Surface Pro 3

poruka: 32
|
čitano: 4.946
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Surface Pro 3".
16 godina
offline
Surface Pro 3

Ja mislim da ovi sto proizvode tablete vise ne znaju ni sami sta ce od sebe.

 
3 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Surface Pro 3
Adin kaže...

Ja mislim da ovi sto proizvode tablete vise ne znaju ni sami sta ce od sebe.

Ovo je vjerojatno najbolji tablet na tržištu.

 

"Pravi" Windowsi, i7, 8GB RAM, 512GB SSD. Specifikacije kojih bi se posramili i neki laptopi, koji su inače direktna konkurencija ovom tabletu.

Swedish latin super funk.
13 godina
offline
Surface Pro 3

Surface je meni kao koncept i proizvod bio oduvijek super, problem mu je jako visoka cijena....

Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Surface Pro 3
Vijest od iznad, Lumia 930 600 Eur ili nekih700 USD.
10 godina
neaktivan
offline
Surface Pro 3

Treća - sreća.

Moze li mi netko pokazati klasični laptop za tu cijenu, a da ima 1080p ekran(let alone 1440p) i približno trajanje baterije?? 

 

Ovaj uređaj je ispravio sve nedostatke prethodnika, prije svega ekran koji je ipak bio premalen da bi omogućio pravu, ugodnu zamjenu za laptop. 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Surface Pro 3

ovo super izgleda i zvuči ali opet ne mogu se baš zamisliti kako na koljenima to držim dok tipkam nešto, djeluje mi prenestabilno, za raditi na stolu je super, ali šta će mi onda ovo ako ću raditi samo na stolu, već imam PC... a kao tablet ipak mislim da je pretežak i preglomazan, savršeni tablet za mene je 8". Kad ovo vidim sjetim se one izreke "jack of all trades master of none". Šta god da radiš s njim nije to baš to.

www.pazii.com
Moj PC  
3 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Surface Pro 3
sirka666 kaže...
Adin kaže...

Ja mislim da ovi sto proizvode tablete vise ne znaju ni sami sta ce od sebe.

Ovo je vjerojatno najbolji tablet na tržištu.

 

"Pravi" Windowsi, i7, 8GB RAM, 512GB SSD. Specifikacije kojih bi se posramili i neki laptopi, koji su inače direktna konkurencija ovom tabletu.

 

Po specifikacijama je sigurno najbolje od onoga što se tehnički može nazvati tabletom, ali mislim da ga većina vlasnika recimo Galaxy Tab Pro-a ili iPad-a ne bi radije uzeli za ono za što koriste spomenute.

Tako da reći "najbolji tablet" je ipak malo off. 

 

Ono u čemu je ovaj uređaj najjači, je zamjena laptopa, uz dodatnu lrakričnost, funkcionalnost i fleksibilnost.

I u toj kategoriji mi se trenutno čini najbolji.

Lenovo Yoga 2 je možda bolji hibrid, ali nije bolji all-in-one.

12 godina
neaktivan
offline
Surface Pro 3

*3:2?

 

Ovo je smjer u kojem se nadam da će cjelokupna industrija PCja ići... jaki i prenosivi/poluprenosivi touchscreen kompovi. Mislim da bi to trebalo razvit i neka budu dijagonale od 10" do 15" da mogu birat kaj mi treba. Plus mogućnost da kad dođem doma ga zakvačim da mi slika bude npr. na većem monitoru od 25". To bi bila prava stvar za mene.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Surface Pro 3
logik kaže...

*3:2?

 

Ovo je smjer u kojem se nadam da će cjelokupna industrija PCja ići... jaki i prenosivi/poluprenosivi touchscreen kompovi. Mislim da bi to trebalo razvit i neka budu dijagonale od 10" do 15" da mogu birat kaj mi treba. Plus mogućnost da kad dođem doma ga zakvačim da mi slika bude npr. na većem monitoru od 25". To bi bila prava stvar za mene.

Surface Pro 3 podržava output na 4K monitore.

Swedish latin super funk.
12 godina
neaktivan
offline
Surface Pro 3

Ja ga uz iPad Air ne bih kupio.

 
3 10 hvala 0
12 godina
offline
Re: Surface Pro 3
sirka666 kaže...
Adin kaže...

Ja mislim da ovi sto proizvode tablete vise ne znaju ni sami sta ce od sebe.

Ovo je vjerojatno najbolji tablet na tržištu.

 

"Pravi" Windowsi, i7, 8GB RAM, 512GB SSD. Specifikacije kojih bi se posramili i neki laptopi, koji su inače direktna konkurencija ovom tabletu.

Najbolji tablet na tržištu je onaj koji ima najbolje mobilne aplikacije i najveću autonomiju. Ovo je kokoš sa sisama, bicikl sa motorom od kamiona, još jedan fail u nizu. Za 2 mjeseca cijena će mu se prepoloviti kako bi se ona šačica ljudi koji su ga kupili osjećali kao još veći idioti.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Surface Pro 3

hm aj za autonomiju ali za aplikacije... nekako sumnjam da bi ti ih zafalilo na ovom tabletu. tako da...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
12 godina
offline
Re: Surface Pro 3
skank666 kaže...

hm aj za autonomiju ali za aplikacije... nekako sumnjam da bi ti ih zafalilo na ovom tabletu. tako da...

Kako ti ih ne bi zafalilo? Desktop aplikacije nisu bas neka sreca za ovo.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Surface Pro 3

sorry, ne kužim na što ciljaš.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
12 godina
offline
Re: Surface Pro 3
skank666 kaže...

hm aj za autonomiju ali za aplikacije... nekako sumnjam da bi ti ih zafalilo na ovom tabletu. tako da...

mobilne aplikacije - to je ono sto trebam na mobilnom uredjaju. Ne treba mi CAD niti render engine na gadgetu.

 

Tri razloga:

 

1. Za to imam racunalo koje je prilagodjeno takvom poslu. Imam i laptop pa ga opet ne koristim za takve stvari a kamoli da cu tablet koristiti.

2. Koliko ima nepotrebnih aplikacija za tablet toliko fali onih potrebnih.

3. Aplikacije koje su "na pola puta" tj. Metro ili Modern (prilagodjene tablet interfaceu) aplikacije me ne zanimaju. Probao sam ih 100 i niti jedna ne zadovoljava. Ili postoji nesto bolje na iOS/Android ili su nedovoljno dobre u odnosu na desktop verziju. Kompromisna rjesenja za800$+ me ne zanimaju. Pogotovo imajuci u vidu da za par mjeseci uredjaj necu moci prodati u pola cijene jer ce novi toliko kostati.

12 godina
offline
Re: Surface Pro 3
darko_sam kaže...

Treća - sreća.

Moze li mi netko pokazati klasični laptop za tu cijenu, a da ima 1080p ekran(let alone 1440p) i približno trajanje baterije?? 

 

Ovaj uređaj je ispravio sve nedostatke prethodnika, prije svega ekran koji je ipak bio premalen da bi omogućio pravu, ugodnu zamjenu za laptop. 

 

13'' MBP?? Slicna je cijena, a puno puno bolji procesori su ugradjeni, jer nisu ove U verzije kao na MBAu. I jos veca rezolucija. Ok, sigurno da ima i ovo svoju upotrebu, al nije da je nesto jako povoljno.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Surface Pro 3

aaa, ja sam mislio da pričamo o normalnim win programima...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
12 godina
offline
Re: Surface Pro 3
skank666 kaže...

aaa, ja sam mislio da pričamo o normalnim win programima...

a sta ce mi normalni win programi na tabletu?

Aj navedi neke koji, po tvom misljenju, su dobri za tablet a da jednaki ili bolji ne postoje na iOS/Android tabletima.

Cemu i7 na tabletu? Za benchmarke? Koji je smisao tableta ako ga moram stalno drzati ustekanog u zid?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Surface Pro 3
BlueMax kaže...
skank666 kaže...

aaa, ja sam mislio da pričamo o normalnim win programima...

a sta ce mi normalni win programi na tabletu?

Aj navedi neke koji, po tvom misljenju, su dobri za tablet a da jednaki ili bolji ne postoje na iOS/Android tabletima.

Cemu i7 na tabletu? Za benchmarke? Koji je smisao tableta ako ga moram stalno drzati ustekanog u zid?

 

Svako ima svoje zelje i potrebe.. Ja licno nemam stolni racunar iz razloga sto ga ne mogu prenosit, jer sam student i zivim u dva grada. Imam laptop, koji mi je cak i glomazan sa 17,3", jer sam sa njim htjeo zamijenit stolno racunalo i htjeo sam da imam dovoljno snage i prostora za programe koji su mi neophodni u građevini (CAD, Tower...)

 

Ovaj tablet bi po meni bio puno bolja opcija.. Imao bi lahko prenosiv uređaj, cak i za teren, ne bi mi trebale skice razne i gomila papira, ekran je dovoljne velicine.. Sa druge strane bi mi sluzio kao laptop ili zamjena za stolno dok sam u stanu, jer mi je potreban Windows. Cak mogu spojit, bezicni mis i tastaturu, spojit na TV ili monitor i imat solidnu zamjenu za stolno..

Tako da ja u ovom uređaju vidim korist... Zasto umjesto 3 uređaja ne bi imo samo jedan za sve moje potrebe.. Na kraju bi cak i sa ovom cijenom bio jeftiniji od prosjecnog laptopa, tableta i stolnog racunala zajedno... 

 

Za mene je sasvim ok uređaj za moje potrebe, a vjerujem da ima i drugih koji bi mogli nac korist..

 

Manje mi smisla ima tablet sa androidom, iako preferiram android... Na njemu bi imao manje mogucnosti.. A Surface mozes uzet i sa i3 procesorom i dobit duze trajanje baterije, ako ti nije potrebna snaga..

15 godina
odjavljen
offline
Re: Surface Pro 3

ovo nije samo tablet... ovo može zamijeniti laptop, a i nekom prosječnom korisniku, desktop računalo (samo ga spoji na monitor). tako reći 3u1. 

programi koji su dobri za tablet a da ih nema na droidu ili iosu - to ti ne mogu nači... ali vjerujem da program koji je dobar za pc a da nema boljeg ili istog na drugom platformama, već mislim da mogu... sad bubam bezveze: bilo koji video ili audio player, ili bilo koji "pravi" internet preglednik. 

govori ti što hočeš ali ovo je daleko korisnije od tableta a tablet je...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
12 godina
offline
Surface Pro 3

Po meni je ovo dobro zamišljeno, no realno, čemu i7 na tabletu? Ovdje se isplati uzeti i3 model i vozi miško. Tablet nikada neće biti desktop replacement za teže aplikacije, ali za nekakve jednostavnije poslovne sustave + dnevni rad + multimedia, sasvim je ok.

Fuck me I'm famous.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Surface Pro 3
Neka izdaju dock sa poštenom grafičkom u istome, i ovo je savršena igračka. PC bih odmah u oglas dao. Ionako mi zauzima previše prostora. Ovo odložiš gdje god poželiš, a uvijek ga možeš spojiti na LCD Tv i imati ogroman ekran na kojem možeš raditi
10 godina
neaktivan
offline
Re: Surface Pro 3
F10EXX kaže...
darko_sam kaže...

Treća - sreća.

Moze li mi netko pokazati klasični laptop za tu cijenu, a da ima 1080p ekran(let alone 1440p) i približno trajanje baterije?? 

 

Ovaj uređaj je ispravio sve nedostatke prethodnika, prije svega ekran koji je ipak bio premalen da bi omogućio pravu, ugodnu zamjenu za laptop. 

 

13'' MBP?? Slicna je cijena, a puno puno bolji procesori su ugradjeni, jer nisu ove U verzije kao na MBAu. I jos veca rezolucija. Ok, sigurno da ima i ovo svoju upotrebu, al nije da je nesto jako povoljno.

 

 

O čemu ti? 

13" MBP - 1300$

 

12 godina
offline
Re: Surface Pro 3
zoki.zlikowski kaže...

Ja ga uz iPad Air ne bih kupio.

 

narod nikad da skonta da je Surface Pro punokrvni tablet

 

al bitnije je nesto izvaliti i povecati broj postova

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
12 godina
offline
Re: Surface Pro 3
Indestructible kaže...
zoki.zlikowski kaže...

Ja ga uz iPad Air ne bih kupio.

 

narod nikad da skonta da je Surface Pro punokrvni tablet

 

al bitnije je nesto izvaliti i povecati broj postova

Pa i ja, koji definitivno nisam ljubitelj Appleovih gadgeta a ni racunala u zadnje vrijeme, bi prije uzeo iPad nego surface.

Punokrvni tablet? Wtf is that? Za mene smisao tableta je mobilnost i autonomija. Da stave u tablet 4 Xeona , 2 Tesle i 6 Quadro grafika mene to ne zanima, a ne zanima ni veliku vecinu trzista koje ce ponovo natjerati MS da obara cijene i na kraju proda 12 komada.

Za mene je "punokrvni tablet" onaj koji ce izdrzati 10 sati surfanja, multimedije, igrica za maloga i poneku korisnu aplikacijicu a ne gofno od 12 incha sa 12 minuta autonomije na kojem mozes isprojektirati svemirsku stanicu ali to niko nikad nece napraviti.

12 godina
offline
Surface Pro 3
Moj san je uređaj veličine mobitela, do 5,5 inča koji može projektirati sliku na zid i koji ima također projektiranu tipkovnicu i touch pad, te se na njemu mogu vrtjeti sve poslovne aplikacije koje mi trebaju, gledati digitalni TV i multimedijalne sadržaje, te igrati određeni spektar igara za razbibrigu. Te će biti videokamera i fotoaparat.

Ovaj Surface nit smrdi nit miriše. Nemam ništa protiv, ali ja ga neću kupiti.
Fuck me I'm famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Surface Pro 3
guls kaže...
Moj san je uređaj veličine mobitela, do 5,5 inča koji može projektirati sliku na zid i koji ima također projektiranu tipkovnicu i touch pad, te se na njemu mogu vrtjeti sve poslovne aplikacije koje mi trebaju, gledati digitalni TV i multimedijalne sadržaje, te igrati određeni spektar igara za razbibrigu. Te će biti videokamera i fotoaparat.

Ovaj Surface nit smrdi nit miriše. Nemam ništa protiv, ali ja ga neću kupiti.

upravo to, da su ovo sve napravili u veličini recimo notea 3 i stavili dualboot sa androidom, ja bi ga odmah kupio :) ovako vući 12" "tablet" sa sobom je smješno

www.pazii.com
11 godina
neaktivan
offline
Re: Surface Pro 3
guls kaže...
Moj san je uređaj veličine mobitela, do 5,5 inča koji može projektirati sliku na zid i koji ima također projektiranu tipkovnicu i touch pad, te se na njemu mogu vrtjeti sve poslovne aplikacije koje mi trebaju, gledati digitalni TV i multimedijalne sadržaje, te igrati određeni spektar igara za razbibrigu. Te će biti videokamera i fotoaparat.

Ovaj Surface nit smrdi nit miriše. Nemam ništa protiv, ali ja ga neću kupiti.

 

dofuram ti ga sljed godine kad dodjem doma pa se mozes igrati. promijenit ces misljenje garant ;) meni je pro 3 ultimate igracka. super tanki, brzi laptop sa touch ekranom i kucistem od magnezija <3

12 godina
neaktivan
offline
Surface Pro 3

Neki su profulali cijelu bit uređaja al bitno da su komentirali. OVO nije gadget. Ovo je računalo. Moju predzadnju želju za ovu mašinu reko mi je @sirka - hvala. Sad još čekam da ima pravu grafu i to je savršenstvo.

 

Ponovit ću: 10"- 15" touchscreen tablet w/ stylus i hardver dovoljno jak da omami slona. To bu pravi komp s modernim mogućnostima i prenosiv. Onda doma 4K monitor 30" i lepo priključiš i uživaš u radu. Jedan uređaj umjesto desktop, laptop, tablet. I još imaš neki smartfon pristojne veličine na kojem imaš fajlove zahvaljujući OneDriveu/Disku/DropBoxu.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.5.2014 9:29 (logik).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Surface Pro 3

Pozdrav

 

Da li netko ima saznanje da li će se (i kako) ovaj uređaj moći nabaviti u HR?

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice