WP ispred iOS-a u Italiji

poruka: 18
|
čitano: 5.027
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "WP ispred iOS-a u Italiji".
14 godina
offline
WP ispred iOS-a u Italiji

Prvi na meti nam je iOS onda slijedi Android!

 
12 4 hvala 0
15 godina
offline
WP ispred iOS-a u Italiji

Zanimljivo je da firma koja je objavila istraživanje (WPP) u svom vlasništvu ima i tvrtku (Grey)

koja radi marketing za Nokiju.

A "zna se" tko u ovim trenucima ulaže najviše novca ne bi li pokazao da njegova platforma živi i osvaja korisnike.

 

Iako tome možda i nije tako...

 

 

Moj PC  
13 6 hvala 1
16 godina
offline
WP ispred iOS-a u Italiji

Pa ako iz nekoliko zadnjih kvartalnih izvještaja MS-u sve više raste zarada u WP segmentu, ne vidim od čega bi taj rast bio no od prodaje istih...

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2013 20:09 (PICART).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: WP ispred iOS-a u Italiji
Rastemo...ja i otac smo dali doprinos kupivsi dvije Lumie 925...Koristio sam razne high-end uređaje Android i iOs...i WP je definitivno najbolji, sto se tice brzine, fluidnosti, kvalitete izrade...cak imam neke aplikacije koje na Androidu nisam nalazio...Dakle, zakljucak je da je iOs za šminkere, Android za djecu zeljnu igrica a WP za osobe koje traze poslovni kvalitetni uredjaj, sa najboljom kamerom...
15 godina
offline
WP ispred iOS-a u Italiji

A meni je ovo znak da odbor nokie ne smije odjel mobitela prodati microsoftu ni pod koju cijenu (a kamoli za onako malu kao sto smo citali).

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: WP ispred iOS-a u Italiji
Nadam se da ce u ovom dev-ovi vidjeti potencijal wp-a i pocet vise rqzvijat aplikacije.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s
14 godina
offline
Re: WP ispred iOS-a u Italiji
10 godina
neaktivan
offline
WP ispred iOS-a u Italiji

U 1/5 mog ureda WP drži 100% operaciskih sustava na pametnim mobitelima, a u ostale 4/5 ureda andoid se teško održava na jadnih 100%.

 
0 4 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: WP ispred iOS-a u Italiji
MatijaZG kaže...
Rastemo...ja i otac smo dali doprinos kupivsi dvije Lumie 925...Koristio sam razne high-end uređaje Android i iOs...i WP je definitivno najbolji, sto se tice brzine, fluidnosti, kvalitete izrade...cak imam neke aplikacije koje na Androidu nisam nalazio...Dakle, zakljucak je da je iOs za šminkere, Android za djecu zeljnu igrica a WP za osobe koje traze poslovni kvalitetni uredjaj, sa najboljom kamerom...

Na žalost WP nije toliko popularan kao Android i iOS ali lagano se i ta slika mijenja.

 

Ja sam također riskirao s WP Nokia i nisam požalio.

 

Sve aplikacije koje trebam imam, nema lag, nema restart mobitela, nema problema s memorijom, nema kritičnih bugova, nadogradnje poput GDR 3 preview rado normalno itd...

Ne dajem kolegama forumašima TU i TD.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2013 21:36 (gin.tonic).
15 godina
offline
Re: WP ispred iOS-a u Italiji

Izvrsno: vijest o rezultatima istog istraživanja na kojeg se odnosi i Bug-ova vijest bi trebala dokazati nešto.

Jadne te nevjerne Tome koje to razuvjeri.

 

12 godina
offline
WP ispred iOS-a u Italiji

Nokia 520 says hello :D

Stalno broj prodanih uredjaja. Dajte malo ASP. Ili ukupni revenue, pa da vidimo sto stvarno vodi.

 
0 3 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
WP ispred iOS-a u Italiji

Ne znam koliko je istina ali prema ovome je WP bolji od iOS-a u 19 država.

 

http://wmpoweruser.com/canalys-windows-phone-ahead-of-ios-in-19-countries-grew-185/

 

'Canalys also revealed than Windows Phone was the second biggest mobile OS in 19 countries, including Finland, with a 39 percent share, Vietnam (16 percent), Italy (15 percent), Thailand (11 percent), Turkey (11 percent), and Russia (8 percent).'

 

Također se bori protiv iOS-a u Njemačkoj.

 

http://wmpoweruser.com/ios-vs-windows-phone-will-germany-be-the-next-to-fall/

Ne dajem kolegama forumašima TU i TD.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
WP ispred iOS-a u Italiji

WP ce kad tad preteci iOS po broju prodanih uredjaja. To je sigurno. MS ce isti usavrsavati dok ne 'pogodi', a love za to + za marketing sigurno imaju. No ne moze usporedjivati takve cifre, jer iPhone je iskljucivo high end uredjaj, a najvise prodanih WP uredjaja je Lumia 520 (po navodima ovdje na forumu i portalu). Sumnjam da cemo u nekoj blizoj buducnosti vidjeti da se bilo koji WP flagship priblizio prodaji jednog SGS-a i iPhonea. No da bi bilo lijepo - bi. Konkurencija cini cuda :)

 
6 0 hvala 1
15 godina
suspendiran
offline
WP ispred iOS-a u Italiji

Predlažem da raspišemo referendum u kojem bi se večina građana izjasnila da je ono što koristi Android telefon, a sve ostalo je nešto drugo. Mislim da to treba ući u ustav. Naravno, to nije upereno protiv građana koji koriste nešto drugo, samo želim da se ustavom definira što je telefon, a što je nešto drugo. Korisnici drugih sustava moraju se pomiriti s time da nisu večina i mogu te svoje uređaje koristiti u svoja četiri zida, ali nije u redu da to čine na javnim mjestima. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2013 23:47 (rjakopec).
 
4 9 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: WP ispred iOS-a u Italiji
rjakopec kaže...

Predlažem da raspišemo referendum u kojem bi se večina građana izjasnila da je ono što koristi Android telefon, a sve ostalo je nešto drugo. Mislim da to treba ući u ustav. Naravno, to nije upereno protiv građana koji koriste nešto drugo, samo želim da se ustavom definira što je telefon, a što je nešto drugo. Korisnici drugih sustava moraju se pomiriti s time da nisu večina i mogu te svoje uređaje koristiti u svoja četiri zida, ali nije u redu da to čine na javnim mjestima. 

ajde ne dovodi politiku na BUG jer uvijek bude svega.. drzi se dalje od ovoga i nek admini izbrisu prije svega tvoj pa ond ai moj post.

Play Hrad Play Cool
13 godina
neaktivan
offline
Re: WP ispred iOS-a u Italiji
istina sad ljudi dosta kupuju 520 da isprobaju wp. porastom broja wp mobitela raste i broj aplikacija, a i svijest o tom os-u
tako da kad ne bude vise negativnih primisli o wp-u, ljudi ce rec - sto ce mi samo low end, kad mogu bez oklijevanja uzest nesto skuplje i bit zadovoljan.
jer kod androida moras uzest skupo da bi imao koristi a iphone je statusni simbol i jeftiniji nema smisla.
uglavnom, svi high end mobiteli su statusni simboli i mislim da nokia ide u dobrom smjeru s velikim ekranima i ostalin brojkama
16 godina
offline
WP ispred iOS-a u Italiji

Upravo to, bitno je da se povecava trzisni udio OS-a, nebitno je da li ima trenutne zarade. Developerima je (osim za zahtjevne igre) uglavnom nebitno da li se povecava broj L520 ili L1020...bitno je da imaju korisnike. A korisnicima je, opet, bitno da dobiju aplikacije. I to je recept za opstanak/uspjeh platforme. A sumnjam da MS ocekuje zaradu preko noci...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: WP ispred iOS-a u Italiji
jumboY kaže...

WP ce kad tad preteci iOS po broju prodanih uredjaja. To je sigurno. MS ce isti usavrsavati dok ne 'pogodi', a love za to + za marketing sigurno imaju. No ne moze usporedjivati takve cifre, jer iPhone je iskljucivo high end uredjaj, a najvise prodanih WP uredjaja je Lumia 520 (po navodima ovdje na forumu i portalu). Sumnjam da cemo u nekoj blizoj buducnosti vidjeti da se bilo koji WP flagship priblizio prodaji jednog SGS-a i iPhonea. No da bi bilo lijepo - bi. Konkurencija cini cuda :)

S obzirom da ne vidiš tko je dao TU, moram reći da potpisujem od početka do kraja.

Šteta što nemaju sad već nekog konja za utrku u top segmentu, ali i to se mijenja. Što jača konkurencija, to bolje po nas. Daj Bože konkurencije ;)

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice