Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!

poruka: 92
|
čitano: 19.415
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!".
12 godina
neaktivan
offline
Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!

pa naravno nemam para....ode skupljat boce {#}

Moj PC  
27 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!
ATI HD3870 kaže...

pa naravno nemam para....ode skupljat boce {#}

samo pozuri jer ih mozes skupljati samo do 1.7.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!
Makavelii kaže...
ATI HD3870 kaže...

pa naravno nemam para....ode skupljat boce {#}

samo pozuri jer ih mozes skupljati samo do 1.7.

 

Zatso do 1.7.? Ocito sam nesto propustio zbog ulaska u eu!
16 godina
offline
Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!

Apsolutno se slažem! Iako su mi ipak bitnije igre i cijena ispred dostupnosti mrežnih usluga, sigurno da je dostupnost PSN-a u Hrvatskoj među prva tri razloga zašto biram PS4. Naravno, tu još ima puno mjesta za poboljšanja (osobito bodu u oči daleko lošije održavane web stranice "malih" zemalja gdje cijeli taj posao odrađuju lokalni zastupnici umjesto samog SCEE-a), ali i to je kud i kamo više i bolje od Microsofta i Nintenda...

If it's not broken, don't fix it.
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!

sve ljepo rečeno, mislim da će čak većina koji su koristili xbox preći na ps4 iz očitih razloga

 
15 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!

Microsoft je postao previše pohlepan, očito sa uspjehom x360 pa su si previše umislili, dok je Sony bio cijelo vrijeme u sjeni dok su se ovi hvalili prodajnim statistikama, pa su izbacili konzolu sa svim stvarima koje fali xboxu.

 

Xbox ce i dalje mislim biti najpopularniji u Americi, mislim to je konzola generalno rađena za njih, u ostalim regijama očekujem drastičan uspon PS4.

 

Pa čak i najveci fanovi xboxa, američki marinci više neće koristiti xbox one zbog internet checka, hmmm...

Trazim premium molten acc, heroji nebitni..
Moj PC  
10 3 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!

Ova generacija je za sada Sonijeva. Iko ako ima imalo mozga i idalje uzme Xbox one po meni je budala(sem ako ima para za obe konzole) sa trenutnim stanjem stvari. Xbox ce se idalje prodavati u americi zato sto je prije svega americki proizvod i kao takav je pravljen za americko trziste,ali ono sto MS nekonta a Sony svata je da meni internet nije uvjek tu,cesto ode u k**** i ja sam cesto na selu/vikendici gdje nemam interneta.Sta onda da radim sa tom kutijom?

 

Imao sam PS2 preskocio sam PS3 ali sve mi se cini da cu uzeti PS4.

Treat men generously or destroy them completely. For small wounds they will seek vengeance, for great ones they cannot.
Moj PC  
16 0 hvala 1
12 godina
offline
Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!

Xbox One je no-brain kupovina, jedino ako si zatucani amerikanac i bas onaj teski fan Xboxa onda je ok da uzmes

ili mozda ako naletis na konzolu, za ekstra-mega nisku cijenu mozda bih razmislio o kupovini

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
4 2 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!

Bah... koju kupiti? Kupit ce se obje, jednostavno. No brainer.

They say freak, when you're singled out...
 
7 33 hvala 0
13 godina
offline
Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!

Miro, šefe, u potpunosti se slažem. 

Također, nisam konzolaš, poslije PS1 nisam ni imao ništa drugo, ali slažem se da je MS sucksao s ovom generacijom.

Što pokazuju i negativni komentari po svim svjetskim forumima/portalima.

A isto tako i broj posprdnih slika na osto proizvod je u porastu.

 

Kako su u ovo vrijeme, ostali jedino dostojni imena "konzola" proizvodi Sonya i Microsofta, između te dvije, uvijek bi radije uzeo PS4.

Ali, damn right, PS4 s XBOX kontrolerom aka joystickom.

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
Moj PC  
6 0 hvala 1
11 godina
offline
Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!

Drzim se ja svog PC-a.

Nemam ja para za ikakvu konzolu

i igre koje ce kostati 400 kuna minimalno.

{#}FTW.

Moj PC  
34 4 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!
Deus ex machina kaže...

Bah... koju kupiti? Kupit ce se obje, jednostavno. No brainer.

Canada.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!
PLASMAorLCD kaže...

Canada.

Cijena obje konzole je jos uvijek manja od kvalitetnog gaming PC-a koji bi mogao vrtjeti naslove u jednakoj kvaliteti.

Ekskluzive ne moram ni spominjati.

They say freak, when you're singled out...
16 godina
offline
Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!

Slažem se s gazdom, PS4 je trenutno the way to go ako se bira jedna konzola. Druga stvar, MS je još pooštrio regionalna ograničenja, što bi za nas u HR moglo bit jako loše.

 

Tri stvari me žderu:

  1. Xboxov gamepad je znatno ugodniji za korištenje, raspored gljiva je prirodniji
  2. Xbox ima Alan Wakea, ako ga Remedy najavi gotov sam, doduše to je samo osobna stvar
  3. Više manje sam Xbox fanboj i ždere me pomisao na zaobilaženje novog X-a

 

Sve ovo doduše pada u vodu kad vidiš da je Sony spreman ponuditi ozbiljniju podršku gotovo svim timovima, da nije napravio konzolu za jednu regiju (Xbox One je realno konzola za Amere) i ono što je dosta važno - da je najavio 100€ nižu cijenu u startu.

 

MS-ove dosadašnje ekskluzive nisu pretjerano uzbudljive i nekako je kompletan dojam koji je MS na mene ostavio više manje mehastičan.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
 
20 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!
Microsoft se sa novim xbox malko sabotirao te nema sumnje da če takvim stavom izgubiti dobar dio kupaca,što s druge strane sam microsoft dopušta sony da iskoristi trenutnu situaciju i bude bolji s novo nadolazečim PS4 te tako "debelo" profitirati...way to gou sony
16 godina
neaktivan
offline
Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!

Ok, zašto pišeš članak o konzolama ako igraš samo na PC-u?

Xbox 360 - Jump in
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.6.2013 0:43 (Anno).
Moj PC  
1 7 hvala 0
14 godina
offline
Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!

ne razumijem odluku MS-a da forsiraju Kinect sa svakom konzolom, zašto mi se to u stratu nabija ako ja to ne želim koristiti? Zbog toga je vjerojatno i cijena takva kakva jest, da toga nema sigurno bi bili bar po cijeni u rangu sa PS4.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!

Čak i ja plottam i schemam da nabavim novu plejku negdje naredne godine, a baš sam zagoreni pisiaš :D. Well played, Sony, well played.

Tread softly because you tread on my dreams.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!

Jedina prava, istinska i okorijela nepobitna činjenica

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
Moj PC  
19 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!
Deus ex machina kaže...

Bah... koju kupiti? Kupit ce se obje, jednostavno. No brainer.

Mah to je najbolje jedino sta ce mi opet trebat 4god da skupim novce za obije konzole i novi PC al neka vrijedi :D

You got to lose to know how to win
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!
"Danny_HR kaže...

Xbox ima Alan Wakea, ako ga Remedy najavi gotov sam, doduše to je samo osobna stvar"

Ok.
Ali: Naughty Dog > Remedy 


{#} 

12 godina
neaktivan
offline
Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!

neka flejmanje otpočne :P

 

:( :(
Tread softly because you tread on my dreams.
Moj PC  
22 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!

PS4 je za mene osobno D/M/Y one.... sto se tice Xbox One mozda kupim za 3 god+ kada drasticno padne cijena i kada bude imao brdo igara. Na kraju imamo jos i Wii U, oni su me takoder razocarali (Wii mi je ipak zanimljivija i bolja konzola od ovog Wii U-a kako stvari stoje), ne samo da su opet izgubili 3rd party podrsku vec su zapostavili i svoje vlastite igre (a barem je to Wii imao, a dalo se naci svasta), a cak se i najzagrizeniji Wii ili Nintendo fanboyzi opcenito slazu s ovime, a Xbox One fanboyi su se nesto zasutili, ne vidam ih bas nigdje.... tako da, MS-u i Nintendu se ne pise bas dobro odnosno vidljivo je da gube cak i vlastite fanove polako, a ti isti ljudi bi mogli preci na PS4.

 

Sony ima sansu ponoviti uspjeh PS2 konzole, zapravo biti cak i bolji jer je tada PS2 odnosno Sony ipak imao zestoku konkurenciju koja je s tehnicke strane bila slicna odnosno cak i jaca hardverski npr. (GC i Xbox) ali Sony je imao daleko bolju politiku od njih i nisu napravili niti jednu bitniju gresku. Cini se da ce se na neki nacin ponoviti 6-ta generacija konzola.....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!
lovac82 kaže...

sto se tice Xbox One mozda kupim za 3 god+ kada drasticno padne cijena i kada bude imao brdo igara.

xbone ti nije dostupan u kroaciji (niti ce biti), niji cak niti u portugalu ili poljskoj. sto je posebno ironicno jer je witcher3 ekipa iz te drzave. azijsko trziste ce izgleda kompletno zaobic.

 

http://www.gametrailers.com/side-mission/54552/xbox-one-launch-supported-countries-revealed-arriving-to-select-asian-markets-in-late-2014

Dictatorship naturally arises out of democracy, and the most aggravated form of tyranny and slavery out of the most extreme liberty. Truth is on the side of the oppressed.
15 godina
neaktivan
offline
Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!

Mogu li, molit cu lijepo, saznati cime sam zasluzio 14 TD-ova kad sam napisao da ce se jednostavno kupiti obje konzole? Zar je toliko cudno vidjeti da netko posjeduje I xbox i PS3?

 

Meni su ova pitanja "Koju konzolu izabrati" poprilicno nejasna, jer vecina ljudi koji igraju igre koje poznajem jednostavno ima i xbox360 i Ps3, plus Wii, plus neki od nosivih uredjaja, plus PC za igranje. A neki imaju i NES i SNES i PS2 i PSX.

 

Takodjer - kad konzole izadju, vidjet cemo kakav ce PC trebati da bi vrtio software istom brzinom i kakvocom, a ja sam siguran da ce mu cijena biti barem 2x jedne konzole, iz vrlo jednostavnog razloga: kad bi mu cijena bila niza - proizvodnja i prodaja konzole ne bi imala ama bas nikakvog smisla.

 

Sve se ovo moze jednostavno zakljuciti ako se samo malo upali mozak, ne treba odmah reagirati i zivcirati se.

They say freak, when you're singled out...
 
9 16 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!
Deus ex machina kaže...

Mogu li, molit cu lijepo, saznati cime sam zasluzio 14 TD-ova kad sam napisao da ce se jednostavno kupiti obje konzole? Zar je toliko cudno vidjeti da netko posjeduje I xbox i PS3?

 

Meni su ova pitanja "Koju konzolu izabrati" poprilicno nejasna, jer vecina ljudi koji igraju igre koje poznajem jednostavno ima i xbox360 i Ps3, plus Wii, plus neki od nosivih uredjaja, plus PC za igranje. A neki imaju i NES i SNES i PS2 i PSX.

 

Takodjer - kad konzole izadju, vidjet cemo kakav ce PC trebati da bi vrtio software istom brzinom i kakvocom, a ja sam siguran da ce mu cijena biti barem 2x jedne konzole, iz vrlo jednostavnog razloga: kad bi mu cijena bila niza - proizvodnja i prodaja konzole ne bi imala ama bas nikakvog smisla.

 

Sve se ovo moze jednostavno zakljuciti ako se samo malo upali mozak, ne treba odmah reagirati i zivcirati se.

ja znam par osoba koje imaju i ps3 i xbox i psp i bolji PC ali to su ljudi koji imaju malo vise u depu tak da je cudno jer ima vise ljudi koji nemaju. I daj prestanine usporedivat Pc i konzole kao da ste djeca ffs.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!
Deus ex machina kaže...

Mogu li, molit cu lijepo, saznati cime sam zasluzio 14 TD-ova kad sam napisao da ce se jednostavno kupiti obje konzole? Zar je toliko cudno vidjeti da netko posjeduje I xbox i PS3?

 

Meni su ova pitanja "Koju konzolu izabrati" poprilicno nejasna, jer vecina ljudi koji igraju igre koje poznajem jednostavno ima i xbox360 i Ps3, plus Wii, plus neki od nosivih uredjaja, plus PC za igranje. A neki imaju i NES i SNES i PS2 i PSX.

 

Takodjer - kad konzole izadju, vidjet cemo kakav ce PC trebati da bi vrtio software istom brzinom i kakvocom, a ja sam siguran da ce mu cijena biti barem 2x jedne konzole, iz vrlo jednostavnog razloga: kad bi mu cijena bila niza - proizvodnja i prodaja konzole ne bi imala ama bas nikakvog smisla.

 

Sve se ovo moze jednostavno zakljuciti ako se samo malo upali mozak, ne treba odmah reagirati i zivcirati se.

Pretpostavljam da si dobio 14 TD jer si lucky bastard što ćeš imati punu podršku za X1 jer živiš u S. Americi.

 

Ja ti nisam dao TD.

 

 

Danny_HR kaže...

Tri stvari me žderu:

  1. Xboxov gamepad je znatno ugodniji za korištenje, raspored gljiva je prirodniji
  2. Xbox ima Alan Wakea, ako ga Remedy najavi gotov sam, doduše to je samo osobna stvar
  3. Više manje sam Xbox fanboj i ždere me pomisao na zaobilaženje novog X-a

 

Sve ovo doduše pada u vodu kad vidiš da je Sony spreman ponuditi ozbiljniju podršku gotovo svim timovima, da nije napravio konzolu za jednu regiju (Xbox One je realno konzola za Amere) i ono što je dosta važno - da je najavio 100€ nižu cijenu u startu.

 

MS-ove dosadašnje ekskluzive nisu pretjerano uzbudljive i nekako je kompletan dojam koji je MS na mene ostavio više manje mehastičan.

 

1. Treba isprobati novi Sonyev gamepad prvo.

2. Kae briješ, bude novi AW izašao i za PC{#}

 

Boldano: Ovo ti je kontradiktorno, ne?

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.6.2013 2:56 (AA-d00d).
15 godina
offline
Re: Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!
Deus ex machina kaže...

Mogu li, molit cu lijepo, saznati cime sam zasluzio 14 TD-ova kad sam napisao da ce se jednostavno kupiti obje konzole? Zar je toliko cudno vidjeti da netko posjeduje I xbox i PS3?

 

Meni su ova pitanja "Koju konzolu izabrati" poprilicno nejasna, jer vecina ljudi koji igraju igre koje poznajem jednostavno ima i xbox360 i Ps3, plus Wii, plus neki od nosivih uredjaja, plus PC za igranje. A neki imaju i NES i SNES i PS2 i PSX.

 

Takodjer - kad konzole izadju, vidjet cemo kakav ce PC trebati da bi vrtio software istom brzinom i kakvocom, a ja sam siguran da ce mu cijena biti barem 2x jedne konzole, iz vrlo jednostavnog razloga: kad bi mu cijena bila niza - proizvodnja i prodaja konzole ne bi imala ama bas nikakvog smisla.

 

Sve se ovo moze jednostavno zakljuciti ako se samo malo upali mozak, ne treba odmah reagirati i zivcirati se.

Fulao si poantu TDova.

Nisu davali TD jer ćeš posjedovati više uređaja nego jer ćeš kupiti XBOne.

 

Zanimljivo je kako ovdje masa ljudi likuje radi fiktivne tržišne pobjede nad uređajem koji se niti neće prodavati kod nas. Da PS satere Xbox a svjetskom tržištu, navuće mu gaće, povali ženu i kćer, pregazi psa i posere mu se na travnjak, da li to mjenja činjenicu da ionako možeš koristiti samo PS? Čak i da MS promjeni ograničenja koja će neminovno uništiti zabavno igranje opet nećemo biti u mogućnosti koristi sve funkcije konzole.

 

Koja je poanta borbe ako se pobjednik ne može promjeniti? Izbora za domaćeg kupca nema.

Možemo raspravu dopuniti komentarima koliko je Mercedes bolji izbor za kupnju od Cadillaca.

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!
Bera kaže...

Microsoft je postao previše pohlepan, očito sa uspjehom x360 pa su si previše umislili, dok je Sony bio cijelo vrijeme u sjeni dok su se ovi hvalili prodajnim statistikama, pa su izbacili konzolu sa svim stvarima koje fali xboxu.

 

Xbox ce i dalje mislim biti najpopularniji u Americi, mislim to je konzola generalno rađena za njih, u ostalim regijama očekujem drastičan uspon PS4.

 

Pa čak i najveci fanovi xboxa, američki marinci više neće koristiti xbox one zbog internet checka, hmmm...

Pa prodaja Xbox360 je u stvari losija nego prodaja PS3-a

http://revohd.blogspot.com/
15 godina
odjavljen
offline
Xbox One ili PS4? Pa naravno - PS4!

mene jedino muči da mi se onaj Ryse opako sviđa ali i Quantum break. A biti će tu još i ostalih multiplatform naslova... Kako zasada stvari stoje, osim ako ne uvedu još i gora regionalna ograničenja, XBone je moj izbor... Barem prvi. Znam da nema smisla i znam da je mazohistički ali za ono što meni treba je čisto dovoljno, a to je igranje. ps4 exkluzive me i nisu baš nešto oduševile.

Rabljene igre, bilo bi super da se može ali i malo bezglavo od njih pogotovo na početku vijeka neke konzole kad se moraju nadoknadit neki troškovi. A koliko vidim ni kod sonya nije bajna situacija.  http://www.bug.hr/vijesti/posudivanje-igara-ograniceno/124456.aspx

dakle, na moj izboru konzole jedino mogu utjecati ta regionalna ograničenja. ako budu kao dosad -OK a ako budu još i gora e onda pada ps4.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
2 4 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice