Tanji prijenosnici iz Applea

poruka: 36
|
čitano: 5.017
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tanji prijenosnici iz Applea".
16 godina
offline
Re: Tanji prijenosnici iz Applea
zoki.zlikowski kaže...
Pitanje za Applemrsce. Da li imate i isto misljenje o BMW-u? Mislim s obzirom da se Hyundai istih karakteristika moze kupiti za dva puta manje novaca.

 

Losa ti je poredba. Mozda da usporedis bmw i audija, samo sto audi kosta duplo manje, a jednake je kvalitete kao bmw, samo je brzi, ima quattro pogon itd itd. Ali bmw ima pearl boju.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tanji prijenosnici iz Applea
McD kaže...

Sve do trenutka kad ti zatreba iskopirati nekome nesto sa recimo  My Passporta na USB stick ili drugi disk, još ako koristiš USB miša ............

 

Zašto se vi svi toliko raspravljate oko jednog USBa kad sve što treba je upotrijebit Google ili Bing i nać ovu stranicu: http://www.apple.com/macbookair/features.html#connectivity

13 godina
neaktivan
offline
Re: Tanji prijenosnici iz Applea
idelovski kaže...
McD kaže...

Sve do trenutka kad ti zatreba iskopirati nekome nesto sa recimo  My Passporta na USB stick ili drugi disk, još ako koristiš USB miša ............

 

Zašto se vi svi toliko raspravljate oko jednog USBa kad sve što treba je upotrijebit Google ili Bing i nać ovu stranicu: http://www.apple.com/macbookair/features.html#connectivity

 

Da si čitao cijelu temu znao bi zašto {#} pogledaj donji post

 

Lisac1606 kaže...

A laptopi su inače nadogradivi? Ne sjećam se kad sam zadnji put koristio više od jednog USB porta, optički više niti ne ubrajam u opremu, isto kao ni floppy drive.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.11.2011 1:45 (McD).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tanji prijenosnici iz Applea
Nisam mislio konkretno na tebe vec općenito na sam tok teme. A nabrojao sam par stvari koje se često ponavljaju. Jedino ako se nisi prepoznao u nekoj, a nadam se da nisi.
''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tanji prijenosnici iz Applea
McD kaže...
idelovski kaže...
McD kaže...

Sve do trenutka kad ti zatreba iskopirati nekome nesto sa recimo  My Passporta na USB stick ili drugi disk, još ako koristiš USB miša ............

 

Zašto se vi svi toliko raspravljate oko jednog USBa kad sve što treba je upotrijebit Google ili Bing i nać ovu stranicu: http://www.apple.com/macbookair/features.html#connectivity

 

Da si čitao cijelu temu znao bi zašto {#} pogledaj donji post

 

Lisac1606 kaže...

A laptopi su inače nadogradivi? Ne sjećam se kad sam zadnji put koristio više od jednog USB porta, optički više niti ne ubrajam u opremu, isto kao ni floppy drive.

 

 

Čitao sam cijeli tijek rasprave i zato mi je sve bilo čudno. Čemu cijela rasprava ako uređaj nema jedan usb? To što netko misli da je i jedan dovoljan nije pretjerano važno, osim možda njemu. S druge strane, vidim da je Allen nekom napisao točno ono što sam ja htio tebi tak da je cijela tema otišla u twilightZone smijeru.

12 godina
offline
Re: Tanji prijenosnici iz Applea
tnakir kaže...
Losa ti je poredba. Mozda da usporedis bmw i audija, samo sto audi kosta duplo manje, a jednake je kvalitete kao bmw, samo je brzi, ima quattro pogon itd itd. Ali bmw ima pearl boju.

 

Ali ne radi se tu samo o pearl boji. Dok na nekom drugom laptopu ne vidim tastaturu, touchpad i kuciste slicne kvalitete, nema se sto pricati da je prednost samo u dizajnu. A bome i ne treba trositi puno vremena na hrvatske cijene.

 

Trenutno touchpad i gesturei za swipeanje izmedju desktopa i aplikacija toliko ubrzavaju rad da nema sanse da prijedjem na Windowse dok nesto tako ne integriraju. A kad trebam nesto sto nije OS X kompatibilno, VMWare Fusion je zakon.

 

Jednostavno, laptopi su im bolji. Jer u laptopu nije (samo) bitno jel ce se nesto procesirati 15-20% brze, nego je bitan (i) ugodjaj. A tu nijedan nema sto traziti, posebno kad vidim Qosmio koji je veci od kutije u kojem dolazi MBP 17. 

 

Ono sto bi meni najvise koristilo je da ugrade SSD ala MBA, 'na plocu', a da ostave 2.5'' slot za klasican disk. Mozda da iskoriste i SSD caching, pa ponude 'jeftiniju' opciju, sa recimo 8 ili 16 GB mSATA SSDom za cache i 1 TB klasican disk.

 

Ja sam na svom MacBooku izbacio optiku vec odavno, stavio SSD i HDD, dodao 6 GB rama i 4 godine star komp radi savrseno, vrti virtualne masine, sto god trebam. A 2.0 C2D je unutra. Jedino me 'strah' da ce ga prestat podrzavat u sljedecim OSovima, jer vec sad je jedan od rijetkih koji ne boota 64 bitni kernel na Lionu, jer nema drivera za X3100.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice