Western Digital Black Dual Drive

poruka: 6
|
čitano: 2.067
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Western Digital Black Dual Drive".
13 godina
offline
Western Digital Black Dual Drive

Nije baš objašnjeni jel to:

a) Pravi dual drive (posebno SSD , posebno HDD), pa možeš birati gdje ćeš smjestiti OS i softver , a gdje podatke

b) Hibridni dual drive - možeš birati gdje ćeš snimiti OS, ali se dio SSD-a koristi kao hibridni dio HDD-a (kao onih 4 do 8GB kod ostalih hibrida)

c) Samo hibrid , ali s velikim SSD dijelom (vidiš kao jedan disk, a on sam odlučuje gdje će što smjestiti)

Ja osobno bi najviše volio b varijantu...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Western Digital Black Dual Drive

Zašto kaže "Black Dual Drive moći će se koristiti samo na operativnim sustavima Windows"? Zar ne možeš instalirati Linux? Šta mu treba nekakav driver za disk?

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Western Digital Black Dual Drive

Zato jel ovo nije hibrid koji koristi SSD komponentu kao cache ,već se hdd komponenta mora softverski ''otključati'' posebnim WD softverom nakon instalacije Windowsa.

 

Kratko i jasno - preskupa igračka ,namjenjena SAMO za Windowse. WD Black2

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.11.2013 11:24 (kizo2703).
16 godina
neaktivan
offline
Western Digital Black Dual Drive

Imam Seagateova 2 hibrida sa samo 4GB "SSD" i mogu rec da rade nesto brze nego obicni diskovi. Ali, tih 4GB je premalo i sam disk odlucuje sto ce gore pospremiti. Ako se ne varam posprema ono sto se najcesce korisit.

Ovaj WD sa 120GB je vec nesto. Ako se moze odlucit sto ce biti na SSDu onda je super.

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Western Digital Black Dual Drive

u cemu je fora, kosta vise nego SSD + HDD odvojeno,

a prespor je, pogotovo kad se koristi i SSD i HDD istovremeno

 

uglavnom smece nad smecima

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Western Digital Black Dual Drive
To je disk za ugradnju u notebook gdi ste ograniceni prostorom.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice