Snowden ima dobar backup?

poruka: 16
|
čitano: 3.527
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Snowden ima dobar backup?".
12 godina
neaktivan
offline
Snowden ima dobar backup?

Nije sigurno samo na jednome servisu. Ja bi to spremio na više servisa, i puno prijenosnih HDD-ova. Ako se upustio u ovako nešto sigurno se dobro osigurao.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
 
10 0 hvala 0
14 godina
offline
Snowden ima dobar backup?

I treba. {#}

 

Mislim kada se vecina tih podataka otkrije da ce druge drzave svijeta vrsiti pritisak na SAD da priznaju sto sve rade i da ucine nesto po tom pitanju.

EUW: FerritinCRO
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Snowden ima dobar backup?

Znaci Snowden je u partnerstvu s Kinom i Rusijom. Moj tata je znao reci da sve sto dolazi s istoka osim sunca je zlo

Moj PC  
1 42 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Snowden ima dobar backup?
Iz kog razloga ne objave sve od jednom?
Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Snowden ima dobar backup?
Zašto je objavljeno samo 500 tih dokumenata? Iz kog razloga nije objavio sve?
Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
 
0 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Snowden ima dobar backup?
77ari kaže...

Nije sigurno samo na jednome servisu. Ja bi to spremio na više servisa, i puno prijenosnih HDD-ova. Ako se upustio u ovako nešto sigurno se dobro osigurao.

Zašto bi uopće bili na cloud servisu?

64 GB MicroSd kartica košta 30-ak dolara na eBayu i ako uzmemo da 1Gb čini 10 000 prosječnih dokumenata, ta kartica može pohraniti barem 600 000 dokumenata.

A stane bilo gdje, ukoliko ju je potrebno sakriti.

 

Cloud jedino pruža dostupnost bilo gdje.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
neaktivan
offline
Re: Snowden ima dobar backup?
wyks kaže...
77ari kaže...

Nije sigurno samo na jednome servisu. Ja bi to spremio na više servisa, i puno prijenosnih HDD-ova. Ako se upustio u ovako nešto sigurno se dobro osigurao.

Zašto bi uopće bili na cloud servisu?

64 GB MicroSd kartica košta 30-ak dolara na eBayu i ako uzmemo da 1Gb čini 10 000 prosječnih dokumenata, ta kartica može pohraniti barem 600 000 dokumenata.

A stane bilo gdje, ukoliko ju je potrebno sakriti.

 

Cloud jedino pruža dostupnost bilo gdje.

Te kartice možeš lako zagubiti a cloud zapamtiš koj je ili koji su i uvijek i bilo gdje možeš do toga.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
15 godina
neaktivan
offline
Re: Snowden ima dobar backup?
77ari kaže...
wyks kaže...
77ari kaže...

Nije sigurno samo na jednome servisu. Ja bi to spremio na više servisa, i puno prijenosnih HDD-ova. Ako se upustio u ovako nešto sigurno se dobro osigurao.

Zašto bi uopće bili na cloud servisu?

64 GB MicroSd kartica košta 30-ak dolara na eBayu i ako uzmemo da 1Gb čini 10 000 prosječnih dokumenata, ta kartica može pohraniti barem 600 000 dokumenata.

A stane bilo gdje, ukoliko ju je potrebno sakriti.

 

Cloud jedino pruža dostupnost bilo gdje.

Te kartice možeš lako zagubiti a cloud zapamtiš koj je ili koji su i uvijek i bilo gdje možeš do toga.

Ako zagubiš kartice od takve važnosti onda si Ava Karabatić.

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
16 godina
neaktivan
offline
Snowden ima dobar backup?

nije sve objavio, jer igra na kartu javnosti tako da mora držat javnost budnom. ići će to lagano godinama van. što bi sad postigli i da ga likvidiraju? samo osudu svijeta. curenje ne mogu spriječiti svejedno

 

a ovo da sve što dolazi s istoka je loše možemo samo reći da je mezopotamija bila istočno, a zna se odakle je došlo pismo, matematika, astronomija ... 

 

istok je puno tisuća godina bio zapad.  

Einstein:Only 3 things are infinite - the Universe, human stupidity nad WinRar's trial period
 
27 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Snowden ima dobar backup?

sve je to isprintano na A4 i stoji u putinovoj ladici.  i o tome kako će nešto kapit u javnost odlučuju domaćini koji su ti osigurali, doručak, ručak, poslić na portalu i kraš expres za laku noć.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
21 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Snowden ima dobar backup?
domi63 kaže...

Znaci Snowden je u partnerstvu s Kinom i Rusijom. Moj tata je znao reci da sve sto dolazi s istoka osim sunca je zlo

Jer ništa ne govori sloboda i demokracija kao Guantanamo ili MKUltra.

Italian mobster shoots a lobster
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2013 12:55 (Unix).
11 godina
offline
Snowden ima dobar backup?

ma svejedno Snowden je zaj..ao amere i pokazao puku šta rade vlade velikih sila-ganjaju se sa špijunima i gledaju šta ja gledam(google glass)

 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Snowden ima dobar backup?
Kao slucajno je zavrsil u Rusiji gdi danonocno rade farme servera na probijanju enkripcije kako bi se docepali imena CIA operativaca po svijetu :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Snowden ima dobar backup?
NEW_MAN kaže...
Kao slucajno je zavrsil u Rusiji gdi danonocno rade farme servera na probijanju enkripcije kako bi se docepali imena CIA operativaca po svijetu :)

Pa nije slučajno završio u Rusiji. Rusija, Kina ili Ekvador su mu najsigurnija mjesta za bjeg od USA.

To što su ga Rusi vjerojatno naopčake prevrnuli i ispitali je druga stvar. {#}

Italian mobster shoots a lobster
11 godina
neaktivan
offline
Snowden ima dobar backup?

Kao da Rusi nisu i prije znali što Ameri rade. Vrijedi i obrnuto.

 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Snowden ima dobar backup?
NEW_MAN kaže...
Kao slucajno je zavrsil u Rusiji gdi danonocno rade farme servera na probijanju enkripcije kako bi se docepali imena CIA operativaca po svijetu :)

a što rade CIA operativci po svijetu? dijele djeci kiki bombone?

Einstein:Only 3 things are infinite - the Universe, human stupidity nad WinRar's trial period
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice