Šarenilo Spectrusa

poruka: 16
|
čitano: 2.528
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Šarenilo Spectrusa".
16 godina
offline
Šarenilo Spectrusa

Ovo bi bilo zanimljivo i fanovima Pink Floyda....

"Um caruje, Dundo Maroje..."
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Šarenilo Spectrusa
zv'jer2 kaže...

Ovo bi bilo zanimljivo i fanovima Pink Floyda....

 hehe
Intel Core2Quad Q6600@2,4GHz, Gigabyte EP35-DS3, Gigabyte GeForce 9800GT 1GB, Samsung Spinpoint F1 640GB, Kingmax 4GB DDR2, Corsair VX450W www.tutorialized.com
15 godina
neaktivan
offline
Šarenilo Spectrusa

mislim ono... loool

i am not a spamer... allright, not a big one xd _______________________ war... war never changes
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Šarenilo Spectrusa

moćno, posli ovoga ti ne triba light show

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Šarenilo Spectrusa

Cista kradja covera jednog nepoznatog albuma, daleko od neke inventivnosti.

Sad ne znam da li je to homage ili sto ali inventivno nije sigurno.

Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Šarenilo Spectrusa
Ormuz kaže...

Cista kradja covera jednog nepoznatog albuma, daleko od neke inventivnosti.

 ?!?!

Što si htio reći?
16 godina
offline
RE: Šarenilo Spectrusa
Ormuz kaže...

Cista kradja covera jednog nepoznatog albuma, daleko od neke inventivnosti.

Sad ne znam da li je to homage ili sto ali inventivno nije sigurno.

 LOL! Ako je The Dark Side Of The Moon (po meni jedan od 5 najboljih albuma u povjesti) nepoznat onda stvarno ne znam sta je po tebi poznat album!!!
edit: zasto se uvijek kod njihovih proizvoda zapitam zasto stavljaju tolki bar kod, i onda se za 5 sekundi sjetim da im je to znak! Uvijek tako, vec ih hocu popljuvat, i onda se sjetim!
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.3.2009 20:08 (Assassin).
15 godina
offline
Šarenilo Spectrusa

Registrirao sam se samo da velim kako ovo nevjerojatno podsjeća na The Dark Side of The Moon i da vam dokažem (nekima) kako nije baš "NEPOZNAT" album tj. cover


 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Šarenilo Spectrusa

Bljak.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Šarenilo Spectrusa
Ormuz kaže...

Cista kradja covera jednog nepoznatog albuma, daleko od neke inventivnosti.

Sad ne znam da li je to homage ili sto ali inventivno nije sigurno.

 


Pogledaj molim te 7. mjesto i brojku prodanih primjeraka...
Same brojke bez spominjanja kvalitete i utjecajnosti tog albuma na druge umjetnike su dovoljne.
"Um caruje, Dundo Maroje..."
16 godina
neaktivan
offline
RE: Šarenilo Spectrusa

Pa sprdao sam se, ja sam odrastao na Floydima a vi ste se nažalost svi uhvatili u tu sprdnju, žalosno zbilja žalosno.

Da sam troll pustio bih vas još malo... :D

Priznajem moja greška je što frazu nisam stavio u navodnike i dodao gro smileya. Ali mogli ste to sami zaključiti budući da se radi o vjerovatno najpoznatijem coveru svih vremena.

Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.3.2009 22:56 (Ormuz).
16 godina
offline
RE: Šarenilo Spectrusa
zv'jer2 kaže...
Ormuz kaže...

Cista kradja covera jednog nepoznatog albuma, daleko od neke inventivnosti.

Sad ne znam da li je to homage ili sto ali inventivno nije sigurno.

 


Pogledaj molim te 7. mjesto i brojku prodanih primjeraka...
Same brojke bez spominjanja kvalitete i utjecajnosti tog albuma na druge umjetnike su dovoljne.
 Vidim da si promjenio i avatar u tom stilu (il ti je od prije takav?)! Bas mi se svidja!
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Šarenilo Spectrusa

Naravno da čim su rusi u pitanju da je odmah krađa - Pink Floyd - šta misliš kakav bend - da nisu možda oni ukrali svoj cover iz mojeg udžbenika iz fizike.. mislim da bi ih trebao tužiti što prije to bolje. Provjeri ti malo jel ti žena krala moj interface:-)

16 godina
offline
Šarenilo Spectrusa

@Assassin:

Taj avatar mi je otkad sam se rego na forum. Slika se je ustvari .gif animacija i čekići na njoj "hodaju", ali takvi avatari nisu podržani na ovom forumu pa se ne vidi.

 

@Ormuz:

Ova tvoja izjava je izgledala kao da si mislio ozbiljno...  a kakvih ljudi ima po forumu nebi se ni čudio da netko to i kaže za ozbiljno.

"Um caruje, Dundo Maroje..."
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Šarenilo Spectrusa

izgleda fora, i nema se šta zamjeriti da kradu ideje... pa cijeli svijet je takav, kradu se ideje, istočnjačka tehnologija obiluje klonovima iphonea, nokie, a rusi su napravili možda sličan dizajn sa coverom. ali vidi se da su u to uložili truda i kreativnosti, nije čisti plagijat... mene fasciniralo kako piše da protiv proklizanja neš ima ispod tog uređaja... odmah se vidi da je kvaliteta, za razliku od istočnjačke tehnologije gdje takvi uređaju glume reviju na ledu...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Šarenilo Spectrusa

Da al ne može nitko reć da netko nešto krade. .jer ako netko stavi sunce na svoj cover a onda ja na svoju web stranicu pa hvala bogu nisam to ja ukrao .. pa što ću još plaćati autorska prava na onu stvar. . jel možda netko licencirao?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice