T-Zombix ugasio blog

poruka: 42
|
čitano: 10.064
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "T-Zombix ugasio blog".
15 godina
offline
RE: T-Zombix ugasio blog
v3rbatim kaže...

a ko je njega lincovao molim te ljepo? O cemu ti tu pricas?

 

To sto se zakacio sa T-Com-om samo mu je donijelo reklamu, da nije bilo toga nitko ziv ne bi ni cuo za njega, osim onih 5-ero ljudi sta su ga citali i prije...

 

Osim toga dobro je i prosao, ja bi ga kaznio ako za nista onda za isticanje nacističkih simbola, a Mudrinic ga je mogao (mozda i je) tuziti za klevetu zbog poistovjecivanja sa ratnim zločincem hitlerom.

Malo si je previse dopustao taj decko.

 

Ma koga ti zastupaš da mi je znat (T_SHIT) Valjda

 

15 godina
offline
T-Zombix ugasio blog

Zombix je legenda a sve one kojima se nije svidjao njegov stil pisanja, mogli su ga i ne citati, kraj price.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T-Zombix ugasio blog

Šteta. Hvala zombix, bilo je zabavno i ponekad poučno ;)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
T-Zombix ugasio blog

Ništa posebno o njemu i njegovom blogu, malo je bio prenapuhan povremeno kad sam nabacio oko... blog kao svaki drugi. Blogovi izumiru jer ih je na milijune i uglavnom su nezanimljivi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
T-Zombix ugasio blog

Lako vam je sad komentirati njegov blog na vašim Flat rateovima sa 4 Mbit/s za 180 kunića, bilo bi lijepo vidjeti, vaše orne glasove, kad je internet bio deset puta sporiji, a za 512 Mb se plaćalo i više od 500kn, da progovorite o monopolizmu,, prevarama i ucjenjivanjima svemoćnog T. I da nakon razgovora u policiji i konstantnog maltretiranja da još jače vičete, a sve iz čistog voluntarizma i mahnitog prezira prema opakoj magenti :)

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: T-Zombix ugasio blog

Joj cuj ga...

 

Pa takvo je vrijeme bilo, internet je nekada bio luksuz, dial-up se placao po vremenu, kolko puta sam dobio racun 600 kn samo zato sto sam visio par sati dnevno.

I sta sad? Ko te tjero na internet? Mislim ono...

 

Da je t-com imao monopol je, ali to nije do njih pobogu, pa nisu oni branili drugima da se pojave na nasem trzistu, nego su na snazi bili razni glupi zakoni i procedure, a i trziste kao takvo nije bilo zrelo za druge operatere.

A da je bilo prevara i ucijena je zesca glupost... sta je mudrinic isao po kucama i prijetio ljudima da budu vise na netu? lol... ajde ne lupetaj.

 

Meni jos uvijek nije jasno sto se taj lik uopce bunio i oko cega je nastala cijela ta pompa oko njega i t-coma.

16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Zombix ugasio blog

Tvoj odgovor je jedna ogromna nakupina neznanja u kombinaciji s glupošću... ne da mi se uopće odgovarati i tebi popunjavati ogromne rupetine u znanju, ali zbog sebe samog probaj se malo informirati o ovoj temi...

14 godina
protjeran
offline
RE: T-Zombix ugasio blog

Zato je tvoj odgovor ogromna nakupina znanja, prepametan reply.

Ne da ti se odgovarat? lol

Pa sta se onda uopce javljas?

16 godina
offline
T-Zombix ugasio blog

EOD ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Zombix ugasio blog
v3rbatim kaže...

Joj cuj ga...

 

Pa takvo je vrijeme bilo, internet je nekada bio luksuz, dial-up se placao po vremenu, kolko puta sam dobio racun 600 kn samo zato sto sam visio par sati dnevno.

I sta sad? Ko te tjero na internet? Mislim ono...

 

Da je t-com imao monopol je, ali to nije do njih pobogu, pa nisu oni branili drugima da se pojave na nasem trzistu, nego su na snazi bili razni glupi zakoni i procedure, a i trziste kao takvo nije bilo zrelo za druge operatere.

A da je bilo prevara i ucijena je zesca glupost... sta je mudrinic isao po kucama i prijetio ljudima da budu vise na netu? lol... ajde ne lupetaj.

 

Meni jos uvijek nije jasno sto se taj lik uopce bunio i oko cega je nastala cijela ta pompa oko njega i t-coma.

 

Ti si brate glup...eto...to ti je nadam se jasno...

 

T-Zombix...bio si pokretac pobune i revolta i svi mi koji zaista kuzimo sto si radio (i zasto) ti se zahvaljujemo...u zadnje vrijeme ga nisam pratio jer teme kojima se bavio mi nisu bile napete...

14 godina
protjeran
offline
RE: T-Zombix ugasio blog

Sagni mi se.

A na ovo da je lik bio pokretac pobune samo kazem - lol.

P.S. Svi kuze sta je on radio i zasto ali nitko konacno vise da kaze sto je on to konkretno radio i zasto, jbt to nema nigdje, kakvi pacijenti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2009 16:49 (v3rbatim).
15 godina
neaktivan
offline
T-Zombix ugasio blog

Tu i tamo mu je blog arhiviran. Nije savršeno, ali evo...

Internet archive: zombix.net/glob

Press any key to continue or any other key to quit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice