Facebookov tajni psihološki eksperiment

poruka: 6
|
čitano: 2.344
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebookov tajni psihološki eksperiment".
12 godina
neaktivan
offline
Facebookov tajni psihološki eksperiment
Pa dosta amera će ako npr. dobije vijest HuffPosta o smrti veterana u Pakistanu to objaviti sa nekakvim tužnim predznakom. To se vidi čak i kod nas kod korisnika koji više objavljuju. Stvarno im je jako istraživanje nema što.
Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Facebookov tajni psihološki eksperiment

Da,no shit sherlock.Većina ljudi na facebooku samo slijepo proslijeđuje sadržaj.I sam nekad to radim.

Ali teško će se dogoditi da se na facebooku nešto konstruktivno radi.

 

A da ne govorim o administratorima stranica i i grupa koji samo postaju slike koje samo nabadaju na likeove,komentare i shareove...

 

 

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Facebookov tajni psihološki eksperiment

Šta, tek tako kad im se ćefne igraju ti se s profilom i uzimaju podatke... A da već sam znao to

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Facebookov tajni psihološki eksperiment

Edward Barnays i Zuckerberg piju kafu zajedno.

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Facebookov tajni psihološki eksperiment

Ja stvarno nekuzim zasto se se svi bazirali u ovom clanku na taj njihov zakljucak mene vise brine ovaj dio gdje Facebook bez pardona dopusta objavljivanje bilo cega bez korisnikovog znanja.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Facebookov tajni psihološki eksperiment
stirko55 kaže...

Ja stvarno nekuzim zasto se se svi bazirali u ovom clanku na taj njihov zakljucak mene vise brine ovaj dio gdje Facebook bez pardona dopusta objavljivanje bilo cega bez korisnikovog znanja.

 

Uznemirujuće je ali je i javna tajna.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice