Razer Blade

poruka: 37
|
čitano: 7.422
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Razer Blade".
16 godina
neaktivan
offline
Razer Blade

ima ko mobitel zeljka keruma?  jema bi ga nesto zamolit :)

 

ovo su ti rijetki trenuci u zivotu,kad dobijes erekciju na nesto bez sisa.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.8.2011 21:16 (torrente).
 
15 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Razer Blade

I to je to revolucionarno otkrice koje su najavli? BAH!

Jos jedan debelo overpriced laptop...

 

 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Razer Blade

pa..

lijepo izgleda, i da mi ga baš netko pokloni ne bih imao ništa protiv.

 

no, platiti tu cifru ..?

 

http://i.imgur.com/Z37M6.png

 

 

 

 

http://vimeo.com/user2259197/videos
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.8.2011 21:16 (fler).
 
39 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Blade
fler kaže...

pa..

lijepo izgleda, i da mi ga baš netko pokloni ne bih imao ništa protiv.

 

no, platiti tu cifru ..?

 

 

 

 

veca slika??

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
14 godina
protjeran
offline
Razer Blade

Mislim da sam upravo vidio san svih snova.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Razer Blade

Ovo sam danas vidio na web stranici od Discovery Channel...koja slucajnost

Shot first, ask later!!! XFire:al3xan3r Steam:jackass2056
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Razer Blade

za te pare bi covjek ocekivao nekakav SSD nutra, a funkcijske tipke i ekrancic bi morali zamijeniti pozicije, dok ti saltas po tipkama rukom si zakrivas ekrancic, a osim toga da skines pogled s glavnog ekrana na ovaj pomocni da si pogledas status je dovoljno vremena da te kilaju, jedino za sto je idealno, a radi toga mi se svida je prikaz inventorija i sporednih opcija, pretpostavljam da je tome najvise namijenjen, pa tko voli nek izvoli {#}

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Razer Blade

Koju mrcinu od kompa možeš sastavit za te novce ufff...

Po meni je ovaj laptop totalno glupost.

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Razer Blade
krayzie kaže...

I to je to revolucionarno otkrice koje su najavli? BAH!

Jos jedan debelo overpriced laptop...

 

Lijepo izgleda, no čekivao bi čovjek barem veći HD i bržu grafičku karticu za FULL HD rezoluciju i  za ovu cijenu.

Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
neaktivan
offline
Razer Blade

 

2.800 dolara ?? previse previse
Jedina prava osobitost ovog prenosnika te dinamičke tipke koje postaju beskorisne pri igranju fps-ova ( u promo videu prikazan je battlefield 3 te) jer igrac ce,ukoliko zeli biti dobar, koristiti mis a te dinamicke tipke nisu mu tada bas na dohvat ruke.
Kod rpg igara taj koncept skroz pari ok, prikaz invertorija, mape  i slicno. Ali slazem se s @MaTek66 "ok ti saltas po tipkama rukom si zakrivas ekrancic, a osim toga da skines pogled s glavnog ekrana na ovaj pomocni da si pogledas status je dovoljno vremena da te kilaju"

Jos me brine kakvo ce bit stanje s trajanjem baterije pri igranju te zagrijavanju prenosnika.

A sto se tice ostalih specifikacija, postoji velik broj prenosnika slicnih specifikacija koji su drasticno jeftiniji. Preskupo

 

how much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Blade

Za mjesec dana će najaviti verziju sa quad-core procesorom, GTX580M, vecim hradom za samo 5600$

14 godina
offline
Razer Blade

Daj ne s..., da vam ga netko pokloni, išli bi pješke do ljubljane po njega svi vi

 

a meni bi baš dobro došao za gta IV moram priznati lol

bug caruje, um klade valja
 
2 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Blade
Oldy kaže...

Daj ne s..., da vam ga netko pokloni, išli bi pješke do ljubljane po njega svi vi

 

a meni bi baš dobro došao za gta IV moram priznati lol

to je ta prokleta osobina mase kad se radi o nedokucivim ili skupljim igrackama.  onda to ima brdo mana,a dali bi guzice za njega,ne da ga posjeduju,vec da ga koriste mjesec dana.

naravno da je ovo igracka za ljude koji svako dvije godine izvade ponovno 3k$ za novi model. boli ih briga jeli 2,3 ili 4k$.

i takodjer ih boli briga sto ce im rec zavidni promatraci sa strane.

lool navodi se problem da ce te netko killat u igri zbog rasporeda funkcija na laptopu.... looool  urnebes.

ili jos bolje, moze se nac acer sa jacim hardwareom.

14 godina
neaktivan
offline
Razer Blade

2800$ {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Razer Blade

Ne znam čemu buna. Pa toliko macbook pro dođe (17-inch. Starts at $2499.), pa ljudi misle da je poštena cijena, a ovaj laptop nudi više nego macbook.

 

 

Oblik uvečanog iPhonea iz budućnosti.
 
6 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Razer Blade
 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Blade
Bypass kaže...

Ne znam čemu buna. Pa toliko macbook pro dođe (17-inch. Starts at $2499.), pa ljudi misle da je poštena cijena, a ovaj laptop nudi više nego macbook.

 

 

Ako cemo iskreno na Macbook pro  se zaradjuju pare  a na ovom se trosi vrijeme {#}  Al ista ste ocekivali od Razera....kad podloga za mis kosta 30-50 $   ili ti ga slusalice i tastature

 po +150$  da laptop bude jeftin?!

16 godina
neaktivan
offline
Razer Blade

čuj da imam te pare odma bi kupio
ali neću reć da su pretjerali s cijenom jer je dobro dizajniran i tipkovnicca i sve, ali neznam koliki će im profit biti u doba krize na tome

meni se switchblade sviđao jer je bio mal, kompaktan, imao je meni potrebene stvari i logika je nalagala da nemože biti skuplji od 1000$

Ovo je moj potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Razer Blade
ummm ovaj... Jel moze ovo tetris pokrenut...? :D
Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Blade

hmm grafa tog laptopa u 3dmark2006 ima score 10k, moja ima 9.5k (ati 5850) samo kaj moj laptop(aspire 7552g) košta u americi nekih 700$ iliti 4 moja za jedan taj

a pošto grafa igra uglavnom najveću ulogu u igricama dolazim do zakljucka da je taj laptop potpuno neisplativ :) ak se vec ocete ku...cit sa nekom markom, kupite si alienware i za te pare složite si duplo bolju konfu :)

 

16 godina
offline
Re: Razer Blade
fler kaže...

pa..

lijepo izgleda, i da mi ga baš netko pokloni ne bih imao ništa protiv.

 

no, platiti tu cifru ..?

 

http://i.imgur.com/Z37M6.png

 

 

 

 

i neka nakon ovog netko kaze da Razer nije precijenjen

and the heavens shall tremble
14 godina
neaktivan
offline
Razer Blade

Da ga meni netko pokloni....

 

Eeeee, prodo bi ga isti cas za 70% cijene i spremio pare u dzep... Drangulije za djecu sve. Ljudi ne znaju iskoristiti mogucnosti kompa osim za igranje. Ajd, obrada videa tjera komp fino te modeliranje, al budimo iskreni, ljudi koji se tim bave nikada ne bi ovo sranje kupili. Programirati mozes na kompu starom 10 godina i rasturat. (Moze i na duplo starijem, ali racunam Visual C# kao neku referencu pa da bas ne steka na vecem projektu). Sorry decki, ali meni razer nema smisla bas ako imas vise od 10 godina. Overpriced garbage. Jedino sto je ok su podloge, a i to sam kupio samo zato jer ih tjeram u raspad na mjesecnoj bazi, ova se bar ne ocufa i raspadne duze vrijeme.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Razer Blade

Dal je precjenjen ili ne to ostavljam Razeru vjerovatno je to dio marketinga di cijenom boostaj prestige

 

Ali cem ti igraci laptopi sluze.Ok prenosniji od stolnog racunala (ak mogu tu kistru furat na lan parti autom mogu i kuciste i lcd) , slabije , jace se grije , autonomija baterije je smjesna svar kod ovakvih jedaca energije, cijena je uvijek da kupis igracu zvijer i jos ti ostane za low middle end prijenosnik

Imam osjecaj da se ovakav prijenosnik 99 % koristi ko stolno racunalo ali cemu onda ga uzet 

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Razer Blade

Odličan, lijep, skup... Al sve mu to đaba kad meni ne treba laptop. Sitno mi je 17'' ;)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Razer Blade

mda, i ako ga prati kvaliteta izrade i materijala kao kod drugih razerovih proizvoda - fak dat sit

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Razer Blade

Laptop je predobar i sve, nista mu nefali,,, ali koji bi debil da za to 2300 doalra (kad dosje u hr jos vise) za taj laptop. to nikome netriba,,, ja bi to kupija jedino da san miljunas,,, stvarno previse.. volin razer i istina je da ima pre dobre proizvode i sve a neki misevi i tipkovnice su cak i realnijih cijena ali ovo je stvarno... radje bi uzea alienware da vec ocu kupit gamerski laptop

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Razer Blade

mene samo zanima zasto bi vi to kupili pored alienware-a koji je puno jaci i jeftiniji?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Blade
skank666 kaže...

mda, i ako ga prati kvaliteta izrade i materijala kao kod drugih razerovih proizvoda - fak dat sit

Taj MIT od razerovoj "nekvaliteti" je najobičnija glupost...

I'll be back
15 godina
odjavljen
offline
Re: Razer Blade

da, da nisam iskusio iz prve ruke nebi nis ni govorio... mamba se raspala, lycosa takodjer pa ti pricaj sto hoces... nema boga da vise ikad i pogleda neka govna od razera

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice