U Americi, za 300 baksa

poruka: 39
|
čitano: 7.690
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Americi, za 300 baksa".
16 godina
neaktivan
offline
U Americi, za 300 baksa

Kod nas je moguce dobiti vrhunski prijenosnik za te pare ,ali uplatom 1500 mjesecno kroz pola godine najmanje :)

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: U Americi, za 300 baksa
Strontium kaže...

Kod nas je moguce dobiti vrhunski prijenosnik za te pare ,ali uplatom 1500 mjesecno kroz pola godine najmanje :)

SmijehSmijehSmijeh

Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years.
16 godina
neaktivan
offline
U Americi, za 300 baksa

PlačPlačPlač...Amerika je u nekim stvarima predivna,za sve ostalo,tu je HrvatskaCoolNevinašce

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.7.2009 18:39 (Lion King).
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: U Americi, za 300 baksa
Lion King kaže...

PlačPlačPlač...Amerika je u nekim stvarima predivna,za sve ostalo,tu je HrvatskaCoolNevinašce

Nazalost vecinu prisutnih ovdje na forumu to ostalo ne zanima Osmijeh

Ivo. Govori ti Big Brother. To nije dovoljno dobar razlog.
15 godina
protjeran
offline
U Americi, za 300 baksa

i vistu dobiješ

kod nas samo vista tolko košta

di je prijenosnik

xD

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
U Americi, za 300 baksa

Kod nas je nesto u stilu - mala bara puna krokodila...

No, moze se to amerima. Oni ionako zive na 'grbaci' cijele planete. Tiskaju dolare bez pokrica i sve ce to tako ici, do odredjenog trenutka, a onda ce i oni lijepo morati uvesti poreze, akcize i ostalo.

Izmedju ostalog zato se i dogodila ova kriza...

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.7.2009 18:49 (Mrgud Veliki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
U Americi, za 300 baksa

Opak procesor...

 

Number of cores    1
Level 1 cache size 64 KB instruction cache, 64 KB data cache
Level 2 cache size 512 KB

 

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
U Americi, za 300 baksa

Amerika - ''Zemlja snova''

EVERYBODY LIES
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: U Americi, za 300 baksa
Elles D. kaže...

Opak procesor...

 

Number of cores    1
Level 1 cache size 64 KB instruction cache, 64 KB data cache
Level 2 cache size 512 KB

 

U svakom slučaju dere Atom  :-)

15 godina
offline
RE: U Americi, za 300 baksa

Kod nas, za te pare, možeš kupiti vibrator, pa se...

Every hole is a goal!
15 godina
neaktivan
offline
U Americi, za 300 baksa

Ovo mi miriše da vista nije orginal ali eto.nije loše ali za nekakvo igranje, slabo...

Je li istina ovo za prcesor??

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: U Americi, za 300 baksa
Šef kaže...

Amerika - ''Zemlja snova''

doista, dobro rečeno... zemlja snova... jer java je za nas pametne sa istoka... hm... bit će ponovnog odljeva mozgova u ameriku... žalosno, tako velika nacija, al mozgovno u manjini...

 

i wal mart je poznat po tome što prodaje jefitnu robu... al svakako ne bih zbog toga ameriku zvao zemljom snova...

16 godina
neaktivan
offline
U Americi, za 300 baksa

Pa kakav bi ti cpu htio za te novce. Kao što je već netko komentirao "Amerika: zemlja snova"

Ethical Hacking Community
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
U Americi, za 300 baksa

može se kod nas dobiti eee

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: U Americi, za 300 baksa
Bukva kaže...

Kod nas, za te pare, možeš kupiti vibrator, pa se...

 

 

hahhahaha najžešći komentar!

16 godina
offline
U Americi, za 300 baksa

Ma dobar je za surfanje i Office. Bolje i ne treba. Vazno graficka nije Intel onboard.

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: U Americi, za 300 baksa
Bukva kaže...

Kod nas, za te pare, možeš kupiti vibrator, pa se...

 

Ne znam sto je zalosnije, jel' ova cijena u SAD-u ili muska osoba koja zna koliko dodje vibrator...

16 godina
neaktivan
offline
U Americi, za 300 baksa

To se ne propušta ali budem propustio :) .

Da imam 1500 kn odmah bi išao u moje ruke .

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: U Americi, za 300 baksa
Mrgud Veliki kaže...
Bukva kaže...

Kod nas, za te pare, možeš kupiti vibrator, pa se...

 

Ne znam sto je zalosnije, jel' ova cijena u SAD-u ili muska osoba koja zna koliko dodje vibrator...

Ja sam bio inspiriran onim vicem o Muji i Todoriću kada su kupovali ženama poklone, a koliko dođe, iskreno, bilo je na blef... Ak ti veliš da sam pogodio cijenu, a morat ću ti vjerovati na riječ...

Every hole is a goal!
15 godina
neaktivan
offline
U Americi, za 300 baksa

Za sve koji neznaju taj vic.

 

Pričaju Mujo i Todorić šta su kupili ženama za Božić. Todorić kaže:

"Ja sam kupio Mercedes i haljinu."

Mujo kaže:

"Dobro haljina ali što će joj Mercedes?"

"Ako joj se haljina ne sviđa neka se odveze Mercedesom pa zamjeni.A ti?"

Mujo kaže:

"Kupio sam joj četku i vibrator."

Todorić kaže:

"Dobro četka ali što će joj vibrator."

Mujo kaže:

"Ako joj se ne sviđa četka, neka se jebe!"

Torrent je zakon!! S Linuxom dobiješ kuću, a s Windowsima samo prozore. Staistika: 4 žuta , 3 cr vena- obnavljam svakim novim kartonom
Moj PC  
3 0 hvala 6
15 godina
odjavljen
offline
RE: U Americi, za 300 baksa
Bukva kaže...

Ja sam bio inspiriran onim vicem o Muji i Todoriću kada su kupovali ženama poklone, a koliko dođe, iskreno, bilo je na blef... Ak ti veliš da sam pogodio cijenu, a morat ću ti vjerovati na riječ...

Eh, te vrtic fore... Nazalost, ti si rekao da vibrator dodje kao taj prijenosnik, a ne ja... A taj vic nema nikakve veze s ovime ovdje...

Ja nisam 'velio' da si pogodio cijenu, vec sam napisao da mi je zao muske osobe koja zna koliko dodje vibrator, jer ocito da ga je nabavaljala. E sada ili ga debelo lazes ili nemas pojma o cemu pises... To je pak druga strana medalje.

Biti ce da te pali broj tvoji postova ovdje... Sve u svemu, cudno... No, ne zelim se dalje raspravljati, jer nisam osoba kojoj je cilj nabijati postove ovdje.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.7.2009 21:23 (Mrgud Veliki).
15 godina
protjeran
offline
U Americi, za 300 baksa

Pročešljamo malo profil i biografiju prosjecnog hrvatskog gradanina…roden tamo pred kraj 50-ih ili tokom 60 godina prošlog nam minulog stoljeca, roditelji mu došli iz ruralne sredine, naselili se u dom prijašnjeg vlasnika koji je bio „državni neprijatelj“ i kontrarevolucionar i protivnik svih putova i puteljaka komunisticke revolucije, te su ga poslani na nudisticki otok zvani Goli otok ili je bio prisiljen otici u „ustašku“ emigraciju ili su ga jednostavno likvidirali. Naš prosjecni hrvatski gradanin odrastao je uz zvukove rock and rolla (ovisno o tome koliko je preko Eiserner Vorhang, ista mogla doprijeti do ušiju istog), gledao je western filmove želeci postati poput svog filmskog junaka-pobunjenog kravara(cordaša) s opasnim revolverima i mrkog pogleda koji kada te snimi jedino ti može pomoci ruska votka da se napiješ i ne upišaš od straha ili ti pak može pomoci pjevanje junackih prvoborackih pjesama iz NOB pocevši od pjesmice „…pioniri maleni, mi smo prava vojska…“  preko raznoraznih vrsta kola, do one „…racunajte na nas…“ i slicnih domišljatih uradaka povezanih sa ratnim dogodovštinama šumskih sabornika i gerilaca u stilu da sa tri metka skinu pet fašista, nacionalsocijalista ili pak domacih kvislinga, ovisno o tome koji ti dode na nišan…, nadalje naš prosjecni gradanin odrastavši u takvoj slobodi, da  prva sjecanja svoje adolescencije veže uz tzv. „zlatne godine“, kada su njegovi režimski roditelji od jedne place živjeli, a od druge gradili vikendice, kuce i kucerine(vile), ljetovali širom Jadrana od Piranskog zaljeva pa sve do Boke, prve traperice je dobio iz Trsta, završio je besplatno škole i fakultet i našao dobro placen posao u državnoj upravi-odnosno na državnim jaslama, i odjednom šok i nevjerica, tog dana  4.svibnja. 1980 umro je najveci sin svih naroda i nacionalnih manjina i jedan svijet se urušio i jedini izlaz se vidio u sintagmi: „i nakon njega, on“, ali medutim sudbina je htjela drugacije…došlo je do urušavanja poretka koji je obecavao raj na zemlji, novi covjek nije nikada stvoren, ali je došlo do takve moralne krize i mentaliteta kod ljudi i medu njima da se još ni dan danas narodi iza Željezne zavjese nisu opravili od toga.

        I sada zamislite pogled takvog našeg prosjecnog gradanina usmjeren ceznutljivo  na najrazvijeniju državu na svijetu, gdje se za relativno male novce dobiva puno više, nego kao u njegovom slucaju na njegovom primjeru. Što on jadan može, nego samo zavapiti raširenih ruku prema nebu i zaželjeti da se barem na tren vrati u sretne dana svoje mladosti kada je najvece tehnicko cudo bila perilica za rublje s dvije brzine iz Gorenja ili kalkulator tzv. digitron, koji je radio na suncevu svjetlost. Izmedu ostalog on danas psuje kao urbani rasist tokom vožnje svakog tko ima imalo jaci samovoz od njega ili bolju bracnu družicu na suvozacevom mjestu iz kojeg se cuje Thompson i „geni kameni“ i još povrh svega se krunica vidi na retrovizoru i šahovnica sa prvim bijelim poljem ili grb Herceg-Bosne, kada mu isti oduzme prednost, ne najavivši mu tu namjeru sa pokazivacem smjera.

Sada možemo zamisliti da li bi se jedan pripadnik Sjedinjenih Država mijenjao sa takvim našim prosjecnim junakom koji danas medutim živi malo gore, nego prije, ali ima osigurani posao na racun premalog državnog proracuna u državnoj upravi, stan otkupljen pod netržišnim uvjetima pocetkom 90-ih, solidnu zdravstvenu zaštitu na racun skupe neodržive države, mirovine opet na racun države kojoj je tokom života samo uzimao, kada bi naš Amerikanac sve to vidio i zakljucio da bi se možda radije odrekao demokracije i njezin sloboda,  americkog blagostanja, pricao o junackom gradanskom ratu i football-a i prihvatio parazitski odnos podobne kaste, koja je stekla gore navedeno na racun buducih generacija, prolivene nedužne krvi  tzv. „nepodobnih“, uz to što bih sada takav Amerikanac morao biti suocen sa fašistickom popularnom glazbom kod nas( npr. Thompson), novac bi mu se zvao „Kuna“-cista punokrvna fašisticka valuta, stalnim spominjanjem nekih jama gdje je bacen tzv. okupator bez suda, poslije rata, uz stalnu kriminalizaciju NOB-a i od strane klerofašista pa sve do ruralnih naglo obogacenih pojedinaca?

P.S. Ispricavam se na gramatickim greškama…zato mislim da je nabolje pisati na korijenskom jeziku( NE po Vuku!) uz korištenje što više domacih rijeci, da zaštitimo  jezik od uljeza koji da su živjeli na kontinentu Sjeverna Amerika(izuzevši otok Kubu), bi odavno bili u rezervatu.

...A grad, za nj ne brinite, on je sve vrijeme bio u vama. Samo skriven. Da ga krvnik ne nađe. Grad - to ste vi. S.Glavašević
 
3 9 hvala 0
15 godina
offline
RE: U Americi, za 300 baksa
Mrgud Veliki kaže...

Eh, te vrtic fore... Nazalost, ti si rekao da vibrator dodje kao taj prijenosnik, a ne ja... A taj vic nema nikakve veze s ovime ovdje...

Ja nisam 'velio' da si pogodio cijenu, vec sam napisao da mi je zao muske osobe koja zna koliko dodje vibrator, jer ocito da ga je nabavaljala. E sada ili ga debelo lazes ili nemas pojma o cemu pises... To je pak druga strana medalje.

Biti ce da te pali broj tvoji postova ovdje... Sve u svemu, cudno... No, ne zelim se dalje raspravljati, jer nisam osoba kojoj je cilj nabijati postove ovdje.

 

 

 

Da si žensko, reko bih ti dani u mjesecu, ali...

Jel ti shvaćaš što je humor i zafkrancija? Ja sam napisao to što sam napisao, jer je i sam članak takvog karaktera, bar sam ja dobio takav dojam - šaljiv, malo-off i tako. Da se bavi kretanjem cijena na američkom tržištu, zasigurno ne bih tako nešto niti pomislio.

Pa šta da i znam koliko dođe vibrator? Pa kakve to veze ima? Znaš ja pored tog nabijanja postova, isto tako nabijam i promile u krvi na rođendima i zabavama, gdje se znaju takve stvari, iz fore, kupovati. Evo, pa meni vise porek računala muške tange koje su mi prije mjesec i po kolegice s faksa kupile za rođendan... I šta sad?

Iskreno, ne znam koliko dođe vibrator, ali, recimo znam koliko dođe muški striper. I po tom tvom ja sam plaćao striperu za lapdance... E, nisam. Nego je bio frendov rođendan, platili i striptizetu i stripera. Izveli show gdje ga striptizeta sveže za stolicu, prekrije mu maramom oči, dođe muški striper, par minuta pleše mu u krilu i onda skine povez s očiju. Meni je izgledalo fora i smješno, tako su i drugi smatrali, skupili lovu i izveli.

 

A to što si ti, izgleda, seksualno ugrožen i pokušavaš liječiti svoje komplekse preko mene, a slušaj, ako te to zabavlja ili ti nabija ego, a nema problema. Meni si pomalo smješan, i u isti tren mi te je i pomalo žao.

 

 

Wow, Garfield, na čemu si ti? Namigiva

Every hole is a goal!
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.7.2009 21:45 (Bukva).
15 godina
neaktivan
offline
U Americi, za 300 baksa

za 1500kn dobiješ laptop koji kod nas nabaviš za 4k kn. predobro, da mi je biti amerikanac...bio bi glup hehe

lijepo njima, mi moramo dići kredit za kruh dok oni kupe laptop ko mi žvaku. ajmo, migracija, destinacija-amerika!

ovo bi bilo dobro uvesti u školu za zamjenu knjiga i tako ga imati nekoliko godina.

Čekamo...10.11.09.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
U Americi, za 300 baksa

Ljudi evo upravo citam ovo o laptopu za 1500 kn i nemogu vjerovat, mozda bas zato sto sam trenutno na odmoru u kanadi tocnije u vancouveru, vidim da pise da je to u americi u wallmartu, ali i ovdje u kanadi ima wallmart, ja sam bio u njih nekoliko ovdje, ali neznam jeli se ta ponuda odnosi samo na ameriku ili ce biti u svim lancima wallmarta jer ako bude idem si sigurno upiknuti jednog!

Vrbovec
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: U Americi, za 300 baksa

USA ti nije daleko od Vancouvera. 

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
16 godina
neaktivan
offline
U Americi, za 300 baksa

da, da, amerika je zakon! kako da ne!!!

imaju jeftine aute, hranu, racunala,....

ali, probajte kupiti nekretninu!

probajte otici kod doktora ili mozda bolnicu!! e nece moci ako nemas neko opako osiguranje, a to kosta!!!! da li kod nas netko placa nekoliko tisuca $$$ mjesecno za zdravstvveno?! NE, ali u americi je to normalno!

koliko se kod nas placaju skole? 0 kn, 0$$, amerika -> puno $$$$

zato nemojte se zavaravati da je tamo sve bas tako divno!

ima i super svari ali ima i jako losih.

Moj PC  
2 1 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
RE: U Americi, za 300 baksa
borgware kaže...

USA ti nije daleko od Vancouvera. 

 Da ali mi je problem sto nemam vizu, jer za kanadu su nedavno ukinute pa sam bez problema dosao na odmor, ali za SAD su jos uvijek potrebne,

nadam se da ce ih biti i ovdje u ponudi, sad cu koji dan otici pogledati samo samo da ovdje nebudu skuplji i bit ce dobro!

 

P.S jel zna mozda netko dali ima jos nekih takvih stvari ovdje a da su jeftinije nego kod nas, recimo ja sam gledao iphone 3gs 16gb dode 690 CAD a to je negdje oko 3000kn pa mi se cini da se i to isplati uzeti.

Vrbovec
15 godina
neaktivan
offline
RE: U Americi, za 300 baksa
sasa kaže...

da, da, amerika je zakon! kako da ne!!!

imaju jeftine aute, hranu, racunala,....

ali, probajte kupiti nekretninu!

probajte otici kod doktora ili mozda bolnicu!! e nece moci ako nemas neko opako osiguranje, a to kosta!!!! da li kod nas netko placa nekoliko tisuca $$$ mjesecno za zdravstvveno?! NE, ali u americi je to normalno!

koliko se kod nas placaju skole? 0 kn, 0$$, amerika -> puno $$$$

zato nemojte se zavaravati da je tamo sve bas tako divno!

ima i super svari ali ima i jako losih.

 Ovo je stvarno istina, ja sam trenutno u kanadi na odmoru i stobom se slazem u potpunosti.

U americi je vjerovatno ista situacija kao i u kanadi, ako ne i gora,

ali ja znam da ovdje u vancouveru ljudi daju samo 3000CAD godisnje zato sto im je kuca na drzavnoj zemlji, pa onda je tu zdravstveno, osiguranje kuce, skole su abnormalno skupe, alkohol je zabranjen na javnim mjestima i moze ga se kupiti jedino u posebnim trgovinama namjenjenim samo za alkohol a kad udes unutra ima da se onesvjestis kad vidis racun za nekoliko piva, pa tu su onda i cigarete koje su najjeftinije 10CAD.

Ali istina je i to da je ovdje minimalna placa 8 CAD po satu sto je za mjesec dana oko 6000kn ali to je za one najjadnije poslove i ja neznam dali uopce tko ima takvu placu, ovdje vam je prosjecna placa 20 CAD pa vi izracunajte(15000kn mjesecno),ovdje vam jedna prosjecna obitelj ima po 2 auta.

pa onda ruku na srce nije ovdje ni tako lose,

tako da ovdje sve u svemu nije niti lose!

 

Vrbovec
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2009 1:58 (Raptoxx).
16 godina
offline
U Americi, za 300 baksa

Za razliku od amerike, Kanada ima "besplatnu" zdravstvenu zaštitu, na sličan način na koji ju imamo i mi - radni narod odvaja od plaće da bi se bilo tko mogao liječiti u slučaju bolesti, a da mora platiti samo neku minimalnu sumu za to liječenje. Ameri nemaju takva izdvajanja, nego kad si bolestan, čak i običan pregled kod doktora plaćaš pristojne novce. Zato je kod njih popularno naručivati lijekove preko interneta, jer ne plaćaju doktora, samo je problem u postavljenoj dijagnozi koju najčešće ljudi sami postave - pa kupe neadekvatne lijekove i naprave još veće sranje.

Iskreno, ne bih želio živjeti u takvoj zemlji, samo zbog tog nehumanog principa rada primarne zdravstvene zaštite. Da, kapitalizam, ali bih postavio nekakvu osnovnu humanost ispred novaca, a kod njih je sve podređeno gospodinu dolaru.

Što se laptopa tiče, cijena je onakva kakvu zaslužuje - kao i kod Macova, u stvarnosti plaćate brand name i brand komponenti, a sve se proizvode u par tvornica na svijetu Nevinašce.

Bunite se na procesor - a ona kažete da fala bogu grafička nije Intelova onboard - nego kakva je ova nego onboard, kao prvo, a kao drugo, sa ovim procesorom vam je svejedno koja grafička vam je u laptopu - eventualni plus bi bile bolje kontrole za TV out, i to je sve.

Lap je pristojan za sekundarno računalo koje bih recimo dao kćeri za Facebook i MSN, a kad bih išao na put/odmor, ponio ga sa sobom da imam pristup netu / remote desktop / putty i stovarište fotografija sa fotoaparata, eventualni Bejeweled i Civilizaciju II Smijeh

I thought my Uncle Tommy was wearing black socks, but when I looked at them closely, they were just very, very, very, very, very, very, very, very, very dark blue.
Moj PC  
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice