Veliki planovi za Galaxy S IV

poruka: 65
|
čitano: 8.518
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Veliki planovi za Galaxy S IV".
15 godina
online
Veliki planovi za Galaxy S IV

Kako negativnih komentara o S3 nema, osim lagavog Andoida, plastike i veličine, nesumnjivo će 4-ka biti hit.

 

Ako je suditi po MiniS3, plastika ne djeluje jeftino, nije škripava, laga nema ni pod Power Save modu, a veličina je subjektivna.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Veliki planovi za Galaxy S IV

Neka se nadaju za tih 100 milja. Neki su kupili S3 koji je i dan danas savrsen mobitel, uzeli na rate a nisu ga niti isplatili, cetvorka vec dolazi. Tako da sumnjam.

Moj PC  
14 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Veliki planovi za Galaxy S IV

Jedine zamjerke za S3 su bile plastika, lag androida. Nadam se da će doći i novi android koj zahtjeva barem duplo manju snagu za pokretanje nego sada sigurno će biti jedan od naj bržih uređaja, jer  SGS3 je imao procesor kakav neki nemaju ni u računalu. A android ga je malo zeznuo.

 

Od SGS4 očakujem 13mpx stražnja kamera, nešto jaći procesor, 2-3gb rama, oko 5", 1080*1920p. Neke nove mogučnosti kod softvera, SGS3 je imao dosta novosti kao povezivanje više uređaja,dupli ekran itd.

https://www.facebook.com/pages/Nemoj-dopustiti-da-ti-sru%C5%A1e-snove-jer-ti-nitko-nije-pomogao-da-ih-sagradi%C5%A1/161955973912145
14 godina
neaktivan
offline
Re: Veliki planovi za Galaxy S IV
Jeste li vi ikada probali S3 ili S3 Mini?
Koji lagg?
Na JB lagga uopće nema. Sve otvara zapanjujućom brzinom.
Interested in all thing Android, also freelance programmer!
16 godina
offline
Veliki planovi za Galaxy S IV

istina sada da na JB-iu ali kad sam ga kupio krajem 6.mj na ICS-u je imao laga (neprimjetan al je postojao) govorim o off ver.  ne aopk ili aosp romovima

tek kad je S3 dobio off update na ICS ekipa ga je jos vise pocela kupovat i voljet IMHO ;)

 

p.s al KLP ce zato razarat na S4ci !

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2013 21:37 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Veliki planovi za Galaxy S IV
Fake_Alert kaže...

Neka se nadaju za tih 100 milja. Neki su kupili S3 koji je i dan danas savrsen mobitel, uzeli na rate a nisu ga niti isplatili, cetvorka vec dolazi. Tako da sumnjam.

Pa nije cijeli svijet sirotinja kao mi. Da imaš prosječnu europsku/američku plaću zamijenio bi ga isti tren ak si ljubitelj mobitela.

15 godina
odjavljen
offline
Veliki planovi za Galaxy S IV

Ima lag. Nažalost i na JB-u. Dapače, tranzicije među ekranima su iritantno lagave, gašenje razgovora u Phone aplikaciji je nevjerojatno sporo...

:)
Moj PC  
16 11 hvala 1
13 godina
offline
Re: Veliki planovi za Galaxy S IV
Tonči kaže...

Ima lag. Nažalost i na JB-u. Dapače, tranzicije među ekranima su iritantno lagave, gašenje razgovora u Phone aplikaciji je nevjerojatno sporo...

Ti imaš S3 ili...? Jer ja ga imam gotovo od prvog dana i mogu slobodno reći da to šta ti govoriš nije istina. Laga nema, a pogotovo otkad je izašao JB radi jednostavno savršeno

15 godina
odjavljen
offline
Re: Veliki planovi za Galaxy S IV
Volume kaže...
Tonči kaže...

Ima lag. Nažalost i na JB-u. Dapače, tranzicije među ekranima su iritantno lagave, gašenje razgovora u Phone aplikaciji je nevjerojatno sporo...

Ti imaš S3 ili...? Jer ja ga imam gotovo od prvog dana i mogu slobodno reći da to šta ti govoriš nije istina. Laga nema, a pogotovo otkad je izašao JB radi jednostavno savršeno

Naravno da ga imam. Dakle, kad pričam, kad završim razgovor/slanje poruke, treba mu 1-1 ipo sekunda da se vrati na popis poziva ili prikaz kontakta. Ponekad je nevjerojatno trzav kod skrolanja duljih (100-tinjak) item lista. Kako sam i programer, testirao sam svašta i ima neku čudnu naviku da ostavlja mnoštvo zombie procesa, da mi aplikaciji ne daje 4, nego 3, 2 ali i samo jednu jezgru kao dostupnu.

 

No, zaista je moguće da nekome radi dovoljno dobro, ali mene ovo s razgovorima najviše nervira. I ne govorim to zato jer sam fanboy nečeg drugog, jer imam uređaje na sve tri platforme i mogu koristiti koji god hoću. Nadam se da će skorašnje nadogradnje sustava popraviti stvari.

:)
15 godina
online
Re: Veliki planovi za Galaxy S IV

Mislim da to s pozivima ima više veze sa Touchwizom i senzorima za olakšavanje poziva i prekida.

 

Neke zahtjevnije aplikacije nisam testirao jer me ne zanimaju, imam onaj Power saver mode uključen.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
offline
Veliki planovi za Galaxy S IV

Radi power save mode i laga sve ner ti smanji brzinu cpua i rama

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Veliki planovi za Galaxy S IV

Bravo BUG, nakon puna dva mjeseca, prva vijest o S IV na BOL-u, svaka vam čast!!! {#}

 

100 milijuna je broj koji će sigurno dostići.
Zašto? Zato što kupci S IV nisu u prvom redu oni koji već imaju S III, nego milijuni i milijuni vlasnika S II.
To je dobrih 20-30% kupaca (i sam sam takav), taman dvije godine razlike.
Nadalje, kupci koji prelaze u dobrom djelu s drugih platformi (uglavnom iPhone).

Tako da tih famoznih 100 milijuna koliko planiraju neće biti toliki problem dostići.

Jer, Samsung je s Galaxy S serijom postigao ono što je iPhone.
Ljudi S III kupuju zato što je to S III.
Ne znaju o specifikacijama ništa, neće stavljati custom ROM-ove, ali imaju S III.
Postao je statusni simbol.


Jedva čekam vidjeti što će biti sa S IV.
Lošije od S III se neće prodavati, to je sigurno.
S II je pomeo Android konkurenciju, S III također, S IV će definitvno još u većoj mjeri. 

 

p.s. za sve kojima ove šture vijesti s BOL-a ne znače ništa, evo u ovoj temi se razvila raspravica, i možete vidjeti specifikacije.
Za sada potvrđene od strane Samsunga (Sammobile prenio) specifikacije:

  • CPU Exynos Octa-Core 5XXX serije 
  • Mali T-678 (8 core) GPU
  • 13 MPx
  • 2 GB RAM-a
  • 4,99" Full HD 1080x1920p
  • dimenzije, baterija se ne zna.

 

za to čekamo 15. ožujka (najvjerojatnije)

Keep flashing! || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
Moj PC  
6 6 hvala 1
13 godina
offline
Re: Veliki planovi za Galaxy S IV
Tonči kaže...

Naravno da ga imam. Dakle, kad pričam, kad završim razgovor/slanje poruke, treba mu 1-1 ipo sekunda da se vrati na popis poziva ili prikaz kontakta. Ponekad je nevjerojatno trzav kod skrolanja duljih (100-tinjak) item lista. Kako sam i programer, testirao sam svašta i ima neku čudnu naviku da ostavlja mnoštvo zombie procesa, da mi aplikaciji ne daje 4, nego 3, 2 ali i samo jednu jezgru kao dostupnu.

 

No, zaista je moguće da nekome radi dovoljno dobro, ali mene ovo s razgovorima najviše nervira. I ne govorim to zato jer sam fanboy nečeg drugog, jer imam uređaje na sve tri platforme i mogu koristiti koji god hoću. Nadam se da će skorašnje nadogradnje sustava popraviti stvari.

Naravno, kad imate te official firmware.
Stavite root, ili još bolje custom ROM i uživajte u punom, čistokrvnom Androidu.

Onakvom kakvom je.

Keep flashing! || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
15 godina
offline
Re: Veliki planovi za Galaxy S IV
Volume kaže...

Ti imaš S3 ili...? Jer ja ga imam gotovo od prvog dana i mogu slobodno reći da to šta ti govoriš nije istina. Laga nema, a pogotovo otkad je izašao JB radi jednostavno savršeno

 

Ima laga, na JB je bolje, ali nije presavršeno. No za to krivim Samsungov launcher i njegove aplikacije (dialer, phonebook etc)

Dok zamijeniš launcher sve postane mnogo bolje.

13 godina
offline
Veliki planovi za Galaxy S IV

Ja laga na svom nemam, trenutno sam na official JB-u. Jedino što koristim, a da nije stock, je Nova launcher i to je sve. Nisam fanboy pa da branim svoj s3 ili bilo šta slično, već jednostavno mu ne mogu prigovoriti. Možda ti na svom imaš hrpu aplikacija pa ga to usporava ili je nešto drugo u pitanju? Android koristim još tamo od HTC hero-a i s3 je iskreno prvi koji me oduševio s brzinom i fluidnošću

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Veliki planovi za Galaxy S IV

Ja dugo već koristim sve. SGS3 je najbolji do sada (očito), ali još nije ono što treba biti. Volim Android, zaista da, ali iritira s nekim stvarima.

:)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Veliki planovi za Galaxy S IV

super ako proda 100 milja, moj novi iphone će morati imati dual camera mod sa internacionalne svemirske stanice i bit duplo jeftiniji da se proda.

 

Ona o S3 kao statusnom simbolu mi je zakon.

međ klincima je nokia statusni bljeskić, ali gdje je to s3 statusni simbol molim lijepo?

 

Jel ko gledao House of Cards s Netflixa?

 
0 9 hvala 0
15 godina
offline
Veliki planovi za Galaxy S IV

100 Miliona S IV-ke?! Teško, to bi značilo da bi ga svaki 70-ti stanovnik na svijetu imao. Doduše ako se uzme u obzir da je S III prodat u 60 miliuna primjeraka onda ta brojka i nije nedostižna, mada više sumnjam zbog konkurencije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Veliki planovi za Galaxy S IV
Tonči kaže...

Ja dugo već koristim sve. SGS3 je najbolji do sada (očito), ali još nije ono što treba biti. Volim Android, zaista da, ali iritira s nekim stvarima.

mislim da je to najviše zbog Touchwiza, Sense-a i sličnih "launchera".  Dobar primjer je instalacija custom romova, kad instaliraš neki custom rom koji radi na "stock" Androidu, mobitel leti. I to ne govorim o S3, nego i o puno slabijim uređajima. Nexus uređaji su također odličan primjer toga.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2013 1:01 (antimadridista).
13 godina
offline
Re: Veliki planovi za Galaxy S IV
antimadridista kaže...

mislim da je to najviše zbog Touchwiza, Sense-a i sličnih "launchera".  Dobar primjer je instalacija custom romova, kad instaliraš neki custom rom koji radi na "stock" Androidu, mobitel leti. I to ne govorim o S3, nego i o puno slabijim uređajima. Nexus uređaji su također odličan primjer toga.

Otkada Nexus treba instalaciju custom ROM-a da dobiješstock Android?
Nexus i je stock Android i oni nemaju neke TW, Sense i slične launchere.

 

Keep flashing! || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
14 godina
offline
Re: Veliki planovi za Galaxy S IV
sudy_freak kaže...
antimadridista kaže...

mislim da je to najviše zbog Touchwiza, Sense-a i sličnih "launchera".  Dobar primjer je instalacija custom romova, kad instaliraš neki custom rom koji radi na "stock" Androidu, mobitel leti. I to ne govorim o S3, nego i o puno slabijim uređajima. Nexus uređaji su također odličan primjer toga.

Otkada Nexus treba instalaciju custom ROM-a da dobiješstock Android?
Nexus i je stock Android i oni nemaju neke TW, Sense i slične launchere.

 

pa na to sam i mislio. Jedan primjer su ovi Samsung, HTC i ostali na koje moraš instalirati neki rom sa stock Androidom da rade kako spada, a drugi primjer su Nexus uređaji koji rade kako spada odmah "iz kutije" zbog toga što dolaze sa "čistim" Androidom, bez ikakvog bloatwarea.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2013 1:20 (antimadridista).
11 godina
protjeran
offline
Re: Veliki planovi za Galaxy S IV
jameshook kaže...
Jeste li vi ikada probali S3 ili S3 Mini?
Koji lagg?
Na JB lagga uopće nema. Sve otvara zapanjujućom brzinom.

sestra ima s3 mini i nema laga sve radi super,ja imam s2 rado bih kupio s4 ali ovaj sam dobio za bozic

15 godina
neaktivan
offline
Veliki planovi za Galaxy S IV

Svaki mobitel s vremenom postaje laggav, tako i S3.

Neznam zasto uopce forsiraju sve te procesore i graficke bolje da se prime posle i optimiziraju android.

 

Na sestrinom S3 isto problem recimo otvorim pa cekam sec-sec i pol, onda otvorim kontakte isto tak ili phone isto laggucka...

Nije to nista strasno, ali me recimo nervira dok mi netko daje broj i to mi se dogodilo vec par puta onda dok mi otvori phone i spremi broj produ tri gladne godine, ovaj sa nokion 3310 je vec tri put broj spremio...

 

Edit. kolko sam vidio s3 mini radi bolje nego s3

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2013 8:52 (luka_cro).
Moj PC  
2 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Veliki planovi za Galaxy S IV

uz ovakvo stanje tržišta (i to mislim globalno) te određenu zasićenost tržišta dovoljno "funkcionalnim telefonima" (SG IV ne donosi ništa toliko revolucionarno)

mislim da će ovu brojku prepoloviti.

pa Apple (bez obzira što mislim o njima) otkazao gotovo polovicu narudžbi ekrana...

Iako je Obama najavio da je USA izašla iz krize i evo "zajedno smo je prebolili" smatram da ovo što radi (štampa dolare) dugoročno će potpuno uništiti ekonomiju kakvu poznajemo....

najgore od svega što nam to zapravo i treba... ako želimo spasiti planet... kad Maye i Asteroidi nisu dovoljno učinkoviti :P

s'trolo sam te ko' odojka
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Veliki planovi za Galaxy S IV
Prelose kaže...
jameshook kaže...
Jeste li vi ikada probali S3 ili S3 Mini?
Koji lagg?
Na JB lagga uopće nema. Sve otvara zapanjujućom brzinom.

sestra ima s3 mini i nema laga sve radi super,ja imam s2 rado bih kupio s4 ali ovaj sam dobio za bozic

Ima ga i moja keva i super je mob, fino radi sve glatko, jedino me nervira pinch to zoom u defaultnom browseru, nekako je umjetan, neznam ko da ima neko ubrzanje, ti napravis pokret po ekranu i zavrsis a on jos mozda pola sekunde ide i dalje, neznam kako to objasnit, kao accelerated mouse u novijim igrama koji me isto iritira, buraz ima ''veliki'' s3 i svidja mi se ful, i ovo nisam primjetio....

Ja sam na i5, premda sam se debelo premisljao dali da uzmem s3 ili note 2 ali su mi preveliki, htio sam relativno mali mob sa vrhunskim hardverom (puno se igram na mobu :-D ), bas me zanima kakav ce biti s4, a i ova xperia Z izgleda super!

16 godina
online
Re: Veliki planovi za Galaxy S IV
PA kak je gore neko napisal, ljudi kojim aizlazi ugovor i imaju SII su potencijalni kupci.
Isto tako zapadno trziste sa visim primanjima si to moze priustit i prije isteka ugovora.
Rekel sam da sa S3 vise nist u zivotu ne trebam ali mali nerd u meni grebe i oce van.
Ne znam, imam osjecaj da budem ga kupil za kesovinu posto sam s ugovorom na pol puta ili budem pricekal novi Nexus od Googla jer nema Andorida do stock Androida.

Kaj se laga tice, ima ga. Ima ga masu, ali ne u smislu perofrmansi i sporosti uredaja nego kaj sam ga notavaril do jaja sa sranjima i launcherima. Kad bi to kaj sam napravil S3 napravil iPhoneu isto tak bi kasnilo otvaranje nekih stvari jer jednostavno pretjerujem. Tocno to pretjerivanje i sloboda te beskonacno puno mogucnosti za pretjerivanjem je razlog kupnje tog telefona.
Cheers
12 godina
neaktivan
offline
Re: Veliki planovi za Galaxy S IV

Ove godine se mobiteli definitivno uzimaju po izgledu, svi najavljuju mobitele slićnih preformansi. Stvarno mislim da za odabir uređaja trebamo odabrati samo izgled i platformu koju uređaj koristi.

https://www.facebook.com/pages/Nemoj-dopustiti-da-ti-sru%C5%A1e-snove-jer-ti-nitko-nije-pomogao-da-ih-sagradi%C5%A1/161955973912145
11 godina
neaktivan
offline
Veliki planovi za Galaxy S IV

100 mil, mislim da ce to biti jako jako tesko dostici.

Konkurencija vrhunskih mobitela je puno jaca sada nego prije god dana kad je bio S3 i Ipone.

Sredinom god Nokia ce izbaciti 41mpx lumiu onda novi Black Barry, HTC ONE i jos mnogo android vojske.

Nekako mi se cini da sada bas imas velik izbor vrhunskih mobitela gdje su male razlike.

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Veliki planovi za Galaxy S IV

Tonči je upravu (u pravu?) što se tiče laga kod liste poziva. No, nije tako na svakom ROM-u. Na xda postoji negdje lista inačica firmvera koji imaju poboljšanja po pitanju baš ulaska u pozive i listu poziva.

Navodno da to stalno pokušavaju popraviti al uvijek je negdje nešto što uspori to i nikako da nađu rješenje. Za sada mi je najbolji bio MR2 (inačica firmvera) što se tiče ovog problema.

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Veliki planovi za Galaxy S IV
kingofthenight kaže...

100 mil, mislim da ce to biti jako jako tesko dostici.

Konkurencija vrhunskih mobitela je puno jaca sada nego prije god dana kad je bio S3 i Ipone.

Sredinom god Nokia ce izbaciti 41mpx lumiu onda novi Black Barry, HTC ONE i jos mnogo android vojske.

Nekako mi se cini da sada bas imas velik izbor vrhunskih mobitela gdje su male razlike.

 

Crni Barry kod poslovnih. Lumia kasni. Jedini pravi konkurent S4 ce mislim ove godine bit Xperia Z i HTC One. Ali posto je Galaxy S serija postala toliko pozeljna i razvikana prvi izbor vecini koji zele flagship jos 2013 ce sigurno biti S4.

 

Moj Note je jako spor, pogotovo na stednji baterije, kod otvaranja poruka poziva i internet i sam izbornik ima jak lagg. Kad iskljucim stednju sve osim interneta ide ko po loju kao i postotak baterije. Igrice uvijek sve savrsene osim Temple Runa koji takodjer zahtjeva iskljucenu stednju.

 

Isto tako sam jucer vidio da S3 mini uistinu je brzi od S3. I da su Nite 10.1 i Note 2 nebi prema Note 1 kojeg imam. Ali nikad ga ne bi mijenjao za drugi mob osim Note 2(i to samo da je besplatan).

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2013 18:31 (logik).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice