Koje od ova 3 kučišta

poruka: 14
|
čitano: 3.300
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Koje od ova 3 kučišta

ovako treba mi bratu novu kučište za Phenom II 940,hd4850 ,2 hdd ......

pa se dvoumi između ova 3 iz ADM

antec 900 ujedno i najskuplje

HAF 922 najjeftinije ali bez bočnog prozora

Gigabyte 3D AURORA full tower bočni prozor

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koje od ova 3 kučišta

Sva tri su odlična, puno prostora, dobra ventilacija, lijep izgled.....ja bi uzeo Hafa, ti kako ti se sviđa, nijedno nije loše!

http://s2.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=80005
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Koje od ova 3 kučišta

Moja preporuka je antec 900. ne smo da ima odlično hlađenje nego i dobro izgleda-nema nekih petjeravanja sa detaljima kao kod haf-a. Što se tiće ponude prostora tu je aurora definitivno najbolji. haf je po mogucnostima između ova dva tako da je pitanje samo koji ti se dizajn više sviđa, neces pogrijesit da bilo kojeg kupiš...al ja sam opet za antec-a.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Koje od ova 3 kučišta
RPG vs TENK kaže...

ovako treba mi bratu novu kučište za Phenom II 940,hd4850 ,2 hdd ......

pa se dvoumi između ova 3 iz ADM

antec 900 ujedno i najskuplje

HAF 922 najjeftinije ali bez bočnog prozora

Gigabyte 3D AURORA full tower bočni prozor

 

ja sam jucer uzeo haf 922,i ovo je fenomenalno kuciste,a ima sastrane bocni prozor s rupicama na koji mozes stavit oko 200 mm ventilator al ovak ih ima 3 unutra,super tiho i neces pozalit ak ga uzmes a nije ni skupo previse.

sniper only
15 godina
neaktivan
offline
Koje od ova 3 kučišta

Ja bi isto od ova tri kucista uzel HAF-a.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koje od ova 3 kučišta
Moja preporuka Antec 900.
Zašto? Zato što mi je HAF precrven, a ne volim tu boju.
Gigabyteovo kučište mi se ne sviđa sprijeda.
Razer neću kupiti iz principa. Ne mare za arahnofičnu i ofidijofobičnu rulju.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koje od ova 3 kučišta

odlučio je da če haf922 jer ima dosta mjesta za ventilatore i dobrog je izgleda

samo koliko se ventilatora dobije u njemu i koji

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koje od ova 3 kučišta
191x7 kaže...
Moja preporuka Antec 900.
Zašto? Zato što mi je HAF precrven, a ne volim tu boju.
Gigabyteovo kučište mi se ne sviđa sprijeda.

crven je jedino prednji ventilator jel ima ledicu crvenu,koju mozes ugasit il kupit ventilator s plavom ledicom

sniper only
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koje od ova 3 kučišta
RPG vs TENK kaže...

odlučio je da če haf922 jer ima dosta mjesta za ventilatore i dobrog je izgleda

samo koliko se ventilatora dobije u njemu i koji

dobijes 3 ventlatora u njemu a imas mjesta za jos 3,mada je i 3 taman za hladenje,ima i rupe odotraga za vodeno hladenje tak da je spremno na sve,haf 922 je zakon

sniper only
14 godina
neaktivan
offline
Koje od ova 3 kučišta

Definitivno HAF 922, ja čekan neke isplate, da oden po njega.

Antec 900 a i Antec 902 su jako kvalitetna i lijepa kućišta (ako vas ne nerviraju LED ventilatori, kao recimo ... mene). Ali, ono šta meni smeta je to što su dosta kratka, pa može bit problema sa dužim karticama. Imamo jedan u uredu, odlično hladi komponente i lijepo izgleda, ali ne bi ga trpija u svojoj sobi sa plavim LED-icama (but that's just me). To je i jedan od razloga zašto me mali HAF tolko fascinira - prekidač za LED-ice.

A šta se tiče 3D Aurore, lijepo, navodno kvalitetno, ali kad san ga vidija uživo bija san malo razočaran, to je sve bolje izgledalo na slikama. E da ... i on ima ventilatore sa LED-icama, i to naravno ... bez prekidača.

Iako je moje mišljenje prilično subjektivno, objektivno gledajući (ako je to uopće moguće) HAF ima dosta prednosti u usporedbi sa druga 2 kandidata.

 

"I never learned from a man who agreed with me." Robert A. Heinlein
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koje od ova 3 kučišta
Mad_Badger kaže...

Definitivno HAF 922, ja čekan neke isplate, da oden po njega.

Antec 900 a i Antec 902 su jako kvalitetna i lijepa kućišta (ako vas ne nerviraju LED ventilatori, kao recimo ... mene). Ali, ono šta meni smeta je to što su dosta kratka, pa može bit problema sa dužim karticama. Imamo jedan u uredu, odlično hladi komponente i lijepo izgleda, ali ne bi ga trpija u svojoj sobi sa plavim LED-icama (but that's just me). To je i jedan od razloga zašto me mali HAF tolko fascinira - prekidač za LED-ice.

A šta se tiče 3D Aurore, lijepo, navodno kvalitetno, ali kad san ga vidija uživo bija san malo razočaran, to je sve bolje izgledalo na slikama. E da ... i on ima ventilatore sa LED-icama, i to naravno ... bez prekidača.

Iako je moje mišljenje prilično subjektivno, objektivno gledajući (ako je to uopće moguće) HAF ima dosta prednosti u usporedbi sa druga 2 kandidata.

 

antec je preskup a nije neš posebno i čnini mi se da nema cabel managment

gigabyte je veliko kučište ružno po izgledu s iritirajučim vratašcama

HAF922 najjeftinije i po meni najljepše kučište ima cabel managment dosta ako ne i previše ventilatora mogučnost ugradenj velikoga još i dolje i sa strane jesam več napiso da je preljepo Cool

tako da stiže HAF922

16 godina
neaktivan
offline
RE: Koje od ova 3 kučišta

to majstore,neces pozalit,ja ga odnio tipu da mi to sve preseli u haf 922 i frajer radi 2 sata i nista ne naplati,kaze nemogu naplatit jer sam uzival sastavljajuci to kuciste,eto to mi je najbolja ocjena kucista,javi nam kako ti se svidja dok nabavis,pozdrav

sniper only
15 godina
neaktivan
offline
Koje od ova 3 kučišta

Antec, ali ovaj model. Ako ti je taj preskup, onda HAF 922.

Torrent je zakon!! S Linuxom dobiješ kuću, a s Windowsima samo prozore. Staistika: 4 žuta , 3 cr vena- obnavljam svakim novim kartonom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koje od ova 3 kučišta
Koja_pila kaže...

Antec, ali ovaj model. Ako ti je taj preskup, onda HAF 922.

nije nešto osobito ali je i preskupo a i haf je naručen

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice