Osvojite zvijer LG G Flex2 gledanjem Bug TV talk-s

poruka: 21
|
čitano: 3.796
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Osvojite zvijer LG G Flex2 gledanjem Bug TV talk-s".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Uhvati krivulju s LG G Flex2 - vaše fotke, Talk-show #10: Samsung S6, HTC One M9...
11 godina
offline
Osvojite zvijer LG G Flex2 gledanjem Bug TV talk-s

Što uopće znači „uhvatite krivulju“, otkrijte gledajući novu epizodu Bug TV talk-showa....

 

hm, dakle bilo je teško u tekstu napisati u dvije rečenice kako sudjelovati u nagradnoj igri, već čitatelji prisilno trebaju postati gledatelji videa u kojem (citiram, ne vrijeđam) "laprdate preko sat i po"

 

svaka čast na laprdanju i trudu, no nemam niti vremena niti volje gledati video od sat i po vremena, baš kao što skoro nikad neću pogledati video recenzije nego ću ih pročitati u tekstualnom obliku - jer mogu u sekundi preskočiti dio koji me ne zanima i za svaki ga slučaj brzinski provjeriti, dok kod videa mogu samo preskočiti, a da nemam pojma što sam preskočio, gdje sam uskočio i što je preostalo

 

čitanje je još uvijek puno kvalitetniji način dobivanja i procesiranja informacija

Moj PC  
9 10 hvala 0
15 godina
offline
Re: Osvojite zvijer LG G Flex2 gledanjem Bug TV ta

Očito je cilj popularizirati gledanje tog "showa".

14 godina
neaktivan
offline
Re: Osvojite zvijer LG G Flex2 gledanjem Bug TV ta
picajzla0707 kaže...

hm, dakle bilo je teško u tekstu napisati u dvije rečenice kako sudjelovati u nagradnoj igri, već čitatelji prisilno trebaju postati gledatelji videa u kojem (citiram, ne vrijeđam) "laprdate preko sat i po"

 

Isto tako su trebali kodove za dosadašnje nagradne igre objavljivati na Bug onlineu a ne da čitatelji online izdanja prisilno trebaju postati kupci bug tiskanog izdanja. Ako ne želiš gledati, nemoj igrati nagradnu igru. Nitko te ne prisiljava.

11 godina
offline
Re: Osvojite zvijer LG G Flex2 gledanjem Bug TV ta
legendri kaže...

 

Isto tako su trebali kodove za dosadašnje nagradne igre objavljivati na Bug onlineu a ne da čitatelji online izdanja prisilno trebaju postati kupci bug tiskanog izdanja. Ako ne želiš gledati, nemoj igrati nagradnu igru. Nitko te ne prisiljava.

 ma niti ne mislim igrati ovu nagradnu igru, igram ih ionako kampanjski kad me ko mušicu svjetlo privuče neka nagrada koja mi se sviđa i to uglavnom baš kodovima iz časopisa (slažem se da i onima što plaćaju online izdanje treba dati kod)

ustvari, više serem zbog sve veće popularizacije videa nauštrb teksta

16 godina
online
Osvojite zvijer LG G Flex2 gledanjem Bug TV talk-s

Ni meni se ne gleda video :)

 

Pravila i uvjeti sudjelovanja u nagradnom natječaju "Uhvati krivulju s LG G Flex2"

https://www.facebook.com/notes/914933441880664/

 

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Moj PC  
5 1 hvala 1
16 godina
offline
Osvojite zvijer LG G Flex2 gledanjem Bug TV talk-s

a nedavno kupio kalorifer

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Osvojite zvijer LG G Flex2 gledanjem Bug TV talk-s

Ja ću probati nešto iskemijati sa svojom prastarom 5800XM. Zbog toga nemam instagram ali ću okačiti na forum. Nadam se da će kreativnost, ideja i realizacija presuditi, a ne instagram hashtagovi (jer ste rekli da ćete preferirati instagram fotke ;))

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Osvojite zvijer LG G Flex2 gledanjem Bug TV talk-s

eno mi se zvijer, sita i iščešljana, izležava na svojem krevetu prije nove ture lajanja i naganjanja loptice. uz ovo druga mi i ne treba ali fala, k'o da jesam. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Osvojite zvijer LG G Flex2 gledanjem Bug TV talk-s

Volio bih da Nives Celzijus gostuje u emisiji i da sjedne bas pored Petrica  

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
 
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Osvojite zvijer LG G Flex2 gledanjem Bug TV ta
picajzla0707 kaže...

Što uopće znači „uhvatite krivulju“, otkrijte gledajući novu epizodu Bug TV talk-showa....

 

 nisi nikad čuo za "hvatanje krivina" iliti zabušavanje? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
moderator
offline
Re: Osvojite zvijer LG G Flex2 gledanjem Bug TV ta
Shockwave kaže...

Volio bih da Nives Celzijus gostuje u emisiji i da sjedne bas pored Petrica  

 Ima nas još 

drpetric
11 godina
offline
Re: Osvojite zvijer LG G Flex2 gledanjem Bug TV ta

ne vidim sto vas prijeci pozvat je kao goscu, mozda ae u njoj skriva nesto geekovsko
...nikad ne znas kakovih bi vas sve vjestina mogla poduciti

 

edit: mozda bi tad i ovakve okorjele "citatelje" poput mene pridobili na fledanje edukativnih videa 

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.3.2015 19:02 (picajzla0707).
13 godina
offline
Osvojite zvijer LG G Flex2 gledanjem Bug TV talk-s

Na ovom dijelu sam odustao od čitanja pravila i nagradne igre.  

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Osvojite zvijer LG G Flex2 gledanjem Bug TV talk-s

Da li može putovnica umjesto iskaznice?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Osvojite zvijer LG G Flex2 gledanjem Bug TV talk-s

Šta znači poslovno sposoban?

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Osvojite zvijer LG G Flex2 gledanjem Bug TV ta
EZY-E kaže...

Šta znači poslovno sposoban?

 To znači da si punoljetna osoba koja nema nikakve prepreke za samostalno odlučivanje.

14 godina
offline
Re: Osvojite zvijer LG G Flex2 gledanjem Bug TV ta
igy kaže...
EZY-E kaže...

Šta znači poslovno sposoban?

 To znači da si punoljetna osoba koja nema nikakve prepreke za samostalno odlučivanje.

 Nema smisla.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
16 godina
offline
Re: Osvojite zvijer LG G Flex2 gledanjem Bug TV ta
EZY-E kaže...
igy kaže...
EZY-E kaže...

Šta znači poslovno sposoban?

 To znači da si punoljetna osoba koja nema nikakve prepreke za samostalno odlučivanje.

 Nema smisla.

 Što nema smisla?

13 godina
offline
Osvojite zvijer LG G Flex2 gledanjem Bug TV talk-s

Rekli su da samo treba objaviti fotku da bi sudjelovali u nagradnoj igri, a nisu rekli da igrači moraju biti stariji od 18 godina i da moraju biti "poslovno sposobni" štogod to značilo... 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Osvojite zvijer LG G Flex2 gledanjem Bug TV ta
Marko :D kaže...

Rekli su da samo treba objaviti fotku da bi sudjelovali u nagradnoj igri, a nisu rekli da igrači moraju biti stariji od 18 godina i da moraju biti "poslovno sposobni" štogod to značilo... 

 dakle uvjet natječaja je da je osoba punoljetna i da ima poslovnu sposobnost. Ne mora svaka punoljetna osoba imati poslovnu sposobnost jer može imati medicinski ili dr. razlog za to npr. može biti duševno bolesna.

 Takvim osobama zakonski zastupnici odlučuju u njihovo ime.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.3.2015 21:18 (igy).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Osvojite zvijer LG G Flex2 gledanjem Bug TV ta
igy kaže...
Marko :D kaže...

Rekli su da samo treba objaviti fotku da bi sudjelovali u nagradnoj igri, a nisu rekli da igrači moraju biti stariji od 18 godina i da moraju biti "poslovno sposobni" štogod to značilo... 

 dakle uvjet natječaja je da je osoba punoljetna i da ima poslovnu sposobnost. Ne mora svaka punoljetna osoba imati poslovnu sposobnost jer može imati medicinski ili dr. razlog za to npr. može biti duševno bolesna.

 Takvim osobama zakonski zastupnici odlučuju u njihovo ime.

 

 :( samo tako me diskvalificira

wat?
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Uhvati krivulju s LG G Flex2 - vaše fotke, Talk-show #10: Samsung S6, HTC One M9...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice