Pogled na Zemlju iz svemira 24 sata dnevno

poruka: 10
|
čitano: 3.088
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pogled na Zemlju iz svemira 24 sata dnevno".
14 godina
offline
Pogled na Zemlju iz svemira 24 sata dnevno

Ne radi bas. Cijelo vrijeme samo siva pozadina. {#}

EUW: Ferritin
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pogled na Zemlju iz svemira 24 sata dnevno
"Valja napomenuti da ukoliko dođete na direktni stream kada je ISS u noćnom ciklusu, što se događa svakih 90 minuta i traje oko 40 minuta, vidjet ćete samo tamni ekran."
Volim miris friško pečenih tranzistora.
15 godina
offline
Pogled na Zemlju iz svemira 24 sata dnevno

jedan im je u komentaru zdesna napisao "slon vam stoji pred kamerom; možda ode do sutra" {#} inače, čemu se čuditi sivilu? pa jednak je pogled na nebo s donje strane. već danima. {#}

 

(koji sat poslije, još jedan komentar zdesna: "lijepa siva! nikad dosta sive. dajte još. najbolja HD siva koju sam ikad vidio." {#})

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.5.2014 16:44 (Ajar).
Moj PC  
21 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pogled na Zemlju iz svemira 24 sata dnevno
kikicacool kaže...
"Valja napomenuti da ukoliko dođete na direktni stream kada je ISS u noćnom ciklusu, što se događa svakih 90 minuta i traje oko 40 minuta, vidjet ćete samo tamni ekran."

Po ovom linku, trenutno nije u noćnom ciklusu, ali slika je i dalje siva

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.5.2014 14:29 (denix).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pogled na Zemlju iz svemira 24 sata dnevno
denix kaže...

Po ovom linku, trenutno nije u noćnom ciklusu, ali slika je i dalje siva

U jednom komentaru je netko rekao da je NASA obavijestila o problemima sa podacima i da treba čekati do ponedjeljka.

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
12 godina
protjeran
offline
Re: Pogled na Zemlju iz svemira 24 sata dnevno
denix kaže...
kikicacool kaže...
"Valja napomenuti da ukoliko dođete na direktni stream kada je ISS u noćnom ciklusu, što se događa svakih 90 minuta i traje oko 40 minuta, vidjet ćete samo tamni ekran."

Po ovom linku, trenutno nije u noćnom ciklusu, ali slika je i dalje siva

Black Scenes = Night side of the Earth; Gray Scenes = Switching to the next camera, or the communications downlink from the ISS in not available at the moment.

 

 

hmmmm

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.5.2014 14:36 (Bugzapper).
16 godina
offline
Re: Pogled na Zemlju iz svemira 24 sata dnevno
Bugzapper kaže...
denix kaže...
kikicacool kaže...
"Valja napomenuti da ukoliko dođete na direktni stream kada je ISS u noćnom ciklusu, što se događa svakih 90 minuta i traje oko 40 minuta, vidjet ćete samo tamni ekran."

Po ovom linku, trenutno nije u noćnom ciklusu, ali slika je i dalje siva

Black Scenes = Night side of the Earth; Gray Scenes = Switching to the next camera, or the communications downlink from the ISS in not available at the moment.

 

 

hmmmm

Omg, kreten. To nisam vidio, a dolje desno u vezi cropanja google maps karte jesam {#}

12 godina
offline
Pogled na Zemlju iz svemira 24 sata dnevno

koliko sam skuzio snimka se pohranjuje u komadima od po 3 sata materijala (sa strane->tab videos) pa mozete vidjeti kako to izgleda dok je stream jos radio ali odvrtite na 0:32:17

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pogled na Zemlju iz svemira 24 sata dnevno

ako nekom treba evo utješne slike ili galerija.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 1 hvala 1
12 godina
offline
Pogled na Zemlju iz svemira 24 sata dnevno

Napokon je proradilo

Majke mi
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice