Kraj za plazme iz Panasonica?

poruka: 126
|
čitano: 16.319
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kraj za plazme iz Panasonica?".
16 godina
offline
Re: Kraj za plazme iz Panasonica?
Old Iggy kaže...
logik kaže...

Jesam kiselio? Nisam. Kažem da meni kao gledatelju TVa nije potrebna za nijansu bolja plazma, već LCD koji nije toliko zamjetno lošiji a manje troši i na LCDima se više gledalo na dizajn proizvoda. Tako da meni moj LCD od tih 8 tisuća ima sasvim dobru sliku.

8k kn? Ja sam manje platio svoju plazmu prije 7 godina. {#}

 Da, evo baš gledam, za 8000 kn (7400kn) dobija se sad plazma od 60"/152 cm, 600Hz, 3D.

Jel takva kod tvog prijatelja? Jer ako nije, logik- uspoređuješ kruške i jabuke.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kraj za plazme iz Panasonica?
peroko kaže...
Visak kaže...
peroko kaže...

Recite šta očete ali razlika između današnjih plazmi i lcdova je minorna, nekada je  to bilo puno više ali sada jedva zamjetno. Jedina razlika je što te plazme imaju vrhunsku crnu boju ali opet nije to kao nekada i lcdovi su ih poprilično stigli po kvaliteti slike. 

 

 

Kada vidim narančaste ljude i florescentno zelenu travu, te 4:3 razvučeno u 16:9, kako dosta ljudi ima podešeno, nije mi čudno da ti isti ne vide razliku između LCDa i plazme.

Koji narančasti ljudi?

ne znaš za narančaste ljude!?? pa di ti živiš??

je velik, al je mek ko duša..
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kraj za plazme iz Panasonica?
overhaul kaže...
Old Iggy kaže...
logik kaže...

Jesam kiselio? Nisam. Kažem da meni kao gledatelju TVa nije potrebna za nijansu bolja plazma, već LCD koji nije toliko zamjetno lošiji a manje troši i na LCDima se više gledalo na dizajn proizvoda. Tako da meni moj LCD od tih 8 tisuća ima sasvim dobru sliku.

8k kn? Ja sam manje platio svoju plazmu prije 7 godina. {#}

 Da, evo baš gledam, za 8000 kn (7400kn) dobija se sad plazma od 60"/152 cm, 600Hz, 3D.

Jel takva kod tvog prijatelja? Jer ako nije, logik- uspoređuješ kruške i jabuke.

Ne znam koliko je ta plazma bila... Isto ta srednja klasa kao i moj LCD.

 

Taj moj je LED LCD 120Hz + Internet@TV ali iz davne 2011. Danas takav još 3D košta 5000 kn.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
14 godina
offline
Kraj za plazme iz Panasonica?

Šta se mene tiče sada i mogu prestat proizvodit ja sam svoju st60 upecao za 6 soma kuna{#}

Chance of winning a battle is inversely proportional with the amount of polish players on team.
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Kraj za plazme iz Panasonica?

Prema ovome:

http://www.techradar.com/news/television/hdtv/10-best-50-inch-tvs-in-the-world-today-902184

 

Najbolje od Panasonica je:

TX-P55VT65

 

Serije 65 nema kod nas.... To je samo za UK trziste? Il se kod nas drugacije zovu?

 

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kraj za plazme iz Panasonica?

Eto ga, potvrđeno je. :( Do 12. mjeseca se prestaje skroz proizvoditi. Tužan dan. 

Moj PC  
3 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice