Promjene za chkdsk u Osmici

poruka: 7
|
čitano: 2.128
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Promjene za chkdsk u Osmici".
15 godina
neaktivan
offline
Promjene za chkdsk u Osmici

To lijepo izgleda u teoriji, ali u praksi će to biti BSOD i reinstalacija Windowsa.

 
2 6 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Promjene za chkdsk u Osmici

A to si zaključio .... iz čega?! Jednog komentara?

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.5.2012 20:40 (kizo2703).
14 godina
neaktivan
offline
Promjene za chkdsk u Osmici

ali, ne razumijem samo ovu terminologiju - "on-line" - da li je to ekvivalent "uključen" jer nema mi smisla da je nešto drukčije? 

 

Znači, nema više skeniranja cijelog diska, nego neki proces traži nedostatke, i po potrebi reagira. U osnovi se to čini ok

~21 god, ETFOS, Slavonac, linux and open source fan, net addict, želim znati više, interesi: web dev, svemir, glazba...
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Promjene za chkdsk u Osmici
kakapo kaže...

ali, ne razumijem samo ovu terminologiju - "on-line" - da li je to ekvivalent "uključen" jer nema mi smisla da je nešto drukčije? 

 

Znači, nema više skeniranja cijelog diska, nego neki proces traži nedostatke, i po potrebi reagira. U osnovi se to čini ok

Koliko sam ja skužio to znači da mu windows može pristupiti. Razmišlaj mount/unmount na linux-u.

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Promjene za chkdsk u Osmici
Xanzzu kaže...
kakapo kaže...

ali, ne razumijem samo ovu terminologiju - "on-line" - da li je to ekvivalent "uključen" jer nema mi smisla da je nešto drukčije? 

 

Znači, nema više skeniranja cijelog diska, nego neki proces traži nedostatke, i po potrebi reagira. U osnovi se to čini ok

Koliko sam ja skužio to znači da mu windows može pristupiti. Razmišlaj mount/unmount na linux-u.

pa po defaultu su mountani...

~21 god, ETFOS, Slavonac, linux and open source fan, net addict, želim znati više, interesi: web dev, svemir, glazba...
16 godina
neaktivan
offline
Promjene za chkdsk u Osmici

konačno je i ntfs dobio journaling.. trebalo mu je svega 20 godina...

I am Locutus of Borg. Your life as it has been is over. From this time forward, you will service...us!
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Promjene za chkdsk u Osmici
Locutus of Borg kaže...

konačno je i ntfs dobio journaling.. trebalo mu je svega 20 godina...

NTFS ima journaling već jako, jako dugo.

Mislim da si pobrkao pojmove.

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice