Twitter nekoć gomilao gubitke

poruka: 16
|
čitano: 2.684
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Twitter nekoć gomilao gubitke".
12 godina
neaktivan
offline
Twitter nekoć gomilao gubitke

Ne ćudim se ovim podacima. Twitter ne može konkurirati facebooku. Nepregledan je, dizain mu baš i nije najbolji.

Arian RIčko
 
0 5 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Twitter nekoć gomilao gubitke
77ari kaže...

Ne ćudim se ovim podacima. Twitter ne može konkurirati facebooku. Nepregledan je, dizain mu baš i nije najbolji.

  Pa Twitter i nema neke veze s Facebook-om.

 

Facebook je socijalna mreža, a Twitter vrsta News feed-a s vijestima odabranih ljudi.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Twitter nekoć gomilao gubitke

Da to je. Ali nije toliko popularan kao facebook. Ovdje ćitaš o ljudima koje ne znaš. A na facebooku si s jludima koje znaš, ato je razilka nebo i zemlja.

Mene je osobno twiter otjerao jer nije lak za korištenje malo je kompliciran. 

Arian RIčko
15 godina
odjavljen
offline
Re: Twitter nekoć gomilao gubitke
Mentalist kaže...
77ari kaže...

Ne ćudim se ovim podacima. Twitter ne može konkurirati facebooku. Nepregledan je, dizain mu baš i nije najbolji.

  Pa Twitter i nema neke veze s Facebook-om.

 

Facebook je socijalna mreža, a Twitter vrsta News feed-a s vijestima odabranih ljudi.

Mislim da nije socijalna mreža, već su i Facebook i Twitter društvene mreže.

16 godina
neaktivan
offline
Twitter nekoć gomilao gubitke

twitter je FB za siromasne. {#}

davno "ugasio" FB, pratim na twitteru ono sto me zanima i imam instant-uber-master-blaster-fast-expres informaciju koja me zanima. neprocjenjivo! u onom drugom taboru imam isto brze informacije,ali od domacica koje su ispekle kolac, dijete se podrignulo, muz je na putu i sl.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Twitter nekoć gomilao gubitke

Twitter je vrhunski koncept i firmi fali dobar ekonom koji bi od vlasnika firme mogo napraviti milijardere, skupa s njim naravno.

 

U krajnjem slučaju šta nisu pokupili način oglašavanja od googla sa onim oglasima. I face i apple su pokupili i obje firme zarađuju masne pare na tome ;)

 
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Twitter nekoć gomilao gubitke

Facebook ima svoju vrijednost u kontaktima, pogotovo kad nemaš živi kontakt s nekim, a služi i dužim raspravama jer je bez ograničenja i služi kao nekakav centar za druženje, gubljenje vremena i sl. Twitter je znatno ograničeniji - služi (istina) kao izvor vijesti (kratki opis i link), ali i za kratke statuse (kad je netko podrignuo) te uvlačenja u šupak međusobnim kratkim hvalisanjem i ritvitanjem. Za bilo kakvu ozbiljnu raspravu nije, već često služi za kratke retoričke izjave i javno dogovaranje i provokacije (da drugi vide da se s nekim družiš).

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.3.2012 11:17 (Tonči).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Twitter nekoć gomilao gubitke

Facebook ima još 1 prednost. Na mobitelima ga možemo koristiti umjesto SMS... bude puno jeftinije nego da šaljemo poruke. A androidi odmah signaliziraju da ste dobili poruku.

Arian RIčko
14 godina
neaktivan
offline
Re: Twitter nekoć gomilao gubitke
torrente kaže...

twitter je FB za siromasne. {#}

davno "ugasio" FB, pratim na twitteru ono sto me zanima i imam instant-uber-master-blaster-fast-expres informaciju koja me zanima. neprocjenjivo! u onom drugom taboru imam isto brze informacije,ali od domacica koje su ispekle kolac, dijete se podrignulo, muz je na putu i sl.

Eto, korisna informacija. Ajmo torrente.

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
14 godina
protjeran
offline
Re: Twitter nekoć gomilao gubitke
Mentalist kaže...

 

Facebook je socijalna mreža

Tako je, do Facebooka se dolazi putem socijalnog.

 

14 godina
protjeran
offline
Re: Twitter nekoć gomilao gubitke
Tonči kaže...
Mentalist kaže...
77ari kaže...

Ne ćudim se ovim podacima. Twitter ne može konkurirati facebooku. Nepregledan je, dizain mu baš i nije najbolji.

  Pa Twitter i nema neke veze s Facebook-om.

 

Facebook je socijalna mreža, a Twitter vrsta News feed-a s vijestima odabranih ljudi.

Mislim da nije socijalna mreža, već su i Facebook i Twitter društvene mreže.

Vrlo mudro primjećeno, osim što su to istoznačnice. Ili sinonimi.

Tonči kaže...

...te uvlačenja u šupak ... ritvitanjem

propuhmajstor kaže...
Mentalist kaže...

 

Facebook je socijalna mreža

Tako je, do Facebooka se dolazi putem socijalnog.

a ti se ne uvlači :)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Twitter nekoć gomilao gubitke
torrente kaže...

u onom drugom taboru imam isto brze informacije,ali od domacica koje su ispekle kolac, dijete se podrignulo, muz je na putu i sl.

 

Pa ovo je vrlo, vrlo bitna informacija za siguran seks. Vi'š, sva tehnologija danas pridonosi sve sigurnijem seksu.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Twitter nekoć gomilao gubitke
77ari kaže...

Facebook ima još 1 prednost. Na mobitelima ga možemo koristiti umjesto SMS... bude puno jeftinije nego da šaljemo poruke. A androidi odmah signaliziraju da ste dobili poruku.

 

Pa možeš isto i s twitterom?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Twitter nekoć gomilao gubitke
zlayer kaže...
77ari kaže...

Facebook ima još 1 prednost. Na mobitelima ga možemo koristiti umjesto SMS... bude puno jeftinije nego da šaljemo poruke. A androidi odmah signaliziraju da ste dobili poruku.

 

Pa možeš isto i s twitterom?

Nemožeš. Jer koliko ja vidim twiter nema inbox. Kada ti stigne poruka u inbox tek onda mobitel signalizira.

Arian RIčko
14 godina
neaktivan
offline
Twitter nekoć gomilao gubitke

Naravno da twitter ima inbox, ima i tagganje kao i fb, ima i shareanje tuđih statusa kao i fb, ima i stavljanje slika za sve one silne voajere.. tak da, twitter je različit praktički samo u 2 stvari - dužina statusa 140znakova (to je zapravo sasvim ok, jako puno informacija se može staviti u njega, a i postoje servisi za duži tweet koji se samo linka na "pravom") i twitter nema chat... ali, opet, fb nema ni toliku personalizaciju layouta.. ali količina korisnih informacija je na twitteru daleko veća

~21 god, ETFOS, Slavonac, linux and open source fan, net addict, želim znati više, interesi: web dev, svemir, glazba...
 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Twitter nekoć gomilao gubitke

darkborne, to je namjerno i nije isto:)

 

@kakapo: Mislim da je korisnost podjednaka za iste korisnike. Sadržaj kreiraju sudionici, a ako netko na Facebooku piše beskorisne sadržaje, to radi i na Twiteeru.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.3.2012 13:10 (Tonči).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice