Korisnici zadovoljni tabletima

poruka: 14
|
čitano: 3.594
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Korisnici zadovoljni tabletima".
16 godina
neaktivan
offline
Korisnici zadovoljni tabletima

Po meni glupo istrazivanje. Da, imam tablet, zadovoljan sam njime jer ga inace ne bi kupio.... Ja koliko god pljuvao po svom tabletu zadovoljan sam jer mi iskljucivo sluzi da uz jutarnju kavu pogledam vijesti i samo PROCITAM mailove. Sve ostalo, npr odgovaranje na mailove, ISKLJUCIVO sa PCa. Usporedjujuci to dvoje tablet je bacena lova.

 

Puno bi bilo bolje da ljudima daju iPad, Android (npr Galaxy) i Kindle na par mjeseci koristenja pa da onda vidimo sto ce reci.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Korisnici zadovoljni tabletima
Drazen kaže...

Po meni glupo istrazivanje. Da, imam tablet, zadovoljan sam njime jer ga inace ne bi kupio.... Ja koliko god pljuvao po svom tabletu zadovoljan sam jer mi iskljucivo sluzi da uz jutarnju kavu pogledam vijesti i samo PROCITAM mailove. Sve ostalo, npr odgovaranje na mailove, ISKLJUCIVO sa PCa. Usporedjujuci to dvoje tablet je bacena lova.

 

Puno bi bilo bolje da ljudima daju iPad, Android (npr Galaxy) i Kindle na par mjeseci koristenja pa da onda vidimo sto ce reci.

 

Ne mora covjek biti zadovoljan sa svime sto je kupio. Koristenje doma ipada u odnosu na pc je kod mene u omjeru 9:1. Zasto ne odgovarat na mailove sa tableta? Nes ti kompleksne radnje...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Korisnici zadovoljni tabletima

Tablet ljudima pretežno služi za mail-ove, surfanje, zabavu... Za išta naprednije tu je PC. Nećeš na tabletu raditi u Adobe alatima ili razvijati. Odgovarati na mailove sa tableta da, zašto ne?, iako mi je fizička tipkovnica draža, imaš ju pod prstom. {#}

14 godina
neaktivan
offline
Korisnici zadovoljni tabletima

Tableti su genijalna stvar!

Ja budućnost tableta vidim u uređajima koji imaju docking tipkovnicu poput Asus Transformer linije i olovku poput Samsungovog 10.1 Galaxy Note uređaja.

Potpuna interaktivnost i fleksibilnost kojeg nagovještava već navedeni novi Samsung.

Ono što trenutno nedostaje je puna višezadačnost, to je u biti najlimitirajući faktor za ozbiljan rad trenutno, ali vjerujem da će se i to riješiti uskoro...

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Korisnici zadovoljni tabletima
HomoScepticus kaže...

Ja budućnost tableta vidim u uređajima koji imaju docking tipkovnicu poput Asus Transformer linije i olovku poput Samsungovog 10.1 Galaxy Note uređaja.

A što je sa Surface-om? :D Tableti sa Windows-om 8 će biti odlični, radio sam malo na jednome, Metro super izgleda na tabletima.

14 godina
offline
Re: Korisnici zadovoljni tabletima
royalhero kaže...

Tablet ljudima pretežno služi za mail-ove, surfanje, zabavu... Za išta naprednije tu je PC. Nećeš na tabletu raditi u Adobe alatima ili razvijati. Odgovarati na mailove sa tableta da, zašto ne?, iako mi je fizička tipkovnica draža, imaš ju pod prstom. {#}

 

neki baš hoće raditi u recimo photoshopu.

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Korisnici zadovoljni tabletima
Ezio kaže...

neki baš hoće raditi u recimo photoshopu.

Dobro da, ali na PC-u je neusporedivo bolje, valjda, dizajn nije moje područje.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Korisnici zadovoljni tabletima
Drazen kaže...

Po meni glupo istrazivanje. Da, imam tablet, zadovoljan sam njime jer ga inace ne bi kupio.... Ja koliko god pljuvao po svom tabletu zadovoljan sam jer mi iskljucivo sluzi da uz jutarnju kavu pogledam vijesti i samo PROCITAM mailove. Sve ostalo, npr odgovaranje na mailove, ISKLJUCIVO sa PCa. Usporedjujuci to dvoje tablet je bacena lova.

 

Puno bi bilo bolje da ljudima daju iPad, Android (npr Galaxy) i Kindle na par mjeseci koristenja pa da onda vidimo sto ce reci.

 

Ezio kaže...
Drazen kaže...

Po meni glupo istrazivanje. Da, imam tablet, zadovoljan sam njime jer ga inace ne bi kupio.... Ja koliko god pljuvao po svom tabletu zadovoljan sam jer mi iskljucivo sluzi da uz jutarnju kavu pogledam vijesti i samo PROCITAM mailove. Sve ostalo, npr odgovaranje na mailove, ISKLJUCIVO sa PCa. Usporedjujuci to dvoje tablet je bacena lova.

 

Puno bi bilo bolje da ljudima daju iPad, Android (npr Galaxy) i Kindle na par mjeseci koristenja pa da onda vidimo sto ce reci.

 

Ne mora covjek biti zadovoljan sa svime sto je kupio. Koristenje doma ipada u odnosu na pc je kod mene u omjeru 9:1. Zasto ne odgovarat na mailove sa tableta? Nes ti kompleksne radnje...

 

Ja mailove djelim na tri vrste. Jednostavne na koje mogu odgovoriti sa smartphonea, kompliciranije, ali jos uvijek ne toliko da mogu otkucati tekst na iPadu i komplicirane (neka dokumentacija, excelice i slicno) gdje moram na PC (Maca). Edit: I kao cetvrto Bugov forum koju nema volju napraviti posten editor koji radi i na iPadu.
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.8.2012 13:40 (zoki.zlikowski).
11 godina
neaktivan
offline
Korisnici zadovoljni tabletima

zgodne su to napravice, premda nepotrebne.  budimo iskreni, igracka koju nije nuzno posjedovati,a i kosta.  izdvojio sam sredstva (250€ racunam sve poreze i namete RH, toliko kosta sa nametima u francuskoj)  i sada cekam svoj prvi tablet da se pojavi... famozni nexus7. 

http://en.wikipedia.org/wiki/Eurasian_Siskin
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Korisnici zadovoljni tabletima
Siskin kaže...

zgodne su to napravice, premda nepotrebne.  budimo iskreni, igracka koju nije nuzno posjedovati,a i kosta.  izdvojio sam sredstva (250€ racunam sve poreze i namete RH, toliko kosta sa nametima u francuskoj)  i sada cekam svoj prvi tablet da se pojavi... famozni nexus7. 

 

pa naravno da nije nužno posjedovati. tableti su luksuz a na nužna potreba.

ali recimo ako nisi luzer koji dnevno potroši 20 kn na cigarete, onda nije problem priuštiti si takav luksuz sa vremena na vrijeme.

svatko ima svoje veselje.

14 godina
offline
Korisnici zadovoljni tabletima

Nisu tableti samo igračke već su neizostavni u prezentacijama, na sastancima itd.

Što se tiće zabave, samo surfanje, gledanje filmova, chatanje, forum itd u prirodi, kafiću ima smisla radit jedino na tabletu.

MIKROBLOG: FU not ftw
 
0 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Korisnici zadovoljni tabletima

Danas u te tablete guraju sve i svasta, tipkovnice i sl., a za iste pare uzmes 13" laptop sa touch-om gde imas punokrvni OS. Tableti su vise za osobni komfor i zezanciju po stanu.

daniel
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Korisnici zadovoljni tabletima

ja sam vlasnik i S3 a i galaxy taba i kad bi se morao odluciti sto da vratim a sto da ostavim sebi ja bi definitivno ostavio tablet sebi. Ja ga koristim najcesce vani i u krevetu i za to mi je idealan. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Korisnici zadovoljni tabletima
djdamir81 kaže...

ja sam vlasnik i S3 a i galaxy taba i kad bi se morao odluciti sto da vratim a sto da ostavim sebi ja bi definitivno ostavio tablet sebi. Ja ga koristim najcesce vani i u krevetu i za to mi je idealan. 

 

Slicno. Mogao bih bez iphonea ali ipad ne dam.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice