iPhone 5 „rastura“… zaključana tema

poruka: 41
|
čitano: 7.414
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 5 „rastura“…".
16 godina
offline
iPhone 5 „rastura“…

Koga briga?! Važna je stabilnost i mogućnosti sustava...osobno neću kupovati novi iPhone 5 jer me četvorka jako dobro služi. Sigurno se zbog novog reda ikona i jačih performansi ne isplati kupovati...šteta što je ponestalo svima inovativnosti, ispada da se Apple, Samsung i ostali samo natječu čiji je bolji, jači, veći... -.-

 
14 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5 „rastura“…
androidinjo kaže...

lol pa ima najmanji rezultat ,iphone je po ovom najlošiji

Piše da "Manje je bolje" u slici sa benchmarka.

Stručnjak za paranormalne pojave
Moj PC  
16 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5 „rastura“…
ivaninho kaže...

Osobno neću kupovati novi iPhone 5 jer me četvorka jako dobro služi. Sigurno se zbog novog reda ikona i jačih performansi ne isplati kupovati...

  Nemaju svi 4 ili 4S.

ivaninho kaže...

šteta što je ponestalo svima inovativnosti, ispada da se Apple, Samsung i ostali samo natječu čiji je bolji, jači, veći... -.-

  Daj neki primjer inovativnosti a da nije useless gimmick. Eventualno baterija, premazi protiv ogrebotina i oni premazi što se plaše vode  {#}

www.bug.hr/forum/suspended/ *** Ne očekuj populističke komentare.
15 godina
offline
Re: iPhone 5 „rastura“…
Opet anandtech i njihovi No1 exlusive reviewi

Zadnji put se pokazalo da nisu tocni (barem sto se tice S2)
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
offline
Re: iPhone 5 „rastura“…

1) Ne govorim za sve, govorim za sebe i u svoje ime

 

2) Nešto novo, dosad neviđeno...stoga ja ne znam kako bi to trebalo izgledati xD http://dictionary.reference.com/browse/innovation

14 godina
neaktivan
offline
iPhone 5 „rastura“…

Ja imam 4s i on je isto ultra brz mobitel. Jedino trosi puno baterije, ako je A6 CPU stedljiviji, to je onda jako velika prednost. iPhone 5 prema 4s izgleda100 puta lijepse i modernije, ali ću ga zasigurno zaobići. Da imam 4 ili 3gs uzeo bih ga, jel je ipak značajna razlika u hardwareu.

Moj PC  
1 5 hvala 1
15 godina
offline
Re: iPhone 5 „rastura“…
U tome je problem, A6 nije štedljiviji a baterija je ista, a ekran veći.


Ako tebi ovaj izgleda ljepse i modernije onda sigurno nemas 4S.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5 „rastura“…
Mitch kaže...
U tome je problem, A6 nije štedljiviji a baterija je ista, a ekran veći.


Ako tebi ovaj izgleda ljepse i modernije onda sigurno nemas 4S.

Bez brige, u to ne moras sumljati.

16 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5 „rastura“…
Bruno Matejcic kaže...

Ja imam 4s i on je isto ultra brz mobitel. Jedino trosi puno baterije, ako je A6 CPU stedljiviji, to je onda jako velika prednost. iPhone 5 prema 4s izgleda100 puta lijepse i modernije, ali ću ga zasigurno zaobići. Da imam 4 ili 3gs uzeo bih ga, jel je ipak značajna razlika u hardwareu.

  O čemu ti pričaš, sliče k'o jaje jajetu. Imaju ravno 2 razlike: nema stakla pozadi, rub je crni.

I have nothing to say. Thank you and goodbye.
12 godina
offline
Re: iPhone 5 „rastura“…
Bruno Matejcic kaže...

Ja imam 4s i on je isto ultra brz mobitel. Jedino trosi puno baterije, ako je A6 CPU stedljiviji, to je onda jako velika prednost. iPhone 5 prema 4s izgleda100 puta lijepse i modernije, ali ću ga zasigurno zaobići. Da imam 4 ili 3gs uzeo bih ga, jel je ipak značajna razlika u hardwareu.

Ti si sigurno jedan od ovih 

 {#}

ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV || ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV |
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5 „rastura“…
ivaninho kaže...

Koga briga?! Važna je stabilnost i mogućnosti sustava...osobno neću kupovati novi iPhone 5 jer me četvorka jako dobro služi. Sigurno se zbog novog reda ikona i jačih performansi ne isplati kupovati...šteta što je ponestalo svima inovativnosti, ispada da se Apple, Samsung i ostali samo natječu čiji je bolji, jači, veći... -.-

Ove godine je samo samsung donio neke novosti što se tiće softwera ali samo z a SGS3 to je da se povežu više uređaja i prijenos podataka dodirom kada se spoje uređaji.

Valjada sljedeče ggeneracije mobitele donose neke novosti a ne ovakve sitnice.

Arian RIčko
13 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5 „rastura“…
Random. kaže...

  Daj neki primjer inovativnosti a da nije useless gimmick. Eventualno baterija, premazi protiv ogrebotina i oni premazi što se plaše vode {#}

 

Primjer neceg novog na trzistu: Nokia L920 PureMotion HD+ display (super sensetive touch), i njihova pureview kamera softwere.

12 godina
neaktivan
offline
iPhone 5 „rastura“…
Samo su nabacali raznorazna pure imena da zvuci bolje a ustvari radi se o obicnom ekranu. Isto ko sta je apple nazvo lightning a ubiti se radi i obicnom kablu za punjenje.
Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Moj PC  
0 6 hvala 0
13 godina
offline
iPhone 5 „rastura“…

Recite vi kaj hoćete, ali Appleov OS je daleko ispoliraniji od Androida ili bilo kojeg drugog OS-a. Badava jezgre i sve to, kada OS nije ispoliran. Usput, imam HTC EVO 3D,a prije toga sam imao WP Nokia Lumiu 710 i taj telefon usprkos tomu što ima jednu jezgru naspram EVO-a koji ima dvije, mogu potvrditi da Windowsi rade puno glađe nego Android. Na Androidu sam opet samo radi puno puno više apliakcija.

 
4 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone 5 „rastura“…
Skoll kaže...
Random. kaže...

  Daj neki primjer inovativnosti a da nije useless gimmick. Eventualno baterija, premazi protiv ogrebotina i oni premazi što se plaše vode {#}

 

Primjer neceg novog na trzistu: Nokia L920 PureMotion HD+ display (super sensetive touch), i njihova pureview kamera softwere.

+2000mAh baterija+bežično punjenje+WP8

12 godina
neaktivan
offline
iPhone 5 „rastura“…
Tehnologiju bezicnog punjenja su imali i samung i apple samo nisu stavili jer je jos u alpha fazi i beskorisno je, isto je stavim li iphone na dock za punjenje ili lumiu na dock za bezicno punjenje, jos je i ovo obicno bolje jer se prije napuni.
Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Moj PC  
1 8 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5 „rastura“…
Volvox kaže...
Samo su nabacali raznorazna pure imena da zvuci bolje a ustvari radi se o obicnom ekranu. Isto ko sta je apple nazvo lightning a ubiti se radi i obicnom kablu za punjenje.

Ime je cisti marketing ali ja mislim da je to trenutno najbolji ekran na trzistu (IPS TFT capacitive touchscreen 60Hz)

 

bik kaže...
Skoll kaže...
Random. kaže...

  Daj neki primjer inovativnosti a da nije useless gimmick. Eventualno baterija, premazi protiv ogrebotina i oni premazi što se plaše vode {#}

 

Primjer neceg novog na trzistu: Nokia L920 PureMotion HD+ display (super sensetive touch), i njihova pureview kamera softwere.

+2000mAh baterija+bežično punjenje+WP8

 

wp8 je recimo novost, +2000mAh baterija je odavno na trzistu, neda mi se trazit ali mislim da je motorola razr max oko 3200-3600mAh, i bezicno punjenje odavno postoji.

 

12 godina
neaktivan
offline
iPhone 5 „rastura“…
Mozda i je, nisam ga vidio pa neznam ali cisto sumnjam:)
Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5 „rastura“…
Mitch kaže...
U tome je problem, A6 nije štedljiviji a baterija je ista, a ekran veći.

 

siguran sam da si proveo sate u istrazivanju A6 procesora, ali izgleda da su ti rezultati neprecizni. 

engadget review

13 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5 „rastura“…

nokia 808 i 920

jedine inovacije ove godine

drugi - vrlo slabo

apple reciklira stare ideje

samsung neke softwerske smicalice

 

govoreci o a6, sigurno ce za koji mjesec doci android s boljim rezultatima

i tako dalje

nismo vidjeli ni wp8 benchmarkse

 

naravno, cesto puta se pokazalo da snaga u benchmarku ne znaci prednost u realnim uvjetima

tako da sve treba uzesti s dozom rezerve

 

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
12 godina
protjeran
offline
iPhone 5 „rastura“…

Samo ne znam na kaj ce se izvlaciti kad izađe Nexus sa Vanilla firmom? Onda ce drzat i bench i "real usage"

daniel
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
iPhone 5 „rastura“…

Članak o jednom testu na samo jednu stvar... Mene zanima kakav je prosjek testova od različitih (objektivnih) reviewera u svim mogućim situacijama (a ne samo JavaScript). Dakle nešto relevantno i neupitno.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5 „rastura“…
Random. kaže...
ivaninho kaže...

Osobno neću kupovati novi iPhone 5 jer me četvorka jako dobro služi. Sigurno se zbog novog reda ikona i jačih performansi ne isplati kupovati...

  Nemaju svi 4 ili 4S.

 

ivaninho kaže...

šteta što je ponestalo svima inovativnosti, ispada da se Apple, Samsung i ostali samo natječu čiji je bolji, jači, veći... -.-

  Daj neki primjer inovativnosti a da nije useless gimmick. Eventualno baterija, premazi protiv ogrebotina i oni premazi što se plaše vode {#}

 

PureView, OIS

12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5 „rastura“…
Volvox kaže...
Samo su nabacali raznorazna pure imena da zvuci bolje a ustvari radi se o obicnom ekranu. Isto ko sta je apple nazvo lightning a ubiti se radi i obicnom kablu za punjenje.

očigledno nemaš blage veze o PureView

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2012 2:32 (McD).
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5 „rastura“…
Volvox kaže...
Samo su nabacali raznorazna pure imena da zvuci bolje a ustvari radi se o obicnom ekranu. Isto ko sta je apple nazvo lightning a ubiti se radi i obicnom kablu za punjenje.

Po cemu si zakljucio da je obicni ekran?

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2012 2:33 (McD).
12 godina
neaktivan
offline
iPhone 5 „rastura“…
Pa jer je. Sta ja nazovem ekran extra pure magnificent view tebi ce se dic na to i mislit ces da je neki posebni ekran.
Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Moj PC  
0 8 hvala 0
14 godina
offline
Re: iPhone 5 „rastura“…
Enkidu kaže...

Članak o jednom testu na samo jednu stvar... Mene zanima kakav je prosjek testova od različitih (objektivnih) reviewera u svim mogućim situacijama (a ne samo JavaScript). Dakle nešto relevantno i neupitno.

 

Odlicna memorijska propusnost ali generalno je nesto sporiji od S3 kojeg ipak izvlaci visi clock unatoc starijoj arhitekturi:

 

http://www.extremetech.com/computing/136291-iphone-5-benchmarks-slower-than-the-galaxy-s3-faster-than-the-nexus-7

 

To cijelo vrijeme govorim ali jabucari se nedaju, jer S3 ne smije biti brzi pa onda izvuku taj Java bench iz korica biblije... Tak je i Buldozer serija AMDova brza od Sandy-a i Ivy-a u jednom benchu {#} Najidealniji slucaj je zapravo onaj gdje iPhone vodi za 50-tak bodova protiv S3 na ICSu u Geekbenchu, a na JB S3 opet preuzima vodstvo i to malo uvjerljivije od 50 bodova razlike, to je ovaj gore link.

I possess a skill to google.
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5 „rastura“…

@Volvox: meni se cini da se tebi dize na "Retina"

16 godina
offline
Re: iPhone 5 „rastura“…
Minoza kaže...

 

Odlicna memorijska propusnost ali generalno je nesto sporiji od S3 kojeg ipak izvlaci visi clock unatoc starijoj arhitekturi:

To cijelo vrijeme govorim ali jabucari se nedaju, jer S3 ne smije biti brzi pa onda izvuku taj Java bench iz korica biblije

A anti-jabucari se stalno izvlace na taj Geekbench za koji se zna da je sranje... {#}

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5 „rastura“…
OlafsenM kaže...

@Volvox: meni se cini da se tebi dize na "Retina"

 

To mi ne zvuci dovoljno sexy poput pureview;)
Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice