Hacking Night

poruka: 16
|
čitano: 2.949
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hacking Night".
13 godina
neaktivan
offline
Hacking Night

Da barem mogu sudjelovati...

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hacking Night

Ajme, meni smjena do 7 u petak... :(

Jel se ovo održava svake godine tako da u podsjetnik metnem za slijedeću? Šteta što nije ranije objavljeno...

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
13 godina
protjeran
offline
Hacking Night

Ajmo mlade nade, fali stručnjaka u industriji. Ali stručnjaka ne skiddie-a.

Lulz is on lulz.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hacking Night
Bypass kaže...

Ajmo mlade nade, fali stručnjaka u industriji. Ali stručnjaka ne skiddie-a.

 budeš se prijavio?

kod mene normalno radi.....
13 godina
protjeran
offline
Re: Hacking Night
cekpi kaže...

 budeš se prijavio?

Ne, imam posla preko glave, a navečer jedino što želim jest gledati filmove i vegetirati.

 

Nagledam se ja sqli-a, itd preko dana, ne treba mi to još navečer :)

Lulz is on lulz.
14 godina
protjeran
offline
Hacking Night

Nagrada je "tajna", jer poslje popis "uzvanika" ide MUP-u tak da ih odma drže na oku ili vjerojatnije ih za tjedan/dva štrumfovi privedu jerbo su kakti Anonimous-i, opaki hakeri i državni neprijatelji koji ruše stranice poštenih i časnih političkih stranaka...... no thanks!

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
1 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Hacking Night

e ovo je super stvar za sigurnost, kad znas kako provaliti u sustav i kako to funkcionira, znas i kako sprijeciti proboj {#}

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Hacking Night

Ovo je idiotizam......... nemaju para da sami testiraju i plate ljude da to obave nego kao "natjecanje" gdje ce puno manje platit. I jos te stave na crnu listu hakera.... pa ako i nisi napravio nešto na vrata ti kucaju. Ne hvala!!!!

Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hacking Night
Burek20 kaže...

I jos te stave na crnu listu hakera.... pa ako i nisi napravio nešto na vrata ti kucaju. Ne hvala!!!!

  ok, ovo se već drugi put spominje u topicu, znam za takve liste, sve službe imaju nekakve svoje liste, ništa novo, al zar stvarno mislite da bi se nakon ovoga mogli naći na jednoj takvoj?

12 godina
neaktivan
offline
Hacking Night

Rado bih za SQL injection, ali nisam u mogućnosti.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Hacking Night

Ja sam na listi u birtiji, jel to problem?

 

Anyway, da sam bliže, otišao bih vidjeti kako ljudi rade. Posebno me zanima SQLi

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hacking Night

Ta lista ti ništa ne znaći. Ako nemaju dokaza nemogu ti ništa, pogledjte za koliko se mafijaša zna da rade sra** i nemogu im ništa jer nemaju dokaze.

Arian RIčko
14 godina
protjeran
offline
Re: Hacking Night
77ari kaže...

Ta lista ti ništa ne znaći. Ako nemaju dokaza nemogu ti ništa, pogledjte za koliko se mafijaša zna da rade sra** i nemogu im ništa jer nemaju dokaze.

Da parafraziram Zločestu decu (Iglom po Dalmaciji) Mafijaši su "velika govna" a velika govna smrde na daleko i nitko im ne prilazi, a u "malo govno" svatko ugazi {#}
Taj Hacking Night nije nikaj drugo nego pažljivo isplanirana promocija nekog "Cyber Security" tečaja Algebre(da se razmemo, nema u tome apsoštrumfno nikaj loše), however, zlu ne treba mnogo... i sami ste svjesni da su ovih dana "hackeri" stalno pod povećalom, što zbog Anonymousa, što zbog ACTA-e i društvanceta... sumnjam ja da {#}-ovi to neće imat na oku.
Ne trebaju te ulovit s "prstima u medu", dovoljno je da su te vidli da znaš "otvorit staklenku s medom" i imaju opravdanu sumnju det ju hev bin a bed boj/girl  i da te stave na listu, pa kad se neko sr**e dogodi pogodi na čija će vrata prvo pokucat!?

Ko što jednom B. Čorba reče: "Nitko nije je*o a da nije ušo", pa se tak ne postaje ni "hacker" bez da "uđeš" {#}

Trust me, I'm a Jedi!
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2012 19:39 (ITman).
13 godina
neaktivan
offline
Hacking Night

Vi koji vjerujete da je policijama svijeta stalo do toga da white hat hackere stavljaju na crnu listu ste ipak samo paranoici.I na kraju krajeva tor + proxy chain možda nije neprobojan,ali je jako jako dobar.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hacking Night
g12356 kaže...

Vi koji vjerujete da je policijama svijeta stalo do toga da white hat hackere stavljaju na crnu listu ste ipak samo paranoici.I na kraju krajeva tor + proxy chain možda nije neprobojan,ali je jako jako dobar.

Netreba ti ništa više. Proxy promjeni IP i još tor tako da trebaju prvo probiti 2 ip adrese da bi došli do prave.

Arian RIčko
12 godina
neaktivan
offline
Hacking Night

Pozdrav,

 

Trebamo jos jednoga u timu da se mozemo prijaviti... ako ima netko zainteresiran neka sibne PM.

 

Nisu nam bitne nagrade... samo nova poznanstva i nova iskustva.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice