Android nasumično šalje SMS poruke

poruka: 99
|
čitano: 29.367
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android nasumično šalje SMS poruke".
14 godina
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke
Hacker-ri kaže...

bwahahahahha :D

dobar :p

ali mi je fail na mom iphonu bio zesci :D

 

ipak na smarthonima ide

 

1. poziv

2. sms

3. email

4. alarm

 

tako da ANDROID "jos jednom" nosi "pobjedu"

Zanimljiva lista jer ja još nisam vidio da se za bilo koji smartphone baziran na Androidu najmanje deseci tisuća ljudi žale kako im se telefon resetira pri razgovoru, samo par minuta od početka.

 

Ja samo u Hrvatskoj znam četiri osobe sa tim problemom, tri osobe na 3GS verziji i jednu osobu na novoj četvorci.

 

Ako mislite da ste imuni na problem, najvjerojatnije niste, a ima veze sa signalom. U Zagrebu normalno pričaš, u Rijeci isto..odeš u Gospić PUF ... odeš u određeni kvart Manchestera PUF.

 

Rješenje je jednostavno - treba izvaditi bateriju i vratiti ju natrag, gdje dolazimo do vrhunske "genijalnosti" proizvođača i pitanja garancije.


Tako da, razmisli o toj svojoj listi i prestanite se prepucavati oko sranja.

Bolje se primite pritiska na svoje proizvođače da ispravljaju greške, neovisno o platformi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.1.2011 13:30 (eevek).
15 godina
offline
Android nasumično šalje SMS poruke

Mislim da je bilo previše grešaka na iphoneu pa se sada pokušava ocrnit android.

Kakvi virusi?  Do sad nisam dobio.

Kakvo krivo slanje SMS-ova?

Do sad svi uspješno isporučeni kome su bili namjenjeni.

I da , uključena mi je facebook sinkronizacija, i opet svi sms-ovi odlaze kome su poslani.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke

Odlično što se tebi ne događa, ali ako se ikome događa dužni su na vrijeme reagirati i popraviti.

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
15 godina
odjavljen
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke
Jazzer kaže...

Ako ti npr. Word sruši računalo, nećeš kriviti Windowse, već Word.

Ako Word sruši sebe, kriv je Word, ali ako sruši Windowse, krivi su Windowsi jer Word nije aplikacija koja bi trebala imati toliki prioritet da može rušit OS. OS se smije srušit samo zbog drivera i pogrešaka unutar vlastite jezgre uzrokovanih HW greškom. I to nije rušenje, već mehanizam zaštite.

 

Međutim, slažem se s poantom - ako je uzrok aplikacija kojoj je korisnik dopustio pristup kontaktima onda to nema veze s Androidom.

S druge strane, ako je uzrok sama činjenica da druga aplikacija pristupa kontaktima u isto vrijeme u koje mobitel očitava podatke kako bi poslao poruku onda to znaći da višekorisnički rad kontakata (posluživanje više aplikacija u isto vrijeme) nije ispravno implementiran i to je greška Androida.

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
15 godina
offline
Android nasumično šalje SMS poruke

Ajd baš me zanima ako s enekme dogodilo, bi mogao reći dal ima rootan mob i dal koristi stock sms aplikaciju?

Jer sve koje sam pitao, koji nisu rootali i nisu metali custom romove nikom se to nije dogodilo.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke

Nisi u pravu, kao ni autor teksta, koji priznaje pogrešku. Bug postoji. Za više informacija trebaš znanje engleskog jezika, ovaj, ovajovaj link.

 

Ukratko:

"Looks like I was wrong in my previous post: the Android SMS bug appears to be real, but dependent on a very specific condition that does not exist for most users. That's why most people cannot reproduce it. Specifically, there is something about certain email-to-SMS messages that corrupts Android's SQLite database, causing unpredictable results thereafter"

15 godina
odjavljen
offline
Android nasumično šalje SMS poruke

Meni i glupavi LG Cookie ponekad pošalje SMS na potpuno pogrešni broj. Također, 3.14zda čak i u poslanim porukama napiše ime onog kome je poruka trebala doći a kad se pogleda u detaljni info poruke (ili nazoveš broj primatelja direktno iz poruke) dobije se pravi broj.

 

Doduše, to se dogodi jednom u 2-3 mjeseca pa ajd. Obični bug sa referencama u kontaktima.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Android nasumično šalje SMS poruke

pozdrav..imam desirea i ovo se meni zna dogoditi

 

evo bas jutros su 2 poruke otiske tamo gdje nisu trebale. Inace imam facebook app ali apsolutno nikada nije sinkroniziran.

 

ako sam dobro primjetio poruka ode onome kojem sam zadnjem poslao poruku

 

inace u porukama mi stoji da sam poslao onome kome sam htio i izvjesce da je taj dobio poruku

 

zna li se rjesenje? nebi bilo dobro da npr. cura dobije sms koji nebi trebala :)

 

inace imam cyanogenmod 7.1

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2012 20:46 (dubko).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice