Dronom protiv prosvjednika

poruka: 40
|
čitano: 3.813
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dronom protiv prosvjednika".
15 godina
offline
Dronom protiv prosvjednika

bilo je samo pitanje trenutka ...{#}

Moj PC  
16 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Dronom protiv prosvjednika

Našoj Vladi ovo nije potrebno. Mi smo zadovoljni našom Vladom.

'Sve što država kaže je laž a sve što država ima, ukradeno je' - Nietzsche
 
27 1 hvala 0
13 godina
offline
Dronom protiv prosvjednika

Ma divno....valjda bude netko napravio i neki "dron killer" za ove gnjusobe...

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Dronom protiv prosvjednika

Ovo je dušu dalo za jug afrike, ruku na srce.

#sundayafternoontrolling

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.6.2014 17:24 (KIKI3ooo).
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Dronom protiv prosvjednika

 

Vrli novi svijet. Pomalo žalim generacije koje dolaze.

 
5 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Dronom protiv prosvjednika
Sta mu fali? I druga strana koristi tehnologiju za ostvarenje ciljeva...
16 godina
odjavljen
offline
Dronom protiv prosvjednika

Nije mi jasno zašto se ovo toliko sotonizira. Zar ne bi bilo dobro da se ovo upotrijebi npr u slučaju nekakvog idiotskog neonacističkog prosvjeda? Ili bolje riskirati zdravlje i živote ljudi (policije)? Vjerojatno će se upotrebljavati i u krive svrhe ali ne treba promatrati crno-bijelo...

Freak Show Inc.
 
2 7 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dronom protiv prosvjednika

Ne kužim, zašto su ljudi iznenađeni kad kompanije rade isto što su radile već stotinama godina? Ne bi li trebalo biti iznenađenje skroz suprotno, kada baš nitko ne bi želio kupiti ovakav dron?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Dronom protiv prosvjednika
DigiMagic kaže...

Ne kužim, zašto su ljudi iznenađeni kad kompanije rade isto što su radile već stotinama godina? Ne bi li trebalo biti iznenađenje skroz suprotno, kada baš nitko ne bi želio kupiti ovakav dron?

 

 

Bič i kandžija su dobili moderniziranu varijantu {#}

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Dronom protiv prosvjednika

da sam na njihovom mjestu mene bi bilo sram da sam uopce proizveo ovo oruzje

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Dronom protiv prosvjednika
Friday kaže...

Nije mi jasno zašto se ovo toliko sotonizira. Zar ne bi bilo dobro da se ovo upotrijebi npr u slučaju nekakvog idiotskog neonacističkog prosvjeda? Ili bolje riskirati zdravlje i živote ljudi (policije)? Vjerojatno će se upotrebljavati i u krive svrhe ali ne treba promatrati crno-bijelo...

A kada to u povijesti jedan čovjek nije nešto zloupotrijebio protiv drugog čovjeka?

 

Negdje već postoje barem privremene zabrane:

http://edition.cnn.com/2014/06/20/travel/national-park-service-drone-ban/

http://www.forbes.com/sites/gregorymcneal/2014/06/20/national-park-service-bans-drones-and-model-aircraft-pending-evaluation-of-their-potential-uses/

http://www.usatoday.com/story/news/nation/2014/06/20/drones-banned-at-national-parks/11099497/

16 godina
odjavljen
offline
Re: Dronom protiv prosvjednika
peace_of_cake kaže...

da sam na njihovom mjestu mene bi bilo sram da sam uopce proizveo ovo oruzje

 

 

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Dronom protiv prosvjednika

novac će nas jednog dana uništit, i kad dođe taj dan ni sav novac ovog svijeta neće nam pomoći

 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Dronom protiv prosvjednika

Komunizam never die

Ivan Stanic
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.6.2014 19:15 (Truman).
 
2 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dronom protiv prosvjednika

Ja kontam napravili samosvjesnog terminatora da likvidira ljude na ulicama, kad ono leteci rasprsivac suzavca {#}

 

Koja je razlika izmedju ovoga i kordona policije koji rucno ispuca taj isti suzavac, ili vodenih topova itd.?

 

Cak je ovo neutralnije rjesenje, protestanti mogu srusiti ovu letjelicu i nikom nista, a kad se sukobe sa policijom ode sve u k.

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Dronom protiv prosvjednika

Ispravan naslov bi bio:Dronom protiv ovaca.Jer 90% ljudi nisu nista drugo nego ovce koje trose daba resurse na zemlji.Kad im se govori nesto za ljihovo dobro ismiju te i popljuju.Takve ne zalim ni malo.Treba na taj dron namontirati bacac plamena.

 
2 6 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dronom protiv prosvjednika
peace_of_cake kaže...

novac će nas jednog dana uništit, i kad dođe taj dan ni sav novac ovog svijeta neće nam pomoći

Nije problem u novcu, nego isključivo u ljudima. Da nema novca, onda bi se klali oko hrane, vode ili nečega trećeg.

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dronom protiv prosvjednika
T-55 kaže...

Ispravan naslov bi bio:Dronom protiv ovaca.Jer 90% ljudi nisu nista drugo nego ovce koje trose daba resurse na zemlji.Kad im se govori nesto za ljihovo dobro ismiju te i popljuju.Takve ne zalim ni malo.Treba na taj dron namontirati bacac plamena.

 

Bravo za fasizam, vidim resursi koje ti uzimas su lijepo ulozeni cim ih trosis sireci idiotluke po online forumu, i slika kalasnjikova povrh svega toga, interesuju me godine al ne bih rekao da su preko 13, 14 plafon

 

edit: vidim aktivan u teorijama zavjera, zaboravi da sam ista rekao

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.6.2014 20:03 (harell).
12 godina
offline
Re: Dronom protiv prosvjednika
NecroKnight kaže...
peace_of_cake kaže...

novac će nas jednog dana uništit, i kad dođe taj dan ni sav novac ovog svijeta neće nam pomoći

Nije problem u novcu, nego isključivo u ljudima. Da nema novca, onda bi se klali oko hrane, vode ili nečega trećeg.

postoji li idealna solucija da prema svima bude pravedno, da vise ne bude ratova i tih s.anja jer to apsolutno nikome ne pomaze? i da postoji, netko tko ima vlast bi tu soluciju opovrgnuo jer mu nije u interesu i opet pocinje sve ispocetka

15 godina
odjavljen
offline
Re: Dronom protiv prosvjednika
T-55 kaže...

Ispravan naslov bi bio:Dronom protiv ovaca.Jer 90% ljudi nisu nista drugo nego ovce koje trose daba resurse na zemlji.Kad im se govori nesto za ljihovo dobro ismiju te i popljuju.Takve ne zalim ni malo.Treba na taj dron namontirati bacac plamena.

Yep, namontirati bacač plamena i poslati ga na tebe jer ako su za tebe prosvjednici koji se bore za svoja prava "ovce"...

http://nighthawk-software.blogspot.com/
16 godina
offline
Dronom protiv prosvjednika

Još malo, još malo i ovakve ćemo doživjeti

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dronom protiv prosvjednika

Zanimljivo,sve je više "inovacija" na području borbe protiv prosvjednika.

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dronom protiv prosvjednika

Što se bunite, ovo je samo posljedica, ne uzrok. Uzroke zašto bi to netko prvenstveno uopže poželio kupiti ili napraviti treba tražiti negdje drugdje. Ovi idu samo za profitom, znači sve 5, takvo nam je društvo.

Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dronom protiv prosvjednika

ei ...


za one prosvjednike koji rade nered do te mjere da se ta naprava koristi,za njih niej problem  raznit tu napravu u 1000 komadica 

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
15 godina
odjavljen
offline
Re: Dronom protiv prosvjednika
harell kaže...

Ja kontam napravili samosvjesnog terminatora da likvidira ljude na ulicama, kad ono leteci rasprsivac suzavca  {#}

 

Koja je razlika izmedju ovoga i kordona policije koji rucno ispuca taj isti suzavac, ili vodenih topova itd.?

 

Cak je ovo neutralnije rjesenje, protestanti mogu srusiti ovu letjelicu i nikom nista, a kad se sukobe sa policijom ode sve u k.

Razlika je u tome što će kordon policije u jednom trenutku, ako stvari toliko izmaknu kontroli, shvatiti da nije dovoljno plaćen da bi riskira svoje glave da bi za siću čuva guzice 1% populacije koji su sebi prigrabili 99% resursa.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
12 godina
protjeran
offline
Re: Dronom protiv prosvjednika
Friday kaže...

Nije mi jasno zašto se ovo toliko sotonizira. Zar ne bi bilo dobro da se ovo upotrijebi npr u slučaju nekakvog idiotskog neonacističkog prosvjeda? Ili bolje riskirati zdravlje i živote ljudi (policije)? Vjerojatno će se upotrebljavati i u krive svrhe ali ne treba promatrati crno-bijelo...

Daaa, to je u danasnje vrijeme svakodnevna pojava pa treba tako nesto.... facepalm

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
11 godina
protjeran
offline
Re: Dronom protiv prosvjednika
Sum_of_all_fears kaže...

Yep, namontirati bacač plamena i poslati ga na tebe jer ako su za tebe prosvjednici koji se bore za svoja prava "ovce"...

 

Cim su dozvolili da budu prosvjednici onda su po defaultu ovce.Trebali  su  prije razmisljati da ne postanu prosvjednici.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.6.2014 21:53 (T-55).
15 godina
offline
Dronom protiv prosvjednika

Dokle god nije oklopljen, nije strašno.

K
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dronom protiv prosvjednika

pa ce onaj ko srusi dron bit slavljen kao heroj, ko kaze da prosvjednici nece aktivirat svoje dronove ima ih za kupit vec sad u komercijalnoj upotrebi naravno ne opasni kao ovi no mogu se vjerujem napravit

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dronom protiv prosvjednika
Ajar kaže...

bilo je samo pitanje trenutka ...{#}

Ne brini ti ništa fučkaj ga,Izlanuo se s obzirom na konstrukciju ovakve leteče naprave to je vrlo lako srušit ili uništit pa nema frke.{#}

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice