eBay - tvornica novca

poruka: 5
|
čitano: 2.562
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "eBay - tvornica novca".
14 godina
protjeran
offline
eBay - tvornica novca

De mi recite šta spriječava da se otvorio ebay.hr? :D kolko je potrebno za "licencu" ili slično dozovlu?

powered by sashab
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: eBay - tvornica novca
sashab kaže...

De mi recite šta spriječava da se otvorio ebay.hr? :D kolko je potrebno za "licencu" ili slično dozovlu?

preskupe su im .hr domene

14 godina
protjeran
offline
eBay - tvornica novca

A kod nas je sve skupo :D a i da krenu pretpostavljam da bi prvo netko iz ministarstva tražio da se njih "podmaže" pa onda može :D

powered by sashab
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: eBay - tvornica novca
sashab kaže...

De mi recite šta spriječava da se otvorio ebay.hr? :D kolko je potrebno za "licencu" ili slično dozovlu?

 

NIje to MacDonalds da imas licencu (fransizu). Ebay ne mozes otvoriti jer oni sami otvaraju gdje zele, a sigurno nikad nece otvoriti u prcvarnici kao sto je Hrvatska. Pokusas li sam dobit ces tuzbu za par dana.
13 godina
neaktivan
offline
eBay - tvornica novca

Prije 8-9 godina su naplacivali 5% provizije (harac) po prodanom artiklu, pa su tijekom godina mijenjali razlicite modele, povecavali cijene i sl. 

 

Bas sam jucer prodao dvije stvarcice preko ebaya i isao sam pogledati kolika je provizija - ostao sam malo zatecen - 9% (a do nedavno je bilo 8%). 

I jos ako za prodani artikl primas lovu preko paypala , i tu izgubis 2-3%. 

 

Nije niti cudo sto toliko zaradjuju, grebatori jedni.. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice