Pripreme za iPhone 5

poruka: 16
|
čitano: 4.587
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pripreme za iPhone 5".
12 godina
neaktivan
offline
Pripreme za iPhone 5
Zna li netko da li ce se iz mikro SIM kartice moci odrezati djelovi i pretvoriti u nano kao sto je bilo moguce s obicnom u mikro?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pripreme za iPhone 5

Vjerovatno će to biti moguće, samo što će biti kud i kamo teže i morati će biti jako precizno odrađeno, jer ipak to su sitnice u pitanju.. barem moje mišljenje, a opet tko zna, možda ćemo opet morati ići na zamjenu simi-ca u određeni centar gdje imamo registriran svoj broj. U svakom slučaju vrijeme će pokazati. Kada izađe onda ćemo znati - A OVO SADA SU ČISTA NAGAĐANJA. {#}

Tony Soprano
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pripreme za iPhone 5
Kad bi opce trebal 5 izaci na trziste?
13 godina
offline
Pripreme za iPhone 5

sudeći po 4s, očekuj - listopad. a kod nas krajem studenog, početkom prosinca

prepičkavanje, staklenkom ajvara, ljudi koji pišu komentare poput LOL
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pripreme za iPhone 5

Dolazi sa ugradjenim grijacima za ruke za vreme zime.

Po uzoru na prosle modele.

Loading...
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pripreme za iPhone 5

citiram sam sebe iz jedne starije nano-sim teme..

---------

 

Treba malo pogledati apsolutne brojke jer 40% manja kartica u odnosu na micro-sim je samo relativno preseravanje.. micro-sim zauzima 0.2% ukupnog volumena u iphoneu 4, dok ovaj nano-sim to smanjuje na 0.11%.. Jako me zanima cemu to smanjivanje kakvu to funkcionalnost misle dobiti tim smanjenjem? Pravdaju se da time oslobadjaju prostor za integraciju novih tehnologija.. aha..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Re: Pripreme za iPhone 5
nixass kaže...

 

Treba malo pogledati apsolutne brojke jer 40% manja kartica u odnosu na micro-sim je samo relativno preseravanje.. micro-sim zauzima 0.2% ukupnog volumena u iphoneu 4, dok ovaj nano-sim to smanjuje na 0.11%..

 Matematika je divna stvar, ima puno prostora za zloupotrebu {#}

Ne sumnjam u tvoj proracun za volumen.. ali... elektronika se jos uvijek uglavnom proizvodi u dvije dimeznije.

iPhone je dimenzija 115x58.6mm = 6740mm^2.

Konektor za microSim je dimenzija 15x14mm = 210mm^2.

Tako da taj konektor zauzima oko 210/6740 * 100 = 3.1%.

Stvar je jos gora, jer PCB u mobitelima (iPhone) zauzima tek  1/3 ili manje povrsine, ostatak je ekran i baterija, tako da je ukupna zauzeta povrsina oko 10%, sto nije malo...

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
15 godina
offline
Pripreme za iPhone 5

Dokle god vip ne naplaćuje promijenu simova, ja nemam problema{#} Za razliku od t-mobilea di onda za svaku promijenu ti uzmu još 50kn...

Stoja
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pripreme za iPhone 5
Stoja kaže...

Dokle god vip ne naplaćuje promijenu simova, ja nemam problema{#} Za razliku od t-mobilea di onda za svaku promijenu ti uzmu još 50kn...

To nije istina. Zamjenio sam 4-5 puta karticu u t-mobileu i iz microSIM-a u normalni i obratno i nikad ništa nisu naplatili. Čak su mi i par adaptera pokušali uvaliti da ne mjenjam karticu svaki put, ali naravno da nisam htio jer ti adapteri samo zapninju u mobitelima

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
13 godina
offline
Pripreme za iPhone 5

vip isto naplaćuje kada iz microsima ideš na obični, ali ne iz običnog u microsim. imao sam htc desire, prodao ga, kupio ip4 - nema naknade za novu sim karticu. ip4 u sgs2 (prelazak opet na obični sim) - 50kn

prepičkavanje, staklenkom ajvara, ljudi koji pišu komentare poput LOL
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pripreme za iPhone 5
Kao sto je rekao nixass iznad, cisto preseravanje sa tim "pravljenjem dodatnog prostora". Ima kamara mobitela koji imaju i utor za m. kartice i vise memorije i vece baterije i jos stosta i sve se ugura u kuciste istih ili priblizno istih dimenzija. A oni hoce da mjenjaju citav standard zato sto im fali malo prostora? Zesca pi*darija iza koje se vjerovatno krije nesto totalno drugo. Pa i microsim se ne koristi ni u 20 mobitela a vec guraju nano!
14 godina
offline
Pripreme za iPhone 5

Pametnjakovići najbolje da izbace sim i neka telekom zrakom dodjeli uređaju broj, imsi, imei... i zdravo đenja neka neki ugrađeni chip vrši tu funkciju, a ne da nas zajebavaju sa sve sitnijim pifdarijama... :p

bug caruje, um klade valja
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pripreme za iPhone 5

Najgora stvar će biti ako se obična kartica ne da pretvoriti u nano sim jer to znači da kad odem izvan Hrvatske neću moći kupiti običnu prepaid karticu bilo gdje.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pripreme za iPhone 5
zoki.zlikowski kaže...

Najgora stvar će biti ako se obična kartica ne da pretvoriti u nano sim jer to znači da kad odem izvan Hrvatske neću moći kupiti običnu prepaid karticu bilo gdje.

To i je ponta svega. Nema mijenjanja kartica.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
14 godina
offline
Pripreme za iPhone 5

A to znači? U roamingu si prisiljen ostati na kartici svog operatera da te odere u roamingu? A zato oni i forsiraju te manje kartice u tome je poanta u biti a ne u samom prostoru hehe jel? :)

bug caruje, um klade valja
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.7.2012 21:12 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pripreme za iPhone 5

Naravno ,a i uređaj je uvijek na istom broju ,vrlo lako za naplatu ,lociranje.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.7.2012 22:51 (kizo2703).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice