Zbog lasera u zatvor

poruka: 21
|
čitano: 3.865
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zbog lasera u zatvor".
15 godina
neaktivan
offline
Zbog lasera u zatvor

pa to su SAD i djeca ce uvjek bit djeca,cudno kako nije izvadio pistolj i pucao po letjelicama z zabave... Vjerojatno je bio pacifist ...hmm...

Moj PC  
16 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zbog lasera u zatvor
Takve kazne treba spicit i onima koji svetle po utakmicama. Bogci golmani budu morali nositi zastitne cvikse kak je krenulo.
Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
12 godina
neaktivan
offline
Zbog lasera u zatvor

Da mi je znati kako je naciljao..

 
6 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Zbog lasera u zatvor
Vi u članku niste napisali da je on svjetlio po letjelicama, već da je uzeo laser i gađao ih s njime (fizički).
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
offline
Zbog lasera u zatvor

Doživotni butt rape i problem riješen

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
 
5 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Zbog lasera u zatvor
Diablo86 kaže...

Doživotni butt rape i problem riješen

mozda.. ali sto ako je gay?

15 godina
neaktivan
offline
Zbog lasera u zatvor

Sasvim zasluženo, takve budale treba kazniti.

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
 
10 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Zbog lasera u zatvor
Mitch kaže...
Vi u članku niste napisali da je on svjetlio po letjelicama, već da je uzeo laser i gađao ih s njime (fizički).

U članku ne piše "fizički". A što se tiče gađanja kao gađanja, kad netko nekoga ili nešto gađa puškom ili pištoljem, to znači da je na njega ili na to nešto bacio pušku ili pištolj?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Zbog lasera u zatvor
NecroKnight kaže...

Sasvim zasluženo, takve budale treba kazniti.

pošteno ili po mojem nestrucnom mišljenju treba udariti POŠTENO po đepu a ne kazna zatvorom

Teško je naći svjetlo, ako ni ne znaš da živiš u mraku
16 godina
moderator
offline
Re: Zbog lasera u zatvor
mali ivica86 kaže...
NecroKnight kaže...

Sasvim zasluženo, takve budale treba kazniti.

pošteno ili po mojem nestrucnom mišljenju treba udariti POŠTENO po đepu a ne kazna zatvorom

I time dozvoliti da oni koji imaju pune džepove bez posljedica ugrožavaju ljudsko zdravlje ili živote?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Zbog lasera u zatvor
cez kaže...

Da mi je znati kako je naciljao..

Pa imao je laserski nišan.{#}

 

Bravo za Američko pravosuđe!

11 godina
neaktivan
offline
Zbog lasera u zatvor

Adam Gardenhire je svoje vjestine usavrsio trenirajuci ciljanje laserom uz navijace srpske rukometne reprezentacije :)

Ovaj nas Bug forum sadrzi trust mozgova koji imaju rjesenje za sve svjetske krize, znaju ono o cemu Thompson Reuters moze sanjati i mogu se ukostac uhvatiti s bilo kojim problemom danasnjice.
Moj PC  
15 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zbog lasera u zatvor
mali ivica86 kaže...
NecroKnight kaže...

Sasvim zasluženo, takve budale treba kazniti.

pošteno ili po mojem nestrucnom mišljenju treba udariti POŠTENO po đepu a ne kazna zatvorom

Neki ljudi imaju pun k love i baš ih briga onda, ja osobno da imam para ko blata kršio bi neke zakone koje nikoga ne ugrožavaju.

 

Dobio je samo 30 mj? Pa ja bi mu dao više, kazna za tešku tijelesnu ozljedu, napad na državnog službenika, ugrožavanje pun k**** ljudi na aerodromu.

https://www.facebook.com/pages/Nemoj-dopustiti-da-ti-sru%C5%A1e-snove-jer-ti-nitko-nije-pomogao-da-ih-sagradi%C5%A1/161955973912145
15 godina
online
Re: Zbog lasera u zatvor
77ari kaže...

 ja osobno da imam para ko blata kršio bi neke zakone koje nikoga ne ugrožavaju.

ja bi te samo na temelju ove izjave odmah u zatvor na duži period jer zakon je zakon i što se ti imaš pravit pametan i odlučivat koji to zakoni ako se krše "nikoga ne ugrožavaju"

16 godina
neaktivan
offline
Zbog lasera u zatvor

Stvar je da pilot upravlja avionom u kojem je npr. 100 ljudi. I sad zbog neke budale moze se desiti teska nesreca i da hrpa ljudi pogine i to je glavni razlog kazni s kojima se i ja slazem.

 
8 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zbog lasera u zatvor
Ges kaže...
77ari kaže...

 ja osobno da imam para ko blata kršio bi neke zakone koje nikoga ne ugrožavaju.

ja bi te samo na temelju ove izjave odmah u zatvor na duži period jer zakon je zakon i što se ti imaš pravit pametan i odlučivat koji to zakoni ako se krše "nikoga ne ugrožavaju"

Slažem se s ovim boldanim. Ali ko ne? Zamisli,radiš sr.anja i nemože ti niko ništa jer moraš izvaditi pare-a pare ti nisu problem. Ges,samo ću ti ovo reći - ne serendaj.

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
15 godina
online
Re: Zbog lasera u zatvor
filipvk1000 kaže...
Ges kaže...
77ari kaže...

 ja osobno da imam para ko blata kršio bi neke zakone koje nikoga ne ugrožavaju.

ja bi te samo na temelju ove izjave odmah u zatvor na duži period jer zakon je zakon i što se ti imaš pravit pametan i odlučivat koji to zakoni ako se krše "nikoga ne ugrožavaju"

Slažem se s ovim boldanim. Ali ko ne? Zamisli,radiš sr.anja i nemože ti niko ništa jer moraš izvaditi pare-a pare ti nisu problem. Ges,samo ću ti ovo reći - ne serendaj.

ti si žrtva konzumerskog mentaliteta i zbog takvih kao ti imamo "ćelavce u velikim autima s dok laprdaju na mobitel" koji se parkiraju npr. nasred ceste čisto da skoče popit kavicu i upravo zbog takvih mi je žao što se zbog humanosti ukinulo bičevanje kao kažnjavanje jer ti tada ni pare nebi pomogle...

11 godina
protjeran
offline
Zbog lasera u zatvor

Ajde nek se djeca igraju.Sve je dobro dok su zeleni i plavi laseri.Kad ih osine infracrveni laser od 50W nece znati sta ih je snaslo.

 

He he he sad mi pade na pamet svasta se moze izkombinirati sa 50W,npr raspalis citavu valadu sa 500 metara a da ne znaju sta ih je snaslo.

The world is just illusion
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Zbog lasera u zatvor

e ovo je već sve samo ne igračka..

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Zbog lasera u zatvor
filipvk1000 kaže...
Ges kaže...
77ari kaže...

 ja osobno da imam para ko blata kršio bi neke zakone koje nikoga ne ugrožavaju.

ja bi te samo na temelju ove izjave odmah u zatvor na duži period jer zakon je zakon i što se ti imaš pravit pametan i odlučivat koji to zakoni ako se krše "nikoga ne ugrožavaju"

Slažem se s ovim boldanim. Ali ko ne? Zamisli,radiš sr.anja i nemože ti niko ništa jer moraš izvaditi pare-a pare ti nisu problem. Ges,samo ću ti ovo reći - ne serendaj.

Iz Vinkovaca si pa se niti ne čudim.Živi ste kauboji,kojima je poznavanje pristojnosti i dobrog ponašanja,nepoznat pojam..

 

sorry na duplom postu..{#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2013 19:06 (redneck).
16 godina
offline
Re: Zbog lasera u zatvor
redneck kaže...

Iz Vinkovaca si pa se niti ne čudim.Živi ste kauboji,kojima je poznavanje pristojnosti i dobrog ponašanja,nepoznat pojam..

 

sorry na duplom postu..{#}

Dupli post je problem?

 

Nego, to treba uvesti i ovdje. Ne jednom mi je pod prozorom prošao auto sa nekim idiotom koji mi je kroz prozor po sobi posvijetlio zelenim laserom.

Balavurdija. Treba ih poslati na radne akcije, "mi gradimo autocestu, autocesta gradi nas". Da nešto društveno korisno rade.

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice