22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu

poruka: 40
|
čitano: 4.328
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu".
15 godina
offline
22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu

I mene je osvojio nasprem konkurencije (koje btw i nema)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
 
11 0 hvala 0
13 godina
offline
22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu
usporedbe radi apple bi u tom slucaju samo sa iPadom napravio promet kao citavi google i skoro kao Msoft 750$ prosjecna iPad cijena x 22 milijuna = 16.5 milijardi $ ... stravicno, zasto se u koncaru nisu toga sjetili, izvadili bi iz krize hrvatsku i bosnu :D :O
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu
zato sta koncar nema ime Apple
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
14 godina
offline
22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu

Koliko god mnogi pričali negativno o zatvorenosti i malom izboru iuređaja ispalo je da je to jako velika prednost

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: 22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu
Mitch kaže...
zato sta koncar nema ime Apple

 

da je to bar tako lako, stavis logo i prodaje se ...
13 godina
offline
Re: 22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu
Ezio kaže...

Koliko god mnogi pričali negativno o zatvorenosti i malom izboru iuređaja ispalo je da je to jako velika prednost

 

prednost i mana, u ovom slucaju puno vise pluseva nego minusa.
15 godina
offline
Re: 22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu
Mitch kaže...

I mene je osvojio nasprem konkurencije (koje btw i nema)

Da jer je Apple tužio svu konkurenciju. Sad će prodati masu uređaja (jer drugih niti nema), pa se onda hvaliti sa tim rezultatima.

Istina konkurencija si je sama kriva (osobito Samsung), jer kopira sve od iPad-a (sučelje, koje da su ostavili po defaultu bi imalo potpuno drugačiji identitet, a ne da su ga namjerno kopirali), iako za to nema potrebe.

 

Priznajem da je iPad trenutno jedini pravi "PAD" u prodaji (iako ga ja ne bi nikad kupio)

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
14 godina
protjeran
offline
22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu

Alene, mozes li mi samo reci koliko je ukupno prodano ovih iPad-a (i prvog i drugog)?

 

Ukoliko netko drugi ima tu informaciju, neka mi je da odmah.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu
Prema Wikipedii (a izvor su objave Apple-ovih rezultata) cca. 30 miliona komada (14.8 miliona iPad-a i 15 miliona iPad 2).
14 godina
protjeran
offline
Re: 22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu
maxym kaže...
Prema Wikipedii (a izvor su objave Apple-ovih rezultata) cca. 30 miliona komada (14.8 miliona iPad-a i 15 miliona iPad 2).

 

Eto ga, prema tim brojkama svaki 231. covjek ima jedan iPad, dakle, u Zagrebu koji ima otprilike 750 000 stanovnika 3246,7 iPad-a odnosno 0,0043 po stanovniku.

 

Trebao sam racunati na primjeru Sarajeva, tako bi procijenio koliko ljudi s Ipad-om sretnete kad prodjete Ferhadijom i Titovom.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
15 godina
neaktivan
offline
22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu

Sve OK...

 

jedino meni ne paše ta apple "atmosfera..."
((Šminka sa nečistom karmom))

nema više prave ribe u bistroj vodi... svi mi prodaju što mi ne treba...
... i još' me uvjeravaju da ako kupim apple da ću bolje fukat.

zato mi i ide tako .... loše... jel' da izvadim ipad u kafiću sve bi se ovlažile... a ovako sa HTC-om i nemam neke sreće.
sad su u modi samo skupi nepotrebni uređaji, možda kao vrsta nakita (i ovaj CASNIO sat kojeg imam je na pragu tog svijeta)
a možda jednog dana opet postane ultra turbo popularno izrezati usnice i ubaciti okruglu drvenu pločicu u čvalje.
a onaj koji će imati najveću... ujedno će i najbolje fukati...

definitivno nisam sa ovoga svijeta... K-PAX mi je bliži...

 
6 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: 22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu
grzzi kaže...
 zasto se u koncaru nisu toga sjetili, izvadili bi iz krize hrvatsku i bosnu :D :O

He he da kojim slucajem ima financijsku moc da se reklamira u svakoj seriji i 90 % hollywoodskog filma te it portalima.Naravno da i mogu opce prismrdeti nekom od izrabljivca divova kaj proizvode masovka dijelove po Kini koji bi osigurali opskrbnu liniju opet bi zajeb... to prvom prilikom.

Brzo bi dobit otisla na bonuse menadjemntu, lizinge za aute, podobne rodjacke kooperante sa uredskim potrepstinama po svemirskim cijenama......a ne na daljne jacanje i R&D 

He he ali bilo bi odlicno jedan svjetski brand mimo Davor Brand Sukera 

Vec vidim RadePad sa crveno-bijelim kockicama na kucistu

13 godina
offline
22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu

Do sad je prodano nešto preko 30 miljuna komada.

 

Mislim da je brojka blagi Hype obzirom na crnu jesen i zimu ... to bi značilo preko 20 milijardi samo od prodaje iPada i povezanog biznisa ( aplikacije, dodaci ) ... obzirom da je iPhone i dalje puno jači biznis + sve ostalo, koliko bi apple trebao prijaviti prometa u novogodišnjem kvartalu ? 60 milijardi barem ... mislim da će 15 - 18 miljuna biti brojka, ali više će se moći reći kad se vide brojke za  7,8 i 9. mjesec ...tko zna...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: 22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu
maxym kaže...
Prema Wikipedii (a izvor su objave Apple-ovih rezultata) cca. 30 miliona komada (14.8 miliona iPad-a i 15 miliona iPad 2).

Nema šanse onda da prodaju 22 mil. u samo jednom kvartalu. Možda je tip mislio da će skočiti sa 15 na 22, a ne 22 samo u jednom kvartalu?

13 godina
protjeran
offline
22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu

Sad čekamo samo Alena sa njegovim komentarima pa da flame war počne :)

 
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: 22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu

Jako me živcira učestalo silovanje riječi "ekosustav" u potpuno neprimjerenom kontekstu....

13 godina
offline
Re: 22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu
zoki.zlikowski kaže...
maxym kaže...
Prema Wikipedii (a izvor su objave Apple-ovih rezultata) cca. 30 miliona komada (14.8 miliona iPad-a i 15 miliona iPad 2).

Nema šanse onda da prodaju 22 mil. u samo jednom kvartalu. Možda je tip mislio da će skočiti sa 15 na 22, a ne 22 samo u jednom kvartalu?

Ima šanse al osobno mislim da je prenapuhano za desetak dvadeset posto ...

 

u zadnjem su prodali cca 10 miljuna, u tekućem (7, 8 i 9. mjesec ) ako ode recimo 12 i onda ide taj o kome se priča valjda ( 10, 11 i 12. mjesec ) koji zapada kad je božićna strka i kad apple tradicionalno prijavljuje skoro duplo veći promet od standardnog kvartala ... dakle moglo bi biti ukoliko ne bude frke sa ekonomijom globalno i u USA i nemira ... al ja nekako mislim da nam se svima crno piše na jesen i zimu tako da bi i prodaja mogla podbaciti.

 

U svakom slučaju to bi bile brijke u okviru predviđanja za ovu godinu i sljedeću ... dakle cca 40-50 miljuna iPada za 2011 i cca 60-80 za 2012. neznam ima li iti jedna firma ovakav prihod od jednoh ekosustava {#} ( daj bolju riječ ), dakle jednog proizvoda i povezanih usluga ... osim sirove nafte. Mislim da ne, niti blizu. Nadrealno mi to zvuči.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2011 16:10 (grzzi).
15 godina
offline
Re: 22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu
Aldo kaže...

Jako me živcira učestalo silovanje riječi "ekosustav" u potpuno neprimjerenom kontekstu....

 

U potpunosti se slažem.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2011 16:10 (maxym).
13 godina
neaktivan
offline
22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu

Meni je glupo koristiti mobilni OS na tako velikom ekranu.Hocu pravi OS, a ne igracku.iOS mi je super na iPhonu i nemam zamjerki, ali jednostavno to nije dovoljno za ovakav uredjaj.

http://www.youtube.com/watch?v=5Fm7jmkHAxs&feature=feedlik
Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: 22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu
no tengo dinero kaže...

Meni je glupo koristiti mobilni OS na tako velikom ekranu.Hocu pravi OS, a ne igracku.iOS mi je super na iPhonu i nemam zamjerki, ali jednostavno to nije dovoljno za ovakav uredjaj.

Ti nisi dobio memo o fuziji iOS-a i OSX-a koja je u toku? {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: 22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu
qube kaže...

Sad čekamo samo Alena sa njegovim komentarima pa da flame war počne :)

Taj je izgubia život s apple-om.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2011 16:50 (razorst3).
13 godina
protjeran
offline
Re: 22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu
razorst3 kaže...
qube kaže...

Sad čekamo samo Alena sa njegovim komentarima pa da flame war počne :)

Taj je izgubia život s apple-om.

Hahahahahahahahaha, al si me nasmijao jaoo :D

13 godina
protjeran
offline
Re: 22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu
drveni krastavac kaže...

Sve OK...

 

jedino meni ne paše ta apple "atmosfera..."
((Šminka sa nečistom karmom))

nema više prave ribe u bistroj vodi... svi mi prodaju što mi ne treba...
... i još' me uvjeravaju da ako kupim apple da ću bolje fukat.

zato mi i ide tako .... loše... jel' da izvadim ipad u kafiću sve bi se ovlažile... a ovako sa HTC-om i nemam neke sreće.
sad su u modi samo skupi nepotrebni uređaji, možda kao vrsta nakita (i ovaj CASNIO sat kojeg imam je na pragu tog svijeta)
a možda jednog dana opet postane ultra turbo popularno izrezati usnice i ubaciti okruglu drvenu pločicu u čvalje.
a onaj koji će imati najveću... ujedno će i najbolje fukati...

definitivno nisam sa ovoga svijeta... K-PAX mi je bliži...

Predobar post {#}

Oblik uvečanog iPhonea iz budućnosti.
15 godina
offline
22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu

To se zove proizvod i to se zove posao ...

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu

A gdje je onaj iPad killer s webOS-om zvan TouchPad?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu

kuda ide ovaj svijet ... da im kaze Apple skoci s'mosta skocili bi boga mi ...

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: 22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu
htc_fan kaže...

kuda ide ovaj svijet ... da im kaze Apple skoci s'mosta skocili bi boga mi ...

 

 

bolje skočit s mosta nego imati htc plastičnjak u džepu ..

12 godina
neaktivan
offline
22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu

Ipad je dobar proizvod i prava je steta sto ga ogranicavaju. meni je puno drazi android honeycomb, a ima dosta vrhunskih uredjaja samo sto kod nas na trzistu forsiraju apple. A i trgovci na pult stave samo ipad, a ostali tableti su iza vitrine pa si ti misli kako rade. ( u chipoteci i vemilu acer iconia jedva da se vidi, a uredjaj je odlican, da ga izloze upaljenog mozda bi i prodali kojega ) 

Imam iphone i radio sam na ipadu i to je stvarno samo veliki iphone. Dobar uredjaj ali pun ogranicenja. Nema usba, sugavi itunes i njegove kvacice umjesto normalnog copy paste. nema dodatnu memorijsku karticu, blutooth prakticki beskoristan jer ne kuzi nijedan drugi uredjaj i jos hrpa nedostataka. Steta jer je vrlo kvalitetno napravljen, a i jasno mi je da su nedostaci u komercijalne svrhr, ali to mene kao otvorenog korisnika smeta ( npr moram prebacivati svaki moj divx u mpeg4 pa onda u posebnom programu mergat subtitle da bi mogao gledati na iuredjaju, a to mi se stvarno neda.

 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: 22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu
no tengo dinero kaže...

Meni je glupo koristiti mobilni OS na tako velikom ekranu.Hocu pravi OS, a ne igracku.iOS mi je super na iPhonu i nemam zamjerki, ali jednostavno to nije dovoljno za ovakav uredjaj.

  modbook, postoji debelo duze od ipada i za razliku od ipada, je posteni appleov tablet

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
13 godina
neaktivan
offline
Re: 22 milijuna iPada u četvrtom kvartalu
grimyHR kaže...
no tengo dinero kaže...

Meni je glupo koristiti mobilni OS na tako velikom ekranu.Hocu pravi OS, a ne igracku.iOS mi je super na iPhonu i nemam zamjerki, ali jednostavno to nije dovoljno za ovakav uredjaj.

  modbook, postoji debelo duze od ipada i za razliku od ipada, je posteni appleov tablet

  Ma znam, ali to je skupo i glomazno.

http://www.youtube.com/watch?v=5Fm7jmkHAxs&feature=feedlik
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice