Uhićeni ključni članovi LulzSeca

poruka: 28
|
čitano: 3.950
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uhićeni ključni članovi LulzSeca".
15 godina
neaktivan
offline
Uhićeni ključni članovi LulzSeca

Vidi se da ima lice pi*ke i izdajnika!

Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Uhićeni ključni članovi LulzSeca
U ruci ima big black c0c.k
You can either try to destroy it... Run from it... Or concede to it. Aren't you tired of running?
14 godina
neaktivan
offline
Re: Uhićeni ključni članovi LulzSeca
Ah, to je krafna. Zaheb :D
You can either try to destroy it... Run from it... Or concede to it. Aren't you tired of running?
13 godina
offline
Uhićeni ključni članovi LulzSeca

topiary momak i po

LoL NordicEU : Heineken01
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.12.2012 2:05 (KKristijan).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Uhićeni ključni članovi LulzSeca
nisu u pitanju nikakve prijetnje zatvorom vec ih je izdao za novac.

@wikileaks FBI informant
Sabu tried to entrap
anonymous hackers with $
for info (chat log from August
11) pastebin.com/zDTEqcfD
TD za glupost
16 godina
neaktivan
offline
Uhićeni ključni članovi LulzSeca

dokaz da nema nikakvih ideala iza anona i lulzseca.

I have nothing to say. Thank you and goodbye.
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Uhićeni ključni članovi LulzSeca
@flyboy, brkas ovce i krave, lulzsec je bila grupa, anonymous je ideja, a ideje se ne mogu ubit/uhitit/unistit; anonymous je svatko tko vjeruje tim idejama, i cim netko promijeni misljenje on vise nije anonymous.

Trebate shvatit da je anonymous iznimno lukavo napravljen, jer nema vodstvo, strukturiran je drugacije od bilo cega drugog do sada, anon moze biti svatko, i nitko jos nije nasao nacin kako unistiti takav "moderan pokret", fbi se u borbi protiv njih nema za sta uhvatit.
TD za glupost
12 godina
neaktivan
offline
Re: Uhićeni ključni članovi LulzSeca
Takoder:

That's right— the man who helped the
internet celebrate #FuckFBIFridays was
doing so from an FBI desk.
TD za glupost
16 godina
odjavljen
offline
Uhićeni ključni članovi LulzSeca

Ajoj.... koliko soli ima u mrtvome moru..toliko istomisljenika Anonymousa .... upravo tako...pokret...a ne grupica koje vodi doughnut fucker {#}

resistance is futile
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Uhićeni ključni članovi LulzSeca

Obožavam što je danas pola interneta pravedno i bori se za hackere. Gospodo draga, da imate bilo kakvu firmu i prca vas skupina idiota koji nemaju pametnijeg posla, vjerovatno bi brzinski promijenili svoje mišljenje. Nisam za sopu i takve gluposti, ali ove sve kriminalce i hackere treba pohapsit i zakucat iza rešetaka na dulji period ili po mogućnosti uposliti da iskoriste ta znanja za neke pametnije stvari.

16 godina
offline
Uhićeni ključni članovi LulzSeca

Ajde, lijepo je vidjeti da se tim banditima polako staje na kraj...

Korak po korak kako kažu.

I used to play a little, but a little wouldn't do it, so the little got more and more.
 
8 8 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Uhićeni ključni članovi LulzSeca

Eto vam heroja današnjih tinejdžera. Nezaposleni junak na socijalnoj pomoći koji je krao gdje je stigao, a prodavao priču kako se bori protiv "zla".

 

Razumljivo je da danas klinci žele biti osvetnici, junaci, ali samo da se ne trebaju dići iz stolice, pa takve pričice prolaze.

Biti ili mniti svemiropolisno
 
6 1 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Uhićeni ključni članovi LulzSeca

U potpunosti se slažem, zanimljivo mi je što ti "heroji" napadaju stranice udruga, korporacija i privatnih osoba (eto josipovićeva je bila rušena) koji ne dijele njihova mišljenja jer se navodno bore protiv korporativnog zla. Pri tome štićenju ljudi, bezrezervno kradu njihove brojeve kreditnih kartica, social security brojeve koji su usko vezani sa mirovinama u SAD-u i tako dalje. Dakle ispada da je ljudima draže da su svi podaci o njegovom životu i financijama kod nekog čvimbastog balonje, nego u vladinoj udruzi. Čak i kad se to stavi na stranu, vjerovatno postoje ljudi koji su zbilja zaslužili da ih se na taj način uništi. Brojni bogataši u Indiji, JKini i sličnim zemljama trećeg svijeta koji iskorištavaju radnu snagu za vlastito bogaćenje, ali ne, ti ljudi nisu velika zla korporacija, pa ih nitko niti ne dira. Radi se o tome da su svi ti hackerski pokreti licemjerni, gledaju svijet onako kako oni žele i sve što rade, očito je da rade iz vlastitih interesa. 

 

Ja  se slažem da postoje broji zakoni koje treba izmijeniti (recimo svi vezani uz patente su meni suludi), ali način na koji to hackeri pokušavaju riješiti jednostavno nije dobar. Ako nema zakona, ima anarhije, a ako je cilj anonymousa baš to, onda žali bože idiota.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Uhićeni ključni članovi LulzSeca

"banditima" staje na kraj.....da.....nasla se ekipa moralnih vertikala i pravednih momaka iz fbi/cia i ostalih multinacionalnih korporacija (citaj sweat shop ownera) da zahebu veliku teroristicku skupinu koja terorizira jadni narod i neda mu za kruh....

Nadam se da ce te jednog dana shvatit koliko je to sve jadno i sta Vam ti isti ljudi rade od zivota....ali nvm.....samo vi budite sretni da imate neki jadni poslic i da prezivljavate dok se na vama bogate i onda im jos dajte podrsku u tome i lupetajte svoje moralne nebuloze.....kak je ono francek reko....stoko sitnog zuba

14 godina
neaktivan
offline
Re: Uhićeni ključni članovi LulzSeca
nCh! kaže...

U potpunosti se slažem, zanimljivo mi je što ti "heroji" napadaju stranice udruga, korporacija i privatnih osoba (eto josipovićeva je bila rušena) koji ne dijele njihova mišljenja jer se navodno bore protiv korporativnog zla. Pri tome štićenju ljudi, bezrezervno kradu njihove brojeve kreditnih kartica, social security brojeve koji su usko vezani sa mirovinama u SAD-u i tako dalje. Dakle ispada da je ljudima draže da su svi podaci o njegovom životu i financijama kod nekog čvimbastog balonje, nego u vladinoj udruzi. Čak i kad se to stavi na stranu, vjerovatno postoje ljudi koji su zbilja zaslužili da ih se na taj način uništi. Brojni bogataši u Indiji, JKini i sličnim zemljama trećeg svijeta koji iskorištavaju radnu snagu za vlastito bogaćenje, ali ne, ti ljudi nisu velika zla korporacija, pa ih nitko niti ne dira. Radi se o tome da su svi ti hackerski pokreti licemjerni, gledaju svijet onako kako oni žele i sve što rade, očito je da rade iz vlastitih interesa. 

 

Ja  se slažem da postoje broji zakoni koje treba izmijeniti (recimo svi vezani uz patente su meni suludi), ali način na koji to hackeri pokušavaju riješiti jednostavno nije dobar. Ako nema zakona, ima anarhije, a ako je cilj anonymousa baš to, onda žali bože idiota.

Molim te reci da se salis? Brojni bogatasi u zemljama treceg svijeta.....a kad dajes vec takve pametne izjave ajde mi objasni di bogatasi iz usa imaju svoje firme? Di te iste korporacije rade hebene ipadove i joggerice koje ti nosis.....koje dijete ti je sivalo majcu koju sad nosis? Nemojte lupetat i moralizirat o stvarima o kojima ili nemate veze ili se pravite tupavi

13 godina
neaktivan
offline
Re: Uhićeni ključni članovi LulzSeca

što volim ove padobrance, no da se vratimo na temu vidim da je izvor fox news a nece biti prvi put da su se oni zaletili s objavom netočnih informacija...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011 / - / beta.bassfeverfm.com - / http://www.universe-hosting.com/
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.3.2012 9:10 (dj_renny).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Uhićeni ključni članovi LulzSeca
nCh! kaže...

U potpunosti se slažem, zanimljivo mi je što ti "heroji" napadaju stranice udruga, korporacija i privatnih osoba (eto josipovićeva je bila rušena) koji ne dijele njihova mišljenja jer se navodno bore protiv korporativnog zla. Pri tome štićenju ljudi, bezrezervno kradu njihove brojeve kreditnih kartica, social security brojeve koji su usko vezani sa mirovinama u SAD-u i tako dalje. Dakle ispada da je ljudima draže da su svi podaci o njegovom životu i financijama kod nekog čvimbastog balonje, nego u vladinoj udruzi. Čak i kad se to stavi na stranu, vjerovatno postoje ljudi koji su zbilja zaslužili da ih se na taj način uništi. Brojni bogataši u Indiji, JKini i sličnim zemljama trećeg svijeta koji iskorištavaju radnu snagu za vlastito bogaćenje, ali ne, ti ljudi nisu velika zla korporacija, pa ih nitko niti ne dira. Radi se o tome da su svi ti hackerski pokreti licemjerni, gledaju svijet onako kako oni žele i sve što rade, očito je da rade iz vlastitih interesa. 

 

Ja  se slažem da postoje broji zakoni koje treba izmijeniti (recimo svi vezani uz patente su meni suludi), ali način na koji to hackeri pokušavaju riješiti jednostavno nije dobar. Ako nema zakona, ima anarhije, a ako je cilj anonymousa baš to, onda žali bože idiota.

bilo bi dobro kada bi naucio shto je to anarhija

sigurno ne i bezakonje ili kaos -.-

13 godina
protjeran
offline
Uhićeni ključni članovi LulzSeca

I evo zaluđena kauč-prosvjednička klinčadija je došla da podrži klošara. {#}

Biti ili mniti svemiropolisno
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Uhićeni ključni članovi LulzSeca
ko izda, p**da
16 godina
offline
Re: Uhićeni ključni članovi LulzSeca
Gogica01 kaže...

"banditima" staje na kraj.....da.....nasla se ekipa moralnih vertikala i pravednih momaka iz fbi/cia i ostalih multinacionalnih korporacija (citaj sweat shop ownera) da zahebu veliku teroristicku skupinu koja terorizira jadni narod i neda mu za kruh....

Nadam se da ce te jednog dana shvatit koliko je to sve jadno i sta Vam ti isti ljudi rade od zivota....ali nvm.....samo vi budite sretni da imate neki jadni poslic i da prezivljavate dok se na vama bogate i onda im jos dajte podrsku u tome i lupetajte svoje moralne nebuloze.....kak je ono francek reko....stoko sitnog zuba

Nadam se da tebi a i drudima nije zivotni cilj postat bogat, jer tek to je jadno....

e.......
15 godina
neaktivan
offline
Re: Uhićeni ključni članovi LulzSeca
Gogica01 kaže...
Molim te reci da se salis? Brojni bogatasi u zemljama treceg svijeta.....a kad dajes vec takve pametne izjave ajde mi objasni di bogatasi iz usa imaju svoje firme? Di te iste korporacije rade hebene ipadove i joggerice koje ti nosis.....koje dijete ti je sivalo majcu koju sad nosis? Nemojte lupetat i moralizirat o stvarima o kojima ili nemate veze ili se pravite tupavi

Ja znam da velike korporacije imaju firme točno tamo gdje je jeftina radna snaga, to je opće poznato, samo kažem da te iste firme nisu jedine koje tako rade. A i iskreno, da se staviš u njihovu poziciju, radio bi apsolutno isto, ili bi propao. Tržište ne štedi nikoga.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Uhićeni ključni članovi LulzSeca
nCh! kaže...
Gogica01 kaže...
Molim te reci da se salis? Brojni bogatasi u zemljama treceg svijeta.....a kad dajes vec takve pametne izjave ajde mi objasni di bogatasi iz usa imaju svoje firme? Di te iste korporacije rade hebene ipadove i joggerice koje ti nosis.....koje dijete ti je sivalo majcu koju sad nosis? Nemojte lupetat i moralizirat o stvarima o kojima ili nemate veze ili se pravite tupavi

Ja znam da velike korporacije imaju firme točno tamo gdje je jeftina radna snaga, to je opće poznato, samo kažem da te iste firme nisu jedine koje tako rade. A i iskreno, da se staviš u njihovu poziciju, radio bi apsolutno isto, ili bi propao. Tržište ne štedi nikoga.

Kako rece onaj stricek iz jedne od zemalja tigrica-.....Europo moja NE RADIS NISTA A SAMO TROSIS......jos malo pa cemo mi bit nova sweat shop snaga azijata......zivi bili pa vidjeli

16 godina
offline
Re: Uhićeni ključni članovi LulzSeca
Danny_HR kaže...

Ajde, lijepo je vidjeti da se tim banditima polako staje na kraj...

Korak po korak kako kažu.

Kaj stvarno misliš da su nekaj s tim postigli zapravo,{#} i da večina njih potječu samo iz Amerike i EU kak sam več rekel negdje jesu li kog ulovili u Kini ili Rusiji jel? Ko drugo ne moš baš Amerima vjerovat kaj oni nadrljaju, jer svašta oni naškrabaju kaj nema veze s pravim stanjem stvari ko obično nek se rulja zabavlja nekim kvazi uspjesima.{#}{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
15 godina
odjavljen
offline
Re: Uhićeni ključni članovi LulzSeca
nCh! kaže...

U potpunosti se slažem, zanimljivo mi je što ti "heroji" napadaju stranice udruga, korporacija i privatnih osoba (eto josipovićeva je bila rušena) koji ne dijele njihova mišljenja jer se navodno bore protiv korporativnog zla.

Oprosti, pričaš gluposti! Josipović je JAVNA osoba, a njegova stranica se ne može nazvati stranicom privatne osobe ako na njoj iznosi SLUŽBENE stavove predsjednika RH! U konekretnom slučaju radi se o osobi koja je obrazovani pravnik i kao takva ne bi smjela sporazum kao što je ACTA tako olako shvatiti, a kako se pri tom radi i o predsjedniku države, prije službene podrške morao bi dobro proučiti da li takav sporazum ugrožava osnovna ljudska prava. Također je i autor, pa ima i svoje interese na tom području. Takve sporazume timovi pravnika proučavaju danima, tako da njegovo davanje izjave onako usput, uz hrpu redovnih obveza može značiti jednu od 3 stvari (a sve tri su za osudu):

- nije dobro upoznat s materijom - neodgovorno

- zanemaruje ugrožavanja ljudskih prava za zaštitu osobnih interesa - sukob interesa

- uvlači se nekome iznad - moguća izdaja

 

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Uhićeni ključni članovi LulzSeca
MrBlc kaže...

Oprosti, pričaš gluposti! Josipović je JAVNA osoba, a njegova stranica se ne može nazvati stranicom privatne osobe ako na njoj iznosi SLUŽBENE stavove predsjednika RH! U konekretnom slučaju radi se o osobi koja je obrazovani pravnik i kao takva ne bi smjela sporazum kao što je ACTA tako olako shvatiti, a kako se pri tom radi i o predsjedniku države, prije službene podrške morao bi dobro proučiti da li takav sporazum ugrožava osnovna ljudska prava. Također je i autor, pa ima i svoje interese na tom području. Takve sporazume timovi pravnika proučavaju danima, tako da njegovo davanje izjave onako usput, uz hrpu redovnih obveza može značiti jednu od 3 stvari (a sve tri su za osudu):

- nije dobro upoznat s materijom - neodgovorno

- zanemaruje ugrožavanja ljudskih prava za zaštitu osobnih interesa - sukob interesa

- uvlači se nekome iznad - moguća izdaja

 

Da u redu, on je JAVNA osoba, to si u pravu, ali ... ako gledaš medije, Josipović je uvijek bio za ZAMP, SOPU i slične sustave koji na ovaj ili onaj način štite prava umjetnika. Ja osobno nemam ništa protiv toga, jer smatram da je u redu da si glazbenici i ini artisti zarađuju za kruh, bez da ih netko piratizira i sprda se s njihovim radom kako god mu paše. Bez obzira što je predsjednik i trebao bi 10 puta promisliti prije nego zine, čovjek je i glazbenik pa nikako ne može pobjeći od toga, da je isto u njegovom osobnom interesu. Ono što meni osobno ne odgovara je to da se ovih dana može čuti i pokoje slovo da Josipović osobno zarađuje na ZAMP-u, ili ako on već ne, onda ljudi s kojima je on blizak. Dalje nebih polemizirao o ovome, jer ne želim da se ovdje u topicu pojave politička prepucavanja.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Uhićeni ključni članovi LulzSeca
nCh! kaže...

Da u redu, on je JAVNA osoba, to si u pravu, ali ... ako gledaš medije, Josipović je uvijek bio za ZAMP, SOPU i slične sustave koji na ovaj ili onaj način štite prava umjetnika. Ja osobno nemam ništa protiv toga, jer smatram da je u redu da si glazbenici i ini artisti zarađuju za kruh, bez da ih netko piratizira i sprda se s njihovim radom kako god mu paše. Bez obzira što je predsjednik i trebao bi 10 puta promisliti prije nego zine, čovjek je i glazbenik pa nikako ne može pobjeći od toga, da je isto u njegovom osobnom interesu.

Upravo bi zato trebao umjesto 10 puta promisliti 100 puta jer ako ga osobni interesi ometaju da obavlja javnu dužnost, onda je ne bi trebao obavljati, već je prepustiti onomu tko može. Nedovoljna javna osuda miješanja privatnih i javnih interesa je i velikim dijelom krivac trenutne političke situacije.

 

nCh! kaže...

Ono što meni osobno ne odgovara je to da se ovih dana može čuti i pokoje slovo da Josipović osobno zarađuje na ZAMP-u, ili ako on već ne, onda ljudi s kojima je on blizak.

Zašto ti to osobno ne odgovara, osim ako si ti Josipović ili jedan od ljudi s kojima je on blizak? Da se priča kako voli gay orgije u raspravi o ZAMP-u i ACTA-i i meni bi to smetalo jer bi to bio ad hominem. Međutim, ovo je usko povezano sa područjem rasprave i ispravan je argument za uzimanje Josipovićevih mišljenja s određenom rezervom, unatoč stručnosti jer je u sukobu interesa, a u slučaju ZAMP-a postoje ozbiljne indicije da se s time nije znao nositi kako treba.

 

 

nCh! kaže...

Dalje nebih polemizirao o ovome, jer ne želim da se ovdje u topicu pojave politička prepucavanja.

I ja bih rado izbjegao politiziranje, ali ako od političkog uzroka problema pokušaš napraviti opravdanje, nećemo ga moći izbjeći!

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Uhićeni ključni članovi LulzSeca
nCh! kaže...
MrBlc kaže...

Oprosti, pričaš gluposti! Josipović je JAVNA osoba, a njegova stranica se ne može nazvati stranicom privatne osobe ako na njoj iznosi SLUŽBENE stavove predsjednika RH! U konekretnom slučaju radi se o osobi koja je obrazovani pravnik i kao takva ne bi smjela sporazum kao što je ACTA tako olako shvatiti, a kako se pri tom radi i o predsjedniku države, prije službene podrške morao bi dobro proučiti da li takav sporazum ugrožava osnovna ljudska prava. Također je i autor, pa ima i svoje interese na tom području. Takve sporazume timovi pravnika proučavaju danima, tako da njegovo davanje izjave onako usput, uz hrpu redovnih obveza može značiti jednu od 3 stvari (a sve tri su za osudu):

- nije dobro upoznat s materijom - neodgovorno

- zanemaruje ugrožavanja ljudskih prava za zaštitu osobnih interesa - sukob interesa

- uvlači se nekome iznad - moguća izdaja

 

Da u redu, on je JAVNA osoba, to si u pravu, ali ... ako gledaš medije, Josipović je uvijek bio za ZAMP, SOPU i slične sustave koji na ovaj ili onaj način štite prava umjetnika. Ja osobno nemam ništa protiv toga, jer smatram da je u redu da si glazbenici i ini artisti zarađuju za kruh, bez da ih netko piratizira i sprda se s njihovim radom kako god mu paše. Bez obzira što je predsjednik i trebao bi 10 puta promisliti prije nego zine, čovjek je i glazbenik pa nikako ne može pobjeći od toga, da je isto u njegovom osobnom interesu. Ono što meni osobno ne odgovara je to da se ovih dana može čuti i pokoje slovo da Josipović osobno zarađuje na ZAMP-u, ili ako on već ne, onda ljudi s kojima je on blizak. Dalje nebih polemizirao o ovome, jer ne želim da se ovdje u topicu pojave politička prepucavanja.

josipovic je precjednik svih hrvata,a ne samo ZAMPovaca

13 godina
offline
Re: Uhićeni ključni članovi LulzSeca

"krivi post"

LoL NordicEU : Heineken01
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.12.2012 2:04 (KKristijan).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice