Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

poruka: 129
|
čitano: 11.823
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!".
13 godina
online
Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

Apple nije drugo ni zaslužio nego sprdanje, izdrkavaju već tjednima s tom šesticom. Superioran, najbolji, blabla... i onda ga na kraju ne smiješ ni u džepu nositi. Najžalosnije je što ima ljudi koji još nakon ovog idu braniti Apple {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.9.2014 12:43 (vrinho).
Moj PC  
17 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!
maximilian kaže...

 

Upravo ovo me i ponukalo da se registriram na forumu. Do prije dvije godine radio sam na odjelu upotrebne kvalitete proizvoda (ekvivalent TUV), doduše na bijeloj tehnici i nešto potrošačke elektronike. Aluminij je inače problematičan u uređajima zbog mekoće i savitljivosti te odlične termo provodljivosti. Naprosto je nevjerojatno da je Apple previdio tako nešto u proizvodu za koje se pretpostavlja da će se primjerice nositi u džepu ili odložiti na sjedalu automobila i pritom staviti nenamjerno nešto teže na njega (torbu, laptop i sl.),  još ako je auto na suncu, a unutra +50 C .. i još desetke sličnih prilika za savijanje.

 

Umetanje ojačanja koštalo bi ih cca. 5 centi po uređaju i težine nekih 5-7 grama. Da nam je takav uređaj došao na testranje bez oznake marke (što se dešava) okarakterizirali bi ga jeftinim kineskim smećem od prije 10 godina.

 

Ovdje se ne radi o desetak ili stotinu korisnika nego po člancima   tisućama u nekoliko dana prodaje. Po meni, jedini ispravan način je povlačenje serije "što košta da košta!"  Inače je Apple-u kao vrhunskoj marki došao kraj. Taj mobitel ne košta 500 kuna nego malo bogatstvo

slažem se napisanim, ali gle sad ovo, Apple se previše opustio, mislio je ako nisu imali problema sa 3,5 ili 4 inča onda sigurno neče biti problema sa ovim. 

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

Uh, koliko hejtera na ovoj temi...bježim.

 
2 19 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!
Markić7 kaže...
maximilian kaže...

 

Upravo ovo me i ponukalo da se registriram na forumu. Do prije dvije godine radio sam na odjelu upotrebne kvalitete proizvoda (ekvivalent TUV), doduše na bijeloj tehnici i nešto potrošačke elektronike. Aluminij je inače problematičan u uređajima zbog mekoće i savitljivosti te odlične termo provodljivosti. Naprosto je nevjerojatno da je Apple previdio tako nešto u proizvodu za koje se pretpostavlja da će se primjerice nositi u džepu ili odložiti na sjedalu automobila i pritom staviti nenamjerno nešto teže na njega (torbu, laptop i sl.),  još ako je auto na suncu, a unutra +50 C .. i još desetke sličnih prilika za savijanje.

 

Umetanje ojačanja koštalo bi ih cca. 5 centi po uređaju i težine nekih 5-7 grama. Da nam je takav uređaj došao na testranje bez oznake marke (što se dešava) okarakterizirali bi ga jeftinim kineskim smećem od prije 10 godina.

 

Ovdje se ne radi o desetak ili stotinu korisnika nego po člancima   tisućama u nekoliko dana prodaje. Po meni, jedini ispravan način je povlačenje serije "što košta da košta!"  Inače je Apple-u kao vrhunskoj marki došao kraj. Taj mobitel ne košta 500 kuna nego malo bogatstvo

slažem se napisanim, ali gle sad ovo, Apple se previše opustio, mislio je ako nisu imali problema sa 3,5 ili 4 inča onda sigurno neče biti problema sa ovim. 

 

 

 

 

U  projektiranju takvog proizvoda sudjeluju (barem bi trebali) vrhunski tehnolozi. Ne može se sve prepustiti informatičarima i dizajnerima. Kaže se "Kad bi se projektiranje automobila prepustilo dizajnerima tada bi motor bio od staniola, a kotači od plastike." Neka pravila struke postoje, dakle kompromis, posebno kod visokotehnoloških uređaja. Čudi me kako Apple-ov proizvođač telefona, Foxconn ili netko drugi nije upozorio na grešku u specifikaciji materijala

 

Ponavljam, nevjerojatan propust. I puno skuplji proizvodi povlače se s tržišta zbog greške (automobili), Apple-u na znanje! 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.9.2014 13:23 (maximilian).
14 godina
offline
Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

sad ce android fanovi rec da je apple kopirao lg i njihov flex a odgovor iz apple ce bit ''it's not a problem, it's feature'' {#}

Pi*kice derem ko sličice!
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

Pa bolje da se savija nego da pukne.{#}

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!
Briga me za Apple, ali ne mogu shvatit da se tako veliki uređaj stavlja u prednje ili stražnje džepove. Ne znam kako se uopće udobno možeš osjećati s nečim tako velikim u džepu. Ustvari mi je ovo totalno glupa i nepotrebna kritika. Pa ni kemijsku olovku ne držimo u džepu jer znamo da će puknit. Bezvezno trabunjanje.
16 godina
offline
Re: Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!
Brainbow kaže...
Briga me za Apple, ali ne mogu shvatit da se tako veliki uređaj stavlja u prednje ili stražnje džepove. Ne znam kako se uopće udobno možeš osjećati s nečim tako velikim u džepu. Ustvari mi je ovo totalno glupa i nepotrebna kritika. Pa ni kemijsku olovku ne držimo u džepu jer znamo da će puknit. Bezvezno trabunjanje.

Tako je, iPhone 6/+ se stavlja u torbicu.

 

A za internet, poruke, i sve ostalo onda koristis Apple Watch. {#}

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
10 godina
protjeran
offline
Re: Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!
Od 10-15 miliona prodanih uredjaja jedan se savio kad je covjek sjeo na njega i nakrivio se. Ti bi cijelu seriju povukao?
Napisi u kojem si to institutu radio da ga izbjegavamo.
12 godina
offline
Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

sad ce update za iOS 8, i ispravice ovu gresku

kazu da ce ubaciti aplikaciju koja sprijecava zakrivljenje uredjaja

 

tako da strpljenja ljudi

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!
SupremeCommander kaže...

Tako je, iPhone 6/+ se stavlja u torbicu.

 

A za internet, poruke, i sve ostalo onda koristis Apple Watch. {#}

Zašto u torbicu? Kupiš si malo komotnije gaće i tamo ga spremiš. Hlače imaju šlic, iPhone je prirodno zakrivljen i to je dobitna kombinacija koja jamči da ćeš biti primjećen u društvu.{#}

Stručnjak za odmaganje...
14 godina
offline
Re: Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!
skilly kaže...
Od 10-15 miliona prodanih uredjaja jedan se savio kad je covjek sjeo na njega i nakrivio se. Ti bi cijelu seriju povukao?
Napisi u kojem si to institutu radio da ga izbjegavamo.

jel si uopce procitao clanak , na tisuce, halo 

McLaren Mercedes:1974.Emerson Fittipaldi-1976.James Hunt-1984.Niki Lauda-1985.-1986.Alain Prost-1988.Ayrton Senna-1989.Alain Prost-1990.-1991.-Ayrton Senna-1998.-1999.Mika Hakkinen-2008.Lewis Hamilton
14 godina
offline
Re: Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!
Brainbow kaže...
Briga me za Apple, ali ne mogu shvatit da se tako veliki uređaj stavlja u prednje ili stražnje džepove. Ne znam kako se uopće udobno možeš osjećati s nečim tako velikim u džepu. Ustvari mi je ovo totalno glupa i nepotrebna kritika. Pa ni kemijsku olovku ne držimo u džepu jer znamo da će puknit. Bezvezno trabunjanje.

Od olovke ne očekujemo da izdrži, ali od uređaja koji košta 10000kn i koji je normalno prenositi u džepu mislim da bi ipak trebao postojati neki standard čvrstoće.

 

 

Mislim, ne pričamo o bacanju s 3 metra, nego običnom prenošenje u džepu... ili ako ti slučajno ostane na kauču pa netko sjedne na njega što se svima vjerojatno barem jednom dogodilo...

Najnoviji case za iPhone 6, za sigurno prenošenje :D Najnoviji case za iPhone 6, za sigurno prenošenje :D
9 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!
skilly kaže...
Od 10-15 miliona prodanih uredjaja jedan se savio kad je covjek sjeo na njega i nakrivio se. Ti bi cijelu seriju povukao?
Napisi u kojem si to institutu radio da ga izbjegavamo.

 

Na institutu za istraživanje ruda i gubljenje vremena

15 godina
offline
Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

Samsungova posprdna reklama za 3, 2, 1...

tata
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!
Brainbow kaže...
Briga me za Apple, ali ne mogu shvatit da se tako veliki uređaj stavlja u prednje ili stražnje džepove. Ne znam kako se uopće udobno možeš osjećati s nečim tako velikim u džepu. Ustvari mi je ovo totalno glupa i nepotrebna kritika. Pa ni kemijsku olovku ne držimo u džepu jer znamo da će puknit. Bezvezno trabunjanje.

ne znam, nije niti meni jasno kako ljudi mogu mobitele nositi u dzepovima

Achieve your mission with all your might. Despair not till your last breath. Make your death count.
16 godina
neaktivan
offline
Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

Ima da zale za Jobsom ko bosanci za titom, onako u stilu...ma, da je Jobs ziv sve bi on to....

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

Hipsteri ne koriste džepove.

Rješenje Rješenje
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!
http://igrali.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.9.2014 14:30 (igrali).
 
10 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!
chromadef kaže...
Brainbow kaže...
Briga me za Apple, ali ne mogu shvatit da se tako veliki uređaj stavlja u prednje ili stražnje džepove. Ne znam kako se uopće udobno možeš osjećati s nečim tako velikim u džepu. Ustvari mi je ovo totalno glupa i nepotrebna kritika. Pa ni kemijsku olovku ne držimo u džepu jer znamo da će puknit. Bezvezno trabunjanje.

ne znam, nije niti meni jasno kako ljudi mogu mobitele nositi u dzepovima

 

U uskim trapericama teško. Ali nekim baggy pants, bermude-nešto sa širokim džepovima zašto ne? Gdje ćeš na ljeto s njim kad nemaš ništa sa sobom od jakni ili torbi? još manje ima smisla nositi novčanik u zadnjem džepu pa većina muških to radi.

12 godina
neaktivan
offline
Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

Neka ga nose ovako i sve 5!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!
MatkoBB kaže...
Brainbow kaže...
Briga me za Apple, ali ne mogu shvatit da se tako veliki uređaj stavlja u prednje ili stražnje džepove. Ne znam kako se uopće udobno možeš osjećati s nečim tako velikim u džepu. Ustvari mi je ovo totalno glupa i nepotrebna kritika. Pa ni kemijsku olovku ne držimo u džepu jer znamo da će puknit. Bezvezno trabunjanje.

Od olovke ne očekujemo da izdrži, ali od uređaja koji košta 10000kn i koji je normalno prenositi u džepu mislim da bi ipak trebao postojati neki standard čvrstoće.

 

 

Mislim, ne pričamo o bacanju s 3 metra, nego običnom prenošenje u džepu... ili ako ti slučajno ostane na kauču pa netko sjedne na njega što se svima vjerojatno barem jednom dogodilo...

nemoj podcjenivati olovku ili penkalu. Vrlo lako se moze desiti kada slucajno padnes ili se poskliznes olovka ili penkala probije dzep i zapikne se u jajca.  Vi koji drzite olovke i penkale u dzepovima trebali biste obavezno prije toga pohraniti glaviče u banci.

 

ja imam svoj od 5 inča i ima mjesta dosta, dovoljno je čvrst a i moj dzep nije tako mali i tijesan da cu ga strgati. Ima koliko vidim dost amjesta, no mozda  one cure koje su mrsavice imaju manje dzepice e kod njih se preporucuje u torbici imati. 

 

14 godina
offline
Re: Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!
Mortis-Ex-Machina kaže...

Neka ga nose ovako i sve 5!

Bolje ovako:

. .
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!
Chronosus kaže...
chromadef kaže...
Brainbow kaže...
Briga me za Apple, ali ne mogu shvatit da se tako veliki uređaj stavlja u prednje ili stražnje džepove. Ne znam kako se uopće udobno možeš osjećati s nečim tako velikim u džepu. Ustvari mi je ovo totalno glupa i nepotrebna kritika. Pa ni kemijsku olovku ne držimo u džepu jer znamo da će puknit. Bezvezno trabunjanje.

ne znam, nije niti meni jasno kako ljudi mogu mobitele nositi u dzepovima

 

U uskim trapericama teško. Ali nekim baggy pants, bermude-nešto sa širokim džepovima zašto ne? Gdje ćeš na ljeto s njim kad nemaš ništa sa sobom od jakni ili torbi? još manje ima smisla nositi novčanik u zadnjem džepu pa većina muških to radi.

bio sam sarkastican...

Achieve your mission with all your might. Despair not till your last breath. Make your death count.
13 godina
suspendiran
offline
Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

Od 1997 godine, od kada koristim benefite mobilne tehnologije, NIKADA ali NIKADA nisam nosao mobitel u stražnjem džepu, pa makar imao SONY Ericsson-a T39 koji je bio nekako najtanji koliko pamtim.

Apasolutno me zaboli levo srednje uvo i je8e mi se za takve Lajbeke koji gadget kao takav drže u stražnjem džepu, jer ako mi netko uspije dokazati da su stražnji džepovi na hlačama dizajnirani isključivo explicite za nosanje over 5 incha smartphone-a u njima otraga, i ja počinjem nosati svoj gadget mam u stražnjem džepiću {#} !!!!

 

Ma baš me živo zanima, čime se u životu bave ti {#} ili {#} kojima je "sviriknuo" gadget na gujici, ma da im je pukao na pola, neka je.

Mali O.T.

Neznam za zakone o osobnim dokumentima van RH, ali jednu OI ili Putovnicu, osoba kojoj je izdana, dužna je istu čuvati i koristiti na način propisan zakonskim odredbama, a ovdje su se našla vesela "braća" i nosaju Iphone na gujici, i dao bih se kladiti da se je Apple pokrio od takvog nosanja, nepropisnog i neodgovornog, a onim juncima, tko je kriv, popravka nema, neka kupuju novog i neka ga i opet nosaju na gujici, samo neka paze gdje i kako sjedaju, neka sjedaju mekano i nadasve osjetljivo pažljivo {#} {#} !!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 25 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

@ ATJ Lučko sredi mi panj toga kaj pljugaš.

 

ontopic , da sam kojim slučajem blesav i da sam otišao po novi iphone od 8 i pol keka i da mi se to dogodi mislim da bi se zaletio do californije i tražio Tima.....

Tim, Timeeee veeeer aaaaarrrrr juuuuuuuu

steam: CRO_ZeNGe battlelog CRO_ZeNGe i marko0702
Moj PC  
10 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

@ ATJ Lučko  ...ha?

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.9.2014 15:11 (Mortis-Ex-Machina).
14 godina
neaktivan
offline
Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

 

Bar je za nesto koristan

Will it blend Will it blend
 
0 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
Re: Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!
Mortis-Ex-Machina kaže...

@ ATJ Lučko  ...ha?

Ovo si sigurno narisao gledajuć sebe u ogledalo, HAAAAA, HA HA HA HA !!!!

 

{#} {#} !!!!  {#} !!!!

ATJ Lučko
10 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!
Postavlja se pitanje dali je moguce napravit 5.5 inca 7mm debel alu mobitel da se ne savija?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice