Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6 edge

poruka: 45
|
čitano: 31.647
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6 edge".
15 godina
offline
Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6 edge

6000 za telefon?! a ja mislio da je epl svjetski prvak u proizvodnji vune. (nota bene, u dućanima mi povjeriše kako se najbolje prodaju najskuplji telefoni) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
23 0 hvala 0
16 godina
offline
Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6 edge

A S5 na njušci za 2600-2700 ide novi novcati 

 

Novu generaciju se nikad nije isplatilo kupiti osim ako imate nekakav bijesni pretplatnički paket koji vam plaća firma.

Moj PC  
15 0 hvala 0
14 godina
offline
Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6 edge

Pa oni nisu normalni. A kao sprdali smo se cijenama Apple-a i njihovih Iphone-a. Pa oni će uskoro biti pristupačniji nego Samsung top modeli. S6 apsolutno ne vrijedi te novce niti blizu. Sramotna cijena, baš bi bilo zanimljivo da daju cijene svih komponenti u tom mobu i da se onda usporedi sa konačnom maloprodajnom cijenom, pa bi se onda lijepo vidjelo kako prave budale od nas kupaca. A da kupiš ovo po toj cijeni moraš i bit malo mentalno zaostao. Mogu donekle shvatiti onoga koji S6 uzme na preplatu, ali ostalo teško.

 

Solidan mob po pre smiješnoj cijeni (precjenjenoj) = Samsung

 

Žalosno.

Moj PC  
14 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6 edge

"Preporučene maloprodajne cijene kretat će se od 5.999 kuna za Galaxy S6 u inačici s 32 gigabajta, odnosno 6.999 kn za isti takav "edge" model, pa sve do 8.499 kuna za Galaxy S6 edge u inačici sa 128 gigabajta podatkovnog prostora."

 

 

Ahahahahahahahahahahahahahahaha!

 
8 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6
MasterOfDisaster kaže...

Pa oni nisu normalni. A kao sprdali smo se cijenama Apple-a i njihovih Iphone-a. Pa oni će uskoro biti pristupačniji nego Samsung top modeli. S6 apsolutno ne vrijedi te novce niti blizu. Sramotna cijena, baš bi bilo zanimljivo da daju cijene svih komponenti u tom mobu i da se onda usporedi sa konačnom maloprodajnom cijenom, pa bi se onda lijepo vidjelo kako prave budale od nas kupaca. A da kupiš ovo po toj cijeni moraš i bit malo mentalno zaostao. Mogu donekle shvatiti onoga koji S6 uzme na preplatu, ali ostalo teško.

 

Solidan mob po pre smiješnoj cijeni (precjenjenoj) = Samsung

 

Žalosno.

 Mislim da su itekako normalni, njihov management sigurno zna što radi, a to se vidi u profitima koji se gomilaju. Mislim, komentar je u redu. I ja sam primjetio da svake godine najjači modeli telefona Apple-a, Samsunga i ostalih jakih proizvođača koštaju sve više i više.

Mislim da oni ni od koga ne prave budalu nego koriste postojeće. Druga je stvar kombinacija sa telekomima i pretplatama uz popust. Ovim tempom Flagship telefon bi trebao za koju godinu kao najnoviji model koštati 2000 Eura.

16 godina
offline
Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6 edge

idioti od trgovca ... nabiju cjene ko da je zlato... ko ih frizura... raže kupim dobar laptop za te pare. Ja imam note 2 i koristim samo za iternet, whassap i telefon. ostalo  niti da pogledam i kupjen je polovni .

 
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6 edge

čekaj malo, jesu i ovdje ovce u pitanju koje stižu na šišanje ???

 

još za ajfon ok, nemaš drugog izbora zbog OSa, ako ti je to bitno,,,,,  ali u andorid svijetu ima toliko dobrih modela,, a i jeftinih, jest da nemaju ultraturbo rezoluciju i druge gluposti,,, koje ti zapravo ni ne trebaju

 
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6 edge

Hmm...ja nemam problema s tim cijenam.Čak i da su niže ne bih imao problema sa njima jer jednostavno nedam više od 1000 kn za mob svake 2 g.To mi je nekako psihološka granica ne ekonomska.

Nije da ne mogu, nije meni loše :D , al iz inata im nedam jer ne zavrijeđuju toliko.

A i upitno je kome trebaju baš takve performanse, pogotovo onome tko smartphone koristi kao "mobitele" (sms, mail i pozivi) i malo pregleda interneta.

Koliko pratim scenu, a član sam nekoliko stranih foruma :P , trenutno se meni iskristalizirao minimum u vidu 4 jezgrenog procesora, 2GB rama, 5 ili 5.5" ips ekran sa 1280 rezolucijom.Čak bi i pojedine stavke mogle biti i manje npr. 1GB rama (trenutno s aplikacijama koristim od 500-560mb imam 6 početnih ekrana Nova prime launchera na kojima zasebno koristim velike widgete za mail, sms, kalendar, početna s weatherom, note i 2 s ikonama programa), procesor imam 8 jezg. mtk ali koristim samo 4.

Smartphone koji to zadovoljava je u slobodnoj prodaji cca 2.000 kn a kineski su oko 150-180$.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6 edge

A što je još najžalosnije cijene na ebay su oko 1k dolara hahahah..........bolest.

So say We All
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6 edge

1000€ za mobitel.

 

Proizvodjaci ovih dana stvarno nisu normalni.

 

Sve je pocelo sa Appleom, pa kazu korejci, ako kupuju njihove, kupovat ce i nase. A mislim da ih ipak nece toliko kupovati.

 

Nek propadnu. I jedni i drugi. Guba lihvarska. Eto na.

Rvat katolik!
 
17 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6 edge

Ja za cijenu S6 kupim i laptop i dobar mobitel.

 
22 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6 edge

Najžalosnije u svemu ovome je da uvik ima ljudi koji će to kupiti bezobzira stavio ti 1000 eura il 10 000 eura.

So say We All
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6
skyreeper kaže...

Najžalosnije u svemu ovome je da uvik ima ljudi koji će to kupiti bezobzira stavio ti 1000 eura il 10 000 eura.

Ma nije problem u novcu. Ja si to mogu priustiti. Al malo bi me zabolilo dati 1000€ za faking mobitel.

Rvat katolik!
11 godina
offline
Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6 edge

Da su preskupi, jesu. Doduše ne puno preskupi. Ovo nisu mobiteli. Ovo su računala s najboljim ekranima na planetu, najbržim pristupom internetu i zamjenjuju određen broj drugih uređaja (GPS, fotoaparat itd.) Također, većina zanemaruje ulaganje u proizvodni proces. Gledaju koliko koštaju pojedine komponente a zanemaruju kad npr. Samsung uloži 15 milijardi dolara u novu tvornicu. 

 

Mene više buni skupoća nekih drugih proizvoda. Npr. skoro svi dječji proizvodi. Kolica za dijete malo bolja - som eura??? Dječje cipele od 5 centimetara - 400 kn???

 

Da okrenem naopako, kako litra mlijeka može koštati manje od flaširane vode???????

 

Općenito, o cjenama nema puno smisla raspravljati. Samo individua može donjeti sud o onome koliko mu nešto vrijedi. Planiram kupiti S6 edge al ću isto pričekati do Božića u nadi da će biti kakva akcija u to vrijeme. I neće mi biti žao niti jedne lipe. Jebiga. U mojim očima vrijedi tih para pa štogod drugi mislili o tome.

jaska jaska jaskaja
Moj PC  
17 0 hvala 0
12 godina
offline
Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6 edge

Pucaju sami sebi u noge, nije ni čudo što ih Xiaomi istrebljuje u Kini.

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6 edge

obzirom na specifikacije i konkurenciju ništa pretjerano van očekivanog.

 

ali kako je riječ o android platformi gdje ima itekako usporedive konkurencije po duplo manjoj cijeni, a ne o ekskluzivi mislim da će brzo pasti cijena.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2015 14:49 (grzzi).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6
Za pola godine bude cijena pala za dvije tisuce kuna i recimo da bude onoliko kolko "vrijedi". Samsung si sam radi procesore, ram, ekrane i memoriju! Pa oni na tom telefonu zarade najmanje 2500 kn.

Ko voli nek izvoli, brijem da si bude zena kupila kad istekne ugovor u desetom mjesecu a onda bude vec za sto eura uz produljenje ugovora.
10 godina
neaktivan
offline
Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6 edge

Srećom za Apple is Samsung, nisu sve zemlje na svijetu bijedne kao ova balkanska banana državica. Prodavat će se, bez brige. Znam hrpu budala koje zalaze u minuse i dižu nenemjenske kredite upravo za ovakve gluposti. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6
skyreeper kaže...

Najžalosnije u svemu ovome je da uvik ima ljudi koji će to kupiti bezobzira stavio ti 1000 eura il 10 000 eura.

Da, kad je konačno i Samsung, dizanjem letvice visoko, visoko iz generacije u generaciju dostigao Apple (svog neprikosnovenog uzora), te sada postao, statusni simbol.
Jedva čekam gledati trenutke da svaka šuša ima S6/Edge i da se instagramira s njim.
Šuša je bipolarna, jer nema razlike danas.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
13 godina
offline
Re: Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6
NEW_MAN kaže...
Za pola godine bude cijena pala za dvije tisuce kuna i recimo da bude onoliko kolko "vrijedi". Samsung si sam radi procesore, ram, ekrane i memoriju! Pa oni na tom telefonu zarade najmanje 2500 kn.

U RH toliko zarade, preračunaj si u USD pa ćeš vidjeti.
Al' uglavnom, da zarade masnu lovu na prodanom primjerku - zarade.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
16 godina
odjavljen
offline
Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6 edge

Morali su čekati da prođe 1.4. kako bi ljudi bili sigurni da ove morbidne cijene nisu zajebancija!

Freak Show Inc.
 
17 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6 edge

Skupo staklo i aluminij, a memorija tek.

Sačeka ćem s7 pa možda bude prihvatljiva cijena.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6 edge

Nažalost mislim da im prodajni rezultati neće ić u prilog ovome jer danas u android svijetu imate htc sony xiaomy huawei oppo meizu LG motorolu lenovo asus zte nexus i druge...Kad je sammy izbaci s2 s3 i cak s4 jedini pravi konkurent mu je bio htc za ove nabrojane ili su bili u povojima ili su imali ogromih poteškoća u prebacivanje na smartphone( sonyericsson) a vidi čuda danas svi oni imaju neke svoje flagshipe a Samsung po ničemu (neš ti što je taj edge poseban pa 8100 kn košta ) ne iskače iz tog mnoštva osim po toj paprenoj cijeni... Ljudi više manje cijene dobre stvari ali markenting i neki prestiz odigravaju svoje uloge a tu sammy ima puno da nauci od jabuke... vidili smo kad je izasla jabuka 6 koliko je zaradila dok sammy usprkost sto skoro sve proizvodi opet generira manji dobitak nego jabuka...

Za kraj mislim i smatram da je ovo promašaj samsunga i pucanje u nogu sa ovim cjenama pogotovo ako novi sony ili htc ili lg budu koštali manje od njih...

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6
2 komada uziman, cijena pristupacna ;)
10 godina
neaktivan
offline
Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6 edge

Po ovome ispada da su vlasnici samsunga i opcenito androida (ukljucujuci i mene) vece ovce od vlasnika ajfona (iako mi zena ima ajfon)

 

Zasto to kazem?

 

Pa jednostavno...samo pogleda na cijene rabljenih govori da za samsung nakon 2mj ces moc dobit 3000kn odnosno isto onoliko koliko i za ajfon star 12mjeseci

 

 

I zato su mi najsmjesnije djecje fore ciji je veci, ko je veca ofca, sa kime manipuliraju i tko je zapravo glup

 
4 3 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6
punaspajza kaže...

Po ovome ispada da su vlasnici samsunga i opcenito androida (ukljucujuci i mene) vece ovce od vlasnika ajfona (iako mi zena ima ajfon)

 

Zasto to kazem?

 

Pa jednostavno...samo pogleda na cijene rabljenih govori da za samsung nakon 2mj ces moc dobit 3000kn odnosno isto onoliko koliko i za ajfon star 12mjeseci

 

 

I zato su mi najsmjesnije djecje fore ciji je veci, ko je veca ofca, sa kime manipuliraju i tko je zapravo glup

 Zašto? Pa ne kupe svi Samsunge i androide po prvoj, napuhanoj cijeni. Znači i onaj tko ga kupi za pola godine je ovca?

16 godina
offline
Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6 edge

kaj se cudite 6 keka i to za edge mogli smo i gore proc lol.. koliko je ajfon doso 9keka i to obican a ne onaj +

odlicna cijena kaj se mene tice ... uvijek se moze uzest neka tarifa ili pricekat da padne cijena pa za par mj. ubost nesto na njusci

vrijedan je svake kune jer se vidi napredak koji je zadnji bio sa s3 ... bdw uvijek postoje rate ,ljudi koji ovo kupe 90% je na kredu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6 edge

Nek stave 12000kn ovce ce i dalje kupovat.

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/XxC4R3ONxX/
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6 edge
a kaj je tu čudno? koliko je koštao s5 prošle godine kad je došao? pa tu negdje... ista stvar sa svim flagshipima koji su tek izašli. skupi da zaboli glava.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Otkrivene su cijene za Samsung Galaxy S6 i S6 edge

Filozofija iza ovih cijena nije da ih kupuješ kao samostalni uređaj, nego da kao alternativu uzmeš neki vid akcijske pretplate kod teleoperatera uz pripadnu akcijsku cijenu samog aparata u bundleu sa tom pretplatom.

Tako je kod nas standard mjesečni račun od 300 kn + 2100 - 2800 kn jednokratno za ovakav flagship u iduće dvije godine. 

Potrošački standard.

(p) & (c) Dario - 2014
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice