Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za slu

poruka: 39
|
čitano: 5.633
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za slu".
16 godina
neaktivan
offline
Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za slu

Da je sad usporedit komentare sa onima na apple vijesti o izbacivanju slusalica ... 

potpis :D
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za slu

Šuška se i da određena količina ljudi neće kupit mobitel bez 3.5mm priključka za slušalice... Uvijek će biti onih koji će ga ponuditi... Generalno gledano, to mi je jedna od bitnijih stvari, i stvarno ne vidim svrhu izbacivanja... A priključak da je zastario? stvarno ne znam čija je to izjava... sva računala i audio oprema ga imaju i koriste bez problema, i ne vidim stvarno razlog micanja... no slobodno nek maknu, sretno im bilo... mislim da korisnici androida ipak imaju više zdravog razuma od jabučara... a definitivno imaju i puno više izbora... 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.12.2016 18:02 (lllnuclearlll).
Moj PC  
34 2 hvala 0
15 godina
offline
Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za slu

nikad ne bih kupio takav telefon jer su žične slušalice istodobno antena za radio (u telefonu), a bez čega jednako ne bi išlo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za
Ajar kaže...

nikad ne bih kupio takav telefon jer su žične slušalice istodobno antena za radio (u telefonu), a bez čega jednako ne bi išlo. 

 Vjerujem da i ove s USB-C mogu glumiti antenu

 

Ako Samsung ovo napravi, to će zaživjeti unatoč našem otporu ispočetka. Bit će to ko "ne treba nam FHD na mobitelima" - uvalit će ga, a mi ćemo opet kupovat

16 godina
offline
Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za slu

što će mi slušalice koje mogu uštekat u mobitel i u ništa više? tako je bilo prije, svaka firma imala je svoj priključak, pa mučenje s adapterima, simo tamo... nabijem ih s tim... ljudi su ovce i prihvatit će to, opće poznata stvar...

 

nadam se samo da će ostati i proizvođača koji će ići kontra ovih...

Moj PC  
20 1 hvala 0
12 godina
offline
Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za slu

Zapamtite samo ovo:

idiots, not managers.... idiots :)

 
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za
Vise me zivcira sto ne mogu puniti i imati prikljucene slusalice u isto vrijeme.. vec sto su makli 3.5mm utor. Imalo utor ili ne, bilo koje slusalice koje sam prikljucio kod sebe na iphonu su radile normalno kao i kad sam ih prikljucio u 3.5mm utor na starijim uredajima. Cemu uopce ljutnja oko toga, vi na androidima imate daleko veci i raznolik odabir uredaja, vec ljudi koji su na iOS-u, ako ga makne samsung imati ce ga netko drugi, bar za sad dok i ostali mozda ne krenu u tom smjeru
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za slu

Večina novijih laptopa ima USB C, pa pretpostavljam da bi slušalice trebale raditi na njima, no opet ovo micanje 3.5 slušalica s mobitela je glupost, nemožeš više spojit niti zvučnike niti auto radio bez da furaš adapter.

Najbolje da se vratimo u vrijeme kad nije samo svaki proizvođač imao svoj standard za slušalice, nego i svaki model mobitela.

Moj PC  
4 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za slu

Treba im vise mjesta za bateriju.... :D

 
15 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za
Šuška se da neće imati ni priključak za struju.
Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za slu

Naravno da neće, Apple im je napravio besplatno istraživanje tržišta i utvrdili su da će i njihovo stado ovaca kupiti mobitel bez 3,5mm priključka.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za slu

Prije svega mora ispuniti preduslov......da ne izgori.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za slu

Iskreno, ne znam zašto izbacuju. Već ako hoće tanke mobitele, nek naprave slim konektor. Nešto tipa kao USB mikro(plosnatog oblika), samo da nije sranje koje je Apple napravio.

 
0 3 hvala 0
11 godina
offline
Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za slu

Copy - Paste 

Finger Up :)
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za
Dali ste se možda ikada zapitali da to izbacuju iz razloga jer nekome moraju patent zbog tog utora plaćati?
Samo se žalite, a razlog možda leži u patentu kojeg ne žele/moraju više plaćati.
Moj PC  
0 9 hvala 0
16 godina
offline
Re: Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za
izzy007 kaže...
Dali ste se možda ikada zapitali da to izbacuju iz razloga jer nekome moraju patent zbog tog utora plaćati?
Samo se žalite, a razlog možda leži u patentu kojeg ne žele/moraju više plaćati.

sumnjam da 3.5mm utor ima patent... Taj mobitel će koštat 1000 eura, ako ne i više... Baš me briga za patent od 100-200kn po uređaju (što definitivno nije slučaj s 3.5mm) s tolikom cijenom... Ako žele radit bez patenta i ne znam čega, onda nek ne rade flagship...

 

možda da izbace i ekran s uređaja jer moraju plaćati patent?

9 godina
neaktivan
offline
Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za slu

Već vidim vijest da iPhone 8 i Galaxy S9 neće imati ekran nego će se adapter prodavati zasebno 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za slu

Pa ako uz mobitel budu dolazile slusalice sa tim prikljuckom ili bluetooth ne vidim problem.

Moj PC  
2 4 hvala 0
12 godina
offline
Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za slu

Vec skoro godinu i pol koristim Oppo R5S koji ima isto microUSB za sluske i nikad ali nikad mi nije zatrebao poseban utor za slusalice. I to u situaciji kad nema jos standardnih slusalica. Za par godina ce sve sluske biti USB-C i rijesen problem.

 

 

 
1 6 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za
Ti nikad neznaju napraviti dobar mobitel, neki imaju prevelik ekran neki premali, baterija kod jednih dugo traje god drugih koma, da se mene pita ja bih napravio mobitel srednje veličine, s baterijom koja traje tjedan bez punjenja, s bežičnim punjačem, 2 SIMa, memorijom od 1 TB, micro usb priključak, i za slušalice, stavio bih najjači ekran i aluminijsko kučište, i naravno da bude vodootporan, toe to
 
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za

Samo napravi, zanima me tko će kupit mobitel od pola kile i s cijenom od dvije tisuće eura.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
7 godina
neaktivan
offline
Re: Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za
imam Leeco Le 3 Pro i nemam utor za slusalice, barem ne onaj na koji sre nauceni.. jel mi fali? nimalo, dobio sam adapter i deri, samo sta kod mene traje baterija i po 7-8h SOT-a pa netrebam razmisljat o punjenju dva dana... ;)
kao sta je netko napisao usb type c slusalice su buducnost/sadasnjost htjeli mi to ili ne..
 
2 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za
belson kaže...

Pa ako uz mobitel budu dolazile slusalice sa tim prikljuckom ili bluetooth ne vidim problem.

Ja vidim. Jer ne želim koristiti smeće od slušalica (čak i mobiteli od 7000kn dolaze sa smećem od slušalica)... Također želim možda puniti mobitel dok slušam glazbu, bez da moram nositi nekakve adaptere...

 

Ja stvarno ne vidim kako izbacivanje nečeg ovakvog može biti dobra stvar... I ne, neće sve slušalice biti USB-C u budućnosti... Sva računala raspolažu s 3.5mm utorom, svi kućni zvučnici ce spajaju na 3.5mm, korištenje 3.5mm je jako veliko danas. Priključak je solidan, ne trga se, nema nekakvih smetnji iako je analogni, zauzima izuzetno malo mjesta... jednostavno radi se o jednoj vrlo koristnoj i vrlo raširenoj stvari... 

14 godina
odjavljen
offline
Re: Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za
Cat S60 ima sve to osim toliko memorije ali ima utor za micro sd. Težak je 230 grama i košta 4500 kn u slobodnoj prodaji tako da ono... Ima još puno bonusa.
Svi smo mi Mentalist.
14 godina
odjavljen
offline
Re: Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za
Edit, sad tek vidim, nema bežično punjenje što bi bilo zgodno.
Svi smo mi Mentalist.
7 godina
offline
Re: Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za
Sad će ih Apple opet tužiti jer im kradu patente.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za slu

izgleda da je najviše krivo ovim ovcama koji kupuju baš iphone 7 i navodno s8 pa ih malo hebe što ih se prca u mozak. Da je toliki problem imati adapter od par centimetara za slušalice. Jedini nedostatak je što se u isto vrijeme ne može puniti, ako zbog izbacivanja utora poveća baterija pa onda nije ni to neki problem. Nego su ljudi koji ni na WC ne mogu sa mobitelom pa ih malo kenja. Izbacivanje utora se itekako pozdravlja jer nepotrebno zauzima prostor ovako već ispeglanim mobitelima. Još da izbace selfie kameru i nepotrebne gluposti trajala bi baterija ko nokia 3310 i hodao po gradu sa VR na glavi u 8k rezoluciji sa virtulanom gradskom šetnjom te psom za slijepe. 

Moj PC  
1 6 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za
Sto se tice punjenja vjerovato ce se moci bezicno puniti, a u budocnosti ce vjerovatno biti kvalitetnih slusalica sa USB C utorom, tako da je jedini problem da ces ih morati kupit.
16 godina
offline
Re: Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za
belson kaže...
Sto se tice punjenja vjerovato ce se moci bezicno puniti, a u budocnosti ce vjerovatno biti kvalitetnih slusalica sa USB C utorom, tako da je jedini problem da ces ih morati kupit.

 yep... i onda ih nećeš moći spojiti na računalo, TV, možda neke male zvučnike koje koristiš itd...

 

i onda će USB-C zamijenit neki drugi standard i slušalice ćeš bacit u smeće...

 

USB standard za slušalice zahtjeva i određen driver, barem je tako s USB 2.0, pa ako i imaš taj port na računalu očekuj da neke slušalice neće radit, pola ih neće uopće radit na linuxu, pa onda nećeš moć upravljat s njima preko defaultnog drivera od ploče, nego s njihovim posebnim... nećeš moći u isto vrijeme upaliti na jednom kanalu slušalice, a na drugom zvučnike, nećeš moći koristiti eq od zvučne kartice itd...

 

uglavnom, nazadovanje što se tiče standarda i uporabljivosti... čemu kompliciranje kad sve tak odlično radi? bateriju veću naspram 3.5mm priključka teško da ćete vidjeti... a i ne razumijem čemu još stanjivati mobitele? već sad su pretanki da to graniči s ergonomijom... pa ne želim držati list papira u ruci...

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.12.2016 23:26 (lllnuclearlll).
15 godina
offline
Šuška se da Galaxy S8 neće imati priključak za slu

Prosle godine kupio s6 edge, ove godine kupio s7edge, u koliko izbace prikljucak za slusalice sa s8....automacki odustajem od njih jer nezelim kupovat od Apple like firme proizvode...oni mogu ponudit takav proizvod al na meni je da izaberem da takav "Poluproizvod" ne zelim.

 

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." *
Moj PC  
6 3 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice