Stiže Firefox 4

poruka: 76
|
čitano: 14.159
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stiže Firefox 4".
16 godina
offline
Stiže Firefox 4

A trebao je izaći netm nakon nove godine :-) Dizelaši ....

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Stiže Firefox 4

ajde sto toliko favorizujete stevicu i svaki put kad prdne vi okacite na bol, ali sto toliko hejtate IE 9...{#}

He who dares, wins
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže Firefox 4
Korny1603987 kaže...

Dizelaši ....

{#}

 

Jos, kad se ja sjetim svoje izjave na ovom forumu prosle godine, kako sam optimistican i da ce Firefox izaci krajem (2010) godine. Koji fail xD

 

Ali eto, sad je konacno izlazak na vidiku. Pa cemo vidjeti sto ce obicni korisnici presuditi, mi ostali ga ionako koristimo jos od beta verzija (a neki i ranije).

 

 

brmmm brmmmmmm :P

Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
13 godina
offline
Stiže Firefox 4

"Pripremite Internet Explorer 9 za skidanje Firefoxa već 22. ožujka!"


istina, istina

:D 

 

@rustweaver - u betama je bila odlična, iako je imala bugova, i nakon 3 godine me natjerala da deinstaliram chrome sa laptopa

:D

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ja ne!!!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2011 15:07 (matija656).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stiže Firefox 4
matija656 kaže...

"Pripremite Internet Explorer 9 za skidanje Firefoxa već 22. ožujka!"


istina, istina

:D 

Ja ću pripremit svoj Firefox 3.6.15 za skidanje Firefoxa 4 {#}

سمندری ڈاکو
15 godina
protjeran
offline
Stiže Firefox 4

Ne hvala, ostajem na Chrome-u :) 

http://dizanje-ratia.info
Moj PC  
5 1 hvala 0
15 godina
offline
Stiže Firefox 4

Stize on... godinama... moja Ines...

Nesto mi se dogadja. Dopiydilo mi je piydit :(
 
1 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Stiže Firefox 4

Pripremite Internet Explorer 9 za skidanje Firefoxa već 22. ožujka
{#}
Prejako {#}

http://www.soundstream.com/
 
16 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Stiže Firefox 4

Do prije dva dana sam koristio trenutni RC i jako sam se razocarao. Posto je RC, kako mu ime kaze, release candidate, mislio sam da je to to... da je skoro sve sredjeno i da se  puna verzija imati samo jos neke detalje poboljsane...VRAGA:

Na youtubeu mi uopce ne prikazuje sliku (mozda svaki 20ti video pokazuje pravilno) i sve je zblesirano, pola stranica mi se ne prikazuje kako treba, crashao mi se desetak puta u 5 - 6 dana koristenja....

 

Ocekivao sam dosta vise od FFa ali su mu zasigurno dat jpos jednu sansu kad izadje puna verzija, bumo vidli...{#}

Postoje samo 10 vrste ljudi - oni koji razumiju binarni sustav i oni koji ne razumiju binarni sustav.
Moj PC  
0 8 hvala 0
16 godina
offline
Stiže Firefox 4

Bit će da tebi nešto ne štima, ja gledam YouTube bez problema.

Moj PC  
18 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stiže Firefox 4
CRT kaže...

99% sam siguran da je problem kod tebe a ne u FF

ako drugima radi, a tebi ne onda ne može FF bit kriv...

TROLLBUSTER /// ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///
13 godina
neaktivan
offline
Stiže Firefox 4

Neznam gdje je, na Operi, koju korstim vise godina, nikad nije bilo problema, niti na IE9 (sto se tice youtubea)... jedino da nesto nije kompatabino s mojom verzijom   flasha (ako je to isto moguce)

Postoje samo 10 vrste ljudi - oni koji razumiju binarni sustav i oni koji ne razumiju binarni sustav.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže Firefox 4

Šta je ovaj Firefox Sync? Zvuči mi užasno poznato...

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže Firefox 4
16 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže Firefox 4
Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
15 godina
neaktivan
offline
Stiže Firefox 4

Napokon. Nisam htio skidati bete da se ne bi bez veze razočarao.

 

Prošao sam svašta.  {#} Od IE, Firefoxa preko Chroma, Safaria i Opere do nekih minimalističkih browsera na Macu. Trentno sam na Operi i zadovoljan sam.

 

Nažalost, moj GPU sigurno neće podržavati Direct2D odnosno GPU akceleraciju. Šteta.

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Super Enterprise Edition, AutoCAD 2011, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Stiže Firefox 4
Random. kaže...

Napokon. Nisam htio skidati bete da se ne bi bez veze razočarao.

Hehe..same here..{#}

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
13 godina
offline
Re: Stiže Firefox 4
Random. kaže...

Napokon. Nisam htio skidati bete da se ne bi bez veze razočarao.

 

Prošao sam svašta.  {#} Od IE, Firefoxa preko Chroma, Safaria i Opere do nekih minimalističkih browsera na Macu. Trentno sam na Operi i zadovoljan sam.

 

Nažalost, moj GPU sigurno neće podržavati Direct2D odnosno GPU akceleraciju. Šteta.

<OT>

Podržavat će hardversku akceleracija, ali baziranu na OpenGL ES2 standardu.(ver 11.50)

Za sad nemaju u planu podržavati Direct2D

 

http://labs.opera.com/news/2011/02/28/

</OT>

13 godina
protjeran
offline
Re: Stiže Firefox 4
DamageHigh kaže...
Random. kaže...

Napokon. Nisam htio skidati bete da se ne bi bez veze razočarao.

Hehe..same here..{#}

Sta se imas razocarat?
jedino ak imas kantu od kompa ko ja onda nece bit neznam sta ali ak imas normalan komp sa barem gigu rama i nekom malo boljog rafom,FF ce radit i vise nego super

http://www.soundstream.com/
15 godina
offline
Re: Stiže Firefox 4
CRT kaže...

Do prije dva dana sam koristio trenutni RC i jako sam se razocarao. Posto je RC, kako mu ime kaze, release candidate, mislio sam da je to to... da je skoro sve sredjeno i da se  puna verzija imati samo jos neke detalje poboljsane...VRAGA:

Na youtubeu mi uopce ne prikazuje sliku (mozda svaki 20ti video pokazuje pravilno) i sve je zblesirano, pola stranica mi se ne prikazuje kako treba, crashao mi se desetak puta u 5 - 6 dana koristenja....

 

Ocekivao sam dosta vise od FFa ali su mu zasigurno dat jpos jednu sansu kad izadje puna verzija, bumo vidli...{#}

 

 

Čudno?  Zašto ja nemam takvih problema kao ti?

15 godina
offline
Stiže Firefox 4

"Osim što je šest puta brži od prethodnika"

Ovo cemo jos vidjeti, a sto se tice stabilnosti.... ne znam stvarno kada mi je zadnji put crashao FF, mozda bih presao na neki drugi browser zbog brzine, al jednostavno ne mogu otici od FF adonsa koji su mi najbolji, ima ih raznih

 

Zna li netko neki dobar addon za history u FF? da mi je povijest posjecenih site-ova poredana po datumu i satima jer ovaj originalni iz FF-a je glup, ima puno nedostataka

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stiže Firefox 4
soundstream kaže...
DamageHigh kaže...
Random. kaže...

Napokon. Nisam htio skidati bete da se ne bi bez veze razočarao.

Hehe..same here..{#}

Sta se imas razocarat?
jedino ak imas kantu od kompa ko ja onda nece bit neznam sta ali ak imas normalan komp sa barem gigu rama i nekom malo boljog rafom,FF ce radit i vise nego super

Pa s betama..ovako će biti full experience..=)

Jednostavno, nekako veći gušt..

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
13 godina
offline
Stiže Firefox 4

Slijedeće verzije Firefoxa će ići ovim tempom: 5.0 će izaći 16 tjedana nakon 4.0, zatim 6.0 će izaći 6 tjedana nakon 5.0, a 7.0 će biti u ponudi do kraja ove godine.

 

Link

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2011 17:58 (zitzko).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Stiže Firefox 4

Evo koristim Firefox 4 RC, i prezadovoljan sam njime.

Do sada sam bio zagrižen za Google Chrome, ali mislim da je vrijeme za Mozillu Firefox. {#}

NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže Firefox 4
Random. kaže...

Napokon. Nisam htio skidati bete da se ne bi bez veze razočarao.

 

Prošao sam svašta. {#} Od IE, Firefoxa preko Chroma, Safaria i Opere do nekih minimalističkih browsera na Macu. Trentno sam na Operi i zadovoljan sam.

 

Nažalost, moj GPU sigurno neće podržavati Direct2D odnosno GPU akceleraciju. Šteta.

Koju grafičku imaš?

Možda ćeš moći da koristiš Direct3D 9 koji zahteva DX9 grafičke kartice.

 

Btw. Firefox 4 očekujte 23. oko 03h po lokalnom vremenu :)

Sajt na kojem ćete moći videti statistiku preuzetih Firefoxa 4 u realnom vremenu po kontinentima, državama i gradovima je ovaj:

http://glow.mozilla.org/

 

Trenutno nedostupan, ali će biti dostupan na dan izlaska.

Očekujte danas i RC 2, koji je samo sigurnosna ispravka i neće remetiti datum izlaska finalne verzije.

 

Za one koji prelaze sa 3.6 na 4.0:

Napravite novi profil za Firefox 4.0 i sačuvajte podatke sa 3.6 (MozBackup ili Sync) .

Nikako ne raditi prelazak na 4.0 sa 3.6 i onda se vraćati ponovo na 3.6 jer će to najverovatnije rezultirati kao oštećeni profil.

 

Novi profil praviti preko profile managera: firefox.exe -ProfileManager (ukucati u Run)

 

Osvežite grafičke drajvere (da nisu stariji od 5 meseci) i na Windows 7 instalirajte updejte.

Ili ručno skinite ove hotfixe:

http://support.microsoft.com/kb/2505438

http://support.microsoft.com/kb/2454826

 

Očekujte i FAQ kako bi vam odgovorili na neka pitanja i nesuglasice oko Firefoxa 4.0 .{#}

 

RC 1 za mobilnu verziju planiran je za 21.

81% kompatibilnih dodataka za Firefox 4.0 .

 

Preporučujem korisnicima 3.5 i 3.6 verzije da na dan izlaska ručno skinu Firefox 4.0, a ne preko Help -> Check for Updates.

No, korisnici 3.5 i 3.6 verzije moći svakako preko Help -> Check for Updates skinuti Firefox 4.0 na dan izlaska.

http://baguje.com/author/icecold/
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2011 18:18 (icecold).
13 godina
offline
Re: Stiže Firefox 4
gta_4 kaže...

Evo koristim Firefox 4 RC, i prezadovoljan sam njime.

Do sada sam bio zagrižen za Google Chrome, ali mislim da je vrijeme za Mozillu Firefox. {#}

upravo je tako i kod mene...

3 godine sam bio na chrome-u, i šta je da je, odličan je browser, al nema neke stvari koje ima ff, kao npr. odvojeni download manager od browsera, ne nudi kad se nešto skida dal hoću samo otvorit il spremit, a ne ko chrome koji sprema sve živo pa mi se fileova od torrenta nakupi malo more...

 

od kad je ff uveo tabove na vrh, prebacio sam se na njega, a to je bilo kad je još bio u stadiju bete 8 (il 9 nisam siguran) i od tad mi je na kompu

a i bolje mi leži ff i daleko lijepše izgleda od chrome-a

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ja ne!!!!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže Firefox 4
matija656 kaže...

3 godine sam bio na chrome-u, i šta je da je, odličan je browser, al nema neke stvari koje ima ff, kao npr. odvojeni download manager od browsera, ne nudi kad se nešto skida dal hoću samo otvorit il spremit, a ne ko chrome koji sprema sve živo pa mi se fileova od torrenta nakupi malo more...

Hmm, moj Chrome uredno nudi što želim, a ima i odvojen download manager.

13 godina
offline
Re: Stiže Firefox 4
koju verziju imaš chrome-a ??
92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ja ne!!!!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže Firefox 4

10.0 - ali to može već godinama.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2011 19:52 (naxeem).
13 godina
offline
Re: Stiže Firefox 4
ja imam isto i sad sam probao skinut i on meni dolje na dnu prozora onu traku pokaže i da skida, a ne onako ko firefox da otvori posebno prozor kod skidanja, na to mislim..

drugo isto pokrenuo skidanje, i automatski se skida, nema da biram open with ili save...
na te dvije stvari sam mislio kad sam pisao...

al dobro dosta o ovome, nećemo u OT
92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ja ne!!!!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice