Uspješan Mac App Store

poruka: 10
|
čitano: 5.388
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uspješan Mac App Store".
12 godina
neaktivan
offline
Uspješan Mac App Store

Ma servis je katastrofalan. Koliko god kvalitetno bio napravljen AppStore za iPhone toliko je AppStore za Maca loš. Osim lošeg (sporog) sučelja što bih još mogao podnijeti, najgore je što nema niti jedne normalne aplikacije, pa čak niti uobičajenih (Skype, Firefox, Chrome i sl.), a kamoli Photoshopa, MS Officea i sl.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Uspješan Mac App Store

Nema libre offica + pretraživanje je katastrofa

go pirate bay go
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Uspješan Mac App Store
zoki.zlikowski kaže...

Ma servis je katastrofalan. Koliko god kvalitetno bio napravljen AppStore za iPhone toliko je AppStore za Maca loš. Osim lošeg (sporog) sučelja što bih još mogao podnijeti, najgore je što nema niti jedne normalne aplikacije, pa čak niti uobičajenih (Skype, Firefox, Chrome i sl.), a kamoli Photoshopa, MS Officea i sl.

 

koja izjeva pobogu! :D evernote, keynote, photoshop elements, Pixelmator, Opera, Numebers, AutoCad, FinalCut Prmemier Elements... to su valjda nenormalne aplikacije! 

jasno da jos nisu svi tamo, i sigurno nikada nece biti svi tamo dok OS X, ali i MS Office je najavljen za iducu godinu a za Skype sam siguran da nece trebati puno cekati! Ono sto je najbitnije u ovakvim konceptima distribucije softvera je taj da puno malih developera mogu plasirati svoje aplikacije, a tu se zna naci prilicno dobrih malih a korisnih aplikacija! naravno, takvih je bilo i prije, ali tesko su se probijali do mainstream i jos teze naplacivali svoje aplikacije! 

 

sto se fluidnosti same app store aplikacije tice i pretrazivanja, slazem se, moze i bolje!

13 godina
protjeran
offline
Uspješan Mac App Store

Ovaj app store skoro pa da isto izgleda kao ubuntu software centar.

 

Ne bi se čudio da ih na kraju apple tuži jer su imali slični dizajn prije njih (ubuntu prije apple-a), tzv, reverzno vremenska tužba s uključenom povredom reverzno vremenskog patenta. {#}

hacktivist
 
3 2 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Uspješan Mac App Store
Bypass kaže...

Ovaj app store skoro pa da isto izgleda kao ubuntu software centar.

 

Ne bi se čudio da ih na kraju apple tuži jer su imali slični dizajn prije njih (ubuntu prije apple-a), tzv, reverzno vremenska tužba s uključenom povredom reverzno vremenskog patenta. {#}

Ovaj appstore izgleda isto ko i ios appstore koji ipak malo duze postoji. Bolje trollati! ;)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Uspješan Mac App Store
kinsif kaže...
zoki.zlikowski kaže...

Ma servis je katastrofalan. Koliko god kvalitetno bio napravljen AppStore za iPhone toliko je AppStore za Maca loš. Osim lošeg (sporog) sučelja što bih još mogao podnijeti, najgore je što nema niti jedne normalne aplikacije, pa čak niti uobičajenih (Skype, Firefox, Chrome i sl.), a kamoli Photoshopa, MS Officea i sl.

 

koja izjeva pobogu! :D evernote, keynote, photoshop elements, Pixelmator, Opera, Numebers, AutoCad, FinalCut Prmemier Elements... to su valjda nenormalne aplikacije! 

jasno da jos nisu svi tamo, i sigurno nikada nece biti svi tamo dok OS X, ali i MS Office je najavljen za iducu godinu a za Skype sam siguran da nece trebati puno cekati! Ono sto je najbitnije u ovakvim konceptima distribucije softvera je taj da puno malih developera mogu plasirati svoje aplikacije, a tu se zna naci prilicno dobrih malih a korisnih aplikacija! naravno, takvih je bilo i prije, ali tesko su se probijali do mainstream i jos teze naplacivali svoje aplikacije! 

 

sto se fluidnosti same app store aplikacije tice i pretrazivanja, slazem se, moze i bolje!

Ja sam veliki Appleovac, ali ovo je najlošiji njihov proizvod nakon iTunesa. AutoCad koji spominješ nije pravi AutoCad, Photoshop koji spominješ nije pravi Photoshop, nema Dreamweavera niti ostalih Adobeovih alata, nema browsera osim Opere, nema SQL klijenata, MS Officea, DivX playera, ma neću dalje niti nabrajati. Od programa koje imam instalirane na kompu samo 10% ih ima na App Storeu.

 

14 godina
offline
Re: Uspješan Mac App Store
zoki.zlikowski kaže...
kinsif kaže...
zoki.zlikowski kaže...

Ma servis je katastrofalan. Koliko god kvalitetno bio napravljen AppStore za iPhone toliko je AppStore za Maca loš. Osim lošeg (sporog) sučelja što bih još mogao podnijeti, najgore je što nema niti jedne normalne aplikacije, pa čak niti uobičajenih (Skype, Firefox, Chrome i sl.), a kamoli Photoshopa, MS Officea i sl.

 

koja izjeva pobogu! :D evernote, keynote, photoshop elements, Pixelmator, Opera, Numebers, AutoCad, FinalCut Prmemier Elements... to su valjda nenormalne aplikacije! 

jasno da jos nisu svi tamo, i sigurno nikada nece biti svi tamo dok OS X, ali i MS Office je najavljen za iducu godinu a za Skype sam siguran da nece trebati puno cekati! Ono sto je najbitnije u ovakvim konceptima distribucije softvera je taj da puno malih developera mogu plasirati svoje aplikacije, a tu se zna naci prilicno dobrih malih a korisnih aplikacija! naravno, takvih je bilo i prije, ali tesko su se probijali do mainstream i jos teze naplacivali svoje aplikacije! 

 

sto se fluidnosti same app store aplikacije tice i pretrazivanja, slazem se, moze i bolje!

Ja sam veliki Appleovac, ali ovo je najlošiji njihov proizvod nakon iTunesa. AutoCad koji spominješ nije pravi AutoCad, Photoshop koji spominješ nije pravi Photoshop, nema Dreamweavera niti ostalih Adobeovih alata, nema browsera osim Opere, nema SQL klijenata, MS Officea, DivX playera, ma neću dalje niti nabrajati. Od programa koje imam instalirane na kompu samo 10% ih ima na App Storeu.

 

To je problem developera tih aplikacija što ih nisu stavili na Store. Vjerojatno AppStore nije dovoljno zaštićen protiv pirata jer ne smije biti aktivacijskih kodova i sl. AFAIK

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
15 godina
neaktivan
offline
Re: Uspješan Mac App Store

Mislim da veći problem developerima profesionalnih aplikacija (AutoCAD, Photoshop, ...) predstavlja činjenica da Apple uzima 30% od cijene.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
15 godina
neaktivan
offline
Re: Uspješan Mac App Store
hrx kaže...

Mislim da veći problem developerima profesionalnih aplikacija (AutoCAD, Photoshop, ...) predstavlja činjenica da Apple uzima 30% od cijene.

Mac App Store je super za "manje" aplikacije koje bi inače puno teže došle do publike. PS i CAD ne kupuješ impulzivno kad ti je dosadno...

Y'know Fry, of all the friends I've had, you're the first!
12 godina
offline
Uspješan Mac App Store

Koji glupi post OPa

 

Postoji ogranicenje cijene (vjerojatno zbog karticnih kuca), a profi alati kostaju vise tisuca dolara. Osnovni razlog postojanja AppStorea je povecanje trzista, a bome nitko kome treba Photoshop nece ga propustit kupit zato sto ga nema na AppStoreu.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice