I Philips donio UHD u Hrvatsku

poruka: 23
|
čitano: 3.791
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I Philips donio UHD u Hrvatsku".
14 godina
online
I Philips donio UHD u Hrvatsku
Cijene su cisto ok. Treba piknuti par komada dok se ne rasprodaju.
Potpis!
Moj PC  
3 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
I Philips donio UHD u Hrvatsku

Šta ti UHD znači dok nema UHD signala.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Philips donio UHD u Hrvatsku

"... ovaj TV je u mogućnosti Full HD piksele transformirati u detaljnu, jasnu i oštru UHD sliku ..."

 

Nekako sam sumnjičav u istinitost gornje tvrdnje iz priopćenja. Detaljnu, jasnu i oštru sliku skaliranjem na duplo veću rezoluciju može postići samo ona ekipa iz CSI serija. ;-)

 
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Philips donio UHD u Hrvatsku
maxym kaže...

"... ovaj TV je u mogućnosti Full HD piksele transformirati u detaljnu, jasnu i oštru UHD sliku ..."

 

Nekako sam sumnjičav u istinitost gornje tvrdnje iz priopćenja. Detaljnu, jasnu i oštru sliku skaliranjem na duplo veću rezoluciju može postići samo ona ekipa iz CSI serija. ;-)

Nek probaju kroz to provozati sliku s hrvatskog televizijskog bunjišta koje je standardom slike još u 60-im godinama prošlog stoljeća {#} .

Deckard
15 godina
offline
Re: I Philips donio UHD u Hrvatsku
g12356 kaže...

Šta ti UHD znači dok nema UHD signala.

Za većinu onih koji će eventualno sad i odmah iskeširati tolike novce za telku nije ni bitno što nema materijala {#} . U nedostatku UHD materijala iskoristivost tih telki je trenutno u području pasivnog 3D-a pri čemu se na takvim telkama (ukoliko podržavaju pasivni 3D) može prikazati svih 1080 linija slike što na postojećim HD telkama s pasivnim 3D-om nije moguće. Znači imamo prednosti pasivnog 3D-a (nema flickeringa, pasivne naočale) i full HD sliku (po horizontali ipak interpoliranu u duplo piksela što mislim da nije nikakav problem na takvim rezolucijama).

Deckard
13 godina
offline
I Philips donio UHD u Hrvatsku

Ako ništa drugo ACAD je na ovome super....

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: I Philips donio UHD u Hrvatsku
deckard kaže...
g12356 kaže...

Šta ti UHD znači dok nema UHD signala.

Za većinu onih koji će eventualno sad i odmah iskeširati tolike novce za telku nije ni bitno što nema materijala  {#}  . U nedostatku UHD materijala iskoristivost tih telki je trenutno u području pasivnog 3D-a pri čemu se na takvim telkama (ukoliko podržavaju pasivni 3D) može prikazati svih 1080 linija slike što na postojećim HD telkama s pasivnim 3D-om nije moguće. Znači imamo prednosti pasivnog 3D-a (nema flickeringa, pasivne naočale) i full HD sliku (po horizontali ipak interpoliranu u duplo piksela što mislim da nije nikakav problem na takvim rezolucijama).

  Nemamo mi ni HD signal,barem ne zemaljski kojeg još uvijek većina koristi.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
15 godina
offline
I Philips donio UHD u Hrvatsku

Mora da HRT 576i izgleda savršeno na ovom. 

hobi:moj-android.net
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
I Philips donio UHD u Hrvatsku

i naravno UHD tv uslikan mobbtelom.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Philips donio UHD u Hrvatsku
maxym kaže...

"... ovaj TV je u mogućnosti Full HD piksele transformirati u detaljnu, jasnu i oštru UHD sliku ..."

 

Nekako sam sumnjičav u istinitost gornje tvrdnje iz priopćenja. Detaljnu, jasnu i oštru sliku skaliranjem na duplo veću rezoluciju može postići samo ona ekipa iz CSI serija. ;-)

Nigdje ne piše da taj Tivi može skaliranjem postići "duplo veću" rezoluciju.

 

On jednostavno poboljšava reprodukciju "neovisno od izvora", znači, nešto kao sadašnji progressive scan, ljepše i nešto bolje upakiran.

A, A5, B5, C#5, D, D5, Dm, E, E5, F#5, F#m, G#5, G#D5, G5
13 godina
neaktivan
offline
I Philips donio UHD u Hrvatsku

lol

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.10.2013 19:50 (g12356).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: I Philips donio UHD u Hrvatsku

nisu svi rokfeleri ocito ko ti, tebi je 19k lova za onak piknut i jos UHD nigdje ni za ljeka a da ne pricam kak ce doc bolji paneli od ovog kad prodje par generacija {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.10.2013 21:08 (4mal).
13 godina
neaktivan
offline
I Philips donio UHD u Hrvatsku

Jedino BBC eksperimentira sa UHD zemaljskim signalom?

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
I Philips donio UHD u Hrvatsku

da i nokia pure 808 {#} a nis nek si kolega snima onda home made 4k slike, filmice uz naravno nabavku potonjeg smartaa moze i nove flagship lumie {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.10.2013 21:12 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Philips donio UHD u Hrvatsku
Budokai kaže...
maxym kaže...

"... ovaj TV je u mogućnosti Full HD piksele transformirati u detaljnu, jasnu i oštru UHD sliku ..."

 

Nekako sam sumnjičav u istinitost gornje tvrdnje iz priopćenja. Detaljnu, jasnu i oštru sliku skaliranjem na duplo veću rezoluciju može postići samo ona ekipa iz CSI serija. ;-)

Nigdje ne piše da taj Tivi može skaliranjem postići "duplo veću" rezoluciju.

 

On jednostavno poboljšava reprodukciju "neovisno od izvora", znači, nešto kao sadašnji progressive scan, ljepše i nešto bolje upakiran.

 

Naravno da nigdje ne spominju skaliranje, ali ostaje činjenica da full-hd slika, bez obzira koliko je i kako uljepšali ne može biti 'detaljna, jasna i oštra' na UHD rezoluciji, barem ne kao slika u izvornoj UHD rezoluciji.

16 godina
online
I Philips donio UHD u Hrvatsku

nemre tak bit ali moze bit blizu sa ugradjenim algoritmima npr lg UHD to radi super alimu je i super cijena {#}

 

uglavnom za par godina ce se moc fino ubost po puno majoj cijeni od ove gore i i to od vise proizvidjacha telke {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.10.2013 21:15 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: I Philips donio UHD u Hrvatsku
Bogami je lijepo gledat HTV na ovome xD
Signature is assuming direct control
16 godina
online
I Philips donio UHD u Hrvatsku

bogami ni sad nije bog zna sta {#} zato ja ne gledam uopce telku nasu {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Philips donio UHD u Hrvatsku
maxym kaže...

"... ovaj TV je u mogućnosti Full HD piksele transformirati u detaljnu, jasnu i oštru UHD sliku ..."

 

Nekako sam sumnjičav u istinitost gornje tvrdnje iz priopćenja. Detaljnu, jasnu i oštru sliku skaliranjem na duplo veću rezoluciju može postići samo ona ekipa iz CSI serija. ;-)

Referirao sam se na ovaj boldani dio tvoga teksta, a onaj gore pod navodnicima nisam ni registrirao.

 

Normalno je da ne možeš od dreka pitu napraviti.

 

Trebali su napisati da možeš na tom Tv-u dobiti detaljniju, jasniju, i oštriju Full HD sliku, a ne UHD sliku od Full Hd slike.

 

Ali, što ćeš.

Bit će milijuni ovaca koje će tu reklamu popasti i kupiti taj TV samo zbog "dobre reklame", ma što to značilo.

A, A5, B5, C#5, D, D5, Dm, E, E5, F#5, F#m, G#5, G#D5, G5
14 godina
offline
I Philips donio UHD u Hrvatsku

Meni je moj THD još uvijek dobar   (Turbo HD)

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
I Philips donio UHD u Hrvatsku

ovaj tkzv.UHDTV će biti promašaj kao 3d ,samo rijetki mogu dati 40 000 kn za tv 

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
I Philips donio UHD u Hrvatsku

Ovo je predviđeno za Todorića da gčeda najnovije kino hitove preko Blu Raya u najmanju ruku, ne za sitnozubu stoku da gleda HRT. Mislim dajte prestanite više o tom...

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: I Philips donio UHD u Hrvatsku
blackalbum kaže...

ovaj tkzv.UHDTV će biti promašaj kao 3d ,samo rijetki mogu dati 40 000 kn za tv 

 

Ma nije problem svima baš za novac (posebno vani), nego je stvar da tv u svom klasičnom značenju, Gledanja tv programa, predstavlja sve manji prioritet ikome, kamoli onome tko zarađuje takav novac. Jako je teško proizvođaču uvjeriti i bolje stojeće kupce da im trenutačna plazma ili lcd nisu (više) dovoljno Dobri za ono malo (i sve manje) slobodnog vremena koje posvete blejanju u tv program. Totalno nebitno koje rezolucije. Naravno da su novi tv- i smart, i online i sve, ali pa to je već x generacija Postojećih hd modela.
http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice