Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?

poruka: 57
|
čitano: 7.220
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?".
15 godina
protjeran
offline
Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?

ne znam tko to koči razvoj i proizvodnju tablet računala. toliko korisna stvar za kojom masa ljudi ima realne potrebe. uzlet tableta su naslovi, a svi imaju komentare -što će ti to ?  ja jedva čekam da dođe neki dobar sa WINDOWSIMA,onda bi shvatili da tablet može zadovoljiti većinu potreba. ovako,silom se gura neki android a s njim možeš samo surfati. molim vas još td ova jer meni to nije bitno. znate uvriježeno je previlo da istina u ovoj državi ne prolazi.

Članak 12. Ustava Republike Hrvatske: U Republici Hrvatskoj u službenoj je uporabi hrvatski jezik i latinično pismo.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.2.2011 10:15 (opcom).
 
3 16 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?

bice guzve danas.

art
Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
online
Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?

Let the flame war begin.

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
Moj PC  
12 0 hvala 0
16 godina
offline
Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?

Windows Will Be Everywhere...

 

"Whatever device you use, now or in the future, Windows will be there" - Ballmer, 2011.

 

Think locally, act globally...
Moj PC  
4 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?

Eto realnih brojki koje govore za sebe..

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?

Pa nismo mi  Ameri....ja imam Galaxy Tab i ne vidim razlog da ga vratim....{#}...baš uživam s njim...uvijek mi je pri ruci...

PrisojeTG
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?
PrisojeTG kaže...

Pa nismo mi  Ameri....ja imam Galaxy Tab i ne vidim razlog da ga vratim....{#}...baš uživam s njim...uvijek mi je pri ruci...

Pa i nismo, jer kod nas jednom kad kupiš nema vraćanja ;-)

15 godina
neaktivan
offline
Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?
Vau, covjece!

Opce nezadovoljstvo, cak 16% kupaca vraca nazad Tab!




Naravno da ce ga vracati kad Android 2.x nije za tablete.
[=XII=] {_.:BRUNO:._} ||| ''If something is hard to do, then it's not worth doing.'' Homer ||| Follow me - @bmarasovic
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?

Ne vidim sto je tu cudno, Galaxy je na brzinu sklepan poluproizvod bez glave i repa i s neprilagodjenim software-om, jeftin pokusaj Samsunga i google-a da uz minimalnu investiciju zarade koji dolar loveci u mutnoj vodi oko Bozica po sistemu "i tata bi, sine". Cudi me da nije ih nije i vise vraceno. Na iPadu se s druge strane radilo godinama, u njegov razvoj ulozeno je 10x vise novaca i svaki detalj software-a i hardware-a je promisljen i na svojem mjestu. Siguran sam da ce jos dosta dugo trebati dok mu se ne pojavi zaista dostojna konkurencija.

 
14 5 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?

jedva čekam što !? imam IBM x60t već dosts godina s windowsima...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?
PrisojeTG kaže...

Pa nismo mi  Ameri....ja imam Galaxy Tab i ne vidim razlog da ga vratim....{#}...baš uživam s njim...uvijek mi je pri ruci...

razloga ti nevidis zato sto nisi probao Ipad

art
16 godina
online
Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?

Ništa čudno. Mene je u prvih par minuta korištenja Galaxy Tab iznervirao radi zapinjanja kod scrollanja u browseru.

Inače je "ni vrit, ni mimo", prevelik za mobitel, premali za tablet.

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?
RobertS kaže...

Ne vidim sto je tu cudno, Galaxy je na brzinu sklepan poluproizvod bez glave i repa i s neprilagodjenim software-om, jeftin pokusaj Samsunga i google-a da uz minimalnu investiciju zarade koji dolar loveci u mutnoj vodi oko Bozica po sistemu "i tata bi, sine". Cudi me da nije ih nije i vise vraceno. Na iPadu se s druge strane radilo godinama, u njegov razvoj ulozeno je 10x vise novaca i svaki detalj software-a i hardware-a je promisljen i na svojem mjestu. Siguran sam da ce jos dosta dugo trebati dok mu se ne pojavi zaista dostojna konkurencija.

Slazem se s ovim dijelom o Galxy Tabu, ali dostojna konkurencija samo sto nije stigla ;)

 

Ceka se MWC (za par dana), cekaju se tableti od Motorole (Xoom je skoro gotov), HTCa, LGa, novi Samsungovi tableti,...

[=XII=] {_.:BRUNO:._} ||| ''If something is hard to do, then it's not worth doing.'' Homer ||| Follow me - @bmarasovic
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?
Šef kaže...

Slazem se s ovim dijelom o Galxy Tabu, ali dostojna konkurencija samo sto nije stigla ;)

 

Ceka se MWC (za par dana), cekaju se tableti od Motorole (Xoom je skoro gotov), HTCa, LGa, novi Samsungovi tableti,...

Samo sto nije i iPad2 tako da...

15 godina
protjeran
offline
RE: Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?
opcom kaže...

ne znam tko to koči razvoj i proizvodnju tablet računala. toliko korisna stvar za kojom masa ljudi ima realne potrebe. uzlet tableta su naslovi, a svi imaju komentare -što će ti to ?  ja jedva čekam da dođe neki dobar sa WINDOWSIMA,onda bi shvatili da tablet može zadovoljiti većinu potreba. ovako,silom se gura neki android a s njim možeš samo surfati. molim vas još td ova jer meni to nije bitno. znate uvriježeno je previlo da istina u ovoj državi ne prolazi.

LOL

pad + android

pad + neki light os,,, kuzim namjenu

 

 

pad + windows ??? hahahahaha, sam ti mokri prek noci :)

15 godina
offline
Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?

Ma debilno, sjećam se kako su ti isti proizvođači točno pred godinu dana kada se prvi ipad pojavio govorili kako imaju "ipad killere" i samo što ne izađu i doslovce pometu konkurenciju. Godinu dana kasnije, imamo čak JEDAN android tablet(i to više ko neki poluproizvod) a ovi i opet govore da će saa izbaciti ipad killere, a u međuvremenu apple diže lovu, i rade na nadogradnji postojećeg tableta.

 

Neznam za vas ali neznam koliko povjerenja u neku firmu možete imati kada već godinu dana "mažu" oči ljudima da imaju proizvod bolji od konkurencije a nakraju još nismo vidjeli ni kako izgleda, a kamoli da ugleda police trgovina...

 

U cijeloj priči oko android tableta po meni je google najmanje kriv, već proizvođači koji su forsirali/forsiraju krivu verziju androida. Google tek sada imam verziju prilagođenu za tablete koja prema onome što sam vidio ne izgleda loše, i tek sada se proizvođači trebaju baciti na izradnju android tableta, a odbaciti sve ono što su bazirali na nižim 2.x verzijama.

 

Ali mislim da će android tabletima trebati vremena dok postanu funkcionalni, kao i android za mobove. Pa koliko je dugo android snama? 2-3 godine? A tek u zadnjih godinu dana je uzeo zamah i postao funkcionalan, tako da mislim da će isto biti sa tabletima, ovo su trenutno više neki beta proizvodi(najviše softwareski) samo što ih naplaćuju po punoj cijeni...

Stoja
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?
gle cuda kako je bio obecavajuc start onih netbooka,cak se acer obogatio...i odose netbooci danas u 3 @@@.osobno bi radje jedan netbook sa sedmicom starter za 2500kn,nego nesto nedoreceno za 5000kn...nes ti piplanje prstom po ekranu. Dakle dva netbooka ili tab? 2 netbooka naravno.
uzmes prva dva slova od rijeci malware i dodas na Maorskom rijec stop...sto dobijes ???
14 godina
neaktivan
offline
Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?

Pa nisu tableti baš 5000kn. Tocnije, koštaju 3945kn što i nije tolika razlika od 2500kn.

A u pregledavanju neta i mailova cemu i sluze netbookovi tableti su ipak bolji.

Samo ako gledaš autonomiju, dimenzije i brzinu dizanja sistema isplati se ta razlika od 1400kn.

Naravno, kako kome. Potrebe su razlicite..

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?
alen-c kaže...

Pa nisu tableti baš 5000kn. Tocnije, koštaju 3945kn što i nije tolika razlika od 2500kn.

A u pregledavanju neta i mailova cemu i sluze netbookovi tableti su ipak bolji.

Samo ako gledaš autonomiju, dimenzije i brzinu dizanja sistema isplati se ta razlika od 1400kn.

Naravno, kako kome. Potrebe su razlicite..

izmedju 2500 i 4000 razlika je 1500 tj 60%. ako tebi 60% nije neka razlika onda imas problem u matematici.

 

U pregledavanju neta i mailova je mozda tablet bolji ( a nije jer ili imas jednu ruku slobodnu ili ti je tablet u neprirodnom polozaju prema ocima) ali ponekad na mail treba odgovoriti i na netu nesto napisati a ekranska tipkovnica se ne moze po prakticnosti, brzini i ugodnosti rada usporedjivati sa klasicnom.

 

16 godina
offline
RE: Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?
alen-c kaže...

Pa nisu tableti baš 5000kn. Tocnije, koštaju 3945kn što i nije tolika razlika od 2500kn.

 Galaxy tab po toj cijeni mozes naci samo u oglasniku. U trgovinama je cijena > 5k kuna. Najjeftiniji iPad je 4k kn, sto JE velika razlika u odnosu na 2.5k kn (60%).

 

Think locally, act globally...
15 godina
offline
Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?

A sve ovisi tko šta oće, tablet je više za casual surfanje a sa netbookom ipak zbog tipkovnice možemo više toga raditi, i napisati kakav dokument, i slično. Ali recimo tablet sa tipkovnicom dobiva istu funkcionalnost, samo što treba doplatiti. Po meni prednost tableta bi trebao biti OS gdje vrlo lako doćete do raznih appova, i korištenje raznih servisa(music, cloud itd.) mislim da su po tome android i iOS bolji nego windowsi. Naprimjer meni je lakše uređivati slike na mobitelu nego na kompu, zato jer neznam raditi sa photoshopom, a na mobu imam vrlo jednostavan program sa koji se uz malo vježbe mogu vrlo dobri rezultati postići(recimo moj avatar je u njemu dotjeran) i to isto da radim na tabletu bi mi bilo još bolje zbog većeg ekrana.

Stoja
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?

Jednostavne alate za obradu fotografija imas i na PC-u a ekran je kudikamo veci. preciznost misa i prsta na ekranu se ne moze usporedjivati (sa touchpadom moze). Sve ovo sto si napisao nije do platforme nego do aplikacija. Malo je cudna konstatacija da je tablet bolji jer ti ne znas radit u photoshopu.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?
Nisam rekao da je bolji vec da meni vise pase, i da mi je jednostavnije koristiti, ovo sam samo naveo kao jedan primjer, glupo je da sada nabrajam zbog cega mi je bolji, jer to mozda nekome nis ne znaci, dok meni znaci puno.

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?
Commodore kaže...

izmedju 2500 i 4000 razlika je 1500 tj 60%. ako tebi 60% nije neka razlika onda imas problem u matematici.

 

U pregledavanju neta i mailova je mozda tablet bolji ( a nije jer ili imas jednu ruku slobodnu ili ti je tablet u neprirodnom polozaju prema ocima) ali ponekad na mail treba odgovoriti i na netu nesto napisati a ekranska tipkovnica se ne moze po prakticnosti, brzini i ugodnosti rada usporedjivati sa klasicnom

 

SupremeCommander kaže...
alen-c kaže...

Pa nisu tableti baš 5000kn. Tocnije, koštaju 3945kn što i nije tolika razlika od 2500kn.

 Galaxy tab po toj cijeni mozes naci samo u oglasniku. U trgovinama je cijena > 5k kuna. Najjeftiniji iPad je 4k kn, sto JE velika razlika u odnosu na 2.5k kn (60%).

 

Pa i nije toliko velika razlika dati 1400kn više a dobiti par puta bolju stvar. 60% zvuci puno, ali ako imam 2500kn za dati 

rađe cu malo pricekat da skupim 1400kn i kupit šta želim. Osim toga do sad je bio studentski popust na sve Apple proizvode

10% pa bi iPad ispao 3550kn ako je tako i dalje. To ce reci 1000kn razlike ili  ti 40%

A da ne spominjem tek razliku vrijednosti uređaja kada bi ih išao prodavati za koju godinu..

Kako god netbookove ne želim vidjeti jer koliko su spori i neoptimizirani to nema nigdje...

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
13 godina
protjeran
offline
Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?

60% je velika razlika radilo se o 5kn ili 50 000kn.

Dobijes puno bolju stvar jedino u tvojoj glavi. mene da neko pita sta cu da mi pokloni, ipad ili dobar netbook uzeo bi netbook bez obzira na cijenu (pokloni se ne prodaju).

 
5 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
RE: Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?

Gdje je sad ona silna ekipa koja je pljuvala iPad a hvalila Galaxy

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?
Commodore kaže...

60% je velika razlika radilo se o 5kn ili 50 000kn.

Dobijes puno bolju stvar jedino u tvojoj glavi. mene da neko pita sta cu da mi pokloni, ipad ili dobar netbook uzeo bi netbook bez obzira na cijenu (pokloni se ne prodaju).

A ti ces me uciti šta je bolje? {#} 

Samo si ti zemi netbook i uživaj u tome cudu tehnike. Samo požuri jer je pitanje koliko ce jos dugo prodavati te super uređaje {#}

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
13 godina
protjeran
offline
RE: Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?
alen-c kaže...
Commodore kaže...

60% je velika razlika radilo se o 5kn ili 50 000kn.

Dobijes puno bolju stvar jedino u tvojoj glavi. mene da neko pita sta cu da mi pokloni, ipad ili dobar netbook uzeo bi netbook bez obzira na cijenu (pokloni se ne prodaju).

A ti ces me uciti šta je bolje? {#} 

Samo si ti zemi netbook i uživaj u tome cudu tehnike. Samo požuri jer je pitanje koliko ce jos dugo prodavati te super uređaje {#}

ne ucim te sto je bolje. valjda znas sto ti treba. netbook mi ne treba niti cu ga uzeti, samo kazem da mi treba nesto za net u pokretu da bi ga uzeo prije nego tablet. svak po svom ukusu. meni tablet jedino ima smisla kao citac e-knjiga ili navigacija u autu a za to je preskup.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?

Ma sto god neko kaze meni su tableti prakticniji od laptopa...

Surfanje s vifijem i tri gom (:_:) je dosta brzo a i ako otvara duze

stranicu nema veze...za najvise 5 sekundi otvorit ce ju (mislim na ove s .com , .hr , .net a ne ove kao .ty i te s besplatnom domenom )

PC is not just a machine ... I seed.
15 godina
offline
Nezadovoljstvo Galaxy Tabom?

Ja sam se recimo lijepo nasmijao kada sam na faksu vidio jednog kolegu kako ide po stepenicama i surfa sa 15,6'' prijenosnikom. Kako je to izgledalo? U jednoj ruci drži laptop kao konobar tacnu sa cugom, a u drugoj mu stoji dlan na touchpadu da skrola stranice. Uglavnom tako nešto raditi sa tabletom bi bilo puno ugodnije jer ga prvo držiš kao bilježnicu/knjigu a drugom rukom švrljaš po njemu.

Stoja
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice