bilo kojeg CM kučišta). Ima prozor i svjetli ko betlehem. Ovo drugo mi se ne sviđa. Naravno bila ga je koma sastavljat napajanje mi nije stalo pa sam morao odustati od one prečke koja ga drži. Onda ima nekakvu glupu plastiku koju nisam zbog veličine kartice uopće mogao staviti kako je trebalo. Nadalje vuče 100Kg prašine na svoju prednju masku koju moram nakon svakog gašenja računala čistiti. Definitivno ču preći na Anteca P182.
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2008 14:28 (izmethoro).
16 godina
neaktivan
offline
Thermaltake armor Big tower

Imam dotično kućište i jako sam zadovoljan s njim , istina naprijed se zna skupit prašine na maski al to je zbilja zanemarivo u usporedbi s onim što nudi. Najbitnija stavka zbog koje sam ga uzeo je zbilja izvrsna i tiha ventilacija , opremljen je sa 120mm ventilatorima koji zaista tiho rade , mjesta unutra stvarno ima za izvoz , jedino mi smeta što su vanjske usb-ove (+ firewire i jack za slušalice,mikrofon) sjestili na vrh kućišta a ne sprijeda tako da ga uvijek moram vadit da bi pikno usb nutra. Sve u svemu kućište je skuplje (oko soma i sto kuna) al nudi dosta za uloženi novac.


C2D E6850@ 3Ghz,Gigabyte P35-DS3P,2x1Gb Kingmax 667,Sapphire Radeon HD3870 ,Seasonic S12II-500,2x320Gb Seagate Baracuda+500Gb Samsung Spinpoint,Samsung 971P
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Thermaltake armor Big tower

Nemam rijeci.Zna se kome su namijenjena ThermalTake-ova kucista.ThermalTake je jedan Namigiva


Extreme_Tech
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Thermaltake armor Big tower
Extreme_Tech kaže...

Nemam rijeci.Zna se kome su namijenjena ThermalTake-ova kucista.ThermalTake je jedan Namigiva


 Cccc...nisi upucen. Termaldrek u prijevodu, a ti se zapitaj zasto.Cool

P35 DS3P, E6700, 2x1Gb ZuperTalent C4 OC, Club3D 8800GT, barica 320GB, Raidmax Scorpio big tower, SilverStone Strider ST75F, BenQ FP93GX, Canon pixma 4300
16 godina
neaktivan
offline
Thermaltake armor Big tower

Ja imam Armor+ koji sam nabavio krajem 12. mjeseca. I moram reci da sam vise nego odusevljen.

Prostora unutra ima za parkirat avion. Probao sam Coolermaster Stacker, Stacker 831 i Cosmos, i niti jedan od njih nema toliko mjesta unutra.

 

Istina, malo oni svjetleci ventilatori iritiraju, ali ionako sam ih sve zamjenio Scythe-ovima. tako da je sada kuciste SILENT, a i temp. u kucistu je super.

Malo su mi bili cudni oni "drive cage-ovi", ali su ispali sasvim OK. Kuciste je 95% too-free, i to sve osim 4 vijka za skidanje tray-a za maticnu.

 

Uspio sam bez greske nagurat 7 diskova unutra bez da se ijedan grije nesto extra.a sta se tice "cable management-a" nisam jos imao bolje kuciste.

 

Mana... i to velika je da kad sam ga isao vagat sa svim komponentama u kucistu ima nekih 30-ak kg. :(

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Thermaltake armor Big tower
SPLICO212 kaže...

Kakvo misljenje imate o tom kucistu

 Mislim da bi kod odabira kućišta ljudima trebao biti prioritet njegova veličina,ali tek onda estetika,...

phhh,k'o da me briga,potpis...'ko to još piše...
16 godina
neaktivan
offline
Thermaltake armor Big tower

Da se mene pita ja bi uzeo Thermaltake Xaser VI bez imalo predomisljanja

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Thermaltake armor Big tower

Ajde, Xaser je ipak malo pre.... kicav za moj ukus.

 

U svakom slucaju the best of the best bi morali bit Big-toweri od Lian Li. ali sumnjam da si netko moze priustit 3000 kn samo za kuciste.

Pa cak i 1500kn za Armor je poprilicno puno.

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: Thermaltake armor Big tower

E vidite ja san kupio kuciste i napajanje Thermaltake toughpower 850 w za samo 350 kuna!Smijeh I to novo i zapakirano

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.3.2008 19:05 (SPLICO212).
16 godina
neaktivan
offline
Thermaltake armor Big tower

Ja imam Armor Jr. i jedine mane su mu jako losa izolacija i mrezica na prednjoj strani kucista koja se jako brzo skuplja prasinu, ali sve u svemu full sam zadovoljan!!


Double posters deserve to die!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: Thermaltake armor Big tower

ma ja san prezadovoljan s kucistem i napajanjem

16 godina
neaktivan
offline
RE: Thermaltake armor Big tower
SPLICO212 kaže...

E vidite ja san kupio kuciste i napajanje Thermaltake toughpower 850 w za samo 350 kuna!Smijeh I to novo i zapakirano

 Di si to nasao? neko se rjesavao zaliha negdje... ili... "alternativnim" metodama? :D LOL
 
Istina da je kod nas sve skupo, ali tako jeftino nije ni vani :D
16 godina
online
RE: Thermaltake armor Big tower

Ovako je to bilo dode mi prijatelj i kaze bili htio kupit novo i zapakirano thermaltake armor super tower i napajanje toughpower 850 w za 400 kn a ja kazem hocu! I nisam ga pitao odakle mu to! a ja ustedio 2 soma kuna!

16 godina
offline
RE: Thermaltake armor Big tower

I sam imam ArmorJr. i apsolutni zakon je!

Zanima me,jer mislim ugraditi i bocni ventilator,dal ga okrenuti da puse van ili unutra!?

Imam Fortonovo Blue Storm 2 napajanje koje takoder ima 120mm ventilator i puse zrak van!

Viva Thermaltake!

16 godina
online
RE: Thermaltake armor Big tower

E vidis ja imam super tower i po mojoj procjeni uopce ti ne triba ventilator sa bocne strane

16 godina
offline
RE: Thermaltake armor Big tower

Mora nekaj svijetlitiOsmijeh

Dal ima za njega ona UV spirala koja ide po cijeloj duzini kucista?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice