Galaxy S3 prestigao iPhone 4S u SAD-u

poruka: 41
|
čitano: 5.764
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy S3 prestigao iPhone 4S u SAD-u".
13 godina
offline
Galaxy S3 prestigao iPhone 4S u SAD-u

best iphone yet

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S3 prestigao iPhone 4S u SAD-u
difre kaže...
tjedan dana prije izlaska ip5, samsung je uspio isporuciti u ducane vise sgs3, nego je prodano ip4s. I to je nesto

lol, ovo me zasmijalo!

16 godina
offline
Re: Galaxy S3 prestigao iPhone 4S u SAD-u
Sasoon kaže...

Pala je prodaja iPhoneu, jer svi čekaju peticu {#}

 Oni koji su kupili SGS III ne cekaju.

14 godina
offline
Galaxy S3 prestigao iPhone 4S u SAD-u

nisam nikakav fan niti nista ali nije mi jasno kako netko moze danas kupit iphone pored sgs3 pa cak i hxo.. nikak mi to nejde u glavu . .hrpa ljudi vec odavno presla s iphona na neke od jacih androida .. jer osobno mislim da se to dvoje ne da usporedjivat niti najmanje 

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Galaxy S3 prestigao iPhone 4S u SAD-u

Meni je SGS3 super al vidjet ću što iPhone nudi... Trenutno mi nije hitnja za mobitelom pa mi se da ćekati ali u suprotnome uzeo bi sgs3 i znam da nebi požalio kada izađe iPetica.

Arian RIčko
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Galaxy S3 prestigao iPhone 4S u SAD-u

nista mi ne znace ni jedni ni drugi, samo

mi za sta htc stagnira...

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Galaxy S3 prestigao iPhone 4S u SAD-u

he he dobar jedan prijašnji komentar komentar ako je tek sada presigao ajfon kada ljudi cekaju 5-cu onda je to jako loš rezulta za galaxy

a ja cekam da zena dobije iphone5, a onda cu ja dobit njen iphone4...

 

ma iphone je super jos kada je djabe, a ja ne svacam ljude koji kupuju jedeno i drugo

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Galaxy S3 prestigao iPhone 4S u SAD-u

Samsung Galaxy S3

 

 

Prodajem masu laptopa
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Galaxy S3 prestigao iPhone 4S u SAD-u

A mislim to je bilo vise i za ocekivati {#}

DUDE WTF ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Galaxy S3 prestigao iPhone 4S u SAD-u

Ne znam zašto se svi toliko baziraju oko prodaje u SAD-u?!? Znam da su "centar" svijeta, ali su samo mali komadić tog istog svijeta, i to, što je najgore, najgluplji komadić - normalno da Apple tamo dominira.

 

Ali vi Android/Samsung hejteri pogledajte samo rezultate prodaje Androida/Samsunga na globalnom tržištu i onda iznesite argumente... Đizs...

 

De više osnujte religiju i krenite u sveti rat pa barem znamo na čemu smo (iako se već dugo zna da ste obični Zealoti i fanatici). Toliko jednodimenzionalnosti u ovom svijetu pa to je strašno.

 

Ja obožavam Android i njihovu filozofiju, ali bi jeb**ki volio imati novu Lumiu jer ima dobrih novina i featurea (posebno fotić i baterija). Vjerujem da bi se sa mnom složilo dosta Android ljubitelja. Tko je najbolji neka se najbolje prodaje, a ne kao napaljene curice na Bieberovom koncertu čekati 12. rujna da bacite gaćice na binu nakon pojave Tim Cooka i prije ulaska u dvoranu svojevoljno ostaviti novčanike i kreditne na recepciji da vam se odmah uvali prožvakani proizvod koji nije donio ništa realno revolucionarno od svojeg prvog izdanja...

IBM fanboy
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Galaxy S3 prestigao iPhone 4S u SAD-u

Kako ovakve bezze vjesti izazovu najvise komentara :) SGS3 jeste veci, ljepsi, itd, ali je poenta u onome sto je korisniku ugodnije koristiti. Apple-u definitivno treba telefon sa vecim ekranom, a ne bi lose bilo ni da malo promijene onaj pocetni ekran iOS-a, ubace widgete koji im fale, a ostalo je OK. Imam Samsung Galaxy Tab 2 10.1 koji ima fantastican ekran, besprijekornu izradu, 2 jezgreni procesor, itd, ali koji je smijesno porediti u glatkoci koristenja sa mojim iPad 2. Samsung i pored navedenih specifikacija jednostavno stuca, ekran je ili previse ili premalo osvjetljen, a to osvjetljenje non stop mijenja (automatska podesavanja), itd. Dok iPad nema problema, savrseno glatko radi, idealno je osvjetljen, itd. Zbog svega navedenog mislim, da ce Apple ostati sa svojim trzisnim udjelom, a Android udio ce pojesti Nokia sa Win Phone ako ova v8 bude imalo valjala, a ne bude nedovrseni poluproizvod bez osnovnih opcija kao v7.5

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice