Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G

poruka: 227
|
čitano: 26.451
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G".
16 godina
neaktivan
offline
Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G

a jeste gamad lopovska. 7 soma otkljucani ???? pa vani je otkljucani od 16 gb 2500 kn. Zaista neznam tko ce ovo kupiti

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G

ROTFLMAO... da je 3500kn mislio bih se... ali 7300kn? Ovo više nije bezobrazluk.. tamo rade vrlo bahati majmuni...

Ako koga zanima za 1500kn: ovdje ima.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.11.2008 12:28 (naxeem).
15 godina
offline
Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G

Za te pare svom P1i dodam josh neki bijesni HTC, iPod Nano i josh mi ostane za nekoliko porcija cevapa+gajbu piva!!!! josh sam sigurno malo i reko...

 

PS Mater i lopovsku!!Viče

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G

Zamisli kakva kretenčina moraš bit da doneseš takve cijene na naše tržište dok američko ima više nego duplo manje.

Veći kreten od onoga tko je zatražio te cijene su još samo kreteni koji će to kupiti pa i po "najmanjim" cijenama... strašno i jezivo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G

Zbrinjavanje elektroničkog otpada za 7.500 kn/kom. Previše.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G

Čisto usporedbe radi u nas u BiH otključani iPhone na crnom tržištu (a u nas je sve crno tržište)Smijeh ima cijeu od 1100 KM, što je oko 4600 kuna.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.1GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G
naxeem kaže...

Zamisli kakva kretenčina moraš bit da doneseš takve cijene na naše tržište dok američko ima više nego duplo manje.

Veći kreten od onoga tko je zatražio te cijene su još samo kreteni koji će to kupiti pa i po "najmanjim" cijenama... strašno i jezivo.

  Kakav šef, takva tvrtka i zaposlenici.
Developers,developers,developers...coming and coming and coming... Dao bi sto Amerika, Sve na svijetu ja bi dao Tek da sjednem na verandu Pa uz karte i bevandu brojim valove.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G

E to vam je nasa Hrvatska birokracija kako smo si izabrali tako nam je a ona gov... na vlasti vrte svoju politiku i svoja prava a mi mali ljudi ispastamo .Ja neznam tko ce si to nabaviti  sa placom od 3500kn ili manje to si samo mogu nabaviti ljudi koji jos zive sa roditeljima i imaju dobru placu gdje bi to nabavio sa kreditom od stana ,auta ,jos rezija i itd itd .Bolje bi si kupio odojka i njega jeo nego trosio novce na mobitel.

16 godina
offline
Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G

Stoka bezobrazna.Sta oni misle da u hrvatskoj zive majmuni koje oni mogu prevesti žedne preko vode?Ili mozda misle da ne znamo preracunati koliko je 6780 kuna u dolare,a mozda se samo zajebavaju s nama. Mislio sam uzeti iPhone,ali nakon ovog fijaska definitivno ga necu uzeti u t-comu

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.11.2008 12:42 (Romano).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G

Ma strasno, nikad me nije privlacio taj phone, al reko ak bude pristojna cijena, mozda ga i uzmem, malo za igrat se sa njim, cisto da vidim kakav je...al ovo kad sam vidio...imam tik u oku i mislim da ga se danima necu rijesit, o tlaku da nepricam...!

samo mi je zao svih ovaca(? :P ) koje ce dat pare za taj polu-proizvod od kojeg ima na trzistu bar 10 boljih uredjaja!

 

aaaaaaaaa, fuj!

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G

Kupiti Iphone je obicna glupost, inferioran telefon u svakom pogledu.

Danas kada postajem pionir ...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G

Xperia je duplo jeftiniji skoro... a i bolji.

 

Ovo je vrijedno odlaska na rivu 7. i smijanja kretenima koji izađu s kutijom toga... :D Jedva čekam, bit će fun!!! :))

 

Vjerovali ili ne, al i na ovom forumu ima kupaca:D)) Eno čitam... :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.11.2008 12:47 (naxeem).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G

Pa to je porez za budale koje žele uređaj bez tarife prilagođene radu s njim

A može se kupiti u Simpi za već 3300Kn ko nećeš preplatu

http://www.youtube.com/watch?v=upzKj-1HaKw
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G

koja boleština

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G

E dok sam ja pisao da taj mobic ne vrijedi tolko onda ste svi raspalili po meni.

Commodore 64 OC ~ 67, TV RIZ 15 cm upgrade to 15,5 cm - color
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G

OMG pa zasto ste toliko zavidni? Zasto vas toliko zabavlja tj. pravilnije bi bilo reci OPTERECUJE tko ce ga kupiti? Zasto nalazite satisfakciju u tome da ponizavate one koj se ga mogu priustit?!

 

Ja si ga sigurno necu kupit, ali bome se ni ne opterecujem onima koji ga kupuju. Cijene su takve kakve jesu, kupite sto god hocete i mozete.

 

Lijepi neoptereceni pozdrav. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G

Ma nije to da je mobitel zadnji krs on je dobar imao sam priliku ga koristiti i nemam rijeci .Ali cijena je najveci problem u svemu tome u nasoj siromasnoj drzavi ,ali bas kao sto je netko rekao ima jos boljih mobitela od iphona i koji su duplo jeftiniji nego iphone i duplo bolji.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G
RaLe kaže...

OMG pa zasto ste toliko zavidni? Zasto vas toliko zabavlja tj. pravilnije bi bilo reci OPTERECUJE tko ce ga kupiti? Zasto nalazite satisfakciju u tome da ponizavate one koj se ga mogu priustit?!

 

Ja si ga sigurno necu kupit, ali bome se ni ne opterecujem onima koji ga kupuju. Cijene su takve kakve jesu, kupite sto god hocete i mozete.

 

Lijepi neoptereceni pozdrav.

Nije pitanje onih koji će ga kupiti, nego prodavanja muda pod bubrege i cijene koja je   221% veća od stvarne maloprodajne cijene u zemlji u kojoj je standard 4 puta veći od našeg. Kužiš?   Ne? E, *ebiga..
15 godina
offline
Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G

to nije opterecivanje ljudima koji su voljni (masno)platiti nesto sto zele, vec opterecivanje T-scumom koji godinama pravi budale od svih nas, korisnika njihovih usluga....da im bar dionice padnu ispod 100kn(mozda se zapitaju onda), neznam sta bi drugo rekao....

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G

Nije niko opterečen s iPhoneom, dapače pa nije to jedini mobić na tržistu. Ovdje se samo raspravlja o njegovoj cijeni koja je jednostavno duplo veća od one koju ima u drugim zemljama. Ko voli nek izvoli, sigurno će biti puno njih koji će ga kupiti. Ja bi možda razmislio o njemu da je do 3000kn u prodaji bez pretplate, al sam na Tele2 tak da mi se nikak ne isplati prelaziti na T-mobile.

Commodore 64 OC ~ 67, TV RIZ 15 cm upgrade to 15,5 cm - color
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G
naxeem kaže...
RaLe kaže...

OMG pa zasto ste toliko zavidni? Zasto vas toliko zabavlja tj. pravilnije bi bilo reci OPTERECUJE tko ce ga kupiti? Zasto nalazite satisfakciju u tome da ponizavate one koj se ga mogu priustit?!

 

Ja si ga sigurno necu kupit, ali bome se ni ne opterecujem onima koji ga kupuju. Cijene su takve kakve jesu, kupite sto god hocete i mozete.

 

Lijepi neoptereceni pozdrav.

Nije pitanje onih koji će ga kupiti, nego prodavanja muda pod bubrege i cijene koja je   221% veća od stvarne maloprodajne cijene u zemlji u kojoj je standard 4 puta veći od našeg. Kužiš?   Ne? E, *ebiga..
 
Cijene sve potrosacke elektronike su koliko ja znam ovdje daleko vece nego u Americi. Svaka ti cast ako ti je to razlog da se zabavljas smijuci se onima koji si kupe takvo sto.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.11.2008 12:58 (RaLe).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G
bokizg kaže...

a jeste gamad lopovska. 7 soma otkljucani ???? pa vani je otkljucani od 16 gb 2500 kn. Zaista neznam tko ce ovo kupiti

 Točno!
Kupit će oni koji "moraju" voziti Audi Q7 ili BMW X6 i slično
16 godina
offline
Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G

mislim da i neodskače iPhone svojom cijenom od ostalih haj modela T-mobile ponude.

هردسري & سبيدسري
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G
RaLe kaže...
naxeem kaže...
RaLe kaže...

OMG pa zasto ste toliko zavidni? Zasto vas toliko zabavlja tj. pravilnije bi bilo reci OPTERECUJE tko ce ga kupiti? Zasto nalazite satisfakciju u tome da ponizavate one koj se ga mogu priustit?!

 

Ja si ga sigurno necu kupit, ali bome se ni ne opterecujem onima koji ga kupuju. Cijene su takve kakve jesu, kupite sto god hocete i mozete.

 

Lijepi neoptereceni pozdrav.

Nije pitanje onih koji će ga kupiti, nego prodavanja muda pod bubrege i cijene koja je   221% veća od stvarne maloprodajne cijene u zemlji u kojoj je standard 4 puta veći od našeg. Kužiš?   Ne? E, *ebiga..
 
Cijene sve potrosacke elektronike su koliko ja znam ovdje daleko vece nego u Americi. Svaka ti cast ako ti je to razlog da se zabavljas smijuci se onima koji si kupe takvo sto.
Pa baš i nisu. Nekakvih 130-140% maximalno... a ovo je otprilike 220% što je iznimno bezobrazno.
A što se zabave tiče, mene idioti nasmijavaju, pa zašto se onda ne bih smijao.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G
Štefek kaže...

Nije niko opterečen s iPhoneom, dapače pa nije to jedini mobić na tržistu. Ovdje se samo raspravlja o njegovoj cijeni koja je jednostavno duplo veća od one koju ima u drugim zemljama. Ko voli nek izvoli, sigurno će biti puno njih koji će ga kupiti. Ja bi možda razmislio o njemu da je do 3000kn u prodaji bez pretplate, al sam na Tele2 tak da mi se nikak ne isplati prelaziti na T-mobile.

 Alo on JEST 3300Kn bez preplate u Simpi!!! Šta si ti ćorav?!
http://www.youtube.com/watch?v=upzKj-1HaKw
15 godina
neaktivan
offline
Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G

Sva sreća da ne koristim usluge T-Hitlera Bogataš

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G

po čemu si to zaključija? u ovom slučaju ti je t-mobile najjeftinija opcija za iphone

http://www.youtube.com/watch?v=upzKj-1HaKw
16 godina
neaktivan
offline
RE: Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G

// Evo čitam svaki post i sve jedan za drugim kažete da je preskupo. Nažalost ja mogu samo da se pridodam toj jadnoj i žalosnoj istini. Netko bi rekao, "ljudi moji, pa je li ovo moguće!", stvarno za komad plastike koja ima već zastarjele tehnologije i samo 16GB tolike šolde?!?! Stvarno moraš bit debilčina i dat toliko puno novaca. Ja ga isto neću kupit. Tj. evo reći ću ovako: da je cijena ca. 3000kn otključanog modela onda bih razmislio, ali kod T-Com za 3000kn nemreš dobit ni kiseli osmijeh. Pozivam sve korisnike T-COM i T-Mobile usluga da pređu na druge davatelje usluga (bilo koji drugi su bolji). Ja ću osobno svoj Simpa broj prebaciti na Tele2, broj mi ostaje isti, ali ću razgovarat jeftinije i neću više ništa da imam s T-sranjem.

"U bezptičju i krava zvuči kao slavuj"
16 godina
neaktivan
offline
RE: Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G

šta će ti otključani model koji je duplo skuplji ako si na Simpi?

zašto ode nitko ne upali mozak?

http://www.youtube.com/watch?v=upzKj-1HaKw
16 godina
protjeran
offline
Objavljene tarife za hrvatski iPhone 3G

Najbolje ga je kupiti negdje vani i prošvercati. Pa onda dekodirati, ako će radi toga mobitel nešto srati onda nije vrijedan korištenja i gnjavaže. Ovo je tipičan hrvatski mentalitet trgovanja. Stoka T-kobileova njuši kako će dobro iči prodaja IPhona pa onda nabije bolesnu cijenu. Neka se Gumeni sa njime slika i priča kako mu je promijenio život.

Developers,developers,developers...coming and coming and coming... Dao bi sto Amerika, Sve na svijetu ja bi dao Tek da sjednem na verandu Pa uz karte i bevandu brojim valove.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice