Testirali smo iPad!

poruka: 332
|
čitano: 60.391
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Testirali smo iPad!".
16 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
Oldy kaže...

ma nula bodova :p

 

 

to samo klinci sline za tim valjda, nema meni do fizičkih tipki za unos ni na računalu ni na mobitelu....

 

 

štapiče prepuštam kinezima i njima srodnim...

 

 

i kvragu dosta bi bio samo doktor petric pored njega, ne morate dokazivati istinost toliko detaljno na svakoj slici, vjerujemo mi vama hehe

Zapravo S. Jobs i ti imate isto mišljenje Smijeh

 

http://www.engadget.com/2010/04/08/jobs-if-you-see-a-stylus-or-a-task-manager-they-blew-it/

A.
14 godina
protjeran
offline
RE: Testirali smo iPad!
@shai
siris dezinformacije posto sa sim karticama radi samo 3g verzija. Naravno da ti ne treba sim kartica ako ces ici preko wifi-a na net.
Kako ti uopce mislis da bi se mogao spajat na net bez sim-a kad nije u wifi-u???
14 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!

Njemu svaka čast, uvečao je mobitel i radi odličan bussines, al ja ne pushim te fore, prestar sam već za njih :p

bug caruje, um klade valja
16 godina
offline
Testirali smo iPad!

jedino banana što ce sad to vip kod nas dobiti

šta se desilo t-mobajlo ?

ili je to ona caka.. svakome nešto

tko če sad imat i vip i tmobile pretplati.. jeah right, još jedan korak zašto hackirat ipad

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!

zato i svi napadaju taj uređaj jobs nije napravio nikakvu revoluciju,samo je uvećao iphone,to svi vide osim nabrijanih jabučara

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
16 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!

Znam da smo to već sto puta rekli, ali ne vidim svrhu ovakvom nefunkcionalnom uređaju. Praktički svaka web stranica ima Flash a Apple uređaji ga namjerno ne žele podržati, multitasking koliko vidim će tek biti moguć i to samo u onoj skupljoj verziji iPada. Ima toga još no nema svrhe...

Ti ameri bi stvarno svašta kupili samo im trebaš nešto dobro izreklamirat i oni ko muhe lete.

 

A i neznam zašto Petric nije lijepo javno opet rekao da je mana uređaju Flash, multitasking i dr... neznam zašto svi skrivaju vrlo važne nedostatke kao da taj Apple radi uređaje bogom dane...

Jedva čekam konkurenciju koji će ustvari nuditi laptop/netbook mogućnosti na tabletima, e to će se onda zvati pravi tablet.

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2010 14:35 (makopos).
16 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!
artfull kaže...
flash je super za prezentacije, igrice jednostavne i to ... za funkcionalni web je (skoro pa ) potpuno beskoristan.

Ne znam za što je točno sve flash, ali nije samo za igre; znaju se čak i grafovi naći u flashu po webu, ne znam što će im to, ali valjda je tako ljudima ljepše... :)

 

No svejedno, Appleova politika oko ovoga je prilično jasna i smiješno mi je uopće isticati nedostatak flasha kao prednost ili ne-tako-malu manu. Flash je tu, koristi se i Apple te u tome ograničava. Nažalost, ljudi su takvi kakvi jesu i iz nekog razloga prihvaćaju ograničenja koja im nameću kompanije željne zarade. Inače, kad smo već kod toga da je flash samo za igre - pa 75% aplikacija na apple storeu su igre. Mislim da je tu sve jasno...

Gledam te!
16 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!

Čovjek koji kaže da je Flash za igrice i jednostavne stvari očito nema pojma o Flash tehnologiji i nije ništa vidio niti proučio da bi bio kompetentan reći nešto više o toj tehnologiji.

Možda da pitam tog "znalca" u Flash tehnologiji, zašto u Americi se plaća Flash programer od $100k do $150k dolara na godinu, zato da radi jednostavne stvari ?

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2010 16:27 (makopos).
15 godina
protjeran
offline
RE: Testirali smo iPad!
evo za apple fanove i hejtere, uzivajte
http://www.newgrounds.com/portal/view/448565
http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!

T-Mobile je gdje je bio i prije iPada, dakle nigdje.

EDIT: Nestade citat :o

If a program actually fits in memory and has enough disk space, it is guaranteed to crash. If such a program has not crashed yet, it is waiting for a critical moment before it crashes.
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2010 17:38 (i542).
14 godina
neaktivan
offline
Testirali smo iPad!

Ma to je samo jedan veeliki iPhone koji nemoze uspostavljat pozive =P

And then... there will be cake...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
Ljudi ste skuzili da nista prvo od appla nije bilo bas najbolje. Recimo iPhone: tek 4 generacija ce vjerojatno donjet neke promjene ja se nada a tako ce biti i sa iPadom. Oni bi se to mogli ali zbog nekog glupog i cudnog razloga nezele
I'm soo SERIAL
16 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!
ManBearPig kaže...
Ljudi ste skuzili da nista prvo od appla nije bilo bas najbolje. Recimo iPhone: tek 4 generacija ce vjerojatno donjet neke promjene ja se nada a tako ce biti i sa iPadom. Oni bi se to mogli ali zbog nekog glupog i cudnog razloga nezele

Pa veća je zarada na 4 postepeno unapređivana uređaja nego na jednom dobrom.

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2010 18:34 (wyks).
14 godina
protjeran
offline
RE: Testirali smo iPad!
Veca zarada je glup i cudan razlo??
16 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!
ansha kaže...
Veca zarada je glup i cudan razlo??

Nije, ali onda ne bih osobno nikome preporučio da kupi v1 uređaj.

14 godina
protjeran
offline
RE: Testirali smo iPad!
Zasto ne bi preporucio nekome cije zahtjeve zadovoljava? Osobno mi fali samo usb, al tolko da je to dovoljan razlog da ga ne kupim.
16 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!
makopos kaže...

Čovjek koji kaže da je Flash za igrice i jednostavne stvari očito nema pojma o Flash tehnologiji i nije ništa vidio niti proučio da bi bio kompetentan reći nešto više o toj tehnologiji.

Možda da pitam tog "znalca" u Flash tehnologiji, zašto u Americi se plaća Flash programer od $100k do $150k dolara na godinu, zato da radi jednostavne stvari ?

Možda zato jer plaća programera nema veze s težinom i namjenom programa, nego sa zaradom koju isti donosi?

 

Nitko ne kaže da je izrada bilo čega u flashu jednostavna, jeftina, vremenski nezahtjevna ili bilo što slično. Dapače, da je jednostavnija, bilo bi i poželjnije... Stvar je samo u tome za što se flash trenutno koristi i koje sadržaje na netu možeš naći u flashu. Za bilo kakvu osnovnu produktivnost (servisi preko neta) flash je teški overkill i sasvim nepotreban. Ono za što se realno koristi je nekakva multimedia, a najčešće su to igre. Pa što? Stvar je samo u tome da su te igre konkurencija sadržajima distribuiranim preko aplleove trgovine (a kojih su 75% također igre), ništa više.

Gledam te!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
Ljudi ste skuzili da nista prvo od appla nije bilo bas najbolje. Recimo iPhone: tek 4 generacija ce vjerojatno donjet neke promjene ja se nada a tako ce biti i sa iPadom. Oni bi se to mogli ali zbog nekog glupog i cudnog razloga nezele
I'm soo SERIAL
16 godina
neaktivan
offline
Testirali smo iPad!

http://www.bhphotovideo.com/c/product/607713-REG/Sony_DPF_X1000_B_DPF_X1000_B_10_Digital_Wood.html

 

Tko da 250$ za ovo vjerojatno mu nije problem dati duplo vise za ipad.

 

Mislim da ce logmein biti killerapp za ipad. Lijepo se logiras na svoje osobno racunalo i radis sto god hoces. private cloud!

 

Volio bi kada bi ga iskombinirali i sa stylusom da ga se moze koristiti kao notes, nemora uopce ni prepoznavati tekst.

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Testirali smo iPad!

na jesen dolazi os 4.0 sa multitaskingom

fino su ga ukomponirali bez gubitka vijeka baterije i izgleda prilicno kul i efektno.

 

da nema usb, nema ovo, nema ono, ali isto tako nema ni konkurencije niti predhodnika u tom trzisnom

segmentu koji je apple izmislio

 

a posto svi cekate nezavisnu recenziju prilicno sam siguran da apple ne placa bugu.....

 

ili se varam i svi su clanovi jedne velke sekte...ako ce bit pozitivna recenzija onda je tako....

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Testirali smo iPad!

ipad na njuškalu

 

http://www.njuskalo.hr/macintosh/ipad-apple-oglas-1145781

 

http://www.njuskalo.hr/macintosh/ipad-apple-oglas-1143827

 

http://www.njuskalo.hr/macintosh/apple-ipad-16-gb-split-oglas-1135833

 

jesu li ovo realne cijene ovog proizvoda u RH???

 

cak mi je ok cijena od 500 dolara, ali 5000kn za ovo?!?!

 

 

znam da ovo nisu cijene ovlaštenih distributera, ali sudeci po ovome osnovni model bit ce iznad 5000kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!
toon kaže...

ipad na njuškalu

 

http://www.njuskalo.hr/macintosh/ipad-apple-oglas-1145781

 

http://www.njuskalo.hr/macintosh/ipad-apple-oglas-1143827

 

http://www.njuskalo.hr/macintosh/apple-ipad-16-gb-split-oglas-1135833

 

jesu li ovo realne cijene ovog proizvoda u RH???

 

cak mi je ok cijena od 500 dolara, ali 5000kn za ovo?!?!

 

 

znam da ovo nisu cijene ovlaštenih distributera, ali sudeci po ovome osnovni model bit ce iznad 5000kn

LOL 4500-5000kn za osnovni model od 16gb.

14 godina
neaktivan
offline
Testirali smo iPad!

lol da zapakiran i donesen iz amerike... 5k kuna... nebi da je sam isao po njega.... LOL   

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!

Zašto? Pa to je cijena ekskluzive. Siguran sam da će se naći netko tko će to kupiti i po toj cijeni, samo da bude prvi u selu. Niste valjda zaboravili najskuplju najbeskorisniju aplikaciju ikad? I am rich. Pa to je bila iPhone ekskluziva, cijena prava sitnica - 1000$. I što je najbolje, u 24 sata ih je prodano 8 komada :)

Gledam te!
14 godina
offline
Testirali smo iPad!

je odlicnoCool Mislim da cu si kupit jedan..Touchable!

Self Scientific Love Allah Feat Krondon Chase Infinite DJ Khalil Rap West HipHop The Self Science
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Testirali smo iPad!

A što pricate gluposti, svi bi mi to voljeli imati, bez obzira imalo to neku posebnu namjenu ili ne. Druga stvar je sto nitko ne zeli kupiti (pa ni ja).

Ja nemam potpis!?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!
kingmedo kaže...

A što pricate gluposti, svi bi mi to voljeli imati, bez obzira imalo to neku posebnu namjenu ili ne. Druga stvar je sto nitko ne zeli kupiti (pa ni ja).

I kaj bi mi sluzio? Da tipkam po ekranu pa da se nazivciram pa ga jos prebacim u tavan kod štakora?

Yeah right,cut the crap,ako to netko voli kupit ce si ako ne onda si nece kupit a ak bi ga dobio na dar sigurno bi ga prodao i kupio nes bolje(eo primjer,ja bi sebi grafu kupio)

Self Scientific Love Allah Feat Krondon Chase Infinite DJ Khalil Rap West HipHop The Self Science
14 godina
odjavljen
offline
RE: Testirali smo iPad!
Fake_Alert kaže...
kingmedo kaže...

A što pricate gluposti, svi bi mi to voljeli imati, bez obzira imalo to neku posebnu namjenu ili ne. Druga stvar je sto nitko ne zeli kupiti (pa ni ja).

I kaj bi mi sluzio? Da tipkam po ekranu pa da se nazivciram pa ga jos prebacim u tavan kod štakora?

Yeah right,cut the crap,ako to netko voli kupit ce si ako ne onda si nece kupit a ak bi ga dobio na dar sigurno bi ga prodao i kupio nes bolje(eo primjer,ja bi sebi grafu kupio)

Kao da ga dobiješ ne bi ti bilo zanimljivo par dana surfat isprobavat malo mogucnosti? A izmisljate, mrzite Apple i sad kao ništa njihovo nije dobro.

Ja nemam potpis!?
14 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!
kingmedo kaže...
Fake_Alert kaže...
kingmedo kaže...

A što pricate gluposti, svi bi mi to voljeli imati, bez obzira imalo to neku posebnu namjenu ili ne. Druga stvar je sto nitko ne zeli kupiti (pa ni ja).

I kaj bi mi sluzio? Da tipkam po ekranu pa da se nazivciram pa ga jos prebacim u tavan kod štakora?

Yeah right,cut the crap,ako to netko voli kupit ce si ako ne onda si nece kupit a ak bi ga dobio na dar sigurno bi ga prodao i kupio nes bolje(eo primjer,ja bi sebi grafu kupio)

Kao da ga dobiješ ne bi ti bilo zanimljivo par dana surfat isprobavat malo mogucnosti? A izmisljate, mrzite Apple i sad kao ništa njihovo nije dobro.

Kaj cu surfat bezveze na tom i  zivcirat se kad imam komp,cemu to?  I sta cu ga bezveze otpakiravat i palit kad sve sta on ima ima i komp 2x..Bolje ga zapakiranog prodat odmah i mila majka.

Self Scientific Love Allah Feat Krondon Chase Infinite DJ Khalil Rap West HipHop The Self Science
16 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
kingmedo kaže...
Fake_Alert kaže...
kingmedo kaže...

A što pricate gluposti, svi bi mi to voljeli imati, bez obzira imalo to neku posebnu namjenu ili ne. Druga stvar je sto nitko ne zeli kupiti (pa ni ja).

I kaj bi mi sluzio? Da tipkam po ekranu pa da se nazivciram pa ga jos prebacim u tavan kod štakora?

Yeah right,cut the crap,ako to netko voli kupit ce si ako ne onda si nece kupit a ak bi ga dobio na dar sigurno bi ga prodao i kupio nes bolje(eo primjer,ja bi sebi grafu kupio)

Kao da ga dobiješ ne bi ti bilo zanimljivo par dana surfat isprobavat malo mogucnosti? A izmisljate, mrzite Apple i sad kao ništa njihovo nije dobro.

Posjedovanje ili imanje neke stvari nije isto kao i 5 minutno znatiželjno drkanje po njemu da vidiš na što to liči.

 

I ne - ništa od njih mi nije (dovoljno) dobro. Jednostavno ne ispunjavaju one zahtjeve koje ja tražim.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.4.2010 16:32 (Paolo2612).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice