Stiže manji i jeftiniji iPhone?

poruka: 46
|
čitano: 7.156
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stiže manji i jeftiniji iPhone?".
15 godina
odjavljen
offline
RE: Stiže manji i jeftiniji iPhone?
Check kaže...

 Cijeli tvoj post je smijurija, dokaz da si n00b i da nisi ni prismrdio bilo kojojem drugom os-u.  Vrijeđaš ljude koji koriste druge os-eve a veličaš iOs. iOs je super, ali samo za neke klince koji žele pokazati da imaju iPhone. Što je sa drugim, naprednim korisnicima? Tu je iOs epic fail, bio i bit će.

 

END OF FILE

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
16 godina
neaktivan
offline
RE: Stiže manji i jeftiniji iPhone?
vexx5555 kaže...
Check kaže...

  Cijeli tvoj post je smijurija, dokaz da si n00b i da nisi ni prismrdio bilo kojojem drugom os-u.  Vrijeđaš ljude koji koriste druge os-eve a veličaš iOs. iOs je super, ali samo za neke klince koji žele pokazati da imaju iPhone. Što je sa drugim, naprednim korisnicima? Tu je iOs epic fail, bio i bit će.

 

END OF FILE

 

napredni druze vex sto ja nemogu napravit naprednije a da ti mozes?

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
13 godina
neaktivan
offline
Stiže manji i jeftiniji iPhone?

Ne znam,meni su svi ostali OSovi zaostali naspram iOSa.

Android je zakon,no toliko je naporan,i uzasno spor uzevsi u obzir da se vrti na DesireHDu,tako da,iOS all the way.

Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže manji i jeftiniji iPhone?
Naporan? Mozda za iq kisne gliste.
:)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stiže manji i jeftiniji iPhone?
vexx5555 kaže...
Check kaže...

 Cijeli tvoj post je smijurija, dokaz da si n00b i da nisi ni prismrdio bilo kojojem drugom os-u.  Vrijeđaš ljude koji koriste druge os-eve a veličaš iOs. iOs je super, ali samo za neke klince koji žele pokazati da imaju iPhone. Što je sa drugim, naprednim korisnicima? Tu je iOs epic fail, bio i bit će.

 

END OF FILE

hah:D ajde neka ti je... al eto da znas da od winmo 5.0 sam bio sam na winmo uredajima (wizard, tuch, xperia i zadnji je bio hd2), prije toga sam imao symbiane i to onu kramu koja je bila hit jos 2003 mislim 6600 ak se nevaram, i trenutno imam i xperiu x 10 i iphone 3gs... i sve i jedan uredaj od navedenih su bili rootani/flashani kako god hoces ih zovi.... i sad trenutno najvise koristim iOS i radi mi sve za sto sam koristio winmo... exchange, vnc, office, acad (stovise, nije radio na winmo i to je glavni razlog zasto i koristim iOS)... tak da, oprosti na izrazu, ali nekenjaj... ak mislis da si napredni korisnik jer znas mjenjati melodije na mobitelu , a to nemozes na ne jailbreakanom iphonu (mislim, na mp3, jel) onda si ga nemoj kupovat jer ocito nemas pojma o cemu pricas... 

uostalom, ova tema nije koji je os bolji za koga, ak se oces prepucavat zapocni temu na forumu isvadaj se, sigurno ces naci dovoljno ekipe zeljne prepucavanja

 

 

END OF FILE

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.2.2011 11:52 (Check).
14 godina
neaktivan
offline
Stiže manji i jeftiniji iPhone?

Mali iPhone bi se mogao zvat : microPhone :) 

I'm from Hollywood
 
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Stiže manji i jeftiniji iPhone?
woodgamesfx kaže...

Mali iPhone bi se mogao zvat : microPhone :) 

 Prije će se zvati iPhone Nano.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
15 godina
protjeran
offline
RE: Stiže manji i jeftiniji iPhone?
koristiti autocad ili sto se toga tice bilo koji program za grafiku, vektorsku ili rastersku na kapacitivnom ekranu je sprdacina, tak da je za to iphone ili bilo sta sa kapacitivnim ekranom beskorisno smece, to jedino da ima fizicku qwerty tipkovnicu(koju nema) pa da ispisujes sve naredbe
http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
offline
RE: Stiže manji i jeftiniji iPhone?
grimyHR kaže...
koristiti autocad ili sto se toga tice bilo koji program za grafiku, vektorsku ili rastersku na kapacitivnom ekranu je sprdacina, tak da je za to iphone ili bilo sta sa kapacitivnim ekranom beskorisno smece, to jedino da ima fizicku qwerty tipkovnicu(koju nema) pa da ispisujes sve naredbe

Što si ti zabrijao?? Kaka vektorska grafika i autocad, pričamo o iMiniPhone-u{#} Ali što se toga tiče zato imaš one kapacitivne styluse sa kojima se može biti precizan i na kapacitivnom ekranu mada ne kužim tko će tako nešto za išta ozbiljno koristiti, a za neozbiljnu zezanciju je preciznost sa prstom više no dovoljna{#}

Stoja
15 godina
protjeran
offline
RE: Stiže manji i jeftiniji iPhone?
Stoja kaže...
grimyHR kaže...
koristiti autocad ili sto se toga tice bilo koji program za grafiku, vektorsku ili rastersku na kapacitivnom ekranu je sprdacina, tak da je za to iphone ili bilo sta sa kapacitivnim ekranom beskorisno smece, to jedino da ima fizicku qwerty tipkovnicu(koju nema) pa da ispisujes sve naredbe

Što si ti zabrijao?? Kaka vektorska grafika i autocad, pričamo o iMiniPhone-u{#}  Ali što se toga tiče zato imaš one kapacitivne styluse sa kojima se može biti precizan i na kapacitivnom ekranu mada ne kužim tko će tako nešto za išta ozbiljno koristiti, a za neozbiljnu zezanciju je preciznost sa prstom više no dovoljna{#}

  pa dobro jesi ti procitao post na koji je moj post odgovor? i kapacitivna olovka nije precizna, nemas pojma

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stiže manji i jeftiniji iPhone?
grimyHR kaže...
koristiti autocad ili sto se toga tice bilo koji program za grafiku, vektorsku ili rastersku na kapacitivnom ekranu je sprdacina, tak da je za to iphone ili bilo sta sa kapacitivnim ekranom beskorisno smece, to jedino da ima fizicku qwerty tipkovnicu(koju nema) pa da ispisujes sve naredbe

istina, crtat je uzasnu lose, ali jako dobro dode za brzi pregled fajlova, nemoras nositi tablet neki neg sam na telefon i gledaj, vecinu stvari sa 2011 hvata, tj vidis cjelu konstrukciju itd... ali sumnjam da bi ovaj iPhone mali mogao to, na ovom se taman vidi, ali manji bi se morao dobro napregniti

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.2.2011 16:52 (Check).
15 godina
offline
Stiže manji i jeftiniji iPhone?

Lapsus, slučajno opalio poslati a nemam šta pametno za reć{#}

Stoja
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.2.2011 16:53 (Stoja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Stiže manji i jeftiniji iPhone?
Check kaže...
grimyHR kaže...
koristiti autocad ili sto se toga tice bilo koji program za grafiku, vektorsku ili rastersku na kapacitivnom ekranu je sprdacina, tak da je za to iphone ili bilo sta sa kapacitivnim ekranom beskorisno smece, to jedino da ima fizicku qwerty tipkovnicu(koju nema) pa da ispisujes sve naredbe

istina, crtat je uzasnu lose, ali jako dobro dode za brzi pregled fajlova, nemoras nositi tablet neki neg sam na telefon i gledaj, vecinu stvari sa 2011 hvata, tj vidis cjelu konstrukciju itd... ali sumnjam da bi ovaj iPhone mali mogao to, na ovom se taman vidi, ali manji bi se morao dobro napregniti

  meni je presitno bilo za pregledavati dwg na htc atheni, a to je 5" ekran, za to se uzima tablet od 1000+€(sa, zamislite, rezistivnim ekranom(ovo napominjem samo za one mutavce medu vama koji se kunu u kapacitivni ekran kao nesto super...))

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.2.2011 17:43 (grimyHR).
14 godina
protjeran
offline
RE: Stiže manji i jeftiniji iPhone?
grimyHR kaže...

  meni je presitno bilo za pregledavati dwg na htc atheni, a to je 5" ekran, za to se uzima tablet od 1000+€(sa, zamislite, rezistivnim ekranom(ovo napominjem samo za one mutavce medu vama koji se kunu u kapacitivni ekran kao nesto super...))

Vau! Tablet od 1000+ € ima kapacitivni ekran!

 

Space shuttle i ISS koriste 386ice pa bi i mi trebali valjda? {#}

 

Mislim da je i najmutavijem od mutavaca jasno da je za telefone kapacitivni ekran puuuno bolji od rezistivnog.

15 godina
protjeran
offline
RE: Stiže manji i jeftiniji iPhone?
ansha kaže...
grimyHR kaže...

  meni je presitno bilo za pregledavati dwg na htc atheni, a to je 5" ekran, za to se uzima tablet od 1000+€(sa, zamislite, rezistivnim ekranom(ovo napominjem samo za one mutavce medu vama koji se kunu u kapacitivni ekran kao nesto super...))

Vau! Tablet od 1000+ € ima kapacitivni ekran!

 

Space shuttle i ISS koriste 386ice pa bi i mi trebali valjda?  {#}

 

Mislim da je i najmutavijem od mutavaca jasno da je za telefone kapacitivni ekran puuuno bolji od rezistivnog.

  nisam ni mislio da se ti neces naci prozvanim

i tableti od 1000+€(bar oni namjenjeni profi upotrebi) NEMAJU  kapacitivne ekrane, al glavno da ti meljes svoje...

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže manji i jeftiniji iPhone?
vexx5555 kaže...
woodgamesfx kaže...

Mali iPhone bi se mogao zvat : microPhone :) 

 Prije će se zvati iPhone Nano.

ili samsung wave 575

tu sam samo radi vijesti o apple-u
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice