Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

poruka: 129
|
čitano: 11.811
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!".
15 godina
neaktivan
offline
Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

lol{#}

Moj PC  
38 3 hvala 0
14 godina
offline
Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

To je feature, a ne mana... Prilagođava se svom vlasniku {#}

 
33 2 hvala 2
13 godina
offline
Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

Zar ovi iz Applea ne testiraju izdržljivost uređaja prije nego što ga daju u prodaju?

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
 
13 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

Gdje su sad iovce koje inače na sva usta hvale superiornost iphonea? {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.9.2014 10:05 (peroko).
Moj PC  
30 4 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

ne vjerujem da ga nisu testirali na sve moguće uvjete, al šta reći za hipsteriju koja nosi full uske hlače i u njih ugura mob od 5.5" i onda sjedneš, pa naravno da će se savit, šta bi drugo očekivali, treba samo malo uključit mozak i nećeš to radit, ili nositi tako veliki mob u zadnjem džepu hlača i sjedati... ko normalan to radi... ali ako baš želiš to napravit onda si kupiš Samsung Note 3 :)

 

www.pazii.com
Moj PC  
7 39 hvala 1
14 godina
offline
Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

iPhone 6 Flex

Disregard the constabulary.
Moj PC  
20 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

Baš me zanima Appleova reakcija.

Očekivao bi da to riješe brzinski i na svoj trošak naravno, ali to nije samo zamjena baterije ili maske ili punjača, ovo bi ipak trebao biti malo žešći problem.

Sad je vrijeme da opravdaju cijenu uređaja.

 

EDIT: iako bilo bi zanimljivo vidjeti kako se ponašaju ostali uređaji te veličine sa jednakom silom, zna li itko?

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.9.2014 10:11 (miki1981).
Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

Nije fora. Moj android to nema. Sad ću malo plakat...

 

Odgovor će vjerovatno bit sličan onom odgovoru sa antenama - ne nosite telefon u džepu. 

Moj PC  
16 1 hvala 0
13 godina
offline
Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

Pa neka netko kaže o Apple kvaliteti. Kako to nisu testirali prilikom izrade stvarno mi nije jasno - netko je trebao pri testiranju primjetiti da se nakon par dana ovako počne savijati.

Moj PC  
5 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!
MatkoBB kaže...

To je( revolucionaran ) feature, a ne mana... Prilagođava se svom vlasniku {#}

Fix 4 u

15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!
Ico2005 kaže...

Nije fora. Moj android to nema. Sad ću malo plakat...

 

Odgovor će vjerovatno bit sličan onom odgovoru sa antenama - ne nosite telefon u džepu. 

Krivo ga nosite.

12 godina
protjeran
offline
Re: Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!
Marko :D kaže...

Zar ovi iz Applea ne testiraju izdržljivost uređaja prije nego što ga daju u prodaju?

zasto bi ga uopce testirali kad znaju da ce ga ovce kupiti bez obzira sto ga nisu ni vidjeli, ni isprobali, ni pratili kako se ponasa nakon nekog vremena...

mislim da normalnim ljudima ne mozes prodati nesto dok oni to ne isprobaju, pregledaju, prouce, usporede..

 

a izgovor ce im biti; nemojte ga nositi u depu!

kao sto je bio sa ip4; krivo da drzite !

{#}

 

pa za te novce ip6 bi trebao biti otporan na metke, baterija bi mu trebala trajati mjesec dana, i trebao bit ti pruzati seksualne usluge... 

14 godina
offline
Re: Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!
miki1981 kaže...

Baš me zanima Appleova reakcija.

Očekivao bi da to riješe brzinski i na svoj trošak naravno, ali to nije samo zamjena baterije ili maske ili punjača, ovo bi ipak trebao biti malo žešći problem.

Sad je vrijeme da opravdaju cijenu uređaja.

 

EDIT: iako bilo bi zanimljivo vidjeti kako se ponašaju ostali uređaji te veličine sa jednakom silom, zna li itko?

Njihova reakcija će biti da moramo promijeniti način na koji koristimo mobitel... kao što je bio slučaj sa pucanje signala za iPhone 4...

 

Ne vjerujem da će povlačiti cijelu seriju... ipak je utrka u što tanjim uređajima došla na naplatu... ne može se imati tako tanak uređaj i kućište od aluminija koje je očito tretanko i preslabo, pogotovo na dijelu gdje je još dodatno oslabilo izrezima za gumbe.

 

Možda u najboljem slučaju ponude neke zaštitne futrolice ili bumpere kao što je bio slučaj kod iphona 4...

13 godina
offline
Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

Multi lol {#}

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!
ford eleanor kaže...

Mislim da nitko pametan, mobitel te veličine, ne bi stavljao ni u prednji ni u stražnji džep.

Slažem se da mi je to čudno da netko nosi u džepu mob takve veličine, tj barem mi je čudno da sjedne s tim u džepu, ali sad vidimo da Note3 takvu torturu izdrži bez ikakvih problema, pa time ovo sa 6plus postaje gadan zaheb. baš me zanima Appleov slijedeći korak.

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

e ipak se sad mjenja moje stajaliste da kupis registriran punto za te novce, ovo je revolucionarno! ( sarkazam off)

[19xx]C3c1l
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!
Alien 22 kaže...
MatkoBB kaže...

To je( revolucionaran ) feature, a ne mana... Prilagođava se svom vlasniku {#}

Fix 4 u

Parnim danima ga stavljaš u džep za ekranom prema unutra, a neparnim sa ekranom prema van i stvar će se poravnati sama od sebe {#}

15 godina
offline
Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

Nije im dugo trebalo. Globalna sprdnja može početi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.9.2014 10:20 (Ico2005).
Moj PC  
36 2 hvala 0
15 godina
offline
Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

Cook kaže da će se to ispraviti s novim iOS update-om

Kineski mobiteli, tableti i gadgeti - TeleKineza.com
Moj PC  
35 1 hvala 0
13 godina
offline
Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

Nek Apple pokaže ostalima kako se radi fail {#} proizvod {#}

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || Xiaomi MI3 user ||
Moj PC  
12 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

Što god Apple napravi njihove ovčice će to kupiti pa makar taj proizvod došao 10 000 dolara.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.9.2014 10:51 (Marko :D).
 
20 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!
luka28 kaže...

ne vjerujem da ga nisu testirali na sve moguće uvjete, al šta reći za hipsteriju koja nosi full uske hlače i u njih ugura mob od 5.5" i onda sjedneš, pa naravno da će se savit, šta bi drugo očekivali, treba samo malo uključit mozak i nećeš to radit, ili nositi tako veliki mob u zadnjem džepu hlača i sjedati... ko normalan to radi... ali ako baš želiš to napravit onda si kupiš Samsung Note 3 :)

 

Note 3 se ne savija

16 godina
odjavljen
offline
Re: Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!
Marko :D kaže...

Što god Apple napravi njihove ovčice će to kupiti pa makar taj proizvod došao 10 000 dolara.

 

Joj daj vec ste smjesni s tim retardiranim komentarima Apple ovo Apple ono, cijena ce se malo srediti kroz koji mjesec, pricate ko da se Samsung daje za besplatno.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
15 godina
offline
Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

Bit ce ispravljeno dolaskom update-a na ios 8.1 :)

 

morrisoN
 
12 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

Sad trebaju izmisliti Itorbicu za nositi ifone6+,sigurno če biti veliki hit.

Moj PC  
11 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!

Samo neka ga ne savijaju previše.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!
Aldo kaže...
luka28 kaže...

ne vjerujem da ga nisu testirali na sve moguće uvjete, al šta reći za hipsteriju koja nosi full uske hlače i u njih ugura mob od 5.5" i onda sjedneš, pa naravno da će se savit, šta bi drugo očekivali, treba samo malo uključit mozak i nećeš to radit, ili nositi tako veliki mob u zadnjem džepu hlača i sjedati... ko normalan to radi... ali ako baš želiš to napravit onda si kupiš Samsung Note 3 :)

 

Note 3 se ne savija

znam da se ne savija, imam ga kod sebe (trenutno na stolu ne u hlačama :) ), zato sam i napisao to što sam napisao....

www.pazii.com
15 godina
odjavljen
offline
Re: Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!
miki1981 kaže...

Baš me zanima Appleova reakcija.

Očekivao bi da to riješe brzinski i na svoj trošak naravno, ali to nije samo zamjena baterije ili maske ili punjača, ovo bi ipak trebao biti malo žešći problem.

Sad je vrijeme da opravdaju cijenu uređaja.

 

EDIT: iako bilo bi zanimljivo vidjeti kako se ponašaju ostali uređaji te veličine sa jednakom silom, zna li itko?

evo postao sam već video gore iznad, Note 3 {#}

 

www.pazii.com
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!
luka28 kaže...
Aldo kaže...
luka28 kaže...

ne vjerujem da ga nisu testirali na sve moguće uvjete, al šta reći za hipsteriju koja nosi full uske hlače i u njih ugura mob od 5.5" i onda sjedneš, pa naravno da će se savit, šta bi drugo očekivali, treba samo malo uključit mozak i nećeš to radit, ili nositi tako veliki mob u zadnjem džepu hlača i sjedati... ko normalan to radi... ali ako baš želiš to napravit onda si kupiš Samsung Note 3 :)

 

Note 3 se ne savija

znam da se ne savija, imam ga kod sebe (trenutno na stolu ne u hlačama :) ), zato sam i napisao to što sam napisao....

To više nije IN.

14 godina
offline
Re: Apple predstavio iPhone sa savitljivm ekranom!
ford eleanor kaže...

Mislim da nitko pametan, mobitel te veličine, ne bi stavljao ni u prednji ni u stražnji džep.

Možda dizajniraju posebne traperice i način nošnje "NOVE" nagrižene jabuke.

http://freebitco.in/?r=624635
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice