Ručno igranje u tri dimenzije

poruka: 15
|
čitano: 2.893
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ručno igranje u tri dimenzije".
15 godina
neaktivan
offline
Ručno igranje u tri dimenzije

hmmm od nintenda fakat nisam ocekivo da prihvati ovu glupost od 3d-a.Bas me zanima dali ce ovo marketisko silovanje sa 3dom uroditi i prodajom tih uredjaja.Ja sam jos uvijek uvjerenja da ljudi nisu takve ovce kakvim ih industrija smatra i da nece na svako govno pohrlit ko muhe.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ručno igranje u tri dimenzije
 
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ručno igranje u tri dimenzije
Tcherot kaže...

hmmm od nintenda fakat nisam ocekivo da prihvati ovu glupost od 3d-a.Bas me zanima dali ce ovo marketisko silovanje sa 3dom uroditi i prodajom tih uredjaja.Ja sam jos uvijek uvjerenja da ljudi nisu takve ovce kakvim ih industrija smatra i da nece na svako govno pohrlit ko muhe.

A sta si ti ocekivao od nintenda da prihvaca, motion controller je ok, al 3d nije? Pa razgrabljene wii konzole same govore koliko ond apo tebi ima"ovaca" kad su se razgrabile zboooog moootion kontroleeee!

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ručno igranje u tri dimenzije

zanimljivo

Neznam di se ide za to .
16 godina
offline
RE: Ručno igranje u tri dimenzije

O tome sam i govorio prije, ovo nošenje naočala je bezveze, i sad oni krenuli proizvodit te TV-e, a za 12 mjeseci idemo sad opet trošit novce na "novu" 3D tehnologiju. Bez naočala je trebala biti odmah ovakve 3D tehnologija prihvaćena na TV-e.

Da im mora Nintendo pokazivat kako se to radi... bezvezno trošenje novaca u tu novu 3D naočarsku tehnologiju.

Nintendovo rješenje izgleda odlično i to treba još unaprijediti i prihvatiti što prije od strane velikih kompanija, Panasonic, LG, Samsung, Philips itd...

15 godina
neaktivan
offline
Ručno igranje u tri dimenzije

Takvo što je teško izvedivo na velikim ekranima.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.3.2010 10:59 (Glamdring).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ručno igranje u tri dimenzije

Meni je ovo super fora. To sam prvi puta vidio u T-mobilu kad sam uzeo iPhone u ruke. Ima neka igrica WordFu. Dobijes kockice sa slovima i slazes rijeci. Fora je sto kad nagnes iPhone onda ti se i slika nagne u perspektivu pa mozes vidjeti koja su svlova na bocnim stranama kockica. Kad iPhone drzis vodoravno onda onda vidis samo jendo slovo na svakoj kockici (ono koje je na gornjoj plohi). Meni zakon efekt, upce te ne umara dok gledas.

Kino 3D mi isto izgleda ok, ali boli glava nakon pola sata, osim toga izgleda mi ko da ima 3 2D layera i onda se nesto nalazi naprijed, u sredini ili iza. Na izgleda mi ko da predmeti imaju dubinu, dok na Nintendo 3DSu izgleda.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ručno igranje u tri dimenzije

Iskreno receno ja imam potpuno drugaciji dozivljaj 3D-a u kinu. Mene nije glava boljela ni poslije 2 i pol sata i 3d mi izgleda bas tako. Kao 3D.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ručno igranje u tri dimenzije
JosephBullet kaže...

Meni je ovo super fora. To sam prvi puta vidio u T-mobilu kad sam uzeo iPhone u ruke. Ima neka igrica WordFu. Dobijes kockice sa slovima i slazes rijeci. Fora je sto kad nagnes iPhone onda ti se i slika nagne u perspektivu pa mozes vidjeti koja su svlova na bocnim stranama kockica. Kad iPhone drzis vodoravno onda onda vidis samo jendo slovo na svakoj kockici (ono koje je na gornjoj plohi). Meni zakon efekt, upce te ne umara dok gledas.

Kino 3D mi isto izgleda ok, ali boli glava nakon pola sata, osim toga izgleda mi ko da ima 3 2D layera i onda se nesto nalazi naprijed, u sredini ili iza. Na izgleda mi ko da predmeti imaju dubinu, dok na Nintendo 3DSu izgleda.

Nintendo jos nije rekao kako ce to napraviti.( 3D)

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
14 godina
offline
Ručno igranje u tri dimenzije

Hmm, dva ekrana...možda bude crosseyed 3D...lol

 

Onda ćemo ovako igrati Nintendo:

:P :P
Ako double postam znači da pišem s moba...// Ako ne kužiš na kog se post odnosi stisni nadporuka!
 
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ručno igranje u tri dimenzije
Tcherot kaže...

hmmm od nintenda fakat nisam ocekivo da prihvati ovu glupost od 3d-a.Bas me zanima dali ce ovo marketisko silovanje sa 3dom uroditi i prodajom tih uredjaja.Ja sam jos uvijek uvjerenja da ljudi nisu takve ovce kakvim ih industrija smatra i da nece na svako govno pohrlit ko muhe.

  Da, hebeš inovacije i eksperimantiranje. 3D je glupost. Najbolje bi bilo da se vratimo na Space Invaderse i igramo to do Apokalipse.

Ili pak da isprobavamo nove tehnologije? Hm.

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
15 godina
neaktivan
offline
Ručno igranje u tri dimenzije

Mislim da 3D nece nikad zazivjeti, u kino dvoranama je u redu, ali ovako po doma mi nema neke koristi, na kraju ces dobit rak mozga i pa pa. Al ozbiljno, ako to zaboli glava nakon kratkog vremena (pola sata do sat vremena) kako ces onda gledat redovito. Naocale su najveca mana, sve dok ti trebaju posebne naocale mislim da od toga nece bit nista.

Set condition one throughout the forum
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ručno igranje u tri dimenzije

Zazivjt ce al vjerovatno ne u ovom obliku. kad tad ce se izroditi tehnologija pravog 3D-a tipa hologram ili nesto slicno.

16 godina
offline
RE: Ručno igranje u tri dimenzije

hologram će sigurno doći iza 3D-a, prvo se sad treba ispucati ova tehnologija pa za nekih 20+ godina hologram...

ali 3D TV-i definitivno trebaju naći rješenje za prikaz slike bez gledanja kroz posebne naočale. Dosta ljudi imaju glavobolje, posebno oni ljudi koji ne rade sa računalima ne igraju igre, mozak se nije priviknuo na te stvari. Znam puno ljudi koji ne mogu igrat igre jer im smeta takav 3D i kretnja u 360°. Treba nešto doraditi na toj tehnologiji da je mogu svi gledati bez ikakvih posljedica.

Za sada mi se sve čini kao neki eksperiment koji nije baš toliko dobar za sve ljude.

15 godina
offline
RE: Ručno igranje u tri dimenzije

Nije loše

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice