Samsung LC32HG70Q

poruka: 3
|
čitano: 748
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Samsung LC32HG70Q

Procjena navendnog monitiora star 2 godine full bundle monitor očuvan bez ikakvih oštečenja. Na njemu iza još tvornička follija.

 

Specke: 32 inch zakrivljeni 2560 x 1440 reza

             144hz 1ms odaziv podrška za HDR 10

             Podržava i gsync

Garancija 2 god. odnosno do 07.09.2020

 

Trenutno najjeftinij na nabavi net je cca 3700kn

 

Detaljno o monitoru: https://www.samsung.com/us/computing/monitors/gaming/32--chg70-gaming-monitor-with-quantum-dot-lc32hg70qqnxza/#benefits

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.8.2020 18:14 (Frenkyca).
12 godina
protjeran
online
Re: Samsung LC32HG70Q
Frenkyca kaže...

Procjena navendnog monitiora star 2 godine full bundle monitor očuvan bez ikakvih oštečenja. Na njemu iza još tvornička follija.

 

Specke: 32 inch zakrivljeni 2560 x 1440 reza

             144hz 1ms odaziv podrška za HDR 10

             Podržava i gsync

Detaljno o monitoru: https://www.samsung.com/us/computing/monitors/gaming/32--chg70-gaming-monitor-with-quantum-dot-lc32hg70qqnxza/#benefits

Grancije nema vise? Moze malo slike da vidimo kakav mu je black uniformity po noci? sa vecom svjetlinom, cca 80%? 

 

Ja mislim oko 2 k, ali ce biti tesko to dobiti s obzirom sto se moze kupiti za 2500 kn od AOC-a ili polovno od Dell-a recimo ili LG-a...

 

EDIT: Ovo po danu sto si nam stavio nista ne znaci, stavi sliku u potpunom mraku, pojacaj svjetlinu na 80% pa da vidimo...

Ovako nesto...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.8.2020 22:29 (Tomo53nja).
12 godina
protjeran
online
Re: Samsung LC32HG70Q

Dodao si za garanciju vidim, znaci skoro da je i nema...

 

Sto se tice bleeda mislio sam na "black uniformity" po noci sa razlicitim osvjetljenjima i mislim da je to za neke dosta bitno...

 

Par testova boja da se vidi da nema mrtvih piksela i ostalo isto nije lose staviti...

 

Jesi ga vec stavio na prodaju ili? Koliko ti mislis da vrijedi kada vidim da se ne slazes sa mojom procjenom?

 

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice