Pošaljite poruku u svemir

poruka: 7
|
čitano: 1.747
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pošaljite poruku u svemir".
16 godina
neaktivan
offline
Pošaljite poruku u svemir

Stvarno se ne bi dogodilo ništa strašno i da ste prenijeli cjelokupnu informaciju. {#} Te poruke će biti upisane u flash memoriju na New Horizons, gdje će trajati maksimalno nekoliko desetljeća, a moguće i bitno manje - prilično je sigurno da ih nitko neće pročitati ikada. I za to hoće da mu ljudi poklone pola milijuna dolara.

 

Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pošaljite poruku u svemir

Nedaj Bože kakve će poruke ostaviti budale gore...sve se bojim.

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png
15 godina
offline
Pošaljite poruku u svemir

eo srednji prst, i njima i eventualnom štiocu u daleku svemiru. {#}

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Pošaljite poruku u svemir

Svaka osoba salje samo jednu rijec.


Ja se dvoumim da napisem "penis" ali alieni to mozda ne bi razumjeli.

- Psiho246
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Pošaljite poruku u svemir

Ja poslao Help Us.E sada on mi je produzio dalje,ali neznam da li ce je prihvatit xD

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pošaljite poruku u svemir

podsjetilo me na klasik

Now the only thing a rambler needs is a suitcase and a gun. The only time he’s satisfied is when he’s on the run.
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pošaljite poruku u svemir
DigiMagic kaže...

Stvarno se ne bi dogodilo ništa strašno i da ste prenijeli cjelokupnu informaciju. {#} Te poruke će biti upisane u flash memoriju na New Horizons, gdje će trajati maksimalno nekoliko desetljeća, a moguće i bitno manje - prilično je sigurno da ih nitko neće pročitati ikada. I za to hoće da mu ljudi poklone pola milijuna dolara.

 

Pa normalna stvar zgrabi lovu di god mozes. Ja nemogu virovat da tebe to začuđuje u danasnjem svijetu.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice