Bitcoin - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 2.052
|
čitano: 730.682
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Altcoins - Pitanja i odgovori
10 godina
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
Endymon kaže...
Uh, koji pad kriptovaluta. 🤨🤨

Pad? BTC je tek prije 15 dana probio 60k. Ove ostale ''bitnije'' su ATH dosegle prije cca 8-10 dana. Ovo je cisti shakedown nakon missinfoa o evergrandeu i prolazak bidenovih pizdarija u americi. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
SimeKZ kaže...
Endymon kaže...
Uh, koji pad kriptovaluta. 🤨🤨

Pad? BTC je tek prije 15 dana probio 60k. Ove ostale ''bitnije'' su ATH dosegle prije cca 8-10 dana. Ovo je cisti shakedown nakon missinfoa o evergrandeu i prolazak bidenovih pizdarija u americi. 

Ma jok, probio je 60 k u 4. mjesecu.

6 godina
Bitcoin - pitanja i odgovori

Se skidam starom sa porezne olaksice ako izvucem vise od 15k kuna godisnje na bankovni racun sa crypto?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina

Ekipa jedno pitanje u vezi BitCoina. Da li ima netko od vas koji su ga pokušali rudariti tam negde 2010? I kak je to izgledalo u to vrijeme? Da li je postojal još koji način kak doči do BitCoina u to vrijeme? 

Pozz 

0 0 hvala 0
10 godina
Goran kaže...

Ekipa jedno pitanje u vezi BitCoina. Da li ima netko od vas koji su ga pokušali rudariti tam negde 2010? I kak je to izgledalo u to vrijeme? Da li je postojal još koji način kak doči do BitCoina u to vrijeme? 

Pozz 

Putuješ kroz vrijeme?

Rudarenje ili p2p, 2010 nije bilo drugog načina barem koliko je meni poznato

10 godina
Goran kaže...

Pozz 

Mozes se javiti na ovaj tu forum npr korisniku @seljo on je rudario prije 10 godina i dalje je aktivan na forumu. 

14 godina

Hvala na info 

12 dana

Pozdrav, da li mislite da ima vajde ulagati sada u bitcoin?

0 0 hvala 0
9 godina
A kakve vajde ima tebi od nečijeg mišljenja, kad je to ionako lutrija. Ako bi se baš morao kladiti, stavio bi lovu da će se btc opet dići.
Ne zato jer vjerujem u taj scam, nego zato jer ljudska glupost i pohlepa nemaju granica
12 godina
saviclea11 kaže...

Pozdrav, da li mislite da ima vajde ulagati sada u bitcoin?

Naravno, valja ulagat bilo kad ako gledaš dugoročno.

9 godina
LogicusMPS kaže...

naravno, osim ako sve ne krene nizbrdo u jednom trenutku

tako se pričalo i ekipi dok je bitkonj bio na 60k, pa sad kad su u debelom minusuti njima objasni da budu strpljivi dok ih hvata panika

ove što su popušili životne ušteđevine na terri, neki se i ubili, da ne spominjemo

i što ćeš ti napraviti ako on na tvoju tako sigurnu tvrdnju uloži lovu i popuši?

hoćeš li mu ti nadoknaditi gubitak?

bez ljutnje, ali ovakve izjave treba uvijek davati sa rezervom, ne ovako 100% sigurno, jer nije riječ o tvojoj lovi

12 godina
picajzla0707 kaže...
LogicusMPS kaže...

naravno, osim ako sve ne krene nizbrdo u jednom trenutku

tako se pričalo i ekipi dok je bitkonj bio na 60k, pa sad kad su u debelom minusuti njima objasni da budu strpljivi dok ih hvata panika

ove što su popušili životne ušteđevine na terri, neki se i ubili, da ne spominjemo

i što ćeš ti napraviti ako on na tvoju tako sigurnu tvrdnju uloži lovu i popuši?

hoćeš li mu ti nadoknaditi gubitak?

bez ljutnje, ali ovakve izjave treba uvijek davati sa rezervom, ne ovako 100% sigurno, jer nije riječ o tvojoj lovi

Napisa sam ako gleda dugoročno.

Lik je postavia pitanje 'Da li mislite?'. Ja sam napisao 'Naravno' -da mislim-. Nisam nikom napisa 'Uloži'. Nek svak radi sa svojom lovom šta oće.

Ja sam kupova i na 56, i na 48, i na 60 i na 25... Sad sam u minusu u globalu, i ne žulja me ništa, ža mi je šta trenutno nisan u mogućnosti da kupim i šta sam FOMO-a na 52, 45 itd... da ne računam minus od 2010. kad sam izgubio toliku količinu da mi 8 koljena ne bi trebalo radit ništa u životu...

Ovo je sad po meni prilika jer bear traje već godinu dana, od ATH-a u aprilu lani, onaj u novembru je isforsiran, prdnuo je odmah, to po meni i nije ATH, al ajd. 

Bear demand traje preko godinu dana, pitanje je kad će sljedeći bull.

100% sigurno nije ništa u životu, tako da... Mislim da slika u privitku dosta govori, barem meni, ako drugima nije, puca mi k.

A te terre i ostalo, shit happens, jbg, altovi me ne bendaju 2%, doprije samo BTC i ETH, sad samo BTC.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.5.2022 18:38 (LogicusMPS).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Altcoins - Pitanja i odgovori
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice