Izgubljeno-nađeno-izgubljeno: priča o NASA-inom sa

poruka: 7
|
čitano: 3.142
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Izgubljeno-nađeno-izgubljeno: priča o NASA-inom sa".
8 godina
offline
Izgubljeno-nađeno-izgubljeno: priča o NASA-inom sa

Super im je 404 poruka 👍

Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Izgubljeno-nađeno-izgubljeno: priča o NASA-inom sa

kad u toplim ljetnim/hladnim zimskim (i obratno) ali vedrim noćima čeznutljivo promatrate nebo osuto zvijezadama očekujući da koja padne i ispuni vam želju, sjetite se kako tamo gore luta usamljen satelit razdiran unutarnjim konfliktom o tome hoće li se javiti tamo dolje ili ne. vjerojatno zbog trauma u hangaru. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.9.2018 19:52 (Ajar).
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Izgubljeno-nađeno-izgubljeno: priča o NASA-inom sa

Unatoč svim pokušajima NASA-inih stručnjaka da promijene antene, resetiraju računala, kontakt sa satelitom nije mogao biti uspostavljen.

 

Znam što se htjelo reći, ali i dalje vidim sliku T-com korisničke službe kako razgovara s NASA-om...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
8 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Izgubljeno-nađeno-izgubljeno: priča o NASA-ino
MrBlc kaže...

Unatoč svim pokušajima NASA-inih stručnjaka da promijene antene, resetiraju računala, kontakt sa satelitom nije mogao biti uspostavljen.

 

Znam što se htjelo reći, ali i dalje vidim sliku T-com korisničke službe kako razgovara s NASA-om...

 

 

Jeste ga pokušali resetirati? Hhahahahahhaahhahaha 😅😅

14 godina
offline
Re: Izgubljeno-nađeno-izgubljeno: priča o NASA-ino
Ajar kaže...

kad u toplim ljetnim/hladnim zimskim (i obratno) ali vedrim noćima čeznutljivo promatrate nebo osuto zvijezadama očekujući da koja padne i ispuni vam želju, sjetite se kako tamo gore luta usamljen satelit razdiran unutarnjim konfliktom o tome hoće li se javiti tamo dolje ili ne. vjerojatno zbog trauma u hangaru. 

 Još jedan od onih koji se ne javljaju na pozive 

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Izgubljeno-nađeno-izgubljeno: priča o NASA-ino
Nek zovnu naše domače "cigoše" da ga nađu.
Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Izgubljeno-nađeno-izgubljeno: priča o NASA-inom sa

satelite, javi se! sve ti je oprošteno! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice