Android nasumično šalje SMS poruke

poruka: 99
|
čitano: 29.326
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android nasumično šalje SMS poruke".
16 godina
offline
Android nasumično šalje SMS poruke

nevjerovatan je ovaj forum. zapravo kakva vijest, takvi komentari.

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke
Riker kaže...

Ja mislim da je to strašno {#}...Umjesto da poruku pošaljem majci s upitom da li trebam kupiti kruh i mlijeko, poruka se greškom Androida pošalje mojim ljubavnicama (kojih imam na stotine kao očito mnogi tu koji pljuju po Androidu) i onda sve prekinu s mnom jer ne shvaćaju zašto sam im takvu poruku poslao. Malo karikiram, ali ako ne šaljete poruke koje se tiču nacionalne sigurnosti, ne vidim problem. Ne događa se stalno, onome kojemu je krivo došla poruka se može objasniti u čemu je stvar, a i na kraju imenik na mobitelu ne treba biti sinhroniziran s mnoštvo drugih accounta...

pa ja mislim da je to fail za njih android dižu u nebesa prvo trojani pa sad ovo,a mobiteli sa androidom baš nisu jeftini

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
16 godina
neaktivan
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke
Kill Frenzy kaže...

Ja kao ponosni vlasnik iphona 4 tvrdim da je  nemoguće da se ovo dogodi androidu i vjerujem da je ovo spačka direktno iz Jobsovog ureda jer se ovakve stvari događaju samo iOS-u

da... ipak je android savrsen...

ili je to bozicna cestitka, iOS ne radi alarm do 3.1, a android salje poruke okolo :P

to je fora, posaljes sretna nova, i svi dobiju :D nemoras se zaj.... puno

Riker kaže...

Ja mislim da je to strašno {#}...Umjesto da poruku pošaljem majci s upitom da li trebam kupiti kruh i mlijeko, poruka se greškom Androida pošalje mojim ljubavnicama (kojih imam na stotine kao očito mnogi tu koji pljuju po Androidu) i onda sve prekinu s mnom jer ne shvaćaju zašto sam im takvu poruku poslao. Malo karikiram, ali ako ne šaljete poruke koje se tiču nacionalne sigurnosti, ne vidim problem. Ne događa se stalno, onome kojemu je krivo došla poruka se može objasniti u čemu je stvar, a i na kraju imenik na mobitelu ne treba biti sinhroniziran s mnoštvo drugih accounta...

imas pravo... ne vidim u cemu je problem... ipak mobiteli postoje zadnjih 2 godine...

a to sta smo u 21. stoljecu ne znaci puno, ipak je to normalno...

meni je super npr kad mi gmail greskom posalje moje podatke nekome tko to ne bi trebao znati

potpis :D
13 godina
protjeran
offline
Android nasumično šalje SMS poruke

Aha dat cu 4500 za HTC-a i onda ce mi Android složit rastavu braka! {#}

.U.
 
3 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke
CROifer kaže...

Aha dat cu 4500 za HTC-a i onda ce mi Android složit rastavu braka! {#}

 

pa nije ti android kriv što guraš di ne treba

13 godina
protjeran
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke
{#}funat kaže...
CROifer kaže...

Aha dat cu 4500 za HTC-a i onda ce mi Android složit rastavu braka! {#}

 

pa nije ti android kriv što guraš di ne treba

 Je,pa ne šaljem da okolo poruke!

.U.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke
funat kaže...
CROifer kaže...

Aha dat cu 4500 za HTC-a i onda ce mi Android složit rastavu braka! {#}

 

pa nije ti android kriv što guraš di ne treba

Nemoraš kupovati HTC, prije budeš to napravio sa svojim iPhoneom evo vidi http://www.24sata.hr/cudne-vijesti/je-li-iphone-kriv-za-slanje-slika-genitalija-ljubavnici-89728 

 

 

početnici ili napredni posjetite wiki.open.hr ili www.linuxzasve.com i naučit čete više o linuxu
13 godina
protjeran
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke
linuxuser kaže...
funat kaže...
CROifer kaže...

Aha dat cu 4500 za HTC-a i onda ce mi Android složit rastavu braka! {#}

 

pa nije ti android kriv što guraš di ne treba

Nemoraš kupovati HTC, prije budeš to napravio sa svojim iPhoneom evo vidi http://www.24sata.hr/cudne-vijesti/je-li-iphone-kriv-za-slanje-slika-genitalija-ljubavnici-89728 

 

 

 Nebudem.

.U.
16 godina
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke
linuxuser kaže...
funat kaže...
CROifer kaže...

Aha dat cu 4500 za HTC-a i onda ce mi Android složit rastavu braka! {#}

 

pa nije ti android kriv što guraš di ne treba

Nemoraš kupovati HTC, prije budeš to napravio sa svojim iPhoneom evo vidi http://www.24sata.hr/cudne-vijesti/je-li-iphone-kriv-za-slanje-slika-genitalija-ljubavnici-89728 

 

 

 

daj malo procitaj tekst prije nego izvalis epsku glupost...majmun je nasro zeni i ti mu vjerujes...naivan si ko klinac od 2 godine, zna se da je to nemoguce... Sto se tice greske zao mi je prvenstveno korisnika jer su mogli imati neugodnosti, kao sto sam i ja imao jutros kad mi iphone budilica nije zvonila, pa sam propustio jedan dogovor vazan.....iako mislim da su android i ios najbolje platforme za mobitel, njihove vodece pozicije im ne daju za pravu da nas korisnike dovode u prilicno neugodnu situaciju i da nam nanose stetu svojim propustima kojih ne bi smjelo biti ni u primisli!!!
Oko mene pijani drugari, a ja samo tebe dozivam....
15 godina
neaktivan
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke
ivaninho kaže...

 

daj malo procitaj tekst prije nego izvalis epsku glupost...majmun je nasro zeni i ti mu vjerujes...naivan si ko klinac od 2 godine, zna se da je to nemoguce... Sto se tice greske zao mi je prvenstveno korisnika jer su mogli imati neugodnosti, kao sto sam i ja imao jutros kad mi iphone budilica nije zvonila, pa sam propustio jedan dogovor vazan.....iako mislim da su android i ios najbolje platforme za mobitel, njihove vodece pozicije im ne daju za pravu da nas korisnike dovode u prilicno neugodnu situaciju i da nam nanose stetu svojim propustima kojih ne bi smjelo biti ni u primisli!!!

Zar mislis da bi čovjek išao tako daleko da bi dopustio da ovo dođe na medije ? Prije bi priznao ženi. 

 

početnici ili napredni posjetite wiki.open.hr ili www.linuxzasve.com i naučit čete više o linuxu
13 godina
protjeran
offline
Android nasumično šalje SMS poruke

I na kraju što uzeti Android ili Symbian?Android se hvalio na veliko,a sada virusi i ovaj problem sa porukama,pa što nas još čeka sa Androidom.Mislim da su android mob. dosta skupi,a sada bi im prodaja možda mogla malo pasti i na kraju ispada da je Symbian puno bolji!!!Imate li vi sličnih problema sa Androidom???ili neki novi problem koji još nisu objavili?????

b-men
 
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke
@croifer: radije daj 8000 za iphone koji ce te dovesti do otkaza, padanja ispita, propustanja razgovora za posao...

Isto ko sto ti nisi dao 8000 kn za svoj telefon tako ni drugi nisu kesnuli 4500 kn za desire, ali sigurno su jeftinije prosli od tebe, ako ne u trenu kupnje, onda na ustedi na aplikacijama i inim bljezgarijama. A vjerojatno se ti na nokiji 3210 nikad nisi dopisivao sa dvoje troje ljudi odjednom pa poslao sam krivu poruku nekom ili navio ericssona t10 na alarm ali si ga ostavio utisanog i na punjacu pa cak nije ni vibrirao... i sto sad? Ljudi su greska na planetu jer salju krivim ljudima poruke ili navijaju alarme koji ne zvone? Ili kad bi udario po opciji jos pet minuta a zapravo ugasio alarm? Ako cemo iskreno, ja sam fasciniran koliko je jednostavno elegantan, ali s druge strane sklizav i osjetljiv, predivnog ali razvikanog rete ekrana, video poziv mogucnoscu (limitiranom time da i drugi mora imati iphone 4, do nedavno). Ali koliko mi je moj pc podesen prema mojim potrebama i zahtjevima toliko mi je i mob podesen. A ios bi me tu sputao, a ja ne zelim biti sputan. Jos da ne apominjem da bi me se gledalo ko kriminalca da ga idem unlockat (isto do nedavno do izdavanja zakona u sad o rootu i jailbreaku dakle 3-4 godine?). Predivan mi je appstore jer je dobro organiziran i pregledan, ali cijene aplikacija pojedinih su alarmantno visoke. Uredjaj sam po sebi ne bih odbio jer je privlacan mi, ali ne bih ga kupio jer mi je neisplativ. Ukratko. Aj sad ti reci sto to ti toliko prezires kod androida, osim "cinjenice" da ce najgoru inkriminirajucu mogucu poruku poslati krivom primatelju uzrokujuci apokalipsu. Pa da mi pokazes koliku sam gresku pocinio kupivsi desire na produzenje ugovora u pola cijene sa popustom na dugogodisnjeg pretplatnika sa ugovorom na godinu dana predavsi time dusu vragu?

16 godina
offline
Android nasumično šalje SMS poruke

Nevjerojatna je količina netrpeljivosti na ovom forumu. Žalosno je što ekipa djeluje kao da im je glavna svrha dana da dođu na forum i svaku temu pretvore u prepirku oko mana iOS-a ili Androida.

 

Žalosni ste svi skupa, nađite si život.

 

Vašom srećom nisam mod u ovom podforumu, jer bi već davno za takve pi*darije dijelio kartone.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
 
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Android nasumično šalje SMS poruke

Ne vjerujte previše vijestima na portalima. Imam HTC Hero sa androidom već 1,5 godinu nije poslao niti jednu SMS poruku krivom primaocu, provjeravam ispis svaki mjesec.

A što se tiče virusa postoje besplatni antivirusni programi, premda još nisam naišao na virus.Tako da ovakve stvari poput virusa i SMS-a su smiješne.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke
linuxuser kaže...
SupremeCommander kaže...
CROifer kaže...
Android je FAIL,virusi i sms strava...

 Hehe... bas...

ali zanimljivo je kako se gomilaju TD-ovi od ekipe koja ima neki Android telefon, i sad im je ocito tesko priznati da njihov dragi i divni telefon koji ce vjerojatno jos otplacivati godinu-dvije kroz pretplatu nije bas najsigurniji i bez bugova kao sto su mislili... {#}

A i stavovi im se mijenjaju iz dana u dan...

Npr.. nije bitno koliko platforma ima aplikacija, bitno je da su kvalitetne... recimo ko ova Facebook aplikacija koja salje sms-ove tamo gdje netreba...

Ili... nije bitno da je mobitel kvalitetno izradjen, bitno je da nema bugova i da je siguran... kao recimo onih tristotinjak sigurnostnih propusta i pokoji virus...

 

 

 

banda apple i microsoft se nakuplja :D 

 

Kao i banda militantnih android kvazi-opensource fanboyeva...

16 godina
neaktivan
offline
Android nasumično šalje SMS poruke

čeka se facebook da popravi stvar.  rješenje je jednostavno.

STEVO:Učiteljice, uvijek pomokrim hlače kad idem na wc! UČITELJICA:Samo ga nemoj tako držat.
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke
Sain kaže...

Kao i banda militantnih android kvazi-opensource fanboyeva...

Ovdje je riječ o facebook aplikaciji, a banda koja koristi wp7 i iphone je ljubomorna na android što je uspjesan i najbolji. pa ga očeju malo ocrniti da ljudi ne misle da su oni kupili neko sranje koje nema pošteni multitouch, tethering, i uništi praktički memorijsku karticu. A bug je mogao lijepo detaljnije napisati vijest ma sve ovo djeluje kao da je MS platio bugu da napišeju malo poluistine o Androidu. 

 

početnici ili napredni posjetite wiki.open.hr ili www.linuxzasve.com i naučit čete više o linuxu
15 godina
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke
b-men kaže...

I na kraju što uzeti Android ili Symbian?Android se hvalio na veliko,a sada virusi i ovaj problem sa porukama,pa što nas još čeka sa Androidom.Mislim da su android mob. dosta skupi,a sada bi im prodaja možda mogla malo pasti i na kraju ispada da je Symbian puno bolji!!!Imate li vi sličnih problema sa Androidom???ili neki novi problem koji još nisu objavili?????

ja ne kupujem mobitel na osnovu OS (uopće se time ne zamaram)

Kod kupnje mobitela pogledam

- da mi paše u ruku

- da ima podršku za sve GSM frekvencije

- koliko traje baterija

 

ostale gluposti ni ne gledam.

Svi imaju kamere, svi imaju gomilu opcija koje ni ne koristim.

 

zadnje kaj sam kupio bilo je prije dvije godine HP 914 (i to samo jer ima cijelu tipkovnicu)

Ima na sebi Windowse i radi (to je jedino kaj me interesira)

Svaki mobitel ima neke svoje mušice ili kretenska rješenja koja dižu kosu na glavi, a na tebi je ili da ih prihvatiš i prilagodiš se tome ili baciš mob u smeće i odeš kupiti drugi model koji ti to neće raditi

 

15 godina
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke
Danny_HR kaže...

Nevjerojatna je količina netrpeljivosti na ovom forumu. Žalosno je što ekipa djeluje kao da im je glavna svrha dana da dođu na forum i svaku temu pretvore u prepirku oko mana iOS-a ili Androida.

Pa isto je sa drugim stvarima na ovom forumu.

 

AMD vs Intel, ATi(AMD) vs nVidia...

Onda se prebaci i na Android vs iOS.

 

Mrak je kako se ljudi poistovjete sa komadom hardwarea ili neceg slicnog.

 

If you're not paranoid, you're not paying attention
14 godina
offline
Android nasumično šalje SMS poruke

Ma ja sad već postajem pomalo paranoičan vezano za sve te smartphone,,  

 

budući da je to već pravi mali komp, gdje ima na tone raznih aplikacija,, sada kad ekipa počne raditi razne APPSe sa virusima, podmećući jedni drugima,,  ufff,,     čudi me da nisu već napravili neki progrem koji će ti SMS umjesto na 1 kontakt u pozadini poslati na sve kontakte !!!!  mogućnosti su nebrojene,,

 

bit će da je nabolje ipak ostati na staroj pili od mobitela,

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Android nasumično šalje SMS poruke

Po prijavama korisnika ne radi se isključivo o Facebook sinkronizaciji. Na Googleovom bug reportu javljaju se i korisnici koji ne koriste Facebook, a bug je prijavljen za različite uređaje i verzije OS-a. Twitter profil s 8 twittova i podnaslovom "Read me if ur an android noob cake..." apsolutno ništa ne znači, pogotovo nije relevantan kao izvor vijesti, a niti tonom kojim su tweetovi napisani ne odaje ozbiljnost.

 

Umjesto ljutnje i lamentiranja o novinarstvu, fanboyi Androida (kao i svake druge tehnologije), mogli bi se ohladiti i pratiti službene odgovore Googlea, poput onog da rade na problemu i da ga za sada ne mogu sigurno reproducirati, jer ni sami nisu posve sigurni o čemu je riječ. Nedavno je i status problema prebačen na kritično, što znači da programeri stvar smatraju vrlo bitnom.

 

Da je rješenje u isključivanju Facebook sinkronizacije, kako sugeriraju neki, problem bi davno bio riješen i Googleov bug report forum nebi bio toliko zatrpan trolovima (kao ova tema). Čekamo službeni odgovor Googlea, kao jedini ispravan.

Moj PC  
4 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke
Manny Calavera kaže...

izgleda bolje... i ima masu programa i sve

tebe treba patentirat!

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke
Tonči kaže...

Po prijavama korisnika ne radi se isključivo o Facebook sinkronizaciji. Na Googleovom bug reportu javljaju se i korisnici koji ne koriste Facebook, a bug je prijavljen za različite uređaje i verzije OS-a. Twitter profil s 8 twittova i podnaslovom "Read me if ur an android noob cake..." apsolutno ništa ne znači, pogotovo nije relevantan kao izvor vijesti, a niti tonom kojim su tweetovi napisani ne odaje ozbiljnost.

 

Umjesto ljutnje i lamentiranja o novinarstvu, fanboyi Androida (kao i svake druge tehnologije), mogli bi se ohladiti i pratiti službene odgovore Googlea, poput onog da rade na problemu i da ga za sada ne mogu sigurno reproducirati, jer ni sami nisu posve sigurni o čemu je riječ. Nedavno je i status problema prebačen na kritično, što znači da programeri stvar smatraju vrlo bitnom.

 

Da je rješenje u isključivanju Facebook sinkronizacije, kako sugeriraju neki, problem bi davno bio riješen i Googleov bug report forum nebi bio toliko zatrpan trolovima (kao ova tema). Čekamo službeni odgovor Googlea, kao jedini ispravan.

 

Možeš dat neke linkove? Brzi search mi je pronašao

http://www.google.com/support/forum/p/android/thread?hl=en&tid=345259e6d424bad3&start=200 al tu je zadnja poruka u 10.mjesecu. Ako je to ispravljeno nakon toga, to bi značilo da 2.2.1 takav problem nema.

13 godina
neaktivan
offline
Android nasumično šalje SMS poruke

Idealno za čestitke :) 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke

Na koje verzije Androida se ovo odnosi? Btw ovo je vrlo nezgodno ako netko u isto vrijeme bari više cura, pa da curi A pošalje ono što je trebalo ići curi B... Kakva su to vremena da ti telefon otkrije da bariš okolo {#}

Vrhunska odlučnost nije u dobivanju svake bitke, nego u poražavanju neprijatelja bez ulaska u boj - Sun Tzu - The Art of War (6th century BC)
13 godina
protjeran
offline
Android nasumično šalje SMS poruke

Fanboy wars - Return of the n00bs

Nemam potpis.
 
2 0 hvala 2
14 godina
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke
funat kaže...
Tonči kaže...

Po prijavama korisnika ne radi se isključivo o Facebook sinkronizaciji. Na Googleovom bug reportu javljaju se i korisnici koji ne koriste Facebook, a bug je prijavljen za različite uređaje i verzije OS-a. Twitter profil s 8 twittova i podnaslovom "Read me if ur an android noob cake..." apsolutno ništa ne znači, pogotovo nije relevantan kao izvor vijesti, a niti tonom kojim su tweetovi napisani ne odaje ozbiljnost.

 

Umjesto ljutnje i lamentiranja o novinarstvu, fanboyi Androida (kao i svake druge tehnologije), mogli bi se ohladiti i pratiti službene odgovore Googlea, poput onog da rade na problemu i da ga za sada ne mogu sigurno reproducirati, jer ni sami nisu posve sigurni o čemu je riječ. Nedavno je i status problema prebačen na kritično, što znači da programeri stvar smatraju vrlo bitnom.

 

Da je rješenje u isključivanju Facebook sinkronizacije, kako sugeriraju neki, problem bi davno bio riješen i Googleov bug report forum nebi bio toliko zatrpan trolovima (kao ova tema). Čekamo službeni odgovor Googlea, kao jedini ispravan.

 

Možeš dat neke linkove? Brzi search mi je pronašao

http://www.google.com/support/forum/p/android/thread?hl=en&tid=345259e6d424bad3&start=200 al tu je zadnja poruka u 10.mjesecu. Ako je to ispravljeno nakon toga, to bi značilo da 2.2.1 takav problem nema.

 

http://code.google.com/p/android/issues/detail?id=9392&colspec=ID%20Type%20Status%20Owner%20Summary%20Stars

 

16 godina
offline
Android nasumično šalje SMS poruke

thx - fakat je gušt čitat komentare ljudi. izgleda da jako puno ljudi vodi dvostruke živote {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke

Evo, ja bih se volio nadovezati na tvoje "činjenice". Imao sam HTC Legend i nisam htio napraviti sync s ničim osim google accountom, i to nakon nekog vremena mi se dva puta dogodio bug. Prvi puta sam dobio poruku, išao na reply i poruka je otišla drugoj osobi, što nije bilo nimalo ugodno u tom trenutku... drugi puta sam dobio poruku i htio nazvati tu osobu, odem na menu pa call, a on mi nazove sasvim drugu osobu.

 

E sad, reci ti meni, tko je tu kriv? Facebook sync koji nisam napravio, facebook aplikaciju koju nemam? Ili je možda IPAK Androidov messeging?

 

A BTW, imao sam taj mobitel jedno 4 mjeseca, i toliko bugova sam primjetio tijekom korištenja da ću jedno tisuću puta razmisliti prije nego idući puta Androida uzmem, jer iz MOJIH iskustava mogu reći samo da je vrlo bugovit i do sada najlošiji OS koji sam koristio na mobitelu... (koristio sam: Maemo, iOS, Android i Symbian)

13 godina
protjeran
offline
Android nasumično šalje SMS poruke

Iphone-u ne radi alarm, android šalje sms-e, a hotmail misteriozno briše poruke u inboxu.

 

Prihvatite da bug-ovi postoje i nastavite sa životom.

Nemam potpis.
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice