Pričamo manje, pa će 4G biti skup

poruka: 19
|
čitano: 4.688
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pričamo manje, pa će 4G biti skup".
13 godina
offline
Pričamo manje, pa će 4G biti skup

Šta se mene tiče mogu slobodno "krepati" ionako su došli u Hrv. političkim igrama.

Cjene su im masne, podrška nikakva.... i nikoga ne boli qurac za HT (excuse my french)

imam muda
Moj PC  
22 5 hvala 0
14 godina
offline
Pričamo manje, pa će 4G biti skup

Nije to problem samo HTa već cijele branše. Manje se razgovara jer je manje gospodarske djelatnosti. Jednostavno se u takvom okruženju smanjuje potreba za komunikacijom.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pričamo manje, pa će 4G biti skup

opet dobar komentar/analiza  gospodina koji je objasnio "stanje stvari na sceni".  bome,ako padnu prihodi časopisa, svu starčad iz redakcije u mirovinu,a vi nastavite pisat.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Pričamo manje, pa će 4G biti skup

A da smanje malo apetite za zaradom i postanu realni? Proslo je vrijeme kada se ljude u RH moglo guliti i raditi sa 3cifrenom marzom.

 

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
18 0 hvala 0
15 godina
offline
Pričamo manje, pa će 4G biti skup

Možda je najbitnije u svemu da HT nije jedini i da im sve više izrabljenika bježi ostalim operaterima. A internet se ionako na "pametnim" telefonima može rabiti i bez SIM-a (pa i za razgovore). S treće strane, jasno je da ljudi manje pričaju jer im je ionako svega navrh glave, a osobito pohlepe kojekakvih telekomova i banaka.

Moj PC  
11 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pričamo manje, pa će 4G biti skup
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
neaktivan
offline
Pričamo manje, pa će 4G biti skup

Možda i je zaključak autora članka točan, ali ja bih volio znati kolika je marža telekoma na mobitele koje prodaju uz potpisivanje ugovora?...

Kolika je marža na SMS porukama?

 

Da, to što se svake godine za sljedeću rade pohlepna planiranja - to je činjenica.

Meni osobno LTE ne treba, i ne namjeravam ga dodatno plaćati, pogotovo zato jer ne nude i PRAVI FLAT rate.

 

Zdravac
 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Pričamo manje, pa će 4G biti skup

Zapravo kad se pogleda ovaj tekst moglo bi se zaključiti da se radi o plaćenom oglasu koji govori: ima razloga da telefonija bude skuplja, naročito 4G stoga nemojte se žaliti zbog skuplje usluge - tako mora biti.

Realnost je:

HT je u prošloj godini redovno isplaćivao plaće i druge obveze, ako je zadužen platio je i kamate, proknjižio amortizaciju infrastrukture, investirao milijardu kuna, plaćao razne usluge i savjetnike iz Njemačke, vjerojatno platio premije rukovodstvu i tko zna kakve još troškove stvorio da bi smanjio profit i platio manje poreza... i nakon svega im je ostalo čistih 928 milijuna kuna s kojima ne znaju što bi, a i ako ih isplate kao dividendu to će biti po trenutnoj vrijednosti oko 7% dakle obzirom na područje investiranja iznad uobičajenih kamata + inflacije. Ja tu ne vidim ništa dramatično, štoviše usudio bih se reći da zarađuju previše, a zarađuju previše:

a) jer su nedovoljno investirali

b) jer još uvijek ima prostora za smanjenje cijena usluga.

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pričamo manje, pa će 4G biti skup

bolje da su tu milijardu kuna uložili u internet infrastrukturu,položili opti-kablove fiber,neznam ni ja šta,samo da se poboljša internet speed,pa imam prijatelja u Austriji,u Beču,ima 100/100 flat i plaća 20 eura mjesečno za to ,di smo mi od toga,ja ne mogu dobit više od 10/0.6,i za to mi traže preko 200 kuna mjesečno.

Al problem je što ni jedan provider ne želi uložit u to novce,nego nas jebu sa tel. paricama,i starom tehnologijom,a naplaćuju to kao da je od zlata,ma treba to sve protjerat iz Hrvatske,zvat Google nek postavlja Google fiber,dat im sve dozvole đabe,ak treba i iskopat im sve,da postave te kablove,a ovo sve protjerat.{#}

 
13 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Pričamo manje, pa će 4G biti skup
Moze link na 100/100 flat u Austriji?
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pričamo manje, pa će 4G biti skup
16 godina
offline
Re: Pričamo manje, pa će 4G biti skup
metak kaže...
Moze link na 100/100 flat u Austriji?

 

Ne znam link za Austriju, al evo ti u Rumunjskoj za 10-ak eura gigabit flat:

 

http://www.rcs-rds.ro/internet-digi-net/fiberlink?t=internet-fix&pachet=digi_net_fiberlink_1000

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.10.2013 19:41 (segregator).
16 godina
protjeran
offline
Re: Pričamo manje, pa će 4G biti skup

Ja vidim 39 eura, al svejedno super ponuda. Slab sam s njemackim. Kod nas 60 Mb kod Bneta za 70 eura.
16 godina
neaktivan
offline
Pričamo manje, pa će 4G biti skup

Pala je kupovna moč u svakoj  krizi lova se skriva tako i kod nas sada kada smo na dnu dna korisnici krešu troškove.HT je bezobrazno skupa tvrtka sa izvanrednom podrškom...no danas ljudima ne igra ulogu podrška nego cijena proizvoda.Kod alternativnih ne želim prijeći jer iako jeftiniji nemaju dobru podršku u slučaju kvara ,iskustva sa alternativcima su podjeljena.Ono što sam ja napravio kao i drugi je to da sam isključio maxtv,maknio se sa T mobile pretplate i prešao na bonbon i najvjerovatnije bi iskljucio i telefona (zadržat ću ga jer ssam jedva dobio paricu)itd.puno ljudi danas tako razišlja

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pričamo manje, pa će 4G biti skup

Surfajte sa 100 Mbit / s za upload i download na samo 24,90 EUR / mjesečno za 1 godinu, onda samo 34,90,al on kad je radio ugovor sa njima bila je akcija 2 god. za 24,90 eura,ma ja sam spreman dat i 40 eura za tu brzinu interneta.

14 godina
offline
Pričamo manje, pa će 4G biti skup

Da je 350 kn 4G flat bi trčao potpisat ugovor.

Ali mislim, što ćemo spominjat Njemačku i druge EU zemlje sa ovim kriminalacima u našoj državi.

Koje ove idiote (Hrvate) pustio u Europu ja se pitam. Kakav narod takva i država - sorry {#}

Sve što je rekao onaj Britanski premijer za dobrošlicu je rekao od slova do slova 100% savršeno točno. Balkanske seljačine. Možemo ih gledat i smijat im se kao babama na selu.

 

Samo ću se iživcirat. Idem ća.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.10.2013 19:58 (KIKI3ooo).
 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pričamo manje, pa će 4G biti skup

 

A na dnu slike "Faster then 99% of AT". Ne čini se baš rasprostranjeno iako je 100/100 za 20Eur. :P

16 godina
neaktivan
offline
Re: Pričamo manje, pa će 4G biti skup
Vidim da nitko od vas nema vlastitu firmu i jednostavno ne znate nista o poslovanju u HR. Kao prvo drzava svako malo, kako joj ustreba love, mjenja zakone i dize (izmislja) poreze. Drugo, davanja su abnormalna!
Zamislite da jedan Lukoil (velika ruska naftna kompanija) najavljuju povlacenje jer ne mogu podnjeti silne trosarine u HR. Drzava samo podigne davanja i kaze "smanjite marze i ne dizite cijenu"!
Osim toga, cijela HR je predgradje Minkena, a po prihodu smo slabiji od Lidla :)
Znaci, sada bi netko, npr HT, morao uloziti 1000, na to placati sulude poreze i onda slijedecih 100 godina isplacivati investiciju!? A sutra Linicu usfali love i podigne (izmisli) novi porez (parafiskalni namet). I jos nabija na nos da su krivi za stanje!?
Nemojte mislit da branim HT, NE! Samo idiot i kriminalac mogu investirat u HR.
16 godina
offline
Re: Pričamo manje, pa će 4G biti skup
Drazen kaže...
Vidim da nitko od vas nema vlastitu firmu i jednostavno ne znate nista o poslovanju u HR. Kao prvo drzava svako malo, kako joj ustreba love, mjenja zakone i dize (izmislja) poreze. Drugo, davanja su abnormalna!
Zamislite da jedan Lukoil (velika ruska naftna kompanija) najavljuju povlacenje jer ne mogu podnjeti silne trosarine u HR. Drzava samo podigne davanja i kaze "smanjite marze i ne dizite cijenu"!
Osim toga, cijela HR je predgradje Minkena, a po prihodu smo slabiji od Lidla :)
Znaci, sada bi netko, npr HT, morao uloziti 1000, na to placati sulude poreze i onda slijedecih 100 godina isplacivati investiciju!? A sutra Linicu usfali love i podigne (izmisli) novi porez (parafiskalni namet). I jos nabija na nos da su krivi za stanje!?
Nemojte mislit da branim HT, NE! Samo idiot i kriminalac mogu investirat u HR.

 

To je sad klasični kokoš-jaje princip...da svi oduvijek plaćaju poreze, možda ih ne bi trebalo dizati?

Ovako moj susjed ostao dužan 550 tisuća kuna poreza, država mu oprostila, a on se i dalje voza

okolo u svom BMW X5

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice